Skocz do zawartości


Reedycje wszystkich albumów U2


1503 replies to this topic

#301 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 06 sierpnia 2008 - 06:23

Podobno pod koniec roku ma ukazać się reedycja Rattle & Hum. :rolleyes:
Dołączona grafika

#302 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 sierpnia 2008 - 09:19

Dobra, dobra już nie będe zawracał dupy ale zapytam tylko czy jest inna możliwość niż zapłata kartą kredytową?

#303 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 sierpnia 2008 - 11:58

Atomic_Mario a skąd wiesz o R&H, czy to jakaś rocznica akurat wypada, że TUF omijają?! ale to lekkie przegięcie, mam nadzieję, że znów się sporo opóźni, bo nie wyrobi człowiek z kupywaniem, teraz 3 reedycje (no + 2CD UABRS) ale to poczeka, niedługo Z Red Rocks DVD, Nowa płyta na jesieni no i na święta znów R&H - pewnie DVD dodadzą i znów "trzeba" będzie kupić........ :( :( :(

I jakie wieści na temat Fire (Demo), są we wszystkich płytach Deluxe? :)

#304 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 sierpnia 2008 - 12:00

czy to jakaś rocznica akurat wypada,


10 października mija równe 20 lat od premiery R&H.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#305 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 06 sierpnia 2008 - 12:01

że TUF omijają?!


Może dodadzą dodatkową płytke do Red Rocks, na przykład w wydaniu Deluxe.

#306 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 sierpnia 2008 - 12:01

Może dodadzą dodatkową płytke do Red Rocks, na przykład w wydaniu Deluxe.


No może bez przesady.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#307 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 06 sierpnia 2008 - 12:03

A czemu nie, wolałbym dać te 30 czy 40 złotych więcej za ta dodatkową płytke, niż 150 w osobnym wydaniu. :P

#308 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 sierpnia 2008 - 12:06

A czemu nie, wolałbym dać te 30 czy 40 złotych więcej za ta dodatkową płytke, niż 150 w osobnym wydaniu.


Dlatego, że to już byłby szczyt bałaganiarstwa.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#309 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 06 sierpnia 2008 - 13:11

Moim zdaniem TUF na 100 % również pojawi się w tym roku. Informację o RAH posiadam z innego, anglojęzycznego forum. Nie wiem na ile jest to informacja sprawdzona, ale wydaje mi się bardzo prawdopodobna. Z założenia reedycje miały pojawić się przed lub w okolicach premiery nowego albumu. Wydanie nowej płyty zawsze powoduje, że następuje wzrost zainteresowania poprzednimi albumami zespołu. Pamiętam jak to było ze mną - po przesłuchaniu Popa chciałem mieć natychmiast wszystkie pozostałe albumy zespołu (co w krótkim czasie zreszą zrealizowałem).

Na pewno takie nasilenie reedycji będzie dla nas wielkim obciążeniem finansowym. Proponuję jednak spojrzeć na to z innej strony - z perspektwy osoby która stanie się fanem zespołu dopiero po wydaniu nowego albumu. Wspominana przeze mnie powyżej chęć wejścia w posiadanie wszystkich albumów skłoni pewnie wiele takich osób do nabycia wcześniejszych płyt. Nie najlepszym rozwiązaniem byłaby sytuacja gdy te osoby nabędą starsze płyty zespołu, a za jakiś czas wydane zostaną ich reedycje.
Dołączona grafika

#310 amnesiac

amnesiac

    Użytkownik

  • Members
  • 139 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:bb

Napisano 06 sierpnia 2008 - 13:41

Muszą się śpieszyć z reedycjami póki CD żyje :P

#311 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 06 sierpnia 2008 - 13:56

Dobra, dobra już nie będe zawracał dupy ale zapytam tylko czy jest inna możliwość niż zapłata kartą kredytową?

Jest jeszcze Paypal. O ile masz na nim jakieś środki np. ze sprzedaży na ebay'u etc.

#312 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 06 sierpnia 2008 - 14:04

PayPal chodzi z moim Electronem :)

Dołączona grafika


#313 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 06 sierpnia 2008 - 14:17

O!
Dobra wiadomość dla lookass, załóż PayPal'a, przelej kasę z Electrona na Paypal i płać.

#314 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 sierpnia 2008 - 18:59

Lepiej by poczekali i co roku R&H i TUF wydali, bo wolałbym te wydawnictwa w stylu Super Deluxe jak TJT czyli z koncertowym DVD co przy tych 2 albumach myślę, że było by wybitnie ciekawe. Bo do pierwszych 3 (4) płyt to Red Rocks wystarczy plus jakieś dodatki z innych koncertów, ale coś z Lowetown czy UF Tour lepiej wydać osobno.
Tyle, że to się kończy horrendalnymi cenami i tu jest jak zwykle problem, bo po TJT już się przejechałem i portfel to odczuł....

....ale czego to się dla U2 nie robi :)

#315 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:14

Na dobrą sprawę to jaka różnica czy wydadzą R&H i TUF w tym roku czy w przyszłym? Przecież to nie zniknie z półek sklepowych po miesiącu, tylko będzie można spokojnie z czasem kupić po niższej cenie...

#316 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:25

No właśnie, że nie jeśli chodzi o wersje Limited, te nie tanieją za bardzo, a wręcz jak to się ma TJT drożeją i są już u nas tylko gdzieś na aukcjach w sklepach raczej już nie dostaniesz. Inne wersje owszem leżą, ale już bez DVD, no chyba, że o czymś nie wiem ;) ;)
Popytaj w sklepach internetowych, według ich już to wydanie zostało wycofane i go nie będą mieli, choć z drugiej strony patrzę na strony UK i USA a tam ciągle jest :mellow:
Dlatego Boy/October/War niech sobie czekają, ale Deluxe Red Rocks może nie poczekać, razem z R&H Deluxe i pewnie nowym albumem Deluxe i tu portfel pada, bo zawału by szło dostać jakby chciał to wszystko kupić. :rolleyes:

#317 Guest_QuickShowerJam_*

Guest_QuickShowerJam_*
  • Guests

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:31

Ja tam ostatnio widziałem u nas w mediamarkcie nowa dostawe, i to za 140 zł za super deluxe (jesli chodzi o TJT)

#318 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:36

Dobra, dobra już nie będe zawracał dupy ale zapytam tylko czy jest inna możliwość niż zapłata kartą kredytową?


Jest jeszcze dobre i dostępne dla wszystkich rozwiązanie - płatność przy użyciu e-karty, wydawanej np w mBanku. Rozwiązanie prawie bezkosztowe. Zakładasz konto bezpłatnie, zamawiasz e-kartę (ta już niestety kosztuje bodajże 25 zł/rok). E-karta to kawałek plastiku udający kartę kredytową. Innymi słowy to karta, która emuluje prawdziwą kartę kredytową VISA.
Przed laty powszechnie używałem tej karty do płatności w internecie w większości wypadków bez żadnych problemów. Jeśli będziesz mieć pytania o szczegóły wal śmiało.

#319 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:37

Z tego co się orientuję obecne deluxy reedycji nie są limitowane tzn. w miarę potrzeby będą wypuszczane kolejne serie.

TJT była zaś limitowana (w wersji super deluxe).
Dołączona grafika

#320 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 sierpnia 2008 - 07:00

Depe i Marekr dzięki za pomoc jak coś to się odezwe :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych