Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Daty Koncertów


190 replies to this topic

#61 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 marca 2009 - 20:55

O drugim koncercie zostaniemy oficjalnie poinformowaniu jutro z samego rana. O 10 rusza przedsprzedaż :D
Dołączona grafika

#62 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 24 marca 2009 - 09:18

Witam

Krążą plotki, że 7.08.br. ma odbyć się w Chorzowie drugi koncert U2. Czy możecie Państwo potwierdzić tę informację?

Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam.


Ticketpro dzisiaj rano:

,,Witam

Niestety nie jestem w stanie potwierdzić tej informacji.Pozdrawiam

Marta Piątek
Menadżer ds. sprzedaży"




Czekam na jeszcze jednego maila...


Oby o godzinie 10.00 pojawiła się dobra wiadomość.

#63 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 marca 2009 - 09:22

Słów tych 'menadżerów' raczej nie należy brać na serio. Za 40min wszystko będzie jasne;)

#64 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 24 marca 2009 - 09:25

a ja musze o 9 45 wyjsc z domu...fuck :angry:

#65 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 24 marca 2009 - 09:26

Jeżeli ma być ten upragniony drugi koncert i miała być dla niego również prowadzona przedsprzedaż To ja widzę tylko takie 2 wyjścia...

Pierwsze: ogłaszają dzisiaj koncert z możliwą przedsprzedażą i wówczas ta rozpocznie się albo w przyszły wtorek (zgodnie z ogólnym harmonogramem dla wszystkich dat), albo w ten piątek (tak jak to miało miejsce dla Barcelony).
Trochę byłoby to dziwne, gdyby dzisiaj ogłosili koncert i od razu otworzyli linki do przedsprzedaży...
Drugie, to takie, że ogłaszają koncert dzisiaj i po prostu od razu otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich od tego piątku (tak chyba było w przypadku dołożonych koncertów w Szwecji i Holandii).

#66 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 24 marca 2009 - 09:39

Jeżeli ma być ten upragniony drugi koncert i miała być dla niego również prowadzona przedsprzedaż To ja widzę tylko takie 2 wyjścia...

Pierwsze: ogłaszają dzisiaj koncert z możliwą przedsprzedażą i wówczas ta rozpocznie się albo w przyszły wtorek (zgodnie z ogólnym harmonogramem dla wszystkich dat), albo w ten piątek (tak jak to miało miejsce dla Barcelony).
Trochę byłoby to dziwne, gdyby dzisiaj ogłosili koncert i od razu otworzyli linki do przedsprzedaży...
Drugie, to takie, że ogłaszają koncert dzisiaj i po prostu od razu otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich od tego piątku (tak chyba było w przypadku dołożonych koncertów w Szwecji i Holandii).


Dokładnie. Jestem w Horizon i nie dostałam jeszcze żadnego maila, więc nie wierze w przedsprzedaż od 10.00 dzisiaj.

#67 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 24 marca 2009 - 09:49

Dokładnie. Jestem w Horizon i nie dostałam jeszcze żadnego maila, więc nie wierze w przedsprzedaż od 10.00 dzisiaj.


Ja już kupiłem bilety w przedsprzedaży jako subskrybent U2.com, ale do tej pory nie otzrymałem żadnego maila z U2.com o tym że mogę w niej brać udział czy o terminach przedsprzedaży :D
Dołączona grafika

#68 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 24 marca 2009 - 09:49

ktoś chyba zrobił sobie przedwczesny prima aprilis :huh:

#69 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 24 marca 2009 - 09:51

Ja już kupiłem bilety w przedsprzedaży jako subskrybent U2.com, ale do tej pory nie otzrymałem żadnego maila z U2.com o tym że mogę w niej brać udział czy o terminach przedsprzedaży :D


Wydaje mi się, że na maila nie mamy co liczyć w momencie kiedy nasz kod został już wykorzystany....

#70 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 24 marca 2009 - 09:56

Wydaje mi się, że na maila nie mamy co liczyć w momencie kiedy nasz kod został już wykorzystany....


Ja dostawałam maila przy każdej ruszającej przedsprzedaży
A kodu jeszcze nie wykorzystałam

#71 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 24 marca 2009 - 10:10

To zmienia postać rzeczy...

Czyżbyś rezerwowała kod na jakiś "specjalny" koncert ?

#72 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 24 marca 2009 - 11:32

Ktoś nam zrobił psikusa...


Szanowny Kliencie
Informujemy, iż drugi koncert U2 w Polsce nie odbędzie się.

Pozdrawiamy zespół Eventim.

#73 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 24 marca 2009 - 12:19

Ktoś nam zrobił psikusa...
Szanowny Kliencie
Informujemy, iż drugi koncert U2 w Polsce nie odbędzie się.

Pozdrawiamy zespół Eventim.



Hmm...
Nie zostaje nic innego jak cieszyć się tym co mamy...

#74 QQRyQ

QQRyQ

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieruszów/woj. Łódzkie

Napisano 24 marca 2009 - 12:23

Przynajmniej skończyło się życie w nadziei i nareszcie się wszystko wyjaśniło! :) Chociaż chyba nie było za wiele osób wierzących w ten drugi koncert..
Mój świat, powiadam, jest chory
Władają nim potwory..

#75 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 24 marca 2009 - 12:27

No cóż... Życie nadzieją było cudowne ;) Ważne, że choć jeden koncert mamy zapewniony...

#76 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 marca 2009 - 12:29

No ja np. wierzyłem i to dość mocno. Szanse były, ale zostały zaprzepaszczone przez wygórowane ceny na trybuny. Gdyby nie to, to koncert sprzedałby się szybko.

#77 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 24 marca 2009 - 12:40

Dokładnie Max. LN dał wygórowane ceny, a mógł nieco je zmniejszyć i zorganizować drugi koncert. I tak mieliby spory zysk... Chyba...

#78 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 marca 2009 - 13:07

Ja mam ciągle nadzieję, że to takie dementi na uspokojenie sytuacji. Na dzień dzisiejszy się nie odbędzie - ale za miesiąc sytuacja może być inna.. trzeba wierzyć nawet wbrew nadziei :P W ogóle sytuacja w ostatnich dniach była kuriozalna - otrzymywaliśmy na zmianę wyłącznie informacje w rodzaju " na pewno się odbędzie " oraz " na pewno się nie odbędzie " :P Może ktoś chciał to wreszcie zakończyć :P
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#79 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:19

Ja mam ciągle nadzieję, że to takie dementi na uspokojenie sytuacji. Na dzień dzisiejszy się nie odbędzie - ale za miesiąc sytuacja może być inna.. trzeba wierzyć nawet wbrew nadziei :P W ogóle sytuacja w ostatnich dniach była kuriozalna - otrzymywaliśmy na zmianę wyłącznie informacje w rodzaju " na pewno się odbędzie " oraz " na pewno się nie odbędzie " :P Może ktoś chciał to wreszcie zakończyć :P


Święta racja. Ja jednak też myślę, że będzie. Na pewno chłopaki nie zrobią sobie 4-dniowej przerwy chyba że wstawią jakieś inne miasto.

#80 figora

figora

    Użytkownik

  • Members
  • 115 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:48

Opening Presales, North America
24 March 2009
First tickets for North American dates go on sale today and demand is expected to be high.

The information we have from the promoter is that in some cities some price levels are expected to sell out quickly.

If you can't get the tickets you want this week, you might choose to wait for other shows which are still to be announced - these will include Atlanta, GA; Charlottesville, VA; Dallas, TX; Houston, TX; Las Vegas, NV; Los Angeles, CA; Norman, OK; Phoenix, AZ; Tampa, FL; Washington, DC and Vancouver, BC.

There may be second shows in certain cities but we can't confirm that yet.

Very latest updates on our Tour page.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych