Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze własne ZOOTV !


112 replies to this topic

#1 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2007 - 15:23

Dobre wiadomości :)

9 stycznia - od godziny 18, zapraszam wszystkich na http://www.lajfczat.pl - będziemy występować razem ze Zbychem.

13 stycznia - niestety, dopóki zespół nie wypowie się pozytywnie na temat koncertu, program w TVP1, o nas musi zostać odwołany

Jestem również w trakcie rozmów z TVN "Dzień Dobry", jutro będę znał wszystkie szczegóły, ale niewykluczone, że pojawię się tam na żywo, z Agnieszką, 14 stycznia, w niedzielę rano.

Jak powiedział Zbych "się porobiło". Porobiło się strasznie :D Aż takiej burzy medialnej się nie spodziewałem, a szczerze mówiąc jakiejkolwiek.

Mam wielką nadzieję, że od jutra szykują się kolejne WIRTUALNE U2 PARTIES!! :D :D :D
Tak więc nie zapomnijcie się zaopatrzyć... :P

8) 8)

#2 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 08 stycznia 2007 - 15:32

Mam wielką nadzieję, że od jutra szykują się kolejne WIRTUALNE U2 PARTIES!!  :D  :D  :D
Tak więc nie zapomnijcie się zaopatrzyć... :P  

8) 8)


Stary gdybyś zapomniał to te tabletki na "syndrom nocy wczorajszej" to 2KC :D :D :D

#3 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 15:41

Manana, wiesz, co Ci powiem?
normalnie Cię kocham :oops: :lol:

ale się porobiło!!!

#4 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 08 stycznia 2007 - 15:49

Gratuluje Wam serdecznie tych dotychczasowych osiągnięć! już nic nie będzie mnie w stanie zaskoczyć w tej sytuacji.. ;) chyba, że zaproszenie od U2 :))
Powodzenia! :)

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#5 kajtek

kajtek

    Użytkownik

  • Members
  • 158 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 08 stycznia 2007 - 15:50

nie no nieźle 8)
chociaż nie bo w sobote będe musiała wcześniej wstać :P :lol: żesz no :wink:
w niedziele jeśli wypali to też :P no ale w końcu raz się żyje :wink:
no ale w tym wszystkim brakuje mi jeszcze tylko jakiejś oficjalnej wiadomości od chłopaków, nie to żebym zrzędziła broń boże tylko tak stwierdzam fakty :P ale coś mi się widzi że skoro sprawy przybierają taki obrót to w krótkim czasie przeczytamy o DVD na u2.com :D
już nawet nie bede gratulować bo to jest logiczne :P :wink:

#6 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:03

Sukces indywidualny naszych "bohaterów" jest też wielką szansą na wypromowanie całego naszego środowiska a co za tym idzie - o samym u2 głośniej niż zwykle! Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jakby te wszystkie wydarzenia ostatnich i nadchodzących dni zebrać do kupy, to o u2 będzie głośniej niż w okresie przyjazdu do Chorzowa! Myślę, że taki medialny, ogólnopolski rozgłos musi w tej sytuacji zaowocować czymś istotniejszym i ... czekam na ruch zespołu! :wink:

#7 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:05

porobiło się i to sporo - teraz zostaje czekać na odzew U2.... naprawdę wszystko jest możliwe :!: ;)

#8 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:37

Manana, wiesz, co Ci powiem?
normalnie Cię kocham  :oops:  :lol:  

ale się porobiło!!!



Bartek po tym wpisie to mi samemu się uszy zaczerwieniły :D :D :D

#9 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:42

Sukces indywidualny naszych "bohaterów" jest też wielką szansą na wypromowanie całego naszego środowiska...


Cezar- będziemy mięli co opowiadać naszym dzieciom, kiedy dorosną :D bo teraz to chyba jeszcze nie mają świadomości co wielkiego się dzieje :)

#10 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:47

Manana, wiesz, co Ci powiem?
normalnie Cię kocham  :oops:  :lol:  

ale się porobiło!!!



Bartek po tym wpisie to mi samemu się uszy zaczerwieniły :D :D :D


ehym --' przepraszam, jak cos :oops:
ale naprawde nie uwierze, ze Manana ma 18 lat!
aha, BTW, Bartek, masz swietny avatar ;pp

#11 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:49

Ja nawet dzieci jeszcze nie mam :P

Porobiło sie i bardzo dobrze!!! A wszystko przez zespól, bo nie chcieli zrobić oficjalnego DVD z Chorzoiwa to teraz masz....

Swoja droga to o U2 w polskich mediach tak gorąco chyba nie było jeszcze nigdy.... Nobla dla ekipy Zbych/Bartek/Aga ;)

#12 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:49

Tak ja zeedytowałem post wyżej. Dopóki nie będzie oficjalnego (i pozytywnego odzewu zespołu) w Jedynce nie może zostać puszczony program poświęcony Multicamowi.

:(

#13 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:55

Tak ja zeedytowałem post wyżej. Dopóki nie będzie oficjalnego (i pozytywnego odzewu zespołu) w Jedynce nie może zostać puszczony program poświęcony Multicamowi.

:(


A to nawet na lepsze może wyjść!
Niech się zapytają zespołu! :wink:
Nie martw się Bartek, wszystko w życiu czemuś służy!
Jak to powiedziano w Panoramie - niejaki Bartek Bugajski z NUDÓW poskładał koncert, a proszę jaki efekt tych nudów wyszedł!
Nie nagrają programu zanim u2 nie wyrazi opinii, a jak już wyrazi to Ty się zastanowisz czy chcesz z jedynką rozmawiać :wink:

#14 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 16:56

Tak ja zeedytowałem post wyżej. Dopóki nie będzie oficjalnego (i pozytywnego odzewu zespołu) w Jedynce nie może zostać puszczony program poświęcony Multicamowi.

:(


no dobra, ale czy TVP1 powiedzialo Ci, ze sprobuja sie jakos skontaktowac z zespolem czy po prostu tak to zostawią?

#15 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2007 - 17:06

Tak ja zeedytowałem post wyżej. Dopóki nie będzie oficjalnego (i pozytywnego odzewu zespołu) w Jedynce nie może zostać puszczony program poświęcony Multicamowi.

:(


no dobra, ale czy TVP1 powiedzialo Ci, ze sprobuja sie jakos skontaktowac z zespolem czy po prostu tak to zostawią?


Tego niestety nie wiem :(

#16 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 08 stycznia 2007 - 17:10

Bartek, nie martw się!! I tak daleko zaszedłeś! A jeżeli TVP1 zależy, żeby taki wywiad z Tobą i Zbychem wydać to znajdą odpowiednie info. Może jak nie będzie wystarczająco info to zapytają się osobiście i będziemy wiedzieli czy obejrzyli...?
Będzie ok:) Nie trać wiary:)
Posted Image

#17 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 17:13

hmm wiecie, skoro udalo sie przekazac multicam to moze sprobujemy jakos sie skontaktowac z zespolem? mozna sprobowac napisac na ZOOTOPII (u2.com) lub wyslac maila/list do menagerow U2. a nuz...?

#18 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 08 stycznia 2007 - 17:36

hmm wiecie, skoro udalo sie przekazac multicam to moze sprobujemy jakos sie skontaktowac z zespolem? mozna sprobowac napisac na ZOOTOPII (u2.com) lub wyslac maila/list do menagerow U2. a nuz...?


Idea nienajgorsza,ale moim zdaniem należałoby jeszcze trochę poczekać. :)
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#19 kajtek

kajtek

    Użytkownik

  • Members
  • 158 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 08 stycznia 2007 - 17:49

Tak ja zeedytowałem post wyżej. Dopóki nie będzie oficjalnego (i pozytywnego odzewu zespołu) w Jedynce nie może zostać puszczony program poświęcony Multicamowi.

:(



Bartek don't worry jak głosi napis na moim piórniku :wink:
Jeśli nie teraz to za jakiś czas ale wierze że napewno przyjdzie czas że przeprowadzą z Tobą ten wywyiad i wogóle :wink: trzeba być dobrej myśli bo negatywne rozumowanie nic Ci nie przyniesie a czasem może spowodować coś złego :wink: nie będe się rozpisywać bo bym mogła w nieskończoność :roll:
a z tym mailem to nawet dobra myśl ale kto wiem czy wypali :wink:

#20 kajtek

kajtek

    Użytkownik

  • Members
  • 158 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 08 stycznia 2007 - 18:07

"dwóch niesamowitych zapaleńców"-to mnie rozwaliło :P :lol:
jak zwykle nie zmienili daty ale to "mały" szczegół :wink:
właśnie sobie uswiadomiłam że nie będe musiała wcześniej wstawać :roll: :P
i jednocześnie uświadomiłam sobie że nie powinnam tak mówić :wink:
dobra dosyć tego "smucenia się" świetujmy, wkońcu U2 PARTY trwa nie? no właśnie :D wznoszę toast za Bartka, Zbych, Age i za wszystkich :D colą ma się rozumieć :lol: wiecie co... KOCHAM WAS WSZYSTKICH :wink:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych