Skocz do zawartości


Zdjęcie

THE WINNER IS...


135 replies to this topic

#61 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 28 listopada 2009 - 23:05

Ja oddałem swój głos (z psiego fanowskiego obowiązku), ale zgadzam się z Mrówą. Co to za "konkurencja" jest? Najgorsza szmira i komercha jaka może być i szkoda tylko, że U2 są mierzeni tą samą miarą co wymienione tam podmioty wykonawcze <_< !

#62 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 29 listopada 2009 - 23:14

[...]
Nie widze nic 'fajnego' w wygrywaniu z takimi wykonawcami, z jakimi walczy U2 (wylaczam z tego Jay'a-z!). Zaden to przeciez zaszczyt byc najlepszym w takim towarzystwie. Co mnie obchodzi, jak glosuja fani GD, czy TH? Cytujac znajomego, chcialem jeszcze uzyc slowa scierwojady ale odbilo by sie to znowu szerokim echem na U2f, ze znowu mam gorszy dzien czy cos :D

No nie przesadzajmy, czy Green Day ma być gorszy od Jay-z?? Jakoś to z nimi U2 singla wydało, a nie z ww. raperem ;) Chociaż i on ostatnio z nimi się w Berlinie pokazał.

Jedyny zespół pozbawiony jakiejkolwiek mojej uwagi to TH, bo tu aż szkoda gadać.

A co do solistów, to raczej mi chodzi o to, że kategoria dotyczy grup!! więc jakiś bałwan do niej wcisnął solistów. <_<

Rozumiem cię poniekąd Mrówa ;) , ale mimo wszystko kliknięcie 2/3 razy nic nie szkodzi, niech wygrywają nawet mniej znaczące nagrody. I głupio jakby w jednym zestawieniu support (TBEP) byłby lepszy od dania głównego :P


Edit: A widzę, że poprawili :P Teraz jest "Groupe/duo/troupe" ;) No to się już bardziej zgadza.
<h2></h2>

#63 Tomi

Tomi

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:zielona góra

Napisano 29 listopada 2009 - 23:15

piszcie jak mam zagłosować...dlaczego jest tam tak duzo tych rubryk na maila? ciągle mi wyskakuje coś po francusku i jak łatwo się domyślić nic nie rozumiem:)

#64 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 29 listopada 2009 - 23:17

piszcie jak mam zagłosować...dlaczego jest tam tak duzo tych rubryk na maila? ciągle mi wyskakuje coś po francusku i jak łatwo się domyślić nic nie rozumiem:)

Wciskasz "Vote" i tyle. :)

#65 Tomi

Tomi

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:zielona góra

Napisano 29 listopada 2009 - 23:20

Wciskasz "Vote" i tyle. :)

maila zadnego nie podawales?

wg mnie samo nacisniecie na vote nie zalatwia sprawy. mozna sobie do woli wciskac jakie sie chce vote... Dopiero po kliknieciu na dole okienka "ma selection" odsyla do stronki w ktorej tzreba podac maila i tam nie wiem co dalej...

no chyba ze to jest po to aby powiadomic swojego znajomego... to by wyjasnialo tyle tych okienek na maila:) pomozcie ludzie bo nie mam pewnosci:)

Użytkownik bee edytował ten post 29 listopada 2009 - 23:58


#66 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 29 listopada 2009 - 23:57

wg mnie samo nacisniecie na vote nie zalatwia sprawy. mozna sobie do woli wciskac jakie sie chce vote...


chyba jednak nie ;), klikasz na "vote", wyskakuje ekranik z podziękowaniami za głos, a zdjęcie u2 pojawia się pod tym napisem Ma sélection, co oznacza, że w tej kategorii już zagłosowałeś, gdy wejdziesz na nią jeszcze raz, to zauważ, że pod u2 już nie ma opcji vote ;), żadnego maila nie trzeba podawać, to o czym piszesz, to możliwość powiadomienia swoich znajomych

btw, nie piszemy kilku postów pod rząd, korzystaj z funkcji 'edytuj'

#67 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 grudnia 2009 - 10:42

U2 zdobyli 3 nominacje do nagród Grammy'2010.

NLOTH została nominowana w kategorii najlepszy album rockowy . Pozostali nomiwani w tej kategorii to: Green Day, AC/DC, Eric Clapton/Steve Winwood, Dave Matthews Band.

Utwór 'I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight' zdobył zaś nominacje w 2 kategoriach:

"'Best Rock Song" - tutaj rywalami U2 są: Green Day, Kings of Leon, Bruce Springsteen, Pearl Jam

"Best Rock Performance By A Duo Or Group With Vocals" - rywale: Coldplay, Green Day, Kings of Leon, Clapton/Winwood.
Dołączona grafika

#68 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 15 grudnia 2009 - 21:54

"Winter" zdobyło nominacje do Złotego Globu!

Pozostali nominowani w tej kategorii:

Avatar : James Horner, Simon Franglen, Kuk Harrell( "I Will See You")
Crazy Heart : T-Bone Burnett, Ryan Bingham("The Weary Kind")
Wszyscy mają się dobrze : Paul McCartney("(I Want ToCome Home")
Dziewięć : Maury Yeston("Cinema Italiano")

http://www.u2.com/ne...nated-for-globe

Teraz czas na nominację do Oskara ;)

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#69 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 grudnia 2009 - 10:56

Bono i Egde mają podobno w najbliższym czasie intensywnie udzielać się w mediach celem promocji "Winter" przed rozdaniem nagród. Bono w wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" ujawnił, że w zeszłym tygodniu pracowali w Nowym Jorku nad "elektroniczną" wersją "Winter".
Dołączona grafika

#70 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 grudnia 2009 - 11:54

jeśli to już było proszę o usunięcie

U2 z albumem roku!

za Interia.pl

#71 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 10 stycznia 2010 - 13:42

U2 zostało nominowane do irlandzkich nagród Meteor w trzech kategoriach:
Best Irish Band
Best Irish Album (No Line On The Horizon)
Best Irish Live Performance (for the U2 360 shows at Croke Park)
Rozdanie nagród 19 lutego w Dublinie

Dołączona grafika

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#72 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 stycznia 2010 - 07:24

Kolejne nominacje dla zespołu ;)

W kategorii "najlepszy zespół" U2 zdobyło nominacje do niemieckiej nagrody ECHO. Pozostali nominowani to: Depeche Mode, A-ha,Black Eyed Peas i Razorlight. :)

http://www.u2tour.de...rticle4527.html

Mniej zaszczytna nominacja to ta do nagrody brytyjskiego magazynu NME.

NLOTH została nominowana w kategorii "najgorszy album". Rywalami U2 będą:

Green Day – '21st Century Breakdown'
Lady Gaga – 'The Fame'
The Jonas Brothers – 'Lines Vines Trying Times'
U2 – 'No Line On The Horizon'
Arctic Monkeys – 'Humbug'

http://www.nme.com/n...c-monkeys/49405

Jak dla mnie nagrody te są kuriozalne i to nie ze względu na powyższą nominacje dla U2 (chociaż kilka słabszych płyt od NLOTH na pewno by się znalazło ;) ). Nie zrozumiem sensu podziału kategorii dla najlepszych i najgorszych. I tak np. Green Day, Oasis i Lady Gada zostali uznani za zasługujących na nagrodę zarówno w kategorii "najgorszy", jak i "najlepszy". O prestiżu nagród i ich celu świadczyć jednak powinno również istnienie takiej kategorii jak najlepiej i najgorzej ubrany artysta :D
Dołączona grafika

#73 Elbereth

Elbereth

    Użytkownik

  • Members
  • 75 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 stycznia 2010 - 22:22

Hello!

Moi Drodzy, wiecie moze gdzie bedzie mozna sledzic live stream z dzisiejszych Grammy?

#74 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 31 stycznia 2010 - 23:00

http://www.myspace.c...m_GRMY_1025_eef

mozliwe, ze tu.

last blog fb

 

 


#75 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 lutego 2010 - 07:06

Tym razem bez nagrody Grammy dla U2...

Najlepszym rockowym albumem został "21st Century Breakdown" Green Daya. W pozostałych 2 kategoriach U2 przegrało z Kings of Leon i z ich "Use Somebody".

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#76 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 01 lutego 2010 - 07:13

Szkoda, wielka szkoda...
A liczyłem, że się chociaż 1 chłopakom uda zgarnąć...
No nic, trudno...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#77 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lutego 2010 - 07:35

Poprostu Kingsi i Greensi nagrali lepsze ostanie płyty. No i U2 z czystym rockiem to srednio można ostatnio wiązać.

#78 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 lutego 2010 - 10:04

coż no i nie ma nagrody.:(
Myslałam chociaż ze zdobędzie nagrode za najlepszy występ rockowy.
Posted Image

#79 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 01 lutego 2010 - 13:15

Grammy straciły już swój prestiż, co się będziemy tak przejmować, że U2 nie dostali nagrody

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#80 zooropaboy

zooropaboy

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 01 lutego 2010 - 13:53

Grammy straciły już swój prestiż, co się będziemy tak przejmować, że U2 nie dostali nagrody



Faktycznie tegoroczne Grammy to jakieś kuriozum (choćby album roku). Racją jest, że nie mamy co się tym przejmować, ale... No właśnie - jestem pewien, że panowie z U2 się tym przejęli, a to nie wróży dobrze... Poniekąd mogę ich usprawiedliwić, w końcu atyclb i bomba zgarneły lącznie kilkanaście tych statuetek, a jak wiadomo apetyt rośmie w miarę jedzenia... Przez calą ostatnią dekadę byli rozpieszczani nagrodami i na pewno spodziewali się kolejnych. Zresztą nigdy nie ukrywali (zwłaszcza Bono), że lubią splendor, czerwone dywany i wyróznienia - dlatego też jedynie 3 nominacje i brak Grammy za nloth to dla nich jak mocny cios prosto między oczy:-) Taki zimny prysznic jest od czasu do czasu potrzebny bo sprowadza na ziemie. Ale obawiam sie, że w przypadku U2 mogą zostać wyciągnięte złe wnioski. Nie zdobyliśmy nagrod - wniosek z tego taki, że zmierzamy w niewłasciwym kierunku artstycznym... Nastąpi zmiana kursu i...piosenki z songs of ascent skończą jako b-sides singli z kolejnej "hitowej" płyty w stylu bomby... Tak to widzę (obym się mylił:-) )


To moja pierwsza wypowiedź na tym forum. Czytam od dawna, ale nie chciało mi sie bardziej angażować:-) Dopiero ten temat jakoś mnie sprowokował:-) Tak więc milo mi się z Wami przywitać i pozdrawiam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych