Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze własne ZOOTV !


112 replies to this topic

#21 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 08 stycznia 2007 - 18:13

Post Bartka zniknął? Czy tylko ja tak mam?

Na zdrowie!
Posted Image

#22 kajtek

kajtek

    Użytkownik

  • Members
  • 158 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 08 stycznia 2007 - 18:15

Post Bartka zniknął? Czy tylko ja tak mam?



no mi też zniknął i się zastanawiam czemu.. jakieś siły nadprzyrodzone czy co :lol:

#23 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 18:52

hmm wiecie, skoro udalo sie przekazac multicam to moze sprobujemy jakos sie skontaktowac z zespolem? mozna sprobowac napisac na ZOOTOPII (u2.com) lub wyslac maila/list do menagerow U2. a nuz...?


Idea nienajgorsza,ale moim zdaniem należałoby jeszcze trochę poczekać. :)


ale na co?

#24 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2007 - 19:06

hmm wiecie, skoro udalo sie przekazac multicam to moze sprobujemy jakos sie skontaktowac z zespolem? mozna sprobowac napisac na ZOOTOPII (u2.com) lub wyslac maila/list do menagerow U2. a nuz...?


Idea nienajgorsza,ale moim zdaniem należałoby jeszcze trochę poczekać. :)


ale na co?


W liście do Boniasa jest kontakt do mnie.


Nie wiem co z tamtym postem. Nie przejmuje się TVP1, trudno, powiedzmy, że wypaliło z przyczyn niezależnych. Jak coś ma z tego być to będzie, a ja się bardzo cieszę, że jutro www.lajfczat.pl
Coraz bardziej podoba mi się idea tego i mam nadzieję, że wielu z Was będzie nas jutro oglądać :)

Pozdrawiam!!! 8)

#25 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 08 stycznia 2007 - 19:17

hmm wiecie, skoro udalo sie przekazac multicam to moze sprobujemy jakos sie skontaktowac z zespolem? mozna sprobowac napisac na ZOOTOPII (u2.com) lub wyslac maila/list do menagerow U2. a nuz...?


Idea nienajgorsza,ale moim zdaniem należałoby jeszcze trochę poczekać. :)


ale na co?


Na reakcję zespołu :wink:
Może Boniasty jeszcze siedzi ze szczęką do podłogi i wciska 'replay' non stop :wink:
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#26 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 19:18

ach, Aniu, chciałabym, chciałabym... i podejrzewam, że nie ja jedna ^_^
No tak, ale może trzeba ich zmusić do reakcji? ;)

#27 Justyśka

Justyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Skąd:Brzeg Dolny

Napisano 08 stycznia 2007 - 19:30

Mam nadzieję, że tego tak nie zostawią :? Ale kto wie...

#28 aga

aga

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Skąd:Wawa

Napisano 08 stycznia 2007 - 20:02

A może rzeczywiście tvp stara się o kontakt z zespołem i uzyskanie ich opinii? Ale by było - może wystąpilibyście w jednym wywiadzie..? :D
Ja chciałam Wam jeszcze raz pogratulować (bo na tym forum jeszcze tego nie robiłam :wink: )
To co się dzieje jest naprawde niesamowite - widzę to tez po reakcji całej mojej rodziny (która zawsze traktowała moje uwielbienie u2 z przymróżeniem oka, i zawsze byłam przedmiotem ich żartów - a teraz wszyscy się ekscytują tym co w mediach mówią! Juz nawet ciocie, wujkowie i babcia wszystko wiedzą! :D )

#29 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 08 stycznia 2007 - 21:33

Jak myślicie, w innych krajach też jest o tym głośno? ;-D

#30 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2007 - 21:39

Jak myślicie, w innych krajach też jest o tym głośno? ;-D


Zapewne nie. Jeszcze mam nadzieję. Może wśród Poloni. Osobiście marzę o tym, bo to zwiększy nasze szansę na jakiś odzew. Oficjalny odzew zespołu, tym bardziej pozytywny, byłby czymś naprawdę WSPANIAŁYM.
Zobaczymy jak się dalej ta historia rozwinie. Jedno muszę powiedzieć, z wielką szczerością - nigdy, czy to w trakcie montażu, czy po ukazaniu się koncertu, nie wierzyłem, że ten Multicam zaistnieje medialnie. I to na taką metę.

Jeszcze dajmy Im czas. Jak nie, znajdą się sposoby na to, aby polscy fani przypomnieli o sobie :)[/url]

#31 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 08 stycznia 2007 - 21:56

6!

Jak nie, znajdą się sposoby na to, aby polscy fani przypomnieli o sobie :)[/url]

Niom, byle by zbyt daleko nie grali 1go koncertu nowej trasy ;)

do przeczytanka jutro!
Wiercioch

#32 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2007 - 22:06

6!
Ty również, drogi Wierciochu możesz jutro z samego Kurinu zawitać na lajfczat.pl :)



"Nie możliwe a jednak... Polscy fani nagrali płytę dla U2!
Z cyklu lajfCzatowe pasje prezentujemy U2-maniaków. Dwóch ludzi, których miłość do zespołu zainspirowała do stworzenia rzeczy niezwykłych i niepowtarzalnych... Kto stoi za pomysłem zamiany Stadionu Śląskiego w olbrzymią biało- czerwoną flagę? Kto jest twórcą multicamu z kocertu? Tylko u nas! Bartek Bugajski i Zbyszek Zalewski – dwóch ludzi, którzy spotkali się dzięki U2!
5 lipca 2005 roku Chorzów. Data magiczna dla prawie 80 tysięcy ludzi- fanów czterech Irlandczyków, tworzących U2. Koncert był magiczny... jedyny w swoim rodzaju, m.in. za sprawą akcji zrobienia ze Stadionu Chorzowskiego ogromnej biało- czerwonej flagi. Był to prezent od fanów dla zespołu... Większości ludziom zgromadzonym na stadionie, pozostały tylko wspomnienia po muzycznym wydarzeniu. Aż do zeszłego roku... Przez osiem miesięcy zapalony fan zespołu zbierał, ciął i montował fragmenty koncertu przesyłane przez ludzi.Całość wyszła imponująco- Udało się oddworzyć wszystkie piosenki :-) Prezent od polskich fanów 24 grudnia 2006 roku dostał Bono. Nie możliwe- a jednak!
Poznajcie dwóch niesamowitych zapaleńców - wtorek 09.01.2007, godzina 18"




Zapowiedź jutrzejszego lajfczatu, nie mogę się oprzeć i muszę napisać - OGLĄDAJCIE NAS! Jesteście moimi (i Zbycha zapewne) najważniejszymi widzami 8)

#33 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 09 stycznia 2007 - 01:21

Mam wielką nadzieję, że od jutra szykują się kolejne WIRTUALNE U2 PARTIES!!  :D  :D  :D
Tak więc nie zapomnijcie się zaopatrzyć... :P  

8) 8)



No a jak!...na mnie zawsze możecie liczyć :D . Zamelduje się tu zaraz po 19tej w pełnym rynsztunku :D …już nawet mam liste jutrzejszych zakupów :D
1. butelka białego półwytrawnego wina :D
2. czekoladki rafaello (pasują do malibu…bo chyba mi Bartuś nie odmówisz, co?:D :wink: )
3. no i coś na ewentualnie cieżki poranek :wink:

Do jutra! :)

Bartku, Zbychu, trzymam mocno kciuki i jestem sercem z Wami! :) :) :)

#34 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 stycznia 2007 - 12:30

Nie odmówię Evciu, nie ;)

Wszystko bardzo pomyślnie jak na razie układa się z TVN Dzień Dobry. Myślę, że bardzo fajnie to przygotują. 8) 8)

Pozdrowienia i do zobaczyska na lajfczacie!! :D

#35 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 09 stycznia 2007 - 14:42

Meldujemy się wszyscy o umówionej porze w umówionym miejscu :D

#36 pani jaga

pani jaga

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 stycznia 2007 - 15:02

W liście do Boniasa jest kontakt do mnie.


Coś czuję, że na Wielkanoc dojdzie Ci kolejna osoba do wysyłania życzeń :wink: Już nie mogę się doczekać kiedy chłopaki skomentują dvd :D
Ogromnie się cieszę no i jeszcze raz gratulacje dla wszystkich :D

#37 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 stycznia 2007 - 15:39

Podoba mi się zdanie "Poznajcie dwóch niesamowitych zapaleńców" ;)

#38 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 09 stycznia 2007 - 18:27

Podoba mi się zdanie "Poznajcie dwóch niesamowitych zapaleńców" ;)



sorry że tak mega offtopowo ale sie nie mogłem powtrzymać....

jkrol: czy mi sie zdaje, czy w twoim podpisie, w ostatnio słuchanych utworach są takie "hity" jak o-zone czy też tokio hotel? :P

#39 kajtek

kajtek

    Użytkownik

  • Members
  • 158 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 09 stycznia 2007 - 18:32

żesz no się wkurzyłam.... :? nawet nie moge obejżeć na tym całym lajfczacie wywyiadu bo mi się zacina...i że się tak wyraże dupa blada :roll: bez urazy ale wogóle tam to jest chyba jakieś biuro matrymonialne.....bez komentarza :roll: :lol:

Bartek a z tym DDTVN to już jest pewne? :D bo nie wiem czy mam się przygotować psychicznie :P
jeszcze raz wam gratuluje i się bardzo ciesze że odnieśliście taki sukces nie tylko medialny :wink:

a mi się wspomniało Bartek za mnie też wypij malibu 8) :D
wszystkim życzę udanego imprezowania :D :D :D

#40 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 09 stycznia 2007 - 19:05

Całkiem sympatycznie, całkiem sympatyczni panowie! ;-)
Od prowadzającej za wiele wymagać nie można...;-D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych