Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki Antycypator Setlistowy


  • Please log in to reply
629 replies to this topic

#561 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 18 września 2014 - 22:25

Ja chętnie pobawiłbym się w Antycypator gdzie można jakoś opisać wybór, a co za tym idzie podyskutować. Poza tym IMO 15 kawałków to za dużo na takie must be, jeśli będą jednakowo punktowane,  nie odda to rzeczywistej wypadkowej. Może po prostu Survivor piosenek U2, które najmniej byśmy chcieli usłyszeć na koncercie? :P Tylko zajęłoby to za dużo czasu chyba, w końcu musiałaby pójść cała dyskografia.

 

niestety, świat znów wszedł w okres konfliktowy - to " idealny " moment, by przypomnieć sobie o albumie War, może nawet odkurzą Like a Song, kto wie ?

No przy tym co jest teraz.. Też się właśnie zastanawiam, czy w secie będę odwołania do Rosji, czy państwa islamskiego. Z kolei ignorowanie Eboli kieruje na bardziej społeczne odniesienia do Afryki.

W każdym razie Bullet musi wrócić!



#562 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 18 września 2014 - 22:50

Jak coś to właśnie wrzucajcie swoje pomysły jakby to zrobić, to postaram się wybrać złoty środek. Zabawa startuje w poniedziałek ;)

El silencio se vuelve melodia


#563 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 18 września 2014 - 22:54

ja myślę żeby podzielić to na dwie zabawy, antycypator czyli bycie nostradamusem forum kto trafi najwięcej, ale i wypracowaniem naj setlisty w oddzielnym wątku. albo w tym samym po dwie listy. co możliwe a co chcemy bardzo. a od jutra do poniedziałku będę właśnie z moją dziewczyną także nie wiem czy nam styknie czasu na ogarnianie spraw organizacyjnych. może być do wtorku? wtedy organizacyjnie jak będzie trzeba pomogę, cokolwiek nie ustalicie. chyba że Wam inni moderatorzy z tym pomogą, Szczotek? on takie lubi ;)



#564 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 19 września 2014 - 16:00

Lubię, chętnie pomogę, ale mam przenosiny do Wrocka, a tam nie mam internetu i pewnie do wtorku będę wyłączony :(
 

Pamiętajcie jeszcze o propozycji Owłosa, która też jest warta uwagi:

Odświeżm topic pod wpływem ostatniego koncertu Metalliki. Ciekaw jestem bardzo jak by to wyglądały głosy naszego forum na tle innych fanów będących na koncercie (pewnie byłoby zgodnie z prawem wielkich liczb, czyli Greatest Hits). Czy macie ochotę zrobić taką symulację? Na pewno nie tutaj, ale na jakimś zewnętrznym serwerze/portalu (doodle?), albo jeszcze inaczej - trochę podobnie jak "ulubieni wykonawcy U2forums" z przesyłaniem list i jedną osobą zbierającą to do kupy?  

 

Dalibyśmy dwa pytania:

1. jakie chcesz usłyszeć kawałki?

2. na jakie trzy utwory powinniśmy głosować jako całe forum, żeby je przepchnąć (czyli mieszanka swojego gustu z realnymi szansami)?

Może by tak połączyć te pomysły w jakiś jeden większy projekt? Dalibyśmy sobie czas nie do najbliższego poniedziałku, tylko do następnego i wtedy wymyślić jakby to zrobić ;)



#565 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 marca 2015 - 00:11

Co z tym tematem? Czy już powoli nie czas przenieść go do działu nowej trasy albo rozpocząć tam nowy na wzór tego?

Można by już pospekulować na temat setlist, na razie swobodnie, a w miarę zbliżania się trasy i wycieku informacji coraz bardziej profetycznie.   



#566 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 26 marca 2015 - 11:38

Cóż, zanosi się, że nie będzie greatest hits, chcą mieszać setlisty. W tych akustykach (choć nie wiemy co i jak będzie wyglądało) mają duże pole do popisu, ale nie tylko akustykach. Bardzo liczę wiecie na co ? Na cover This Is. Jak dla mnie to najlepszy cover jaki popełnili :). Takie OL na pewno nie ma do tego startu, a może i nawet parę kawałków z SOI, jak dla mnie. W ogóle liczę na nowe fajne covery, nowe fajne snippety. Mając np. 8 koncertów w NY muszą mieszać i takie spokojnie mogą się pojawić.

El silencio se vuelve melodia


#567 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 marca 2015 - 21:29

@Jacob - mówisz, masz, jest w dziale nowej trasy. Wszelkie powyższe inicjatywy mi się podobają, pomysł Owłosa bardzo najs, działajcie/my :)



#568 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2015 - 14:28

Dzięki acr

 

Bardzo liczę wiecie na co ? Na cover This Is. Jak dla mnie to najlepszy cover jaki popełnili :).

Też uwielbiam This Is, to brzmi tak U2-owo, że aż się nie chce wierzyć, że ten kawałek stworzył inny zespół. I pomyśleć, że na początkach swojej działalności U2 mówili o sobie jako ,,najgorszym cover bandzie na świecie".

 

Jednak ja nie liczę na pojawienie się This Is, to raczej była tylko jednorazowa akcja charytatywna i pewnie już sami o tym zapomnieli.  

 

Za to inne covery chętnie bym usłyszał, chociażby jako snippety. By wspomnieć chociażby takie perełki jak: Unchained Melody, Everlasting Love czy Can't Help. Myślę, że jest spora szansa, że coś z tego usłyszymy, ale też pewnie bardziej w kategoriach jednorazowych spontanicznych wykonań. 



#569 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 marca 2015 - 14:30

Ja niezmordowanie czekam na wykonanie Night and Day :P Niemożliwe , ale padłbym gdybym usłyszał :3
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#570 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 28 marca 2015 - 17:51

Generalnie ze względu na charakter tego legu trzeba spodziewać się perełek związanych z miejscem, w którym grają - czyli dużo Achtunga w Berlinie, This is Where You Can Reach Me Now w Londynie, Spanish Eyes w Barcelonie etc. Tak czuję. 


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#571 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 30 marca 2015 - 20:48

Generalnie ze względu na charakter tego legu trzeba spodziewać się perełek związanych z miejscem, w którym grają - czyli dużo Achtunga w Berlinie, This is Where You Can Reach Me Now w Londynie, Spanish Eyes w Barcelonie etc. Tak czuję. 

NYD w Polsce...  :P     ekchnm  :unsure:  - no mijmmy nadzieję, że w 2016

 

Pewnie dużo tez zależy od kondycji Bono - ważne będzie to, czy zagra cokolwiek na gitarze. Jak ktoś już wspominał poniekąd mogłoby nam wyjść na dobre, gdyby np. podczas takiego The Fly jednak zostawił gitarę :rolleyes:, a wtedy możemy już myśleć o wersji z ET.

 

Dodatkowo może okazać się, że powróci The Edge w roli głównej - coś poniekąd już próbował z RTSS w programie kulinarnym, to może się rozkręci i pojedzie z czymś solo. Będzie tez dobry moment, aby dać Bono chwilę wytchnienia. :D Jak zacznie brakować pomysłów to może przypomną sobie, że The Edge też potrafi zaśpiewać.



#572 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 30 marca 2015 - 21:51

Ja mam nadzieję na dużą obecność Adama Claytona, w końcu SoI naprawdę brzmi jak album Adam & The Claytons, wszystko jedzie na basie a Edge przygrywa ;)



#573 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 30 marca 2015 - 22:54

Jeśli tak się nie stanie, zawsze pozostaje zaspokoić apetyt na grę Adasia poprzez jego solowy koncert - https://www.youtube....h?v=XArklQ-NK80 :P



#574 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2015 - 20:36

Do tej pory jak myślałem o trasie to w roli piosenki-otwarcia widziałem zawsze Volcano. Jednakże teraz widzę, że jednak większe szanse ma Miracle. Ten długi wstęp świetnie się wpasowuje w charakter ,,otwieracza" i można poprzez niego stopniować napięcie. A w Volcano jest tylko pieprznięcie i niemal od razu grają na całej mocy. Chyba, że dorobią jakieś ciekawe intro do V, jednakże wątpię :P W każdym razie jak dla mnie na ten moment największe szanse zostania ,,otwieraczem" I+E ma Miracle właśnie.  

 

Volcano zaś dobrze się sprawdzi jako mniej więcej 3-4 piosenka, albo i trochę dalej. Gdy emocje początku koncertu już nieco opadają, wchodzi ta perka Larry'ego i od razu jest klasyczny koncertowy urywacz dupni. 



#575 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 09 kwietnia 2015 - 22:55

Też uważam, ze dobrze przemyślane i dobrze zagrane Miracle byłoby dobrym otwieraczem. O ile tylko reszta koncertu byłaby spójna z tym otwieraczem (przynajmniej w pierwszej połowie). 


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#576 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 09 kwietnia 2015 - 23:54

Ja mam nadzieję na openera This is where you can reach me now, zajebiste intro, energetyczny kawałek i świetny tekst na wejście.

 

"We come from an ancient place!

Beyond what we can see

We’ve come to colonise your night

And steal your poetry"

 

no kurwa! Jak można lepiej wejść?! ^^ Aaaaa. "Przybywamy ze starożytnego miejsca" czy jak to tam acr przełoży, mózg rozjebany!

 

A Miracle fajnie jakby Bono kilka kawałków później zaczął od zabawy z publicznością w Ooowanie, aż wejdzie w oooo z intra Miracle ^^ Ale będzie.



#577 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 kwietnia 2015 - 00:01

tym razem wejdę na scenę. a co.



#578 olaola

olaola

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław (Zgorzelec)

Napisano 12 kwietnia 2015 - 12:46

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał:  https://www.facebook...38269273089536/



#579 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 kwietnia 2015 - 18:36

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał:  https://www.facebook...38269273089536/

 

No tak:

 

#U2Request day 14th of April - World U2fans event - On Twitter ask U2 a rare or never played song #U2Request for U2ieTour!!

 

a ludzie piszą: Bad, Out of Control, czy With or Without You... :rolleyes:

 

Nawet nie liczę na jakąś ankietę na U2.com, bo byłoby tak, jak z U22, gdzie rarytasy przepadły w przedbiegach...... <_<



#580 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 kwietnia 2015 - 21:06

W akcji U2 request na twitterze, każdy może wypowiedzieć się na temat jaką piosenkę chciałby usłyszeć na nadchodzącej trasie - 

 

Jak narazie mamy około 30 tysięcy głosów, wśród których prowadzą:

 

1. Acrobat

2. A Sort Of Homecoming

3. Exit

4. Heartland

5. Running To Stand Still

6. Please

7. Lemon

8. One

9. Red Hill Mining Town

10. So Cruel

11. Drowning Man

 

Coś na kształt najpopularniejszych w danym momencie haseł tutaj -  http://u2request.selfip.info/


Użytkownik Redgar edytował ten post 14 kwietnia 2015 - 21:07





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych