Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2360° Tour 2009 - 2011


3617 replies to this topic

#3261 Stalker

Stalker

    Użytkownik

  • Members
  • 383 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 września 2010 - 17:39

Irlandzki Independent donosi, że zespół planuje jeszcze przed końcem roku zagrać dwa koncerty w Dublinie, na nowym Aviva Stadium, mówi się o październiku.

Dołączona grafika

#3262 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 05 września 2010 - 18:02

Irlandzki Independent donosi, że zespół planuje jeszcze przed końcem roku zagrać dwa koncerty w Dublinie, na nowym Aviva Stadium, mówi się o październiku.

Dołączona grafika



nic tylko mieć maszynkę do robienia pieniędzy <_< i jeśli faktycznie dojdą do skutku mnóstwo fartu żeby kupić bilety, które pewnie zejdą momentalnie :mellow:
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#3263 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 05 września 2010 - 18:29

Mogliby nagrać DVD z trasy w 4leg. Pięknie by się prezentowało na tym stadionie:
Dołączona grafika
Nawet lepiej niż w Passadenie

#3264 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 05 września 2010 - 18:53

Irlandzki Independent donosi, że zespół planuje jeszcze przed końcem roku zagrać dwa koncerty w Dublinie, na nowym Aviva Stadium, mówi się o październiku.

Dołączona grafika


to chyba jest jakiś niesmaczny żart! :blink:

rzym już odpuscilem z mysla o dublinie ale w przyszłym roku!

ej no, jakiś sadysta to wymyśla!

#3265 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 05 września 2010 - 19:05

Irlandzki Independent donosi, że zespół planuje jeszcze przed końcem roku zagrać dwa koncerty w Dublinie, na nowym Aviva Stadium, mówi się o październiku.

Dołączona grafika

Bez przesady jest wrzesień, najpierw sprzedaja bilety na rok przed koncertem a teraz chca na tydzien przed?? :o
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#3266 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 września 2010 - 20:53

Nie chcę mi się wierzyć, aby chcieli wystąpić w Dublinie jeszcze w tym roku. Mogliby ogłosić przecież te koncerty już dawno. Jedynym ewentualnym racjonalnym wytłumaczeniem mogłoby być to, że te koncerty powiązane byłyby z premierą nowego albumu. To też jest jednak mało realne ;)

Być może ta plotka wiąże się z planami koncertowymi zespołu na 2011r. Już wcześniej sugerowano, że zespół zamierza wystąpić w Dublinie. Być może informacja została po drodze zdeformowana. :)

Gdyby jednak informacje o dublińskich koncertach potwierdziłby się to stawiałoby to pod znakiem zapytania czy faktycznie zespół planuje powrócić do Europy w 2011r.
Dołączona grafika

#3267 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 06 września 2010 - 09:04

Nie chcę mi się wierzyć, aby chcieli wystąpić w Dublinie jeszcze w tym roku. Mogliby ogłosić przecież te koncerty już dawno. Jedynym ewentualnym racjonalnym wytłumaczeniem mogłoby być to, że te koncerty powiązane byłyby z premierą nowego albumu. To też jest jednak mało realne ;)

Być może ta plotka wiąże się z planami koncertowymi zespołu na 2011r. Już wcześniej sugerowano, że zespół zamierza wystąpić w Dublinie. Być może informacja została po drodze zdeformowana. :)

Gdyby jednak informacje o dublińskich koncertach potwierdziłby się to stawiałoby to pod znakiem zapytania czy faktycznie zespół planuje powrócić do Europy w 2011r.


Również nie chcę mi się w to wierzyć, o ile bilety sprzedali by na bank w tak krótkim czasie to załatwianie pozwoleń i organizacja takiej imprezy musi zajac trochę czasu.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#3268 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 07 września 2010 - 19:32

Statystyki 3 legu po koncercie w Turcji

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3269 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 09 września 2010 - 11:24

Portal EntertainmentAfrica.com poinformował, że U2 planują zagrać w RPA dwa koncerty w lutym 2011r. - w Kapsztadzie i w Johanseburgu.
Dołączona grafika

#3270 Stalker

Stalker

    Użytkownik

  • Members
  • 383 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2010 - 11:26

Wiecej informacji tutaj

#3271 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2010 - 12:20

Portal EntertainmentAfrica.com poinformował, że U2 planują zagrać w RPA dwa koncerty w lutym 2011r. - w Kapsztadzie i w Johanseburgu.

MS tam sie odbyly wiec U2 ma tam zabraknac? Juz sobie wyobrazam SBS w akompaniamencie Wuwuzeli ;]

Everything You Know Is Wrong


#3272 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 września 2010 - 04:56

Ta informacja jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona, ale to już raczej pewne - 26 lipca 2011r. U2 zagrają w Pittsburghu (Heinz Field)

http://kdka.com/ente....2.1905343.html

Nie wątpię w wiarygodność informacji przekazywanych przez Boba, ale jednocześnie nie chcę mi się wierzyć, aby trasa miała zakończyć się w takim miejscu jak Pittsburgh :)
Dołączona grafika

#3273 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 września 2010 - 09:22

Niestety Eva wczoraj wieczorem uzyskałem info.,że prawdopodobnie chłopaki będą chcieli zakończyć trasę po legu w Stanach pomimo tego, że Bono i Edzio chcą grać dalej,ale reszta ma już dość...


Mam nadzieję, że to jest tylko "zasłona dymna", za dużo bowiem w tym wszystkim sprzeczności. A czego ta reszta ma mieć dość? Obecna trasa w porównaniu do wszystkich poprzednich jest wyjątkowo mało intensywna. Od zakończeniu amerykańskiego legu w 2009r. do koncertu w Turynie mieli 10 miesięcy wolnego. W grudniu zagrają w Australii i Nowej Zelandii, w lutym i marcu zapewne w Afyce, Azji i Ameryce Południowej. Będą więc mieli wiele przerw na odpoczynek. No chyba, że nie chodzi tutaj o zmęczenie fizyczne. Może Adam i Larry wychodzą z założenia, że przesadą jest kolejny raz wracać w te same miejsce w ramach jednej trasy, że zostanie to odebrane jako chęć maksymalnego "wyciągnięcia kasy" od fanów. Larry musiałby więc zmienić swoje nastawienie co do powrotu do Irlandii. Chyba, że wyjdzie iż ze względu na zmianę planów i zakończenie trasy w USA faktycznie zespół naprędce oganizuje występy w Dublinie. Gdzie w tym wszystkim jest jednak miejsce na nowy album? Czy zdecydują się na jego koncertową promocję poza Europą. Przy Rattle And Hum i Zooropie nie widzieli jednak przeszkód aby pominąć jakże ważny dla nich rynek amerykański. Istnieje też opcja, że np. Adam i Larry są przeciwnikami prac nad albumem będąc w trasie i chcą najpierw zakończyć trasę.
Dołączona grafika

#3274 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2010 - 11:21

Przy Rattle And Hum i Zooropie nie widzieli jednak przeszkód aby pominąć jakże ważny dla nich rynek amerykański.

Teraz nie moga sobie na to pozwolic ... zmienila sie specyfika rynku.

Everything You Know Is Wrong


#3275 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 14 września 2010 - 09:33

Czy są jakiekolwiek informacje dotyczące koncertów w Brazylii ?
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#3276 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 14 września 2010 - 09:43

Ostatnio w tej kwestii panuje cisza. Wcześniej pisano o koncertach w okresie luty - kwiecień 2011r. Jeśli potwierdzą się plotki o występie w RPA w lutym przyszłego roku to realnym jest, że w Ameryce Południowej wystąpią w marcu. Nie wydaje mi się, aby mogli odpuścić sobie ten kontynent. Skoro zdecydowali się na wypad do Australii to tym bardziej wystąpią w Ameryce Południowej. Letnie koncerty w USA dają im możliwość zminmalizowania kosztów związanych z transportem sprzętu.
Dołączona grafika

#3277 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 15 września 2010 - 05:17

W uzupełnieniu powyższego - argentyński Rolling Stone poinformował wczoraj, że U2 mają zagrać w Argentynie 31 marca 2011r.

http://www.rollingst...u2-en-argentina
Dołączona grafika

#3278 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 września 2010 - 18:23

14 maja 2011r. zespół zagra na Estadio Azteca w Mexico City. Pewnie na jednym koncercie się nie skończy :)

http://www.u2.com/ne...-come-to-mexico
Dołączona grafika

#3279 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 24 września 2010 - 21:03

Tak sobie myślę, trochę o Wiśle, trochę o przemyśle...
i może by jakoś podsumowac moją tegoroczną trasę, chyba ten wątek się nadaje. 9 dni od Monachium to chyba już dobrze.
Generalnie strasznie ciężko jest zrobic definitywny ranking najlepszych koncertów, więc może chronologicznie.

Turyn - zdecydowanie najbardziej ekscytujący i najbardziej męczący koncert trasy. najbardziej podniecający muzycznie, no i były tutaj najlepsze stritsy :D 'fuck the past, kiss the future' mimo braku rozbłysku świateł. Miss Sarajevo to było coś.
Frankfurt - zrobiło się polsko, new year's day, bono podnosi naszą flagę od 3osobowej ekipy spod sceny.
Hannover - jeszcze bardziej polsko, tym razem kontakt wzrokowy i sercowy z bono :P. super rodzinna, jutowa atmosfera, barierki przy scenie. kurcze, atmosfera, w kolejce jak i na koncercie, była boska. love and peace across the globe!
Wiedeń - najbardziej poddenerwowany koncert, jazda z biletami, które jakimś piekielnym fartem udało się zdobyc po nominale. pozniej miejsca przy wybiegu, zespol na wyciagniecie reki, i cały czas zatrzymywali się idealnie przed nami. ale kurcze, nie było "tego czegoś" jakkolwiek banalnie to brzmi :D
Monachium - zdecydowanie najlepszy set i najlepsze miejsce (barierka idealnie naprzeciwko bono), najlepszy bieg (generalnie, coraz lepiej mi idzie :P) i chyba najlepszy stadion. set był wymarzony, bono miał jakąś wyjątkową wenę na zadawanie się z ludzmi z pierwszego rzędu na moje szczęscie, także to o czym już milion razy pisałem - kontakt niesamowity, no i utwierdziłem się w przekonaniu, że to Adam jest najbardziej zajebistym członkiem tego zespołu! :D

Dobra, cza to sobie powiedziec w twarz: Wiedeń był najgorszy :(, no ale i tak zajebisty :D

Jeśli chodzi o ranking to tylko taki potrafię zrobic:
1. Turyn, Hannover, Monachium
2. Frankfurt
3. Wiedeń

a jak do tego dołożyc zeszłoroczne koncerty, to już w ogóle mam mętlik w głowie... :wacko:

#3280 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 25 września 2010 - 09:23

Jak informuje atU2.com, U2 ma zagrać w przyszłym roku w Ameryce Płd. Zespołem supportującym ma zostać Muse. Przewidywane daty:

25 i 26 marca, 2011: Santiago, Chile
31 marca & 1 kwietnia, 2011: Buenos Aires, Argentyna
7 i 8 kwietnia, 2011: Sao Paolo, Brazylia

Informacja ta pojawiła się wcześniej na stronie U2chile

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych