Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luźny Wąt Muzyczny


592 replies to this topic

#101 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 22 października 2009 - 16:14

Hasło: Michael Buble.
Przekleje co napisałem i preczytałem gdzieśtam: postanowiłem zapytać losowo wybraną kobietę o pana Buble, stwierdzając, że nie ogarniam fenomenu. odpowiedź: "no własnie! bo to tylko baby ogarniają!" plus "kurna, tak zwane "TO COŚ". ten pan ma w sobie, i, baby na to lecą, i ma głos piękny cudny aksamitny, i cokolwiek zrobi, uśmiechnie się do kamery, fiknie nóżką, cokolwiek, baba mięknie." 
 

I to fakt. I to się zdarza strasznie często. A teraz ktoś będzie łaskaw mi to wytłumaczyć :P


ten cały Buble to chyba największy narcyz całego przemysłu muzycznego, nie mogę oglądać jego klipów....z każdego ujęcia, kadru bije przeogromna miłość własna;/

poza tym niedobrze jest jak facet ma lepszą cerę niż Ty (Ty= kobieta);/

#102 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 października 2009 - 18:15

pierwsza jego płyta z kowerami jest fpytę!
ostatnio mu się przytyło, no ale;p

#103 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 22 października 2009 - 20:07

Johnny!
Dla Ciebie pozycja 20!
Wybrano 20 najgorszych zespołów dekady

#104 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 października 2009 - 20:32

E tam, ten ranking.


Co prawda ponad połowy nie kojarzę, ale domyślam się, że Razorlight np. zaistniał jako reprezentant wymiocin po NRR, a to bullshit, bo dużo straszniejsze potworki się zdarzały (nie zapominając że R. akurat się pierwszy album i trochę potem rzeczy nawet udało) a Dakness... phi. Chyba nie skumkali olika, o co w tym będzie chodziło :P

#105 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 22 października 2009 - 21:29

Matko, ile razy to oglądam ogarnia mnie autentyczne przerażenie.. :blink:

Kraftwerk - Radioactivity
http://www.youtube.c...h?v=kXD6Gtinvbc
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#106 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 22 października 2009 - 22:01

Wybrano 20 najgorszych zespołów dekady

Sum 41 im nie wybaczę :angry:

#107 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 22 października 2009 - 22:04

ten cały Buble to chyba największy narcyz całego przemysłu muzycznego


To chyba żeście nie widzieli Chrisa Botti ;). Jednak trzeba skubańcowi przyznać, że przyjemnie się go słucha.

Dołączona grafika

#108 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 22 października 2009 - 22:24

Ej Chirs Botti jest spoko ;] Polecam Nights Sessions - świetny koncert, + nawalony Sting gościnnie w paru kawałkach ;)
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#109 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 października 2009 - 09:30

Weekend nieśmiertelnych w Radiu ZET.

W najbliższą sobotę i niedzielę w Radiu ZET będzie weekend nieśmiertelnych!

Specjalnie dla Was zagramy najlepsze przeboje nieżyjących już artystów, takich jak: Michael Jackson, Freddy Mercury, Bob Marley, Roy Orbison, Ray Charles.
Posted Image

#110 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 listopada 2009 - 21:48

Aaaa, dlaczego Mjusooowskie "Map of the problematique" jest taka totalna zrzyna z "Fascination street" wiadomego zespolu? :(
Wlasnie mnie cos naszlo, puscilem te dwa kawalki no i kolejny numer na liscie Muse ktory mozna potraktowac jako dowod, ze oni nie potrafia nic nowego wymyslic.


Zeby nie bylo, lubie poslchac sobie od czasu do czasu Muse, ale ich kawalki to po prostu stare szlagiery przerobione na nowsze wersje, z minimalnie zmieniona melodia...




EDIT: Nosz kuzwa, przeciez te syntezatory w tle w "Map of the problematique" sa wyjete wprost z "Enjoy the silence"..



EDIT 2: a z tym fascination street....jakby tego bylo malo, to jeszcze tonacja ta sama.



skandal.

#111 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 29 listopada 2009 - 22:18

Przy okazji i w tym temacie:

Czułe, muzyczne ucho Mrówy wyłapało dość ciekawą rzecz - otóż:

"Brzydki, Zły i Szczery" - O.S.T.R. (2007) - fragmenty m.in. od 1min01s (dęciaki) czy 2min30s http://www.youtube.c...h?v=vj6m-gTkX2U

i

"The Basis" Lack of Afro (2009) - fragmenty m.in. 00min28s (dęciaki) http://www.sendspace...c65cc44a882c5e7

Wychodzi na to, że chłopaki samplują tych samych artystów, bądź też Gibbons zapożycza fragemnty od naszego Adasia:D

Użytkownik Max edytował ten post 29 listopada 2009 - 22:18


#112 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 30 listopada 2009 - 15:05

ola 
14:54:08 
cóż, gdyby nie jakiś brudek w małży, nie byłoby pereł ;)
14:54:31 
ja dziś pieprzę metaforami trochę :D
acr 
14:54:40 
hej hej hej. ożesz. nie wiesz, co się własnie stało 
14:54:45 
ale już spieszę z wytłumaczeniem 
14:54:54 
tym swoim niby-to-pieprzeniem o małży 
14:54:57 
chwilaaaaa 
14:55:25 
Ty, może tak, znasz "Masta i Nieba" Ścianki? 
14:55:55 
od tylu lat nie mogłem wykminić o co chodzi w jednym fragmencie tekstu 
ola 
14:56:20 
znam znam 
acr 
14:56:51 
"nie dam Ci nic i Ty nie dasz mi nic, mieszkamy na zupełnie różnych drzewach, do Twoich drzwi nie pasuje mój klucz, do moich chyba w ogóle klucza nie ma, otworze okna, uśpi mnie deszcz, na podłodze wysmagane małże" 
14:56:59 
w poszukiwaniu pereł! 
14:57:10 
szukał pereł! 
14:57:15 
stąd te cholerne wysmagane małże :D
14:57:41 
jesteś wielka !:D :*

po naprawdę wielu latach kminienia o co do cholery chodzi nagle do mnie dotarło. przebłysk, olśnienie, wiadro wody na łeb. tymbardziej doceniam wielkość tego tracku kiedy rozumiem w końcu ten *genialny* tekst do końca. nie mieliście tak, z tymi małżami? w ogóle z jakimiś tekstami, z jakąś muzyką? zawsze jak kogo pytałem, też nie wiedział. a przecież to takie oczywiste, taka prosta metafora, no żesz!

Ścianka - Miasta i Nieba (!)

to jeszcze przy okazji - temat rzeka, w sam raz w ten wątek, czemu tak rzadko się w tym kraju nagrywa takie numery, jak ten? takie płyty, jak Białe Wakacje? co jest nie tak?

Użytkownik acr edytował ten post 30 listopada 2009 - 15:26


#113 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2009 - 15:42

Niedługo ma ruszyć telewizja muzyczna rebel, córka 4funTV. Stacja ma prezentować muzykę alternatywną. Jej szefem ma być nowy menago Dody. I tak się zastanawiam... Czy doczekaliśmy się stacji, która będzie prezentować muzykę ambitną, będącą poza listami przebojów,czy też przez ten underground rozumie się Fall Out Boy, Metallikę i 30 seconds to mars?
Dołączona grafika

#114 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 05 grudnia 2009 - 15:54

Niedługo ma ruszyć telewizja muzyczna rebel, córka 4funTV. Stacja ma prezentować muzykę alternatywną. Jej szefem ma być nowy menago Dody. I tak się zastanawiam... Czy doczekaliśmy się stacji, która będzie prezentować muzykę ambitną, będącą poza listami przebojów,czy też przez ten underground rozumie się Fall Out Boy, Metallikę i 30 seconds to mars?


raczej to drugie na nic innego bym nie liczył...

#115 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 grudnia 2009 - 20:06

Krótki risercz na portalach medialnych i mamy odpowiedź:


Ramówka stacji składała się będzie z kilku pasm muzycznych. "Poranny klin" wypełniony będzie energetyczną muzyką rockową i funkrockową, która naładuje widza energią na cały dzień. W paśmie "Rock My Baby" widzowie zobaczą rockowe evergreeny - utwory, które zmieniły historię muzyki oraz przeboje, które mogą stać się utworami kultowymi.

Pasmo muzyczne "Twisted Hits" wypełnione najnowszymi hitami rockowymi - utwory
wykonawców młodego pokolenia i nowe gatunki muzyczne: emorock, poppunk, crossover. Nie zabraknie także listy przebojów "Rockowanie", która prezentować będzie najpopularniejsze utwory na światowych listach przebojów.

Wieczorami widzowie mogą liczyć na "Darkroom", czyli nocne pasmo muzyczne, w którym prezentowane będą teledyski o spokojniejszym, nastrojowym klimacie oraz "Rock DJ" - pasmo z muzyką rockową remiksowaną przez najlepszych DJ-ów.


Czyli syf przeplatany niczym ciekawym.


Przydałaby się telewizja wypełniająca lukę dokładnie między MTV2 a TVP Kultura, taka dobra odsłona radiowej Trójki w tv, ale nie ma co na to liczyć.

Użytkownik acr edytował ten post 05 grudnia 2009 - 20:12


#116 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2009 - 22:03

Przydałaby się telewizja wypełniająca lukę dokładnie między MTV2 a TVP Kultura, taka dobra odsłona radiowej Trójki w tv, ale nie ma co na to liczyć.

Niby że to komercyjny strzał w stopę? A ja myślę, że taka stacja miałaby wzięcie. Jest masa osób mająca dość tej papki muzycznej w tv, słuchająca muzyki ambitniejszej, która chętnie by takiej stacji nabijała wskaźniki. Jest pokolenie 16 - 20 latków, którzy chętnie by chłonęli nową muzykę, szukali jakichś muzycznych inspiracji. Podobnie starsze pokolenie, tęskniące za The Smiths, Pixies, XTC, Cure itd. chętnie by taką stację oglądało, no ale cóż...
Dołączona grafika

#117 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 grudnia 2009 - 00:21

Niby że to komercyjny strzał w stopę? A ja myślę, że taka stacja miałaby wzięcie. Jest masa osób mająca dość tej papki muzycznej w tv, słuchająca muzyki ambitniejszej, która chętnie by takiej stacji nabijała wskaźniki. Jest pokolenie 16 - 20 latków, którzy chętnie by chłonęli nową muzykę, szukali jakichś muzycznych inspiracji. Podobnie starsze pokolenie, tęskniące za The Smiths, Pixies, XTC, Cure itd. chętnie by taką stację oglądało, no ale cóż...

Wobec nawet niezbyt szerokiego u nas rynku - jest to jednak nisza, trudno powiedzieć jak duża. Młodsze pokolenie poszukujące generalnie się nastawiło na internet, to nieco starsze zdaje się albo też, albo odcięło w ogóle, albo polega na radiofonii czasem w te gusta jeszcze trafiającej. Nie wiem, trudno powiedzieć, czy miałoby to sens z punktu widzenia oglądalności, finansów etc. Wątpię w każdym razie, żeby ktoś się tego poważnie podjął w obecnych realiach, nie jest to raczej pierwsze w kolejności. Prędzej spodziewałbym się najpierw czegoś dla 'indie-dziaciaków', ta grupa się systematycznie powiększa i być może niedługo stanie się interesującym już targetem. 

#118 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Napisano 07 grudnia 2009 - 20:29

przykro mi to stwierdzić ale gadasz jak rasowy PR-owiec.. :P

#119 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2009 - 20:39

Słuchanie indie w sensie "patrzcie jaki jestem cool, słucham The Kooks, AC i AM wszystko to komercha, ja uwielbiam zespoly które nie grają w salach powyżej 200 osób" jest taką samą komercją jak bycie "słitaśnym widzem Vivy". Tylko, że w drugą stronę. Jedno i drugie to pozerstwo. A to pierwsze nawet większe.

#120 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 grudnia 2009 - 20:56

przykro mi to stwierdzić ale gadasz jak rasowy PR-owiec.. :P


Taki temat. Coby obadać możliwość powstania rzeczonego medium, trzeba wleźć w skórę kogoś kto miałby się tym zająć.

Słuchanie indie w sensie "patrzcie jaki jestem cool, słucham The Kooks, AC i AM wszystko to komercha, ja uwielbiam zespoly które nie grają w salach powyżej 200 osób" jest taką samą komercją jak bycie "słitaśnym widzem Vivy". Tylko, że w drugą stronę. Jedno i drugie to pozerstwo. A to pierwsze nawet większe.


Dołączona grafika


---
z innej beczki. ruszyliśmy z el_f'em niedawno temat relacji pop-poważka, cage i reich i jazz a bach a bitelsi, emocjonalność i intuicja a rozumienie i świadomość, no takie tam. polecam dość ciekawy artykuł-wywiad na bardzo zbliżony temat: http://screenagers.p...r...=show&id=79

Użytkownik acr edytował ten post 07 grudnia 2009 - 21:09




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych