Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2360° Tour 2009 - 2011


3617 replies to this topic

#3121 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 maja 2010 - 03:41

A na U2.gigs pojawił się news silnie wskazujący, że na następnym legu będzie nowy opener - być może Even Better Than The Real Thing :)

#3122 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 17 maja 2010 - 10:44

O rany <skacze z radości> :) Wobec tego MUSZĄ odwiedzić nasz kraj w przyszłym roku, muszą :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#3123 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 maja 2010 - 17:35

A na U2.gigs pojawił się news silnie wskazujący, że na następnym legu będzie nowy opener - być Even Better Than The Real Thing :)

Ale tam nie piszą, że to Even Better może być tym openerem, tylko, że Breathe ma być zastąpione ;), a Even Better może pojawić się w secie.
Openerem miałby być dawniejszy utwór? Wątpię, od ZooTV koncerty otwierają utwory z ostatnich płyt (wyjątek Zooropa, ale to tylko 2 Legi).
Mnie nie zdziwi jak to będzie np. Magni z jakimś nowym intrem, a może jakiś nowy utwór?

Tak przy okazji, może lepiej kontynuować w jednym topiku ten wątek:
http://u2forums.com/...0/page__st__560

Najlepiej jakby jakiś admin to sklecił w całość. :P

#3124 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 maja 2010 - 21:20

Masz rację Martin, kłania się moje czytanie ze zrozumieniem :/ Ale still, Even Better byłoby ciekawe. To łatwa piosenka do śpiewania więc Bono nawet teraz dałby radę :P

#3125 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 maja 2010 - 15:59

Masz rację Martin, kłania się moje czytanie ze zrozumieniem :/ Ale still, Even Better byłoby ciekawe. To łatwa piosenka do śpiewania więc Bono nawet teraz dałby radę :P


Pociągnie, pociągnie, zwłaszcza jak Edge w tle poleci cieńszym głosem ;P
Jak już Even Better wejdzie do setu to pewnie gdzieś z początku będzie. Mimo wszystko, powrót UV czy nawet TUF, nie mówiąc o premierach ES i YBR był dużo większym wysiłkiem ze strony zespołu. Edek mówił coś przed Tour o Luminous Times, to było by coś, no a taki Drowning Man, też, ale nic z tego nie wyszło. :rolleyes:

Niech wróci The Fly i Bullet rodem z ET to bedzie dobrze no coś z Popu w końcu. Może ta szalona wersja Discotheque z VT, jak ulał do tej sceny!! :(

#3126 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 18 maja 2010 - 19:04

Even better powróci prawdopodobnie w miejsce Crazy Tonight i będzie w wersji zremixowanej. Tak strzelam sądząc po próbach zeszłorocznych, kiedyto na warsztacie było Perfecto Mix, o ile mnie pamięć nie myli.

A sam powrót od dłuższego czasu do przewidzenia, przecież gdzieś w necie była zapowiedź, że na Glastonbury będą to wykonywać z jakimś coverbandem, czyż nie? ;)

#3127 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 maja 2010 - 20:04

a ja bym bardzo chciała Exit. Ale chyba to niemożliwe obawiam się,że Bono by już tego tak dobrze nie zaśpiewał
Posted Image

#3128 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 18 maja 2010 - 20:08

Exit, to byłby totalny odjazd. Podobnie jak bym marzyla o Lady With The Spinning Head w oryginale bądź remiksie... Czad.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#3129 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 maja 2010 - 20:15

Exit, to byłby totalny odjazd. Podobnie jak bym marzyla o Lady With The Spinning Head w oryginale bądź remiksie... Czad.

http://www.youtube.com/watch?v=2Kerw8xQ8vw&feature=related
normalnie wariactwo
Posted Image

#3130 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 maja 2010 - 22:52

a ja bym bardzo chciała Exit. Ale chyba to niemożliwe obawiam się,że Bono by już tego tak dobrze nie zaśpiewał

No to chyba najmniej prawdopodobna piosenka, ze wszystkich w dyskografii U2 jaką mieliby zagrać, przez jednego szaleńca. :( Niestety...
Pozostają DVD i bootlegi. :unsure:

#3131 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 21 maja 2010 - 17:57

Paul McGuinness:

"The band were really looking forward to getting back out on the road until the emergency surgery on Bono's back, which took place in Munich today. We were due to start rehearsals on Tuesday in Salt Lake City and get the show ready for the next leg. There were gonna be some changes and some new material. It's unfortunate that we're inconveniencing fans. We will make plans to reinstate these dates as soon as possible. Obviously, it's been very disruptive for our crew, as well; we have over 400 people converging on Salt Lake City, and some of them have been turned around and told to stay at home until we make our new plan. We hope to get things resolved as soon as possible. Keep watching U2.com and you'll get the information as soon as we can get it out to you. Signing off, this is Paul McGuinness."

Info z U2.com

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3132 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 21 maja 2010 - 18:18

no to się Bono doigrał za te wygibasy i skakanie na ultraviolet co koncert :P

#3133 bono3d

bono3d

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów

Napisano 21 maja 2010 - 21:03

No to pewnie trasa się posypała przynajmniej w USA. Sytuacja przypomina trochę ostatnia trasę DM. Wokalista DM też przeszedł operację po pierwszym koncercie. Na początko odwołali jeden koncert póżniej kilka, aż w końcu pół trasy. Co prawda chłopaki odrobili zaległości, ale niektórzy musieli dłużej poczekać na możliwość obejrzenia zespołu. Jeżeli Bono miał operację kręgosłupa to powrót do zdrowia może trochę potwać. Czekamy na wieści z obozu U2

:unsure: :unsure: :unsure:

#3134 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 maja 2010 - 21:36

ej, wlasnie patrze na rozpiske trasy i najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze nie odbedzie sie koncert na Glastonbury festival :(

#3135 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 21 maja 2010 - 21:52

Wcale nie byłbym taki pewien, że odwołają występ na Glastonbury. Może właśnie tam zaczną tour, zwłaszcza, że jest to występ bezpośrednio przed Minneapolis

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3136 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 maja 2010 - 21:57

Niby tak, ale nie wiem czy odwazyliby sie bez zadnych wczesniejszych prob (w postaci koncertow oczywiscie) zagrac na glastonbury, to mogloby byc za duze ryzyko ze cos nie wyjdzie.

Choc moze sie myle, moze prawdziwe zwierzaki sceniczne z nich B)

#3137 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 22 maja 2010 - 15:10

Zmartwiłem się wczoraj wiadomością że Bono jest po operacji.
W ogóle nie pomyślałem, o kurcze trasa się przesunie,tylko zrobiło mi się strasznie przykro i zmartwiłem się.
Mam nadzieje że ta operacja pomoże i będzie już wszystko w porządku.
A jak tak teraz czytam o tym że trasa się przesunie,hmm to nawet dobrze.
Większe szanse że trasa się przedłuży na 2011 rok a wtedy jest szansa na koncert w Polsce :)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#3138 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 22 maja 2010 - 17:30

Bono jest pod opieką podobno cudotwórcy :D
Dr. Wohlfahrt leczy różne superznane postaci sportu i to chyba skutecznie. Anna Rogowska jest m.in. pod jego opieką
Także Bono Man jest w bardzo dobrych rękach :)

ktoś na interference napisał:

For what it's worth, my friend was working the SLC show (she works all/most concerts at SLC venues and was working with u2 for the originally anticipated 2.5 weeks of set up). She had txted me early yesterday before the news came out that the show had been canceled, and stage breakdown was started immediately. The tour manager is keeping crew in SLC for a few extra days to minimize the amount of money the local hotels are losing due to the cancellation. From what she's been hearing, Bono is out for at least 3 weeks, but she suspects the whole NA leg will be canceled.

NOTHING FOR SURE of course, this is just what she's been hearing from u2 crew. They probably don't even know yet either, and this is all speculation on their part too. Just have to wait for official word.



#3139 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 maja 2010 - 23:31

W irlandzkich mediach pojawily sie dzis kiepskie wiadomosci. Ale nie jest to w zaden spsob oficjalnie potwierdzone przez U2.com wiec moze nie trzeba sie tym na razie bardzo przejmowac...Sama nie wiem...- W skrocie to pisza tu o tym,ze byc moze cala trasa zostanie jak na razie odwolana...Az do jesieni...

http://www.irishcent...n-94636829.html

#3140 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 maja 2010 - 00:47

W irlandzkich mediach pojawily sie dzis kiepskie wiadomosci. Ale nie jest to w zaden spsob oficjalnie potwierdzone przez U2.com wiec moze nie trzeba sie tym na razie bardzo przejmowac...Sama nie wiem...- W skrocie to pisza tu o tym,ze byc moze cala trasa zostanie jak na razie odwolana...Az do jesieni...

http://www.irishcent...n-94636829.html

Mam wrazenie i nadzieje ze to taki polski pudelek. Nie ma potwierdzonych wiadomosci to je wymyslaja na zasadzie 'kumpel kumpla powiedziel kupeli kumpla'. Sorki, ale jak nie uslysze potwierdzenia z oficjalnego zrodla to ten news wsadzam miedzy bajki.

Everything You Know Is Wrong




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych