Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w książkach


633 replies to this topic

#41 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 czerwca 2007 - 19:38

Ale Marysieńka mnie ujmuje czasami tą swoją niewinną nieporadnością, no co ja poradzę :D

#42 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 04 lipca 2007 - 20:45

Pod tym względem to ja mam duuuże zaległości i muszę je kiedyś nadrobić. Przeczytałem jedynie "Bono - święty i grzeszny" (dostałem od kumpla na wigilię klasową zgodnie ze swoim życzeniem) i moja opinia na temat tej pozycji jest pozytywna, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy na temat Bono i spółki. Cóż, nie stać mnie zbytnio na kupowanie książek o U2, do tanich one nie należą, a w bibliotekach pewnie nie ma. Szczerze mówiąc to tego nie wiem, bo wstyd się przyznać, ale ja w bibliotece bywam bardzo sporadycznie i jeśli już coś wypożyczam to lektury szkolne (zazwyczaj 2-3 na cały rok) :ph34r:

#43 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 06 lipca 2007 - 16:26

@Lmollu: Bono swiety i grzeszny - to dla mnie najgorsza ksiazka jaka do tej pory czytalam o Bono i spolce. Nie polecam, sa bardziej wartosciowsze, a ta wyszla na predce, by przyspozyc wydawcy zyskow. Taka moja skromna opinia.

http://www.u2.szczecin.pl


#44 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 06 lipca 2007 - 19:08

Cóż, to może ja się pochwalę...
Otóż niedawno miałam urodziny (;pp) i moje przyjaciółki zastanawiały się co mi kupić.
(...)
No i dziś się ulitowały i mi dały moje piękne U2 by U2
(...)
Naprawdę baaaaardzo dużo zdjęć! Samą książkę można OGLĄDAĆ, a nie tylko czytać!
(...)

Aż brak mi słów.



To ja też się pochwalę tym, którzy nie byli na ostatnim zlocie w Poznaniu ;)

Dostałem U2 by U2 za pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze przebranie w stylu POP MART :D

Zgadzam sie z powyższą opinią o książce :) Jest naprawdę rewelacyjna. Zdjęć jest jak w albumie rodzinnym :)
Moja żona nie szaleje za U2, ale książka bardzo jej się spodobała i z zaciekawieniem oglądała zdjęcia cały wieczór po moim powrocie z Poznania :)

Dołączona grafika

#45 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 lipca 2007 - 22:03

Zgadzam sie z powyższą opinią o książce :) Jest naprawdę rewelacyjna. Zdjęć jest jak w albumie rodzinnym :)
Moja żona nie szaleje za U2, ale książka bardzo jej się spodobała i z zaciekawieniem oglądała zdjęcia cały wieczór po moim powrocie z Poznania :)

Dołączona grafika


Prawda, niektore zdjecia sa rewelecyje!

Dzis znow "przez przypadek" wpadlam do empiku i znowu "troche czasu" mi przepadlo :] Boshe..tam jest tyle informacji :rolleyes: Prawdziwa skarbnica wiedzy. Jak bede miala nagly przyplyw gotowki to chyba wiem co z nia zrobie B)

#46 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 20:39

A mi kuzyn obiecał "Święty i grzeszny" na urodzinki i kiszka. Jak narazie przeczytałem "Bono o Bono" i "The Conspiracy of hope" i tą pierwszą pozycję uważam za lepszą. Mama takie pytanko. U2 by U2 jest wyłącznie po angielsku?
Dołączona grafika

#47 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 08 lipca 2007 - 20:43

Mama takie pytanko. U2 by U2 jest wyłącznie po angielsku?


Tak nie ma jeszcze tej książki po polsku jeśli o to ci chodzi. :)

#48 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 20:50

A czy w ogóle będzie? Bo o ile Bono i spółka lubią Polske i Polaków to już cały ich PR nie darzy nas zbyt wielkim uczuciem.
Dołączona grafika

#49 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 08 lipca 2007 - 20:55

A czy w ogóle będzie? Bo o ile Bono i spółka lubią Polske i Polaków to już cały ich PR nie darzy nas zbyt wielkim uczuciem.


Tu Atomic Mario troche o tym napisał.

W październiku 2006r. napisałem maila do wydawnictwa In Rock (które wydało Propagandę) z zapytaniem czy planują wydać tą pozycję. Otrzymałem odpowiedź, że prowadzą negocjacje w sprawie nabycia praw do wydania książki. Problemem była kwota jaką trzeba zapłacić za zakup tych praw. Ostatnio ponownie napisałem do nich maila, lecz niestety nie odpisali.

Myślę, że książka zostanie napewno wydana. Kiedy? Wydaje mi się, że ewentualny wydawca poczeka aż prawa do książki troszeczkę stanieją B)


Osobiście wierze że za jakiś rok dostaniemy U2 by U2 po polsku, mysle że to będzie po wydaniu nowej płyty.

#50 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 lipca 2007 - 22:03

A ja muszę się czymś pochwalić :D!

Zakupiłam sobie dziś U2 Propagande :)! Już nie mogę się doczekać, żeby zdjąć folię i zacząć czytać... Na samą myśl już się uśmiecham :)! Zreszta zaraz uciekam i biorę się do dzieła :D

#51 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 22:04

Osobiście wierze że za jakiś rok dostaniemy U2 by U2 po polsku, mysle że to będzie po wydaniu nowej płyty.


No mam nadzieje. Chyba,że skonczy na typowo polskiej wymówce"brakowało funduszy".
Dołączona grafika

#52 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 08 lipca 2007 - 22:06

A ja muszę się czymś pochwalić :D!

Zakupiłam sobie dziś U2 Propagande :)! Już nie mogę się doczekać, żeby zdjąć folię i zacząć czytać... Na samą myśl już się uśmiecham :)! Zreszta zaraz uciekam i biorę się do dzieła :D


Kurde na co ty czekasz :P :P :P Ja obaliłem tą księge we trzy dni, Propaganda jest po prostu super :D

#53 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 08 lipca 2007 - 22:15

Dzis znow "przez przypadek" wpadlam do empiku i znowu "troche czasu" mi przepadlo :] Boshe..tam jest tyle informacji :rolleyes: Prawdziwa skarbnica wiedzy. Jak bede miala nagly przyplyw gotowki to chyba wiem co z nia zrobie B)


To U2 by U2 jest w empiku???!

#54 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 08 lipca 2007 - 23:42

Czy ktos moglby przybliżyć mi ksiazke "U2 into the heart teksty bez tajemnic" od dawna zastanawiam sie nad kupieniem tego wydawnictwa ;)

#55 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 09 lipca 2007 - 07:08

Czy ktos moglby przybliżyć mi ksiazke "U2 into the heart teksty bez tajemnic" od dawna zastanawiam sie nad kupieniem tego wydawnictwa ;)



jeśli chodzi o treść - świetne genezy powstania utworów, tła historyczne, wydarzenia i anegdoty związane z zespołem, zdjęcia - niektóre czarno - białe, kolorowe na wkłdace. Większość niestety szara. I tutaj taka uwaga, że gdybyś miał możliwość [i chęć] kupienia wersji angielskiej, to jest bardziej kolorowa i ma więcej zdjęć. Pozdrawiam
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#56 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 09 lipca 2007 - 08:13

To U2 by U2 jest w empiku???!


Tak, ale kosztuje 90 zl : http://www.empik.com...ategory=1030100
Proponuje rozglądać się po allegro, sam kupiłem tam egzemplarz za 50 zl :]
Oczywiście, żeby nie było wątpliwości przez cały czas mam na myśli wersję angielsko językową.

... :P


#57 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 lipca 2007 - 19:14

A jaką macie opinie o "Walk on-duchowa podróż"? Koleżanka mi mówiła,że książka jest świetna,że czyta się jednym tchem i ciężko się oderwać.
Dołączona grafika

#58 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 09 lipca 2007 - 19:34

A jaką macie opinie o "Walk on-duchowa podróż"? Koleżanka mi mówiła,że książka jest świetna,że czyta się jednym tchem i ciężko się oderwać.


Nie czytałem. nie żałuje. Może kiedyś sie za nią wezme, ale teraz nie mam do niej dostępu więc sobie na razie odpuszcze.

#59 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 09 lipca 2007 - 20:31

ja razie mam tylko "Bono o Bono"
książka jest świetna :D

PS
MacPhisto świetny avatar :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#60 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 09 lipca 2007 - 20:59

A jaką macie opinie o "Walk on-duchowa podróż"? Koleżanka mi mówiła,że książka jest świetna,że czyta się jednym tchem i ciężko się oderwać.


Ksiazke napisal jakis pastor z tego co pamietam, mnie sie ona nie podobala za bardzo, autor prawie we wszystkim co robil zespół widzial jakies przeslanie duchowe ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych