Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2360° Tour 2009 - 2011


3617 replies to this topic

#3301 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 06 października 2010 - 23:39

Dołączona grafika

stary, kocham informacje od ciebie! :D


to ja się dopiszę :P.

Pozdro, Bob! Danke!

#3302 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 października 2010 - 04:49

Czy Wy wiecie coś więcej? Jeśli tak to ja też chcę! :D

A tymczasem z innych wieści trasowych.

Meksyk II jest podobno już wyprzedany.

Szykują się kolejne koncerty w USA (na potwierdzenie nadal czekają występy w Baltimore i Pittsburghu. Zespół ma podobno wystąpić również w Nashville i Bostonie. Koncert w Nashville ma odbyć się 2 lipca 2011r. na Vanderbilt Stadium. O koncercie w Bostonie brak jest szczegółowych informacji.
Dołączona grafika

#3303 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 09 października 2010 - 14:37

Trzeci leg za nami, toteż:

Pełne statystyki 3 legu

A także:

Pełne statystyki całej trasy

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3304 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 12 października 2010 - 17:14

Dodano koncert w Pittsburghu. Odbędzie się od 26 czerwca 2011 r. na Heinz Field.
Koncert w przedsprzedaży od czwartku, 14 października, natomiast do publicznej sprzedaży trafi w poniedziałek, 18 października.

Źródło

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3305 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 12 października 2010 - 18:02

Wg U2place plotki głoszą, że zespół ma już zarezerwowanych 10 koncertów w Europie w przyszłym roku, z czego aż 6 w Wielkiej Brytanii. Daty mają być wkrótce ogłoszone oficjalnie.

http://www.u2place.c...tt.asp?idN=5019

Hmm...

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#3306 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 12 października 2010 - 20:21

...Chryste i znowu się zaczyna <_< za tydzień ogłoszą co i jak i znowu z wyprzedzeniem rocznym wyskakuj z kasy....

super ! :rolleyes:
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#3307 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 12 października 2010 - 20:33

Ma to swoje plusy, można lepiej urlop zaplanować... :D

#3308 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 października 2010 - 16:30

Nie chce mi się coś wierzyć w te 6 koncertów w Wielkiej Brytanii...Będzie pewnie Dublin i może Manchester, Liverpoll coś w ten deseń a do tego Oslo,Sztokcholm, Warszawa/Poznań/Chorzów, jakieś miasto w Holandii,Hiszpanii,może Praga zobaczymy gdzie jeszcze :)

#3309 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 października 2010 - 16:34

bobie, obyś był dobrym prorokiem ... ;)

#3310 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 13 października 2010 - 18:41

Szykuje nam się nadmiar urodzaju :rolleyes: .
Ja modle się tylko o jedno...oby tylko nie ogłosili zbyt szybko tej trasy, bo chyba mi przyjdzie sprzedać nerke :P , no chyba, że się jakiś sponsor o dobrym sercu znajdzie B)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#3311 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 13 października 2010 - 22:07

Nie chce mi się coś wierzyć w te 6 koncertów w Wielkiej Brytanii...Będzie pewnie Dublin i może Manchester, Liverpoll coś w ten deseń a do tego Oslo,Sztokcholm, Warszawa/Poznań/Chorzów, jakieś miasto w Holandii,Hiszpanii,może Praga zobaczymy gdzie jeszcze :)


A moim skromnym zdaniem 6 koncertów w Wielkiej Brytanii nie jest takie nierealne. Stawiam na: Londyn, Glasgow, Cardiff, Belfast, Manchester i Liverpool, przy czym 3 pierwsze to dla mnie pewniaki. Na 100 % będzie też Dublin. Mam nadzieję, że na 10 miastach się nie skończy - stawiam że trasa nie ominie też Madrytu, Rotterdamu, Berlina i Rzymu (ew. innego włoskiego miasta). Oczywiście największe oczekiwania związane są z koncertem w Polsce. Gdyby ogłoszenie trasy miałoby nastąpić już niebawem to jedyną możliwą lokalizacją jest Poznań. Nawet gdyby na początku nas pominęli to nie jest jednak wykluczone, że taki koncert nie mógłby zostać oddany po oddaniu do użytku któregoś z nowych stadionów.
Dołączona grafika

#3312 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 13 października 2010 - 23:36

Oczywiście największe oczekiwania związane są z koncertem w Polsce. Gdyby ogłoszenie trasy miałoby nastąpić już niebawem to jedyną możliwą lokalizacją jest Poznań. Nawet gdyby na początku nas pominęli to nie jest jednak wykluczone, że taki koncert nie mógłby zostać oddany po oddaniu do użytku któregoś z nowych stadionów.


W lipcu 2011 ma być otwarcie Narodowego w Warszawie. Marzy mi się U2360 jako pierwszy koncert na tym stadionie, gdzieś tak w sierpniu-wrześniu przyszłego roku. To byłoby coś... :rolleyes:

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#3313 lukasz

lukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 114 Postów

Napisano 14 października 2010 - 14:44

W lipcu 2011 ma być otwarcie Narodowego w Warszawie. Marzy mi się U2360 jako pierwszy koncert na tym stadionie, gdzieś tak w sierpniu-wrześniu przyszłego roku. To byłoby coś... :rolleyes:


to coś bardziej oczywistego niz oczywiste :P
ciekawe czy jakieś ciepłe posadki od ustalania "cenbiletowza450zlnatrybuny" w LiveNation pracują nad załatwieniem koncertu...żeby sie nie obudzili z ręką w nccniku
dla żartów nawet sobie napisałem maila do LN ale zbyli mnie dość szybko, ze nic im na ten temat nie wiadomo
presja musi być!
nie ma żadnego argumentu przeciw temu koncertowi :) jest tylko kwestia zalobbowania lub zajebania tego koncertu
ja bym to widział tak: warszawa, berlin, marsylia, madryt, wlk. brytania
just breathe

#3314 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 14 października 2010 - 15:31

A oni widzą to tak :

Obchody walki między polskimi oddziałami kontra Zakon Krzyżacki.
Uniesienie ducha patriotycznego w narodzie ,kończące się na 12 min i bramce Ulricha von Jungingen
Dla frajdy jeszcze zalejemy stadion wodą jak Koloseum i będą mogły tam pływać okręty.
Takie mini ,,statki" sobie urządzą.
No i cena min.300 PLN

czyli


mecz Polska-Niemcy :(
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#3315 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 14 października 2010 - 15:39

Entertainment Africa podgrzewa atmosferę wokół dwóch domniemanych koncertów zespołu w RPA, które miałyby się odbyć na Soccer City w Johannesburgu 13 lutego, oraz na Cape Town Stadium 19 lutego 2011.
Oficjalne potwierdzenie koncertów powinno nastąpić w przeciągu następnych kilku tygodni, razem z ogłoszeniem południowoamerykańskiej części trasy.

Dodatkowo na Facebook'u można znaleźć coś takiego: Klik 1 i Klik 2

źródło

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3316 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 14 października 2010 - 16:44

... czyli mecz Polska-Niemcy :(

który zaplanowany jest na 6 września 2011, podobnie jak towarzyski mecz z Irlandią reprezentacji z dnia 6 września 2009, koncert U2 był miesiąc wcześniej po to tylko aby murawa odrosła..

czyżby jakieś analogie?

#3317 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 14 października 2010 - 17:16

Władze Narodowego twierdzą, że nie chcą koncertu "międzynarodowej gwiazdy" na otwarcie. A budżet jaki mają na imprezę to 10 mln zł. I to może być tyle w kwestii Warszawy. Chyba, że zrobią byle jakie otwarcie, a tydzień później wpuszczą U2 ;)

#3318 lukasz

lukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 114 Postów

Napisano 14 października 2010 - 17:50

To mocno absurdalne. A czy poza tym Władze Narodowego są właścicielami Narodowego?
To jak ten stadion ma na siebie zarabiać? W planach to ma być przepiękny stadion i nie ma nic lepszego niż otwarcie, na którym bedzie komplet. Poza tym władze zawsze można zmienić.
just breathe

#3319 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 14 października 2010 - 18:38

Władze Narodowego twierdzą, że nie chcą koncertu "międzynarodowej gwiazdy" na otwarcie.

a kto tu mówi o bibie na otwarcie, wpada zespół w ramach regularnej trasy i tyle. skoro nie chcą U2 na udostępnieniu obiektu zarobi Chorzów lub Poznań. zresztą U2 to nie zespół, który jeździ na otwarcia stadionów...

#3320 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 15 października 2010 - 13:51

Kolejne ploty dotyczące trasy po Europie 2011: http://www.u2france....ticle55269.html

W skrócie: 6 gigów w UK, koncerty w Dublinie i Belfaście, kolejny koncert (albo dwa) w Paryżu na Stade de France.

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych