Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najgłupsze/najdziwniejsze opinie o U2, jakie słyszeliście


452 replies to this topic

#381 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 04 września 2012 - 21:33

Kolejny wyszczekany -,- Ale jak to głosi starodawne przysłowie "Sztuka obroni się sama"!!

#382 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 04 września 2012 - 23:12

'nie zamierzam słuchać żadnego U2 bo to pedalstwo' - właściwie bardziej śmieszne niż ;)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#383 slug

slug

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 17 października 2012 - 11:59

"U2 mi sie podoba, ale Bono nie umie śpiewać"- moja matka.

Zawiodłam się na niej.
"Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści."
Charles Bukowski

#384 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 17 października 2012 - 18:19

Hehehe, cóż zrobisz.. :D
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#385 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 17 października 2012 - 23:48

ech, rodzice :P

jakiś czas temu przychodzę rano do kuchni, a tam w radiu audycja o operacjach plastycznych i moja mama oznajmia, iż 'mówili, że żona Bono miała x operacji plastycznych'. ja: 'wut? Ali? operacje plastyczne?' a jako że właśnie wstałam to dopiero po dłuższej chwili dotarło do mnie, że chodzi o Cher i Sonny'ego Bono..
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#386 slug

slug

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 18 października 2012 - 13:27

A, to przypomniałaś mi o takiej żenującej sytuacji:)

Oglądam zdjęcie Bono jakieś w komputerze
Mama: Kto to jest?
Ja: Frontman U2.
Mama: A ten Bon Jovi.
Ja:....
"Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści."
Charles Bukowski

#387 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 18 października 2012 - 21:54

dla mojej mamy Edge z czasów TJT jest Czesławem Niemenem, więc nie masz się czym przejmować :P
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#388 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 18 października 2012 - 22:02

Dołączona grafika
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#389 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 18 października 2012 - 22:07

Ale! Muszę jednak mojej mamie oddać, że ostatnio rozpoznała w radiu Ajstyla i stwierdziła, że U2 grają inaczej niż reszta i dlatego ich poznaje! :D
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#390 slug

slug

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 20 października 2012 - 11:02

O to szacunek dla mamy.

Moja twierdzi że nie są źli, ale grają dołującą i psychodeliczną muzykę. No cóż, jej ukochane (zresztą moje też) Jethro Tull wcale psychodeliczne nie jest... Ale ok.
"Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści."
Charles Bukowski

#391 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 20 października 2012 - 12:35

Sytuacja którą słyszałem dziś w autobusie.

Dwie dziewczyny, na oko gimnazjum. Zaczyna się dialog:
1. Hej słuchałaś ostatnio One Direction?
2. Nie, a co to?
1. No coś ty głupia! Nie znasz ich? Przecież to największe słodziaki na świecieeee! (piskliwym głosikiem)
2. Tak? A jaki to zespół? Co grają?
1. Taki faaajny rock! Wiesz jakie to słodkie chłopaki są? A szczególnie ten jeden [...] (nie pamiętam wszystkiego dokładnie :P) (krzyki i piski podczas opisywania go, ominę to :P)
2. Aaa to muszę zobaczyć. A znasz U2?
1. No coś ty, przestań mi wyskakiwać z jakimś metalem dla idiotów. Staruchy jakieś. Coś kiedyś słyszałam, ale głupie to strasznie, weź lepiej posłuchaj One Direction! (tego nie zapomne. Dołączona grafika)
2. Mi sie podobają, fajnie grają
1. Głupia jesteś. (jaki argument.. :lol:), A One Direction są z Irlandii i się chyba kiedyś do nich wybioręęęę (poraz setny krzyki i piski :P)
3. [Wtrącenie gościa siedzącego obok nich] Weź tak nie piszcz, cały autobus słuchać cie nie musi!


Co było dalej nie wiem, bo wysiadałem po tym zaraz, ale myślałem że padnę ze śmiechu. :lol::lol: Mogłem coś przekręcić, bo całości idealnie nie pamiętam/nie dosłyszałem, ale zarys macie dobry co tam się działo :D
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#392 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 20 października 2012 - 12:52

dla mojej mamy Edge z czasów TJT jest Czesławem Niemenem, więc nie masz się czym przejmować :P


tak, a tutaj wygląda jak Hołdys :lol: Dołączona grafika tylko, że bez oksów..



Badum tss..

#393 peloponez

peloponez

    Użytkownik

  • Members
  • 315 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 października 2012 - 18:27

1. No coś ty, przestań mi wyskakiwać z jakimś metalem dla idiotów. Staruchy jakieś. Coś kiedyś słyszałam, ale głupie to strasznie, weź lepiej posłuchaj One Direction!


Ważne, że w ogóle słyszała. Ja, gdy wspominam coś o U2 przy moich rówieśnikach obserwuję tylko grymasy zdziwienia świadczące o kompletnej nieznajomości tego zespołu.

#394 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 20 października 2012 - 20:32

Szczerze, to wolałbym aby w ogóle nie słyszała w takim razie. ;)
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#395 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 października 2012 - 04:38

moja matka mnie zapytała ostatnio czy jadę na koncert Gavina Fridaya (bo wie kto to i też wie bo U2) więc chyba nie moge narzekać w tym kontekście ;)

#396 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 21 października 2012 - 10:49

Jaki stereotyp, że rodzic musi się nie znać na muzyce... Stereotyp! Dobra, ja zawsze się nie tyle chwalę, co opowiadam, jak mój tata na swojej mp3 ma U2, jeździ, jak jest w domu i ma czas, na koncerty ze mną, że dzwoni do mnie i pyta się, czy mam koncert Snow Patrol z Sumerset, a jak nie, to będzie miał dla mnie i nie dość, że w domu śmiejemy się, ze jak miał bródkę to wyglądał jak The Edge, więc wiecie <RODZICE>. A jeszcze 3 tydonie temu siedział przy drugim kompie klikał na stronie Glastonbury F5, żebym pojechała na Glasto :D (no peszek, oczywiście bezskuteczne F5).
A co do dziwnych opinii na temat U2, to mój promotor śmieje się ze mnie, że słucham dinozaurów ;)

last blog fb

 

 


#397 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 21 października 2012 - 12:58

@TheFly, no właśnie to jest to zdjęcie z Niemenem (serio serio :P)

Stereotyp stereotypem, ale moi rodzice naprawdę na muzyce to nic a nic się nie znają. Starszego rodzeństwa/kogoś też nie mam, więc to istny cud, że w końcu trafiłam na U2 i doznałam, a potem na inne dobre rzeczy.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#398 slug

slug

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 21 października 2012 - 16:27

Moi rodzice na muzyce się znają, przynajmniej mama, tata w dużo mniejszym stopniu. w zasadzie dzięki mamie, nie jestem fanką muzyki modnej (nie wiem jak inaczej ująć muzykę masowo puszczaną przez rozgłośnie radiowe). Od dziecka w moim domu przewijały się dobre winyle, wcześniej T Rex, Cohen, Supertramp, Genesis, Oldfield, Dire Straits. Potem doszedł Sting, Jethro Tull, yes, Vangelis, Uriah Heep, Roxy Music- więc na gust mojej mamy narzekać nie mogę. Tylko z tym U2 przegina...
"Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści."
Charles Bukowski

#399 peloponez

peloponez

    Użytkownik

  • Members
  • 315 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 października 2012 - 17:51

nie jestem fanką muzyki modnej (nie wiem jak inaczej ująć muzykę masowo puszczaną przez rozgłośnie radiowe).



Gównem. :)

#400 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 21 października 2012 - 18:57

Moi rodzice na muzyce się znają, przynajmniej mama, tata w dużo mniejszym stopniu. w zasadzie dzięki mamie, nie jestem fanką muzyki modnej (nie wiem jak inaczej ująć muzykę masowo puszczaną przez rozgłośnie radiowe).


muzyka masowa/popularna

dziękuję, już się nie wymądrzam.

last blog fb

 

 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych