Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy wygląd Bono


177 replies to this topic

#41 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 06 listopada 2007 - 22:49

Racja. Ale to efekt "uboczny" czasu, więc w mojej wypowiedzi nie zwrócę na niego uwagi ;p
Hm... przystojny to on jest wg. mnie, ale... za bardzo wydziwia;p Rozumiem że to tak zwany celebrity itd.,ale 40-50 lat to chyba nie wiek żeby farbować włosy i zmieniać swój imidż?:P Ale jeżeli dusza czuje się młodo to : tak trzymaj, Bono!
Gdy tak np. wziąć go w okresie JT. Spoko. przystojny rockman bez zarostu, ok. 25 na karku. Pasowało mu.
Teraz? Zdecydowanie krótkie włosy mu służą (odmłodniał), ale mógłby się pozbyć owłosienia na twarzy;p Np ten duet: loki + zarost (z czasu VT). <- katastrofa. Jedną z cech które mu służą jest: BRAK ZAROSTU, ale on chyba o tym się jeszcze nie przekonał. :unsure:
W każdym razie: toleruję go z jego wymysłami, ale... nie będę się powtarzać, bo pomyślicie że jakaś idiotka się przywałęsała;p
Posted Image

#42 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 07 listopada 2007 - 09:53

Racja. Ale to efekt "uboczny" czasu, więc w mojej wypowiedzi nie zwrócę na niego uwagi ;p
Hm... przystojny to on jest wg. mnie, ale... za bardzo wydziwia;p Rozumiem że to tak zwany celebrity itd.,ale 40-50 lat to chyba nie wiek żeby farbować włosy i zmieniać swój imidż?:P Ale jeżeli dusza czuje się młodo to : tak trzymaj, Bono!
Gdy tak np. wziąć go w okresie JT. Spoko. przystojny rockman bez zarostu, ok. 25 na karku. Pasowało mu.
Teraz? Zdecydowanie krótkie włosy mu służą (odmłodniał), ale mógłby się pozbyć owłosienia na twarzy;p Np ten duet: loki + zarost (z czasu VT). <- katastrofa. Jedną z cech które mu służą jest: BRAK ZAROSTU, ale on chyba o tym się jeszcze nie przekonał. :unsure:
W każdym razie: toleruję go z jego wymysłami, ale... nie będę się powtarzać, bo pomyślicie że jakaś idiotka się przywałęsała;p



Boomcha jest dobrze tak jak jest. :P Masz prawo do własnej oceny, ja oczywiście mam inne zdanie.
Zarost - zdecydowanie bardzo pasuje dodaje mi uroku. :P

#43 wiolka

wiolka

    Użytkownik

  • Members
  • 142 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zamość / wołomin

Napisano 07 listopada 2007 - 11:12

Najlepiej moim zdaniem wyglądał w okresie JT, potem były lepsze i gorsze chwile, super wyglądał ścięty na zapałkę. Nie podobał mi się ostatnio przed ścięciem włosów, nie dość że nie dużo ich było juz na głowie to jeszcze farbowane. Tak jakby się z tą siwizną tu i ówdzie pogodzić nie mógł. Teraz jest moim zdaniem super, totalny dystans do siebie, coś w stylu mam swoje lata i proszę dobrze mi z tym.

#44 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 03 maja 2008 - 22:43

Bono wg mnie najlepiej wygląda chyba na zdjęciu jakie mam w avatarze ja, Marysieńka. love... i na tym zdjęciu: http://www.u2-site.c...allery/8/33.jpg

Do twarzy mu w długich włosach. Ale naprawdę ŹLE wyglądał chyba tylko z łysiną;)

#45 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 03 maja 2008 - 23:38

oo fajny temat zostal wyciagniety na wierzch :)

nie moge sie powstrzymac, zeby nie wkleic tego:
http://www.youtube.c...h?v=vOBnyHFemZA

bono z fryzurka typu "mullet" czyli krotko z przodu, dlugo z tylu rządzi! to jest kultowa fryzura.
poza tym jest najlepsza, bo patrzenie na te stare foty niezawodnie poprawia mi humor :D
Dołączona grafika

#46 U2Addict

U2Addict

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 maja 2008 - 09:39

Wg mnie najlepiej wyglądał na początku lat dziewięćdziesiątych, czyli za czasów Zoo Tv. Najlepsze wcielenie: The Fly.

#47 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 07 maja 2008 - 21:29

Najlepsze wcielenia:

1. Era Joshua Tree - długie włosy, kapelusik, kraciaste koszule. I przewieszona przez ramię gitara
2. All That You Can't... - srednio długie włosy i dosyć eleganckie, ale rockowe wdzianka. Tak powinny ubierać sie gwiazdy rocka po 40.
3. Achtung Baby! - wiadomo
U2

#48 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 maja 2008 - 22:14

O tak, All That You Can't Leave Behind i Elevation Tour to zdecydowanie jego najlepszy okres. Bardzo elegancko, ale przy tym bardzo rockowo, w końcu skóra robi swoje ;-)

#49 Limonka

Limonka

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 czerwca 2008 - 14:44

Dla mnie Bono zawsze był przystojny. Choć najlepiej chyba wyglądał z okresu Vertigo i HTDAAB. Nie patrzę na niego w kategorii: "ładny". Nie jest on piękny jak model, ale: UROCZY, MĘSKI I CHARYZMATYCZNY, ma klasę i dzięki temu ogromnie zyskuje. I jest to jedyny facet, który mi się podoba, niezależnie do tego czy ma włosy długie czy krótkie (bo uwielbiam długowłosych facetów).

#50 PopMarta

PopMarta

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sobótka // Zooropa

Napisano 29 czerwca 2008 - 18:08

oo fajny temat zostal wyciagniety na wierzch :)

nie moge sie powstrzymac, zeby nie wkleic tego:
http://www.youtube.c...h?v=vOBnyHFemZA

bono z fryzurka typu "mullet" czyli krotko z przodu, dlugo z tylu rządzi! to jest kultowa fryzura.
poza tym jest najlepsza, bo patrzenie na te stare foty niezawodnie poprawia mi humor :D


O taak! Uwielbiam tą fryzurę :lol: Osobiście jestem za powrotem mody na takie uczesanie^^
Poza tym to Bono bardzo mi się podobał jako The Fly :)

#51 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 29 czerwca 2008 - 22:51

według mnie Bono najlepiej prezentował się w okresie ATYCLB :)
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#52 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 29 czerwca 2008 - 23:06

czyli krotko z przodu, dlugo z tylu


Na początku lat 90 był powrót mody na takie fryzury. Mówili na to "dywan". Osobiście zbiera mi sie na wymioty jak takie coś widzę:)
U2

#53 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 06 lipca 2008 - 23:23

Bonias tak od roku 2000 w końcu wygląda jak człowiek :lol: Stylista jednak pomaga i to ze świetnym skutkiem jak widać ;)

#54 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 07 lipca 2008 - 16:23

Bonias tak od roku 2000 w końcu wygląda jak człowiek :lol: Stylista jednak pomaga i to ze świetnym skutkiem jak widać ;)

zgadzam się a szczególnie lubię oglądać ten kawałek Bono wygląda i śpiewa tu świetnie :rolleyes: :wub:
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#55 Limonka

Limonka

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 lipca 2008 - 18:16

Rzeczywiście cudnie wygląda :o . Wygląda, tak... hm.... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. :lol: Po prostu wszystko co najlepsze na wyłożone na tacy. :)

#56 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 17 sierpnia 2008 - 23:55

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na ostatnim zdjęciu Bono i jego SEXY BOOTS !!! :lol: Ale widać, że chłopak wyjątkowo nie zna się na obuwiu, bo o ile te butki przypominające czasy zoootv są całkiem niezłe to już brązowe buty do czarnego stroju no cóż nie pasują za bardzo IMO :P

P.S To ostatnie zdjęcia Boniasa z Francji gdzie aktualnie wypoczywa ze swoją rodziną i rodziną The Egde'a.

#57 Guest_QuickShowerJam_*

Guest_QuickShowerJam_*
  • Guests

Napisano 18 sierpnia 2008 - 09:04

e, nie wyglada jeszcze tak tragicznie

#58 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 sierpnia 2008 - 09:07

e, nie wyglada jeszcze tak tragicznie


Choć nie da się ukryć, że Eve wygląda znacznie lepiej :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#59 Guest_QuickShowerJam_*

Guest_QuickShowerJam_*
  • Guests

Napisano 18 sierpnia 2008 - 09:07

wiadomo B)

#60 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 18 sierpnia 2008 - 09:43

Choć nie da się ukryć, że Eve wygląda znacznie lepiej :D

Trza by ich podmienić.
Sprzedaż płyt by skoczyła.
A w końcu o to od kilku lat chodzi...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych