Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#661 kk77

kk77

    Użytkownik

  • Members
  • 20 Postów

Napisano 09 listopada 2017 - 19:37

Dzięki ogromne. Niestety u mnie pkt 3. Strasznie to nie fair :wacko: bo bilety na TJTT kupowałem z poprzedniej subskrypcji . 

No cóż.. For love and MONEY MONEY....



#662 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 09 listopada 2017 - 19:40

Mam tak samo.. ale przynajmniej konto będziesz miał ważne przez dłuuugi czas..  :D



#663 kk77

kk77

    Użytkownik

  • Members
  • 20 Postów

Napisano 09 listopada 2017 - 19:51

Mam tak samo.. ale przynajmniej konto będziesz miał ważne przez dłuuugi czas..  :D

 

:D No tak. I szansę na kolejny "super gift" :D



#664 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 09 listopada 2017 - 20:46

Ja mam subskrypcję do 9 stycznia, i zastanawiam się czy to że teraz wykupie ją ponownie da mi jakieś dodatkowe profity? W sensie, jak przedłużę ją np. 8 stycznia to i tak dostanę kody na przedsprzedaż prawda? Widzę że namawiają mnie do jej ponownego wykupienia do neidzieli, ale nei wybieram się do jułesej przecież :D


<p>To ja Mac, byłem.

#665 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 listopada 2017 - 20:53

df6ejf0.png

 

depe baterię podładuj, bo już końcówka! ;)

 

To mam rozumieć, że podłączyłeś konto Ticketmastera z USA i stąd status SETUP COMPLETE? Czy może konto z polskiego Ticketmastera - w co wątpię.

 

 

 

Drugie pytanie - jak podczas TJT 2017 wykorzystałem 2 kody presale, to czy teraz będą miał tylko 2 pozostałe do dyspozycji, czy 4? No i czy da się to gdzieś sprawdzić? Podejrzewam, że jak wykupię teraz subskrypcję to na pewno nie będę miał 6, tylko 4.
 



#666 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 09 listopada 2017 - 21:18

depe baterię podładuj, bo już końcówka! ;)

Cały dzień wczoraj w podróży.. a powerbanka zapomniałem.. 

 

To mam rozumieć, że podłączyłeś konto Ticketmastera z USA i stąd status SETUP COMPLETE? Czy może konto z polskiego Ticketmastera - w co wątpię.

 

 

Drugie pytanie - jak podczas TJT 2017 wykorzystałem 2 kody presale, to czy teraz będą miał tylko 2 pozostałe do dyspozycji, czy 4? No i czy da się to gdzieś sprawdzić? Podejrzewam, że jak wykupię teraz subskrypcję to na pewno nie będę miał 6, tylko 4.

 

1. Tak. Ale i tak go poźniej 'rozłączę' jak będzie pre-sale na EU.

2. Dokładnie. Kod zużyłeś i jest już wykorzystany. (Raczej) nie ważne, że kupiłeś tylko 2 bilety, a nie 4. (Bo pewnie o biletach zakupionych piszesz.)



#667 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 09 listopada 2017 - 21:25

Ja mam subskrypcję do 9 stycznia, i zastanawiam się czy to że teraz wykupie ją ponownie da mi jakieś dodatkowe profity? W sensie, jak przedłużę ją np. 8 stycznia to i tak dostanę kody na przedsprzedaż prawda? Widzę że namawiają mnie do jej ponownego wykupienia do neidzieli, ale nei wybieram się do jułesej przecież :D

Kody zawsze dostaniesz.

Choć dziś na TT pisali, że U2.com NIE GWARANTUJE NAWET TEGO (!!!)

Ale to musi być jakiś bullshit.. po prostu w to nie wierzę.

Róznica taka, że jak przedłużysz w czasie ważności sub to płacisz 40 USD i będziesz już EXPERIENCE, jeśli sub utraci ważność to cała zabawa od nowa.. czyli 50 USD i jesteś INNOCENCE..

A dla tych co przedłużą sub do końca u2.com obiecuje jakąś muzyczną siurpryze..

"As we did last year, we’ll be announcing the special 2018 subscribers gift in the New Year... but also we’re working on one special music surprise for renewing subscribers before the end of this year."



#668 kk77

kk77

    Użytkownik

  • Members
  • 20 Postów

Napisano 10 listopada 2017 - 00:35

1. Konto masz aktywne i ważne.
2. Jeśli nie wykorzystałeś swojego kodu w 2017 na TJTree Tour to nic nie musisz robić, kody będą ważne na pre-sale na i+e Tour 2018, a konto będzie aktywne do 29.08.2018.
3. Jeśli wykorzystałeś swój kod w 2017 na TJTree Tour to musisz przedłużyć swoją subskrypcje aby otrzymać nowy kod na i+e Tour 2018. Subskrpcja przedłuży sie do 29.08.2019.


A jednak nie 3.
Odp. Z u2.com

Hello Krzysztof,

Thank you for contacting U2 Fan Club Support.

We want to apologize for the delay in a response, we received above average volume of emails. Rest assured, we are working through all requests in the order they were received.

I am so sorry for the confusion of the email, and I will be more than happy to assist you.

After further review, we can confirm you don't need to renew your membership. The email was sent out in error to almost everyone who is subscribed, and we apologize for the inconvenience caused. If you are going to purchase tickets for the North American Tour, just make sure you have the green box on your profile page that says "Setup Complete". If you are going to purchase tickets for the European Tour, you will receive more updates once the European dates are announced.

If you need anything else, just reply to this email. Have a great day!

Sincerely,
Robert
U2.com Team

#669 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 listopada 2017 - 00:50

Burdel panujący w u2.com jest przerażający..

Oczywiście, że nie musisz przedłużać suba bo masz go ważnego do 29.08.2018.

Pytanie podstawowe brzmi: Czy bilety na TJTT kupowałeś z kodu, który miałeś przed 29.08.2017?

 

Wnioskując z daty ważności twojego konta rozumiem, że przedłużyłeś suba około 29.08.2017 czyli już po zakończeniu TJTT w EU.

Czyli bilety kupowałeś z poprzedniej subskrybcji.

Jeśli tak, to luz. Na tę nową subskrybcje dostaniesz kody i będziesz mógł je użyc na i+e 2018 Tour.

 

Ja mam konto ważne marzec '17 - marzec '18 i w tym czasie kody już wykorzystałem na TJTT.

Teraz muszę przedłużyć by dostać nowe.



#670 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 10 listopada 2017 - 14:09

@Depe dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie, odnowiłem subskrypcję ale wciąż jestem w grupie INNOCENCE :D Pewnie się zmieni po jakimś czasie nie?


<p>To ja Mac, byłem.

#671 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 listopada 2017 - 15:00

Nie jestem pewien ile czasu trwa iNNOCENCE.. na pewno pierwszy rok, a może i dwa..

A na zootopii niektórzy piszą, zę opłacali wszystko w terminie, a stutus im się zmienił z eXPERIENCE na iNNOCENCE.. 

Pojebane na tym u2.comie mają jak cyganka w tobołku.



#672 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 10 listopada 2017 - 15:43

Ja jestem trochę zdezorientowany co z tym "Music Giftem". Niby zalecają Europejczykom czekać do ogłoszenia legu EU, a tutaj prezent. Tylko czy nie będzie jazd z kodami dla EU, jeśli przedłuży się teraz? :P No i jaki bonus u2.com jest w ofercie na 2018? W ogóle nie mogę znaleźć przycisku "renew" ani pokrewnego.. Co za łosie to wszystko ogarniają..



#673 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 10 listopada 2017 - 17:13

odkąd przy I+E mój kod nie zadziałał z przyczyn niewiadomojakich przy rzucie koncertów na Dublin, i po ponad 2-tygodniowej wymianie maili w tej sprawie z u2.com, dałam sobie spokój. kiedyś ten sub miał sens, były fajowe gify, jeszcze gazetka.

sub Irion Maiden ma to nadal, co miesiąc wysyłają gazetki, raz do roku jakiś większy prezent (a możliwe, że nawet częściej), cena jest niższa, a przy koncertach mają coś takiego jak First to The Barier - z chętnych osób losują te, które wejdą jako pierwsze (zazwyczaj jest tak, że w znacznej większości wszyscy zainteresowani się na to łapią), jest dla nich osobna kolejka, warunkiem jest posiadanie biletu. i pod żadnym pozorem nie można biec, wszyscy są wprowadzani tępem chodzonym - to już prawie jak tradycja ;)

 

moim zdaniem u2.com powinno zrobić rewolucje w subie i zaproponowac jakieś nowe lepsze rozwiązania. po prostu na tle innych zespołów wygląda to kiepsko jednak.


IrishGirl z u2.heh.pl


#674 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 listopada 2017 - 17:19

Twój kod nie zadziałał.. za to inne kody działały po kilka razy..  :D Wiem coś o tym,.. i nie tylko ja..

W przyrodzie nic nie ginie..  ;)

Co nie zmienia fucktu, że u2.com ssie.. big time.



#675 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 10 listopada 2017 - 17:31

ano! a bilet potem kupiłam w normalnej sprzedaży.

gdyby nie te kody, to mało kto miałby subskrypcje.


IrishGirl z u2.heh.pl


#676 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 listopada 2017 - 17:46

gdyby nie te kody, to mało kto miałby subskrypcje.

I tego nie mogę zrozumieć.. przecież 'gift' z subskrybcji (z reguły) można sprzedać za znacznie wyższą cenę niż jej koszt..



#677 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 10 listopada 2017 - 20:06

Nigdy nie wykupiłam subskrypcji "bo kody".
Może to kwestia pokoleniowa? To zawsze było bardziej z poczucia przynależności do szeroko rozumianej grupy fanów U2, swego rodzaju lojalności, przywiązania, czy czegoś takiego właśnie

#678 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 10 listopada 2017 - 21:08

Nigdy nie wykupiłam subskrypcji "bo kody".
Może to kwestia pokoleniowa? To zawsze było bardziej z poczucia przynależności do szeroko rozumianej grupy fanów U2, swego rodzaju lojalności, przywiązania, czy czegoś takiego właśnie


Tak samo i ja.

#679 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 10 listopada 2017 - 21:31

Dla mnie subskrypcja na U2.com to swoiste credo. Nigdy nie wykupywałem tego dla kodów koncertowych. Przede wszystkim dla fonograficznych i edytorskich delicji.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#680 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 11 listopada 2017 - 02:50

depe, kade, mars, indian -> wy jesteście subskrybentami od wielu wielu lat. dlatego celowo użyłam słów, że kiedyś to miało sens (chyba bez względu na pokolenie). bo właśnie było tym o czym piszecie. i ja sie z tym zgadzam. z tym też, że prezenty z tego okresu sa bialymi krukami.
ale od jakiś paru lat ta subskrypcja jest głównie napędzana przez kody. ale to tylko moje odczucie (również po obserwacji ile jest aukcji z obecnymi giftami a ile z lat 2000-2010)

IrishGirl z u2.heh.pl




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych