Skocz do zawartości


Zdjęcie

THE WINNER IS...


135 replies to this topic

#81 Rotunda

Rotunda

    Użytkownik

  • Members
  • 40 Postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Cesky Tesin (Tschechen)

Napisano 01 lutego 2010 - 18:03

Szkoda, ale cóż...

"Nic się nie stało...
Panowie (z U2) nic się nie stało...
Nic się nie stało...
Panowie (z U2) nic się nie stało..."

I tyle... ;p

#82 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 01 lutego 2010 - 18:09

Green day kurde jego mać ! WHY !!!??? EMO RULES !!! :angry:

#83 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 lutego 2010 - 18:13

Green day kurde jego mać ! WHY !!!??? EMO RULES !!! :angry:

kuźwa ale wybór Green Day moim zdaniem okropna muza
A o Beyonce nic już nie mówie ubrała się jak do cyrku.
Posted Image

#84 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 01 lutego 2010 - 19:15

Grammy straciły już swój prestiż, co się będziemy tak przejmować, że U2 nie dostali nagrody

Gdyby dostali wszyscy by się cieszyli, a już na pewno niezbyt martwili.
Mimo wszystko brak nagrody dla U2 w jakimkolwiek konkursie to takie jakieś hmmm dziwne.
Coś w stylu "Coooo? Małysz dopiero piąty?"
A wiadomo, że wszyscy wymienieni w podobnym wieku i forma nie zawsze wysoka.
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#85 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 01 lutego 2010 - 19:33

U2 nie dostało Grammy i tyle, świat mi się na głowę z tego powodu nie zawalił. Szczerze mówiąc bardziej emocjonowałem się rok temu kiedy grali pierwszy raz publicznie Get On Your Boots.

#86 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 01 lutego 2010 - 19:54

O ile NLOTH mógł zgarnąć nagrodę, to nominacje dla - przepraszam, jeśli kogoś urażę - "zalatującego" popem (gatunkiem, nie płytą) Crazy w kategoriach
"'Best Rock Song" oraz "Best Rock Performance [...]" były przesadą.

Dlatego nie przeżywajcie tak. Fajnie, jeśli dostaną Oscara, ale też nie będę się podniecał przesadnie.

#87 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 01 lutego 2010 - 21:46

A ja się nie dziwię, że U2 nie dostało żadnej nagrody, bo niby za co? - za ich najsłabszą płytę?
Ta impreza chyba pierwszy raz dowiodła, że nawet nazwa światowego zespołu nie zobowiązuje do dania nagrody za samo "U2"

#88 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lutego 2010 - 21:48

1. Przeciez te nagrody to zawsze byl zal i nie rozumiem po co sie tym ktos przejmuje. Jak dla mnie to raczej wstyd jest dostac taka nagrode, no ale ok.
2. Chico, skoncz. Prosze :<

#89 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 01 lutego 2010 - 22:03

1. Przeciez te nagrody to zawsze byl zal i nie rozumiem po co sie tym ktos przejmuje. Jak dla mnie to raczej wstyd jest dostac taka nagrode, no ale ok.
2. Chico, skoncz. Prosze :<

Szkoda, że czegoś takiego w zakładach bukmacherskich nie ma - wiedziałem, że jako pierwszy mnie skomentujesz.
Pier...lisz jak zawsze, już nudne mi się to wydaje - pomijając U2, ponad 20 nagród dla samych The Beatles to też wstyd? Jak ciebie na świecie nie było, to też był żal - chłopcze, zapędziłeś się zdecydowanie.
Nie uciekniesz od prawdy, choć nagrody Grammy to nie jest wyrocznia, ale od prawdy nie uciekniesz.

#90 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 01 lutego 2010 - 22:11

Szkoda, że czegoś takiego w zakładach bukmacherskich nie ma - wiedziałem, że jako pierwszy mnie skomentujesz.
Pier...lisz jak zawsze, już nudne mi się to wydaje - pomijając U2, ponad 20 nagród dla samych The Beatles to też wstyd? Jak ciebie na świecie nie było, to też był żal - chłopcze, zapędziłeś się zdecydowanie.
Nie uciekniesz od prawdy, choć nagrody Grammy to nie jest wyrocznia, ale od prawdy nie uciekniesz.


dlaczego jak nawet fragmentami powiesz coś z sensem to potem od razu walisz taką głupotą że całokształt to jakaś masakra...sam sobie strzelasz w kolano cały czas

#91 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 01 lutego 2010 - 22:15

dlaczego jak nawet fragmentami powiesz coś z sensem to potem od razu walisz taką głupotą że całokształt to jakaś masakra...sam sobie strzelasz w kolano cały czas

Coś takiego to możesz na PM, to jest zwykły offtop. Jakieś ...... bez pokrycia.
Nie należała się żadna nagroda Grammy dla U2 i koniec, kropka.

#92 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lutego 2010 - 22:16

Pier...lisz jak zawsze, już nudne mi się to wydaje - pomijając U2, ponad 20 nagród dla samych The Beatles to też wstyd? Jak ciebie na świecie nie było, to też był żal - chłopcze, zapędziłeś się zdecydowanie.
Nie uciekniesz od prawdy, choć nagrody Grammy to nie jest wyrocznia, ale od prawdy nie uciekniesz.



Dla mnie The Beatles jest jednym z najlepszych zespolow na swiecie dlatego, ze popelnili Revolver, Let it be, Sierzanta Pieprza oraz wiele, wiele innych. Ilosc nagrod nie absolutnie ZADNEGO znaczenia.
Nie uciekniesz od prawdy, ale od prawdy nie uciekniesz.

#93 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 lutego 2010 - 07:19

Już dzisiaj ogłoszenie nominacji do tegorocznych Oscarów. Przydałaby się nominacja, a później nagroda dla naszych, na otarcie łez po Grammy. Obawiam się, że brak sukcesów komercyjnych może nie tyle mieć wpływ na poziom artystyczny nowego albumu, ale datę jego wydania - że będą chcieli jeszcze nowy materiał dopieścić itp. W konsekwencji przyjdzie nam jeszcze na nową płytę docenić.

Niewątpliwie Grammy to nagrody dla szeroko pojętej muzyki popularnej - tutaj szanse mają wyłącznie artyści o potencjale komercyjnych. Przy ostatnich dwóch albumach U2 w ten schemat świetnie się wpisało - wydało bardzo dobre płyty, które trafiły do szerokiego kręgu odbiorców. NLOTH miało zaś problemy z przebiciem się do szerszej publiczności, zwłaszcza w USA.

Odwołując się do porównań sportowych - jeśli U2 zależało na jakieś nagrodzie dla NLOTH to niewątpliwie popełnili błąd taktyczny. Jak można w gorącym okresie rankingowo - nagrodowym nie wypuścić kolejnego singla? Przecież Crazy swoją premierę miało na początku sierpnia. Dodatkowo pod koniec roku MOS miało bardzo dobrą prasę, można by to wykorzystać, szczególnie że ten utwór zapewne i tak trafi na singla. Nowy singiel i to tak dobry pod względem artystycznym zdecydowanie nakręciłby "koniunkturę" na U2.
Dołączona grafika

#94 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 02 lutego 2010 - 15:27

Nominacje ogłoszone, brak U2:

Najlepsza piosenka
“Almost There” from “The Princess and the Frog” Music and Lyric by Randy Newman
“Down in New Orleans” from “The Princess and the Frog” Music and Lyric by Randy Newman
“Loin de Paname” from “Paris 36” Music by Reinhardt Wagner Lyric by Frank Thomas
“Take It All” from “Nine” Music and Lyric by Maury Yeston
“The Weary Kind (Theme from Crazy Heart)” from “Crazy Heart” Music and Lyric by Ryan Bingham and T Bone Burnett


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#95 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 lutego 2010 - 01:18

Jeszcze ciepłe info. Niestety, U2 bez Meteorów.

#96 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 lutego 2010 - 09:42

Gammy jak Grammy
Ale dostali po nosie w domu
To musiało boleć - auć..ssss...
No i co z tego? I tak lubie NLOTH

#97 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 25 lutego 2010 - 14:43

http://muzyka.onet.p...3309,newsy.html

New Musical Express Awards 2010

Najgorszy Album: The Jonas Brothers –"Lines Vines Trying Times"
Pozostali nominowani: Green Day – "21st Century Breakdown"
Lady Gaga – "The Fame"
U2 – "No Line On The Horizon"
Arctic Monkeys – "Humbug"


Tu możemy się cieszyć, że U2 obyło się bez nagrody ;)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#98 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 25 lutego 2010 - 14:48

Tak offtopując:

Najlepiej Ubrany: Lady Gaga


Najgorzej Ubrany: Lady Gaga


:rolleyes:

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#99 Fortunate Son

Fortunate Son

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków || BB

Napisano 11 marca 2010 - 13:33

Nagroda to nagroda - miła rzecz, w pewien sposób podnosi pozycję zespołu (szczególnie pomaga wybić się tym, którzy jeszcze nie mają ustabilizowanej pozycji), a przede wszystkim bezpośrednio dostarcza satysfakcji i poczucia spełnienia, myślę, że kapele traktują je po prostu jak wyraz docenienia swojej, najczęściej bieżącej twórczości. To, że ostatnimi czasy U2 nie ma szczęścia do nagród, w zasadzie niczego konkretnego nie zmienia ani nie wnosi. Zespół istnieje już lata, ma ogromne rzesze fanów na całym świecie, cały czas dokłada starań do tego, aby "nie jechać na opinii" i wciąż tworzyć konkretną muzykę... nie mają się czym przejmować, tym bardziej, że dzisiejsze awards to w przeważającej części zGaGi i tego typu klimaty <_< Brak nagród na pewno nie jest miłym doświadczeniem, ale z drugiej strony, one nie są żadnym obiektywnym wyznacznikiem formy. NLOTH nie jest ich najlepszą płytą w historii, ale uważam, że jak najbardziej trzyma poziom, a Magnificent czy Breathe lecą wysoko ponad przeciętną.

#100 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 16 kwietnia 2011 - 13:55

U2 mają dwie nominacje do nagród magazynu "Billboard": najlepszy duet/grupa, najlepszy artysta koncertowy. Rozdanie nagród 22 maja w Las Vegas.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych