Skocz do zawartości


No Line On The Horizon


187 replies to this topic

#41 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 26 lutego 2009 - 21:33

Mój box już w drodze do Kielc!! :rolleyes: Jutro będę mieć go w domu! :rolleyes:


Moje też już zrealizowane, ale kurde w jeden dzień zdąży przyjść? Mam nadzieje że jutro już będę miał box w rękach : )

#42 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 26 lutego 2009 - 21:37

Na pewno zdąży, bez obaw - Merlin jest solidny - dziś wysyłka, jutro przesyłka :rolleyes:

#43 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 26 lutego 2009 - 21:48

Jutro po szkole skoczy się do Magnolii i zobaczy czy rzucili boxa. ;]
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#44 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 26 lutego 2009 - 21:54

Ok, kilka wrażeń ode mnie, niestety swój box zdążyłem odpakować, pobieżnie przejrzeć i musiałem spadać do roboty.

Pierwszy raz mogę powiedzieć coś dobrego o Empiku. We wspomnianym przez Jacka było co najmniej 9 boksów. Od cholery "polskiej edycji" i zwykłej CD. Niestety po odbyciu rozmowy telefonicznej z Darkiem mina mi zrzedła, bo zakasował mnie cenami z Zabrza.

Trafiła nam się też bardzo fajna pani przy kasie, wyraźnie lubiąca U2. Rozbawiliśmy ją kupując kolejno trzy boksy...

Po powrocie do domu zdjąłem folię. To co pierwsze się rzuca w oczy to rozmiary wydawnictwa. Konkretna kolubryna, największa na mojej półce i wyraźnie przechylająca się w stronę upadku;). Aha. Czy ktoś miał podobny problem do mojego? Za cholerę nie mogłem z powrotem złożyć wszystkiego tak, żeby pudełko wróciło do stanu pierwotnego (przypomniała mi się scenka z jednego serialu w którym bohater stwierdził, że firmy produkujące mapy zatrudniają ludzi, którzy dbają o to, żeby nie dało się ich łatwo złożyć po użyciu). Wyrwałem ten kartonik ze środka... Nie no, żartuję.

Cóż, wszystko pięknie wydane. Naprawdę mi się podoba. Fajny pomysł z przezroczystą obwolutą ze znaczkiem "=" w CD. To czego mi brakuje to np. dodatkowego DVD z materiałami ze studia, jakieś skrinsejwery, tapety itd. Gadżecikiem o którym wspomniał Kris też bym nie pogardził. Pudło jest spore, na pewno miejsce by się znalazło.

Najwyższe wydanie HTDAAB dzielą lata świetlne od Boxa NLOTH. Na tą chwilę jestem zadowolony z zakupu.

PS. z "Linearem" wstrzymuję się do premiery w Poznaniu.

#45 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 26 lutego 2009 - 22:07

I tu się pojawia problem życia na końcu świata - choć u mnie nie jest jeszcze taki straszny bo jak gdzieś chyba wspomniałem otwarli mi empik wielkości kiosku ruchu, jak się dziś pytałem o płytę to pani odpowiedziała, że tak już mają - jedną sztukę wersji polskiej, ale nie mogą jej wystawić na półki przed 2 marca <zonk> a niestety do rockserwis płyty jeszcze nie dotarły i mój box wciąż czeka na realizację - mam nadzieję, że będą sie trzymać daty 27.02 i jutro płytka zostanie wysłana to przynajmniej na poniedziałek trafi w moje ręce, ale w dniu dzisiejszym podjąłem kroki aby może przynajmniej przez znajomości zaopatrzyć się gdzieś w wersje vinil przed weekendem - też by było miło posłuchać na gramofonie nowego u2.

... :P


#46 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 26 lutego 2009 - 22:12

A ja chrzanię to wszystko i jutro kupuję podstawową wersję. Na boxa kasy brak, a na digipacka nie chce mi się czekać tego tygodnia B)
Always Look on the Bright Side of Life

#47 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 26 lutego 2009 - 22:15

Chciałem jeszcze dodać to co mi się nie podoba. Mianowicie umieszczenie DVD tylko w wersji "BOX". Nie uważam, żeby możliwość pobrania "Linear" z internetu była jakoś wybitnie rekompensująca brak dodatkowej płytki.

#48 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 26 lutego 2009 - 22:37

Chciałem jeszcze dodać to co mi się nie podoba. Mianowicie umieszczenie DVD tylko w wersji "BOX". Nie uważam, żeby możliwość pobrania "Linear" z internetu była jakoś wybitnie rekompensująca brak dodatkowej płytki.


Ale z drugiej strony przez to Box staje się ciekawszy przez tą wyjątkowość posiadania DVD.

... :P


#49 GOYB

GOYB

    Użytkownik

  • Members
  • 46 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:opolszczyzna

Napisano 26 lutego 2009 - 22:45

"Box"ujący, powiedzcież, jest w końcu jakiś bonusowy utwór czy go nie ma?

#50 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 26 lutego 2009 - 22:47

Czemu nie moge obejrzeć tego fragmentu filmu, który wrzucił depe?
Komputer mówi do mnie że nie mam jakiegos kodeka.
Help!

#51 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 26 lutego 2009 - 22:50

Czemu nie moge obejrzeć tego fragmentu filmu, który wrzucił depe?
Komputer mówi do mnie że nie mam jakiegos kodeka.
Help!

Nie ten topic, ale ściągaj K-Lite Codec Pack

#52 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 26 lutego 2009 - 22:56

"Box"ujący, powiedzcież, jest w końcu jakiś bonusowy utwór czy go nie ma?

Depe już o tym pisał:
http://u2forums.com/...amp;#entry79760

... :P


#53 arrrow

arrrow

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 26 lutego 2009 - 23:35

Jest ktoś jeszcze na tym forum, kto płyty nie słyszał - poza mną? Zamówienie w merlin.pl było jednak błędem. :D

ja też nie...czekam na poniedziałek, może przyjdzie;)

#54 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 lutego 2009 - 00:28

Jutro po szkole skoczy się do Magnolii i zobaczy czy rzucili boxa. ;]


Dziś nie mieli i nawet nie wiedzieli co to wersja Box <_< Ceny też oczywiście nie znali... Jak by był to daj znać za ile. :rolleyes:

Ale z drugiej strony przez to Box staje się ciekawszy przez tą wyjątkowość posiadania DVD.


To fakt, ale przez brak posiadania Bonusowego utworu jednocześnie nie jest to "full-wypas" jak niektórzy mówią <_< Tu DVD, tu Bonus to tamto, a tam co innego. Na maxa to powinien być na maxa. I tak w praktyce wkładają digipack do tego Boxu :( I to już klapa, tego nie rozumiem. Przy Bombie chodziaż Fast Cars było na całym świecie w Super Deluxe.

Jakoś mi się marzy by tym bonusem był jednak NLOTH 2, przynajmniej jak kupię Box to nie będę żałował, że Digipacku nie mam :P :P
Czy za granicą mają już Digipacki? Czy to u nas wszystko tak szybko tylko idzie :lol:

#55 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lutego 2009 - 07:48

w Poznaniu wiocha na maksa byłem w empiku i nie było nawet podstawowej płytki na półkach...jak im powiedziałem,że w niektóych media w Polsce już mają to odpowiedzieli,że jeśli to prawda to sprzedadzą mi już dziś :P niestety nie miałem czasu czekać...

jeśli ktoś z Poznania już był i nabył w empiku płytkę proszę dajcie cynka pozdro

#56 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 27 lutego 2009 - 10:15

We Wrocławiu w MM na Dominikańskim nadal nie ma żadnej wersji i powiedzieli, że wg informacji, które dostali, box w ogóle ma być później.

#57 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 lutego 2009 - 10:45

We Wrocławiu w MM na Dominikańskim nadal nie ma żadnej wersji i powiedzieli, że wg informacji, które dostali, box w ogóle ma być później.


Dokładnie, żenada nic tam nie mają!!! Nawet plakatu, czy polskiej wersji :blink:

Saturn na Grunwaldzkim: Winyle można sobie zobaczyć na półkach leżą :P ładne.... Polska wersja, standard CD i jeden singiel GOYB (kartonik) ;)
Pytałem się o Box i w końcu ktoś bardziej poinformowany :) stwierdził, że dopiero w dniu premiery dostaną, czyli chyba do poniedziałku trzeba czekać na kolejną dostawę.... <_<

#58 kichigai

kichigai

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 27 lutego 2009 - 11:16

jeśli ktoś z Poznania już był i nabył w empiku płytkę proszę dajcie cynka pozdro

empik to wioche robi od zawsze, właśnie się do mm na szwajcarskiej dodzwoniłem, mają dwa boxy, jeden odłożyłem i zaraz pędzę

#59 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 27 lutego 2009 - 11:30

Merlin.pl - wywiązali się w 100%! Już pół godziny temu dostałem Limited Box w swoje ręce, już drugi raz tak szybko otrzymałem przesyłke ; )

A co do Boxa, powiem tylko że jest wart każdej wydanej forsy. Jestem bardzo zadowolony, i lecę słuchać albumu wreszcie w jakieś przyzwoitej jakości ;p

#60 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lutego 2009 - 11:41

empik to wioche robi od zawsze, właśnie się do mm na szwajcarskiej dodzwoniłem, mają dwa boxy, jeden odłożyłem i zaraz pędzę

dzięki za info kurde straszna lipa....



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych