Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostatnio słuchałem U2..


1425 replies to this topic

#581 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 czerwca 2010 - 17:12

no to prawda jest świetny, ale u mnie ostatnio króluje Mothers of the Disappeared z Chile :rolleyes:
i mimo tego, że głos Bono nie brzmi tam fantastycznie, to jednak kocham tą scenerie, tą publiczność i to wykonanie :)

mistrzostwo!
mothers :)
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#582 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 30 czerwca 2010 - 15:12

Ludzie, nie wiedziałam, że tak świetnie się biega słuchając U2 :)
Wstaję rano, kiedy jeszcze nie jest tak strasznie upalnie, słuchawki do uszu.. i biegam. Streets'y to strasznie fajny kawałek do biegania, serio ;).
I czuję, że żyję.

#583 tommorow

tommorow

    Użytkownik

  • Members
  • 60 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 lipca 2010 - 19:18

O, trzeba będzie wypróbować :D
A ja podczas spacerów uwielbiam słuchać Yahweh, którego w warunkach domowych raczej nie słucham. ;)

#584 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 lipca 2010 - 14:31

ja słuchałam U2 leżąć na plaży nad morzem Bałtyckim przed tygodniem. Cud i miód :rolleyes:
witam wszystkich
Dołączona grafika

#585 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 11 lipca 2010 - 14:51

Ludzie, nie wiedziałam, że tak świetnie się biega słuchając U2 :)
Wstaję rano, kiedy jeszcze nie jest tak strasznie upalnie, słuchawki do uszu.. i biegam. Streets'y to strasznie fajny kawałek do biegania, serio ;).
I czuję, że żyję.


O to to!
I nawet w upale U2 dodaje energii w biegu! :)
nigdy nie wychodze na trening bez empe-trojki, a co na niej... wiadomo! :)
do 'ulic' dodam jeszcze 'Pride' i 'Stuck in a moment', gdzie rytm pomaga utrzymac fajne, dobre tempo :)
a swoich kilka 'favorite songs' w bieganiu napisalem w poscie #569
All I want is...U2!!!

#586 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 26 lipca 2010 - 16:11

na wakacjach w Afryce przesłuchiwałam codziennie całej dżoszuy i jeszcze więcej Rattle and Hum, dlatego ostatnio po głowie wciąż chodzą mi takie kawałki jak van diemen's land, helter skelter, streetsy, ajstyl, in god's country itd. itp. :rolleyes:
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#587 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 26 lipca 2010 - 21:17

Wiecie - pewnie macie to już dawno za sobą - dziś pierwszy raz słuchałam Window In The Skies i po prostu przepadłam :rolleyes: Zapętliłam się na dobre :D
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#588 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2010 - 22:04

"Love comes tumbling" jako kolejne Dzieło U2 stało się bardzo ważnym dla mnie utworem, który definiuje i określa moje sprzeczne i gorące młodzieńcze uczucia, których nie ogarniam. Na pewno też tak często macie. Szukacie jakiejś muzyki pasującej do nastroju chwili i nagle znajdujecie coś co pasuje tak idealnie, że tłumaczy wręcz te uczucia, nazywa je i jak najlepszy psycholog jasno mówi wam "o co mi w ogóle teraz chodzi". Za to kocham U2, zawsze jak jest mi źle, mogę wrócić do najlepiej znanego mi bonowacenia. Oczywiście tym razem też nie zwracam uwagi na tekst piosenki, wybieram kilka wersów i dopisuję sobie temat najlepiej do mnie pasujący. Tym razem "Love comes tumbling" to kubeł zimnej wody na rozgrzaną głowę zakochanego. Bo love is blindness i w ogóle. Więc :"Miłość nadchodzi tupając" :rolleyes:
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#589 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 04 września 2010 - 21:43

Ten koncert z Meksyku dla mnie jest po prostu nieziemski. I jak Bono myli sie przy One zaczynajac spiewac Mysterious Ways - bezcenne :D Uwielbiam ten koncert <3

#590 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 września 2010 - 19:46

wczoraj i przedwczoraj Slane Castle 1.09.01 znowu przeżyłam te wspaniałe chwile :D
http://www.youtube.c...ex=0&playnext=1
dzisiaj 7.02.01 Londyn, Astoria.
http://www.u2start.com/shows/1180/ ciekawa setlista ( właśnie niedawno ściągnęłam to cudo) :)
Dołączona grafika

#591 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 września 2010 - 20:59

Ściągnijcie sobie z u2start oba koncerty z Las Vegas z Vertigo Tour (oba sa w jakości IEM - od Edge'a)
Dźwięk gitary jest tak wyeksponowany, że chce chatę wysadzić w powietrze jak się tego słucha!!!!!
Sprawia wrażenie jakby Edge zasuwał z karabinu maszynowego :-)
A co poza tym?
A no parę smaczków mamy: np. The Ocean w 1 show, Walk On (acoustic)Wild Horses (acoustic) (Edge'owi zrywają się struny w gitarze :-) a Bono kończy bez akompaniamentu Edge'a... :-)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#592 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 września 2010 - 13:54

Noc z piątku na sobotę leżę w łóżku jest 24:00 włączam z komóry koncert Zoo tv Sydney:
To najwspanialszy koncert U2 na świcie jaki mógł być zajereistrowany na DVD.
Uwielbiam, ubóstwiam ten koncert i jestem niesmowicie wzmocniona duchowo po każdym
przesłuchaniu:
Moje perełki.
http://www.youtube.c...h?v=_whUN-iGh4E
http://www.youtube.c...h?v=eS6iL_IDaes
Dołączona grafika

#593 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 września 2010 - 13:55

http://www.youtube.c...h?v=se-qSBPqs9E
http://www.youtube.c...h?v=WMdV0zADgPI
I JAK TU NIE KOCHAĆ u2
Dołączona grafika

#594 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 11 września 2010 - 17:00

Ten koncert z Meksyku dla mnie jest po prostu nieziemski. I jak Bono myli sie przy One zaczynajac spiewac Mysterious Ways - bezcenne :D Uwielbiam ten koncert <3


Bono się nie myli ;) Na PopMart Tour często po skończonym Mysterious Ways, szkoda że wyciętym, Bono nucił potem bez muzyki : ,,It s Allright..." Jeżeli więc ktoś się pomylił, to tylko Edge, bo zaczął za szybko One ;)

#595 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 12 września 2010 - 17:03

OK

#596 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 września 2010 - 14:07

Słuchając zestawienia nowych kawałków zespołu http://www.u2-site.c..._utwory_U2.html człowiek doznaje wspaniałego uczucia.. Trudno je nazwać, chcąc uniknąć oklepanych, banalnych określeń. Dużo słów zresztą nie potrzeba, by jeden fan zrozumiał drugiego. Wystarczy wsłuchać się w te koncertowe wykonania, by dostrzec ich potencjał. Energia Glastonbury, magia Every breaking wave to tylko początek... Rosną nasze oczekiwania, i związana z tym ekscytacja, szybko chciałabym usłyszeć albumowe, ostateczne brzmienie tych utworów. Od jakiegoś czasu dojrzewam z myślą, że ten album ma szanse byc wyjątkowy w karierze zespołu. Może to zbyt odważne przewidywanie po paru zaledwie kawałkach, ale niesamowicie chciałabym, naprawdę tak jak nigdy wcześniej, zobaczyć ten album windujący się na szczycie list sprzedaży. Dotąd nie przykładałam zbyt wielkiej wagi do kwestii typu Billboard, bo dobra muzyka nie zawsze przekłada się na wysokie miejsce na listach. To nie są pojęcia nierozerwalne, a szkoda. Teraz jednak obiecałam sobie, co u mnie stanowi rzadkość - kupić Songs of Ascent od razu po premierze. Dla mnie dotąd, synonimem prawdziwego delektowania się muzyką było oczekiwanie na nią, najdłużej jak to możliwe. Ale dla tego albumu zrobię wyjątek. Chłopcy nakręcili mnie tymi nowymi kawałkami, że nie mogę się doczekać całości. Zatem kupię SOA od razu - nie tylko dla własnej frajdy, ale przede wszystkim dla zespołu - żeby swoją kroplą w morzu, tym pojedynczym egzemplarzem CD spowodować wzrost sprzedaży. Choćby na minutę dać im ten sygnał fanozadowolenia.

Ktoś powiedział, że obecnie najwyższym wyrazem uznania dla artysty jest zakup oryginalnej płyty. Zgoda. Lecz dla mnie następnym kryterium bedzie szybko nabyć płytę w ciemno. Tylko dlatego, że kocha się ten zespół.

Tylko tyle, i aż tyle.
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#597 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 19 września 2010 - 15:20

Ktoś powiedział, że obecnie najwyższym wyrazem uznania dla artysty jest zakup oryginalnej płyty. Zgoda.


Ja zaś słyszałem, że obecnie, aby najpełniej wyrazić swoje uznanie dla artysty, lepiej chodzić na koncerty, bo większość kasy ze sprzedaży płyt i tak leci do wytwórni, sponsorów, managementu itp, a nie zespołu. Nie wiem ile w tym prawdy i niezbyt się na tym znam, ale coś w tym jest...

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#598 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 19 września 2010 - 15:28

A ja z kolei słyszałem, że najlepiej kupować płyty i chodzić na koncerty...

#599 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 września 2010 - 15:58

Mnie również jest cudownie słyszeć te wszystkie nowe kawałki. I z jednej strony już baaardzo nie mogę się doczekać jakiegoś skończonego produktu - singla, później albumu. Ale z drugiej strony takie obserwowanie, jak te utwory 'dojrzewają' na koncertach, jak z każdym wykonaniem nabierają własnego charakteru, to też fajne, wyjątkowe uczucie. Przez to czekanie wcale nie jest takie beznadziejne ;)
Spośród nowości koniecznie chcę wyróżnić North Star, które wkręciło mnie zdecydowanie najbardziej... w ostatnim czasie nie mogę przestać tego słuchać tudzież nucić (być może z bolesnym skutkiem dla otoczenia :) ).

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#600 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 19 września 2010 - 20:31

Spośród nowości koniecznie chcę wyróżnić North Star, które wkręciło mnie zdecydowanie najbardziej... w ostatnim czasie nie mogę przestać tego słuchać tudzież nucić (być może z bolesnym skutkiem dla otoczenia :) ).


Ja też pokochałem ,,North Star" już od koncertu w Turynie :D A już ten kawałek, od ,,And the day packs it in" w dół po prostu kocham! Bije na głowę wcale nie najgorsze EBV (pewnie znowu się narażam :D )
Dopiero w ten weekend odrobiłem zaległości, z koncertów w Zurychu. No i podzielę się krótkimi opiniami. 1 koncert- rewelacja. Bono i reszta w świetnych humorach (przedmowa I still...) zero wpadek, ogólnie jeden z najlepszych w 3 legu, ba, w całym 360 tour. Szkoda gadać, trzeba wysłuchać. 2- przykro mi, ale to jeden, niestety z najgorszych koncertów w całym 3 legu. Wiem że jeżeli ktoś tam był, i tak mu zazdroszczę, ale to tylko moje zdanie. Zatrzęsienie błędów, zatrzęsienie wpadek Edga i Bono, który co chwila myli się w tekście i zmyśla coś na szybko. Całość ratuje jedynie ,,Mercy", ,,Mothers" i ,,Moment of surrender". Reszta, nawet ,,North star" zgrana na siłę. Najbardziej utkwił mi w pamięci Until (kłopoty z gitarą- nie może wystartować), SBS (spóźniona gitara Edga), Magnificent- znów w tym samym miejscu, czyli zamiast ,,I didn?t have a choice" było ,,I give you back my voice", reszte pozmyślał, W ,,GOYB" dał lekcje jak zmyślać gdy nie pamięta się tekstu. Mimo wszystko nie prosto jest grać w TAKIM deszczu, wiec wszystko usprawiedliwione. Teraz Monachium i Paryż(bootleg dopiero się pojawi)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych