Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki Antycypator Setlistowy


  • Please log in to reply
629 replies to this topic

#301 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 22 marca 2009 - 17:53

Ja chciałbym bardzo jedną pioesenkę ale to żeby ją puścili jes raczej nikłe :)
"Trash, Trampoline and the Party Girl" jedna z jednych moich ukochanych piosenek





A ja bym raczej stwierdził, że Party Girl na koncercie u nas jest pewniakiem. Przecież będziemy świętować urodziny Edge'a a ten kawałek zawsze jest przez zespół grany przy takich okazjach :)
Dołączona grafika

#302 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marca 2009 - 17:54

A ja bym raczej stwierdził, że Party Girl na koncercie u nas jest pewniakiem. Przecież będziemy świętować urodziny Edge'a a ten kawałek zawsze jest przez zespół grany przy takich okazjach :)

Ja...ja...ja... chcę jeszcze Ali na scenie! :P

#303 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 22 marca 2009 - 18:03

Ja...ja...ja... chcę jeszcze Ali na scenie! :P


Obawiam się, że to byłby średni prezent dla Edge'a. :)
Dołączona grafika

#304 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marca 2009 - 18:17

Obawiam się, że to byłby średni prezent dla Edge'a. :)

Hmmm...to tort z którego wyskakują żona Edge'a razem z Ali :P

#305 Stalówka

Stalówka

    Użytkownik

  • Members
  • 32 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stalowa Wola

Napisano 22 marca 2009 - 18:47

Witam, ja również myślę że dwa koncerty są przesądzone i było tak od początku, ale najpierw chcieli wyprzedać jak najwięcej pierwszego, tak samo jestem przekonany że u nas nagrają DVD, być może będą też inne wydania, ale u nas będzie też. Takie jest moje zdanie. Co do proponowanej setlisty, ja także mam swoją wymarzoną i jako że jeszcze nie znamy trzonu setlisty który będzie obowiązywał na większości koncertów, to pozwolę sobie na moje oczekiwania, łącznie z kolejnością, która jest istotna, w nawiasach piosenki które chciałbym zaby zagrali na drugim koncercie w miejsce tych obok których je zapisałem:

1. No Line On The Horizon
2. Get On Your Boots
3. Vertigo
4. I Will Follow (Gloria lub 11'O Clock Tick Tock)
5. Elevation
6. New Year's Day
7. Beautiful Day
8. I Still Haven't Found What I'm Looking For
9. All I Want Is You (Stay lub Party Girl bo często grają z okazji imprez urodzinowych np)
10. The Unforgettable Fire (Bad lub Exit, choć pewnie Exita nie będzie już)
11. Sometimes You Can't Make It On Your Own
12. Moment Of Surrender
13. White As Snow (Fez- Being Born)
14. Stand Up Comedy
15. Breathe
16. Sunday Bloody Sunday
17. Bullet The Blue Sky
18. Pride
19. Where The Streets Have No Name
20. One

21. Until The End Of The World
22. The Fly
23. With Or Without You

24. Magnificent
25. Kite (Acrobat - jestem na 99% przekonany że zagrają, od 3 lat mówię wszystkim że na następnej trasie będą dwa koncerty, DVD, fragment naszego NYD od Manany na telebimach i Acrobat pierwszy i jedyny raz, co do Acrobata to bez wahania się mogę zakładać, tak po prostu czuję mocno :) )
26. Walk On (40)

Pozdrawiam!

#306 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Napisano 22 marca 2009 - 18:55

Do tych koncertowych wymiataczy dołączy "Get on your boots", także niekoniecznie muszą zagrać "Vertigo", "Elevation" i "Beautiful Day". Może się zdarzyć, że którąś piosenkę pominą.

#307 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 22 marca 2009 - 19:02

Do tych koncertowych wymiataczy dołączy "Get on your boots", także niekoniecznie muszą zagrać "Vertigo", "Elevation" i "Beautiful Day". Może się zdarzyć, że którąś piosenkę pominą.


Na Promo Tour grali GOYB, Vertigo i Beautiful Day, więc te 2 kawałki pojawią się raczej na 100 %. Świadczy to bowiem o tym, że zespół traktuje je jako element obowiązkowy swoich występów.
Dołączona grafika

#308 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 22 marca 2009 - 19:07

Witam, ja również myślę że dwa koncerty są przesądzone i było tak od początku, ale najpierw chcieli wyprzedać jak najwięcej pierwszego, tak samo jestem przekonany że u nas nagrają DVD, być może będą też inne wydania, ale u nas będzie też. Takie jest moje zdanie. Co do proponowanej setlisty, ja także mam swoją wymarzoną i jako że jeszcze nie znamy trzonu setlisty który będzie obowiązywał na większości koncertów, to pozwolę sobie na moje oczekiwania, łącznie z kolejnością, która jest istotna, w nawiasach piosenki które chciałbym zaby zagrali na drugim koncercie w miejsce tych obok których je zapisałem:

1. No Line On The Horizon
2. Get On Your Boots
3. Vertigo
4. I Will Follow (Gloria lub 11'O Clock Tick Tock)
5. Elevation
6. New Year's Day
7. Beautiful Day
8. All I Want Is You (Stay lub Party Girl bo często grają z okazji imprez urodzinowych np)
9. The Unforgettable Fire (Bad lub Exit, choć pewnie Exita nie będzie już)
10. Sometimes You Can't Make It On Your Own
11. Moment Of Surrender
12. White As Snow (Fez- Being Born)
13. Stand Up Comedy
14. Breathe
15. Sunday Bloody Sunday
16. Bullet The Blue Sky
17. Pride
18. Where The Streets Have No Name
19. One

20. Until The End Of The World
21. The Fly
22. With Or Without You

23. Magnificent
24. Kite (Acrobat - jestem na 99% przekonany że zagrają, od 3 lat mówię wszystkim że na następnej trasie będą dwa koncerty, DVD, fragment naszego NYD od Manany na telebimach i Acrobat pierwszy i jedyny raz, co do Acrobata to bez wahania się mogę zakładać, tak po prostu czuję mocno :) )
25. Walk On (40)

Pozdrawiam!


Acrobat...., ?!?!?!?! WOW!!!!!!!!!!!!!!
Byśmy mieli fenomen na skalę światową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#309 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marca 2009 - 19:28

Do tych koncertowych wymiataczy dołączy "Get on your boots", także niekoniecznie muszą zagrać "Vertigo", "Elevation" i "Beautiful Day". Może się zdarzyć, że którąś piosenkę pominą.


A może dodadzą? :D

Np. taki New York, Trip Through Your Wires, Breath, Silver And Gold...

B)

#310 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Napisano 22 marca 2009 - 19:41

A może dodadzą? :D

Silver And Gold...

B)



to dopiero byłby fenomen.. ;)

#311 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 22 marca 2009 - 21:06

Co wy tak z tym "silver and gold" i takie tam. Ja bym się wnerwił jakby taki S&G zepchnął z setlisty kawałki jak SBS, bullet, NYD.. Zasada rzadsze = lepsze jest ZŁA, powinny zagrać właśnie jutowe hymny i stadionowe wymaitacze + parę smaczków. Dla mnie silver jest bardzo daleko na liście tych smaczków.. Tam będzie kilka góra kilkanaście tysięcy fanatyków, reszta to ludzie którzy lubią muzykę U2. Ale wyciąganie jakichś Silverów, nie wiem, drowning manów.. to nie na stadiony.

#312 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 22 marca 2009 - 21:10

Co wy tak z tym "silver and gold" i takie tam. Ja bym się wnerwił jakby taki S&G zepchnął z setlisty kawałki jak SBS, bullet, NYD.. Zasada rzadsze = lepsze jest ZŁA, powinny zagrać właśnie jutowe hymny i stadionowe wymaitacze + parę smaczków. Dla mnie silver jest bardzo daleko na liście tych smaczków.. Tam będzie kilka góra kilkanaście tysięcy fanatyków, reszta to ludzie którzy lubią muzykę U2. Ale wyciąganie jakichś Silverów, nie wiem, drowning manów.. to nie na stadiony.

Wręcz przeciwnie - jak najmniej jutowych hymnów - jak najwięcej rarytasów!!!

#313 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 22 marca 2009 - 21:10

Co wy tak z tym "silver and gold" i takie tam. Ja bym się wnerwił jakby taki S&G zepchnął z setlisty kawałki jak SBS, bullet, NYD.. Zasada rzadsze = lepsze jest ZŁA, powinny zagrać właśnie jutowe hymny i stadionowe wymaitacze + parę smaczków. Dla mnie silver jest bardzo daleko na liście tych smaczków.. Tam będzie kilka góra kilkanaście tysięcy fanatyków, reszta to ludzie którzy lubią muzykę U2. Ale wyciąganie jakichś Silverów, nie wiem, drowning manów.. to nie na stadiony.

Co nie zmienia faktu, że rzeczony wcześniej Acrobat jest jednym z najlepszych utworów tego zespołu, a że ma w sobie niesamowity klimat, wielką moc i jedną z najlepszych solówek Edge'a, myslę, że sprawdziłby się na koncertach, nawet na takich na których jest tylko kilkanaście tysięcy fanatyków.

#314 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 22 marca 2009 - 21:20

Wiem, napisałem że kilka smaczków jak najbardziej - ja marzę o ultraviolet, acrobat i exit. Elecrtic co. było w 2005 więc już się nie powtórzy na pewno.. na razie mamy gwarantowane party girl 7.
Ale acrobat, exit i ultraviolet.. to byłby szok.. Może whos gonna ride your wild horses na bisach.. Ale silver and gold? ludzie..

Wręcz przeciwnie - jak najmniej jutowych hymnów - jak najwięcej rarytasów!!!

Nie zgadzam się, rarytasów to mogę sobię słuchać wieczorami, na koncertach chcę emocji. okrzyków. przeżyć. HYMNÓW.

#315 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marca 2009 - 21:23

Wręcz przeciwnie - jak najmniej jutowych hymnów - jak najwięcej rarytasów!!!



prawie sie zgodze
bo mysle ze powinno byc tak ze 6-7 kawalkow z nowej plyty, plus drugie tyle hymnow, no i reszta to czesc zmienna, a nie ze na kazdym koncercie bylo to samo...

#316 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 22 marca 2009 - 21:28

Nie zgadzam się, rarytasów to mogę sobię słuchać wieczorami, na koncertach chcę emocji. okrzyków. przeżyć. HYMNÓW.

A jeśli będa dwa koncerty, to drugi powinien byc z samymi rarytasami i smaczkami.
Ja bym sobie życzył całą nową płyte, 10 rarytasów i na bis 3 hity.
O - tak bym chciał.

#317 Desire

Desire

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 22 marca 2009 - 21:36

O ta! Byłoby pięknie corso
You don't know how beautiful you are.

#318 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 22 marca 2009 - 21:52

po co mieliby grać wszystkie kawałki z nowej płyty.
Np. Cedars of Lebanon - jak dla mnie nie ma dla niego miejsca na koncercie. Są kawałki stworzone, by grać je na koncercie, a są takie, którym stanowczo wystarcza albumowa wersja lub zobaczenie na komputerze. Dla mnie jest tak, w tej części kariery U2 jest tak:
Bycie na koncercie generalnie tym się różni od oglądania go na tv/kompie, że go przeżywasz. I takie na koncercie powinny być właśnie takie kawałki, które się przeżywa. Chodzi mi o pride, WTSHNN, bad, running to standstill, SBS, czyli klasyczne ponadczasowe hymny, które sprawiają że nie jesteś tylko słuchaczem, ale częścią manifestacji jaką jest koncert U2.
Inną grupą, równie ważną na koncertach, są dla mnie koncertowe hity-wymiatacze, czyli vertigo, BD, elevation, I will follow, discotheque, get on your boots, the fly, MWitd.
Trzecia grupa w repertuarze U2 to rarytaski:
czyli piosenki świetne, ale nie przeboje. Czyli np. acrobat, exit, ultraviolet, electic co..
Są też intymne piosenki, emocjonalne ale nie hymny
jak stuck in a moment, kite, SYCMIOYO
Oraz piosenki, dla których nie ma miejsca na koncercie U2 na stadionie, albo jest najwyżej jedno, przy 2 koncertach 2 na jeden dzień. Czyli piosenki nie grywane zwykle, z ostatnich pozycji na płycie, śpiące pod warstwą kurzu. Takich lepiej nie ruszać, nie ma sensu. Były głosy że fajnie by było jakby się pojawiło RHMT. Niefajnie. Bo kto poza garstką fanów by zrozumiał o co chodzi? raczej nikt. Koncert na stadionie jest imprezą masową i nie ma co robić z niej zlotu fanów.

Poza tym czy jeśli jakiś kawałek U2 jest bardziej znany, jest hymnem lub wymiataczem, to jest gorszy? Nie.
Co do różnych setlist na trasie. No jasne - tylko niech hymny, wymiatacze itd wymieniają się między sobą, dużo tego w twórczości U2.

#319 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 marca 2009 - 22:07

Oto lista kawałków, które mi się marzą na koncercie (wg albumów - chronologicznie):

1. Twilight
2. Gloria
3. Sunday Bloody Sunday
4. New Year's Day (hmm oczywista oczywistość)
5. Like a Song
6. Pride (In The Name Of Love)
7. Where The Streets Have No Name
8. I Still Haven't Found What I'm Looking For
9. With Or Without You Lyrics

10. Bullet The Blue Sky
11. Van Diemen's Land
12. One
13. Until The End Of The World
14. The Fly
15. Acrobat

16. Love Is Blindness
17. Lemon
18. Discotheque
19. Do You Feel Loved
20. Staring At The Sun
21. Last Night On Earth
22. Please
23. Beautiful Day

24. Stuck In A Moment You Can't Get Out Of
25. Walk On
26. Vertigo
27. Sometimes You Can't Make it On Your Own


No i z najnowszej płyty
_________________________________
28. No Line On The Horizon
29. Magnificent
30. Moment of Surrender
31. Unknown Caller
32. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
33. Get On Your Boots
34. Stand Up Comedy
35. Breathe

Kawałki, które wymieniłem to są utwory, które chciałbym usłyszeć przede wszystkim. Oczywiście mógłbym te listę jeszcze rozbudować ale nie chciałem przeginać i tak ograniczyłem się do listy 24 kawałków (16 bez których nie wyobrażam sobie koncert lub które chciałbym koniecznie usłyszeć ale np. szanse są mniejsze np. WTHNN musi być ale Acrobat? Nie wiadomo, oraz 8 kawałków z najnowszej płyty - wiadomo muszą być :) ) reszta jest ważna ale i tak nie uwzględniłem na tej liście utworów takich jak: Gone, Last Night On Earth, Desire czy Windows in The Skies! (żartowałem :P) Mysterious Ways itp. Nasz kochany zespół ma tyle hiciorów, ze boje się, że przy następnych trasach będą musieli pomyśleć o 2dniowych koncertach w każdym mieście w ramach jednego biletu by zagrać wszystkie swoje przeboje :D

Sorry, że się tak rozpisałem ale nie wypowiadałem się raczej w temacie więc pomyslałem, że to sobie zrekompensuje :)

#320 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 22 marca 2009 - 22:09

Bo kto poza garstką fanów by zrozumiał o co chodzi? raczej nikt.

A co mnie to obchodzi?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych