Jump to content


Reedycje wszystkich albumów U2


1503 replies to this topic

#641 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 16 września 2009 - 19:15

Marysiu pozwolę sobie przytoczyć zawartość tych wydawnictw gdyby ktoś miał problemy z dotarciem do właściwej strony ;)

CD Extra

- 11 O'Clock Tick Tock (Unreleased Version)
- Bass Trap
- Boomerang I
- Boomerang II
- Love Comes Tumbling
- 60 Seconds In Kingdom Come
- The Three Sunrises
- Sunday Bloody Sunday (Live Live Aid)
- Bad (Live Live Aid)
- Walk On The Wild Side
- Ruby Tuesday
- Satellite Of Love
- Disappearing Act (Unreleased Tracks)
- Yoshino Blossom (Unreleased Tracks)

DVD

- Dormund Westfallhen November 1984

BONUS DVD

- The Barry Devlin Slane Document
- U2 At Cospiracy Of Hope
- U2 At Live Aid
- Unforgettable Fire Ducumer (Barry Delvin)


Czyżby 2 X DVD? Utwory z Live Aid - jestem jak najbardziej za :)
Dołączona grafika

#642 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 16 września 2009 - 19:18

Ejze! To sie zapowiada smerfastycznie:]

#643 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 16 września 2009 - 19:38

teraz się tylko zastanowić jaką wersję kupić. Koncert z Niemiec 84 można sciagnąć z u2start i z youtube. także ;)
Posted Image

#644 natek_kwiatek

natek_kwiatek

    Użytkownik

  • Members
  • 113 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zDolny Śląsk

Posted 16 września 2009 - 19:39

Ejze! To sie zapowiada smerfastycznie:]

Powiedziałabym, że nawet bardzo ;)
I żesz cholera znowu trza odkładać kasę
Dołączona grafika

#645 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 16 września 2009 - 19:41

teraz się tylko zastanowić jaką wersję kupić. Koncert z Noemiec 84 można sciagnąć z u2start i z youtube. także ;)

Koncert z Paryża dołączony do reedycji Joshua Tree też jest dostępny ale na DVD jakość jest o wiele lepsza.

#646 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 16 września 2009 - 19:45

Koncert z Paryża dołączony do reedycji Joshua Tree też jest dostępny ale na DVD jakość jest o wiele lepsza.

Wiadomo,że na Dvd sklepowym jakość jest świetna. Alejak można sciagnąć to się korzysta trzeba oszczędzać kasę jak się da :rolleyes: .
Posted Image

#647 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 16 września 2009 - 19:50

Jeśli rzeczywiście to ma być 2CD+2DVD to cena może być porażająca. :P

#648 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 17 września 2009 - 06:02

z ta ceną zobaczymy spokojnie:)

#649 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 17 września 2009 - 06:17

Jeśli te przecieki się potwierdzą to jest naprawdę z czego się cieszyć. Niezależnie od ceny wydawnictwa - pozwoli ono zaoszczędzić nowym fanom. ;) Dostajemu zbiór utworów b-side'owych. Rarytasem jest na pewno nagranie video z Live Aid - do tej pory aby posiadać oficjalne nagranie na DVD trzeba było zakupić Box DVD z koncertem Live Aid.

Najbardziej cieszy mnie koncert z Dortmundu na DVD. Oczywiście jest on już znany, ale dzięki temu będziemy mieli oficjalnie udokumnetowaną kolejną trasę.

Jeśli chodzi o Bonus CD- trochę szkoda, że zapowidada się, że odstąpią od zastosowanej przy poprzednich reedycjach praktyki zawarcia całego materiału z singli do TUF. Brakuje więc wydłużej wersji 4th of July (z singla Pride), dwóch innych wersji Love Comes Tumbling z singla TUF oraz utworów live: A Sort of Homecoming i Bad (z Wide Awake In America).
Dołączona grafika

#650 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 17 września 2009 - 07:45

- Walk On The Wild Side
- Ruby Tuesday
- Satellite Of Love



pff, snippety Bad zapisali jako oddzielne tracki?

#651 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 17 września 2009 - 09:23

Na DVD Rattle And Hum też tak było. Prawdopodobnie jakieś wymogi copyrightowe.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#652 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 17 września 2009 - 17:07

U2.com potwierdza oficjalnie wydanie reedycji - w dniu 26 października 2009r. Nie wspomina jednak nic o tym aby miały być dwa DVD.

http://www.u2.com/ne...fire-remastered
Dołączona grafika

#653 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 17 września 2009 - 18:48

[...]
Jeśli chodzi o Bonus CD- trochę szkoda, że zapowidada się, że odstąpią od zastosowanej przy poprzednich reedycjach praktyki zawarcia całego materiału z singli do TUF. Brakuje więc wydłużej wersji 4th of July (z singla Pride), dwóch innych wersji Love Comes Tumbling z singla TUF oraz utworów live: A Sort of Homecoming i Bad (z Wide Awake In America).

Jeśli chodzi o bonus CD to trochę kicha: Brakuje też wersji singlowej Pride :unsure: :( Jakoś nie wieżę, że dali dłuższe 11 O'Clock (co cieszy) a nie dali Pride dłuższej :o Gdie 4th Of July, Gdzie ASOH z Wembley??? Bad też z WAIA mogłoby być....... No i Wire (Dub Mix) <_< Kicha, tu się nie postarali jeśli to prawda. Jeśli to kosztem Bad z Live Aid bo jest długie trochęto po cholerę to na CD2 dawać jak ma być na DVD????

Są lepsze kawałki Live: mogli by dać Wire, Indian Summer Sky czy inne żadkie utwory. No i tylko 2 Unreleased Tracks?? :unsure: Słabo coś. Gdzie Be There? Rise Up było OK na TJT, a to już nie no chyba, że to inna nazwa Yoshino Blossom...

Mam nadzieję, że to zmienią, bo na U2.com jeszcze nic nie piszą o track liście CD Extra.


U2.com potwierdza oficjalnie wydanie reedycji - w dniu 26 października 2009r. Nie wspomina jednak nic o tym aby miały być dwa DVD.

http://www.u2.com/ne...fire-remastered

Może raczej chodzi o Bonusowe materiały na DVD a nie Bonus DVD.

Co do DVD to informacje są różne jedne strony/fora piszą o Dortmundzie (mam nadzieję, że całym):
http://www.u2gigs.com/show921.html

Na u2.com z kolei nic nie piszą o innych materiałach Live niż Conspiracy:

a DVD including music videos, a documentary and unreleased live footage from the Amnesty International Conspiracy of Hope Tour in 1986.


Samo Conspiracy na DVD + Live Aid tylko na CD byłoby dopiero kichą.... <_<

Mam nadzieję, że poprawią się jeśli chodzi o Bonusowe CD!!

#654 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 17 września 2009 - 20:24

Mam nadzieję, że poprawią się jeśli chodzi o Bonusowe CD!!


Myślę, że się jednak poprawią. Nie licząc snippetów z Bad z Live Aid mamy jak na razie tylko 11 kawałków, to bardzo mało (uwzględniając nawet to że Bad live trwa trochę dłużej), być może wcisną jeszcze wspominane przez Ciebie singlowe wersje niektórych kawałków.
Dołączona grafika

#655 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 19 września 2009 - 19:46

Myślę, że się jednak poprawią. Nie licząc snippetów z Bad z Live Aid mamy jak na razie tylko 11 kawałków, to bardzo mało (uwzględniając nawet to że Bad live trwa trochę dłużej), być może wcisną jeszcze wspominane przez Ciebie singlowe wersje niektórych kawałków.

Nadzieja w tym, że na U2.com ciągle nie ma potwierdzenia track listu Bonusowego CD. <_<

Na stronie:
http://www.muziek.nl.....h Anniversary
jest wizualizacja (?) ;) oprawy graficznej nowego TUF. Chyba całkiem prawdopodobna.
Posted Image

#656 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Posted 19 września 2009 - 20:49

Cholera nie powiem świetne wydawnictwo się szykuje, ale ludzie skąd nabrać gotówki ? :P

#657 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 19 września 2009 - 22:54

Zajebiaszczo to wygląda.

#658 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 21 września 2009 - 15:52

Super się zapowiada, TJT jest wprawdzie najlepsza ale to TUF pozostaje moją najukochańszą płytą U2. Akurat 26-30 października będę w Waszyngtonie. Niestety, U2 grają wtedy w Vancouver, a więc kawałek drogi ;) ale przynajmniej na miejscu podejmę próbę zakupu wypasionego TUF-a, za - mam nadzieję - ludzkie pieniądze. Pytanie tylko w jakim regionie będzie zakodowane DVD ??

See through in the sunlight


#659 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 21 września 2009 - 17:05

Super się zapowiada, TJT jest wprawdzie najlepsza ale to TUF pozostaje moją najukochańszą płytą U2. Akurat 26-30 października będę w Waszyngtonie. Niestety, U2 grają wtedy w Vancouver, a więc kawałek drogi ;) ale przynajmniej na miejscu podejmę próbę zakupu wypasionego TUF-a, za - mam nadzieję - ludzkie pieniądze. Pytanie tylko w jakim regionie będzie zakodowane DVD ??


Jak znam ostatnie wydania U2 to w USA będzie region 1. U nas region 2. Ale na tym koniec różnic <_< Bo u nas też będzie zapewne wydanie NTSC...... :angry: Czemu to w Ameryce w PALu nie wydadzą... Chyba nawet UABRS w NTSC u nas wydali. :unsure: Tak trudno 2 wersje zrobić?

#660 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Posted 21 września 2009 - 17:44

A ja powiem szczerze, że nie do końca jestem zadowolony z opakowania, które jest przecież identyczne jak w przypadku TJT, nawet to kartonowe opakowanie na zdjęcia z wytłoczką będzie identyczne, tyle tylko, że zmieni się szata graficzna. Rozumiem, że w przypadku wersji delux opakowanie może pozostać w tej samej formie, ale jak już będę miał identyczną formę opakowania dla TJT i TUF to ich wyjątkowość zmaleje znacząco.

... :P




Reply to this topic



  


2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


    Facebook (1)