Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#1161 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 13 lipca 2020 - 19:54

żeby było śmiesznie, u mnie cisza :|

Midnight is where the day begins.


#1162 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 13 lipca 2020 - 20:00

A z ciekawości. Masz jeszcze opakowanie? Był na jednym i drugim tracking do UPS?

Jedno wyrzuciłem ale drugie przypadkiem ostało się w aucie, to jutro sprawdzę (jak nie zapomnę :P  ale teraz już na pewno nie wyrzucę przed sprawdzeniem)


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#1163 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 19 lipca 2020 - 21:14

Ludziska.

Czy komuś udało się zgrać obecnie dostępny tylko przez 48h koncert Vertigo Tour z Chicago?

Qrde, próbuję już nie wiem który raz za pomocą różnych wtyczek w przeglądarkach czy programu VLC i dupa. 

 

Zależy mi bardzo na tej wersji, bo jest w Full HD, a nie zwykłym DVD.



#1164 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 lipca 2020 - 22:18

Ludziska.
Czy komuś udało się zgrać obecnie dostępny tylko przez 48h koncert Vertigo Tour z Chicago?
Qrde, próbuję już nie wiem który raz za pomocą różnych wtyczek w przeglądarkach czy programu VLC i dupa. 
 
Zależy mi bardzo na tej wersji, bo jest w Full HD, a nie zwykłym DVD.


Kurde, obstawiałbym, że puszczą w 480p, ewentualnie jakiś upscalling sztuczny do 1080p. A tu serio HD. Choć na 100% nie wiem, czy tylko 720p z upscallingiem, czy serio 1080p. Ale to potwierdza pogłoski, że zarówno Chicago, jak i Milan nagrywano w HD, tylko wydano w SD... W sumie taki Berlin nagrali chyba w 4K, a tez na DVD nam zafundowali....
 
Co do samego Chicago, to mieszane uczucia, bo samo Vertigo Tour lubię, setlista też przyzwoita, jako mix z 2 nocy, ale... Bono w nie najlepszej wokalnej formie, no i oczopląs Hamiltona! Kamera lata jak szalona, do tego migawki, a nie ujęcia. Nie wspomnę o pomieszaniu scen, chyba w Vertigo oraz w Elevation. Z drugiej strony mamy "statyczny" Berlin co też jest lekką przesadą (na początku się cieszyłem, ale teraz widzę, że trochę ruchu by się przydało). Następnym razem poproszę coś po środku...



#1165 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 20 lipca 2020 - 11:09

Update: ufff...udało się zaciągnąć całość.
Nie wiem tylko czemu dźwięk jest dość cichy w lapku. Muszę sprawdzić czy jest to efekt konwersji 5.1 do 2.0 czy czegoś innego. Wrzucę to jeszcze wieczorem na sprzęt i zobaczę jak wygląda i brzmi.

#1166 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 25 lipca 2020 - 09:09

Jest gdzies w necie ogarnięta wersja Chicago z U2.com?

#1167 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 18 sierpnia 2020 - 11:58

Dziś po wielu dniach oczekiwania i krótkiej wymianie maili z ekipą z U2.com dotarł wreszcie gift 2020. Teoretycznie pierwszy był wysłany 11.06. Mam jednak wrażenie, że nie do końca był wysłany. Wymiana maili z końca lipca zaowocowała dziś dostarczoną przesyłką. Nowy link do śledzenia przesyłki (w odróżnieniu od pierwszego) zadziałał i chociaż pokazywało się tylko zdanie "w drodze na pocztę" była to jednak kolosalna zmiana w porównaniu do pierwszego linka który nigdy nie pokazał nic.

Chwalmy Pana!!  :D


"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#1168 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 25 sierpnia 2020 - 08:13

Dziś po wielu dniach oczekiwania i krótkiej wymianie maili z ekipą z U2.com dotarł wreszcie gift 2020. Teoretycznie pierwszy był wysłany 11.06. Mam jednak wrażenie, że nie do końca był wysłany. Wymiana maili z końca lipca zaowocowała dziś dostarczoną przesyłką. Nowy link do śledzenia przesyłki (w odróżnieniu od pierwszego) zadziałał i chociaż pokazywało się tylko zdanie "w drodze na pocztę" była to jednak kolosalna zmiana w porównaniu do pierwszego linka który nigdy nie pokazał nic.

Chwalmy Pana!!  :D

 

A ja nadal nie dostałem giftu.

Też już zareklamowałem im brak przesyłki, dostałem prośbę o potwierdzenie adresu doręczenia, czy na pewno jest OK i od paru dni cisza.

 

Wkurza mnie to, że przesyłki są nierejestrowane, a ich numer śledzenia UPS można sobię w dupę wsadzić, bo nigdzie go nie znajduje w trackerach...



#1169 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 25 sierpnia 2020 - 11:49

A ja nadal nie dostałem giftu.
Też już zareklamowałem im brak przesyłki, dostałem prośbę o potwierdzenie adresu doręczenia, czy na pewno jest OK i od paru dni cisza.

Wkurza mnie to, że przesyłki są nierejestrowane, a ich numer śledzenia UPS można sobię w dupę wsadzić, bo nigdzie go nie znajduje w trackerach...

a na koniec i tak wrzucą do skrzynki albo na wycieraczkę.

#1170 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 28 sierpnia 2020 - 09:48

a na koniec i tak wrzucą do skrzynki albo na wycieraczkę.

 

I qrwa tak rzeczywiście się stało...

 

Mam ją w końcu w swoich rękach.

Całe szczęście, że była zafoliowana, bo listonosz wepchnął kopertę do skrzynki, którą zlała zajebista ulewa i po wyjęciu wyglądała mniej więcej tak:

NCmJmx0.jpg

asqSode.jpg

 

I jakby book zamókł, to chyba wściekłbym się niemiłosiernie. 



#1171 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 29 sierpnia 2020 - 11:52

moja saga z tegorocznym i ubiegłorocznym gifem zakończyła się w czasie wakacji. Najpierw na przełomie lipca i czerwca dostał Berlin, a w zeszłym tygodniu dostałem CDk, i to nawet w stanie nienaruszonym, ale jednak z półrocznym bodaj opóźnieniem. Tak czy inaczej, u2.com, postaraj się bardziej z tymi przesylkami.


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#1172 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 22 grudnia 2020 - 22:45

sezon narzekania na nowy gift dla fanów z U2.com czas zacząć 3... 2... 1...

#1173 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 23 grudnia 2020 - 19:37

ej, nie jest źle, chociaż dziwo ze nie coś z Walizki. Ale dopiero się okaże co wytną z oryginalnego setu xD (inb4 https://www.u2gigs.com/show2154.html)


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#1174 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 23 grudnia 2020 - 23:06

ej, nie jest źle, chociaż dziwo ze nie coś z Walizki. Ale dopiero się okaże co wytną z oryginalnego setu xD (inb4 https://www.u2gigs.com/show2154.html)

Według mnie nienajgorszy ten gift. Jakby dali cały show byłby mód.


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#1175 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 grudnia 2020 - 18:03

sezon narzekania na nowy gift dla fanów z U2.com czas zacząć 3... 2... 1...

 

Po tym co ostatnio się działo myślę, że mamy prawo narzekać, za 40$ płacone rok w rok za coś co jest często robione na kolanie i bez przemyślenia. :unsure:

 

Ej, nie jest źle, chociaż dziwo ze nie coś z Walizki. Ale dopiero się okaże co wytną z oryginalnego setu xD (inb4 https://www.u2gigs.com/show2154.html)

 

Aż by się prosiło coś z ATYCLB Promo Tour, jak Manray Club, Irving Plaza a chyba najlepiej Astoria - London (16 utworów w tym Disco, 11 O'Clock, czy 40):

https://www.u2gigs.c...Promo_Tour.html

 

Sam koncert z Apollo jest równie ciekawy (chociaż, chyba wększość setu jest dostępna w jakości Soundborad), ale racze cały zmieści się na 2CD nie jednym, a tu mam już obawy, bo nigdzie nie piszą o 2CD. Oby tak nie było. :rolleyes:

 

Dodam jeszcze, że wersją wideo też nikt by nie pogradził, bo chyba show był nagrywany przez U2, ale nie wiem w jakiej jakości. :ph34r:



#1176 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 stycznia 2021 - 14:23

Jest gdzies w necie ogarnięta wersja Chicago z U2.com?

Podbijam.



#1177 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 26 stycznia 2021 - 19:45

sezon narzekania na nowy gift dla fanów z U2.com czas zacząć 3... 2... 1...


Nooo nie przesadzajmy, najlepszy gift od lat, choć oczywiście wiele zależy od zawartości. Miejmy nadzieję że chociaż broadcastu nie okroją; wycięli z niego chyba tylko Red Flag Day. Jakby gift zawierał całe show to już w ogóle sztos. Jeden z najlepszych koncertów U2 w ostatnich latach. I w ogóle, koncert w rodzaju takich jakie teraz powinni grać. Młodzi mają ich w dupie a na starcach takich jak ja ekrany srany nie robią juz wrażenia, wręcz przeszkadzają, co bardzo mocno odczułem podczas JT'17.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#1178 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 27 stycznia 2021 - 12:25

... na starcach takich jak ja ekrany srany nie robią juz wrażenia, wręcz przeszkadzają, co bardzo mocno odczułem podczas JT'17.

O jakże bliska jest mi Twoja filozofia!


"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#1179 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 kwietnia 2021 - 19:13

Cześć, jest sprawa: piszę na warszawskiej SGH pracę dyplomową o marketingu U2. Będzie tam oczywiście rozdzialik o giftach dla subskrybentów U2.com, stąd moja prośba abyście - chociaż jednym zdaniem - wypowiedzieli się poniżej czy mieliście problemy z dostarczaniem giftow, i ogólnie jakie macie uwagi do promocji U2, U2.com. Wystarczy dosłownie kilka słów, a im więcej wypowiedzi tym lepiej ;) z góry serdecznie dzięki dla każdego kto poświęci chwilę, to będzie bardzo przydatne w pracy :)

#1180 niesamowity

niesamowity

    Użytkownik

  • Members
  • 96 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Starogard Gd.

Napisano 20 kwietnia 2021 - 12:47

Ja mój gift zamawiałem w połowie października  ubiegłego roku , dodam ze na adres w UK . Mój gift przyszedł do mnie pod koniec marca, także ręce opadają , prawie pól roku czekania. Gift był wysyłany z USA, 





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych