Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Cure


353 replies to this topic

#81 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 06 lutego 2008 - 10:44

Czy ktoś może ma dysponują jakąś świeżą setlistą z koncertów The Cure ?

A może ktoś ma jakiś świeży koncercik w superachnej jakości?









.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#82 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 06 lutego 2008 - 11:05

2007-08-01 Singapur.


01. Intro
02. Open
03. Fascination Street
04. A Strange Day
05. The Blood
06. A Night Like This
07. The Walk
08. The End of The World
09. Lovesong
10. Push
11. Pictures of You
12. Lullaby
13. Kyoto Song
14. Hot Hot Hot!
15. Alt.end
16. The Drowning Man
17. From the Edge of the Deep Green Sea
18. Inbetween Days
19. Friday I'm in Love
20. Just Like Heaven
21. Primary
22. If Only Tonight We Could Sleep
23. The Kiss
24. Shake Dog Shake
25. Never Enough
26. Wrong Number
27. One Hundred Years
28. Shiver and Shake
29. End
30. Encore break
31. Let's Go to Bed
32. Close to Me
33. Why can't I Be You?
34. Encore break
35. Three Imaginary Boys
36. Fire in Cairo
37. Boys Don't Cry
38. Jumping Someone Else's Train
39. Grinding Halt
40. 10:15 Saturday Night
41. Killing an Arab

koncert dostępny w wersji soundboard w sieci.

Odnośnie setów świeższych to nie wiele wiem.

#83 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 06 lutego 2008 - 11:16

secik przepiekny, ale chyba nie zaczynaja juz z plainsong... szkoda.. :(

http://www.u2.szczecin.pl


#84 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 06 lutego 2008 - 15:39

Ja posiadam bootlegi w bardzo dobrej jakości z trzech ostatnich koncertów zagranych przez The Cure (wszystkie w Meksyku, październik 2007). Setlista? Za każdym razem zupełnie inna, tylko kilka stałych pozycji. W sumie przez te trzy noce zagrali coś koło 60 różnych utworów. Zastanawiam się, co będzie w Polsce.

Jak ktoś chce bootleg to w wolnej chwili mogę wrzucić.

P.S. W Meksyku zaczynali od takich kawałków:

1 koncert - "Open"
2 koncert - "Bells" (jakieś tam dzwoneczki) --> "Plainsong"
3 koncert - "Adaggio for strings" (to jest od DJ Tiesto) --> "Out Of This World"

Mi najbardziej odpowiadałoby wzruszające "Plainsong", ewentualnie energetyczne "Open".



EDIIIT

Setlisty z Meksyku:

October 20th, 2007 - Mexico City, Mexico (Palacio De Los Deportes)

Tape (intro), Open, Fascination Street, alt.end, Torture, The Walk, The End of the World, Lovesong, Pictures of You, Lullaby, Maybe Someday, From the Edge of the Deep Green Sea, Please Project, Hanging Garden, Push, How Beautiful You Are, Inbetween Days, Just Like Heaven, If Only Tonight We Could Sleep, The Kiss, Us or Them, Never Enough, Wrong Number, Signal To Noise, The Baby Screams, One Hundred Years, End

1st Encore: Let's Go To Bed (with toy piano backing track), Close To Me, Why Can't I Be You?
2nd Encore: Three Imaginary Boys, Fire In Cairo, Boys Don't Cry, Jumping Someone Else's Train, Grinding Halt, 10:15 Saturday Night, Killing An Arab.

----------
October 21st, 2007 - Mexico City, Mexico (Palacio De Los Deportes)

Plainsong, Prayers For Rain, A Night Like This, The End of the World, Lovesong, To Wish Impossible Things, Shake Dog Shake, The Figurehead, From the Edge of the Deep Green Sea, A Strange Day, Please Project, Pictures of You, Lullaby, Catch, Hot Hot Hot, A Boy I Never Knew, Push, Inbetween Days, Just Like Heaven, Primary, Never Enough, Wrong Number, One Hundred Years, Shiver and Shake, Disintegration

1st Encore: At Night, M, Play For Today, A Forest
2nd Encore: The Holy Hour, Other Voices, Faith, Boys Don't Cry.

-----------
October 22nd, 2007 - Mexico City, Mexico (Palacio De Los Deportes)

Adagio For Strings (Intro), Out of This World, Watching Me Fall, Fascination Street, From the Edge of the Deep Green Sea, Club America, alt.end, The Blood, The End of the World, Lovesong, A Letter To Elise, The Big Hand, Pictures of You, Lullaby, Kyoto Song, Hot Hot Hot, Please Project, The Walk, Push, Friday I'm in Love, Inbetween Days, Doing the Unstuck, Just Like Heaven, Never Enough, Wrong Number, One Hundred Years, Bloodflowers

1st Encore: Lovecats, Let's Go To Bed, Don't Say Anything, Close To Me, Why Can't I Be You?
2nd Encore: Three Imaginary Boys, Fire In Cairo, Jumping Someone Else's Train, Grinding Halt, Boys Don't Cry, 10:15 Saturday Night, Killing An Arab.


Mi najbardziej odpowiadałby set z drugiej nocy w Meksyku

#85 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 06 lutego 2008 - 17:24

2007-08-01 Singapur.


Ile godzin trwał ten koncert? :o :o :o
Dołączona grafika

#86 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 06 lutego 2008 - 18:14

Tak jak mówiono około 3 godzin. Tyle też mamy spodziewać się u nas. Pojawiły sie informacje organizacyjne na temat koncertów The Cure w Polsce. Wejscie na Spodek/Torwar od 17:30, o 19:00 gra 65daysofstatic, The Cure planowane jest na 20:00. Można wnosić małe aparaty cyfrowe, bez wykręcanych obiektywów itp gadżetów ;) Ktoś wybiera się do Warszawy czy wszyscy do Katowic :P?
Dołączona grafika

#87 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 06 lutego 2008 - 19:52

Ile godzin trwał ten koncert? :o :o :o


Śledziłem dokładnie drugie półrocze koncertowe The Cure w 2007 i mogę zapewnić, że każdy koncert trwał ponad 3 godziny (z reguły około 3,5). Andrzej Marzec, organizator koncertów The Cure w Polsce zapowiedział to czego można było się spodziewać - na trasie koncertowej usłyszymy kilka utworów z nowej płyty (jej wydanie planowane na marzec - czerwiec). Zresztą, tak jak tu kiedyś pisałem - pod koniec 2007 r. (właśnie w Meksyku) poznaliśmy trzy nowe kompozycje - "Please Project", "A Boy I Never Knew" i "Don't Say Anything" (ta druga najbardziej mi się spodobała).

#88 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 06 lutego 2008 - 19:54

Śledziłem dokładnie drugie półrocze koncertowe The Cure w 2007 i mogę zapewnić, że każdy koncert trwał ponad 3 godziny (z reguły około 3,5).

Odbije sobie za Pejot na śląskim, już nie mogę się doczekać :D


A, kto się dokładnie wybiera do Katowic? I czy chcemy się przed gdzieś wcześniej spotkać, czy nie?

#89 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 lutego 2008 - 20:38

Ja się wybieram - przecież siedzę obok Ciebie.
:D

#90 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 06 lutego 2008 - 21:00

To akurat wiem :P tyle że się chciałam dowiedzieć, czy ktoś jeszcze się wybiera i może zechciałby się z nami spotkać ;)

#91 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 06 lutego 2008 - 21:37

Ja wybieram się z AnkąS i jej małżonkiem ;) Z tym, że mamy bilety na płytę - ktoś z Was też?

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#92 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 06 lutego 2008 - 21:50

Z tym, że mamy bilety na płytę - ktoś z Was też?


A owszem. Planuję wbić tam już o 17:30 i dostać się jak najbliżej sceny :D Może być trudno, bo nie mam doświadczenia w koncertach, ale co tam :D Teraz trochę żałuję, że nie wziąłem siedzącej miejscówy, bo przeraża mnie perspektywa stania tam tyle godzin (oczywiście mam na myśli tylko czas oczekiwania na koncert i support :D). Jednak z drugiej strony wiem, że największe wrażenia można wynieść właśnie z płyty :)

#93 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lutego 2008 - 21:54

już o 17:30?
No to nie wiem czy bedziesz blisko sceny.
ja gdybym jechał to bym był pare godzin wcześniej;p

#94 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 06 lutego 2008 - 21:56

już o 17:30?
No to nie wiem czy bedziesz blisko sceny.
ja gdybym jechał to bym był pare godzin wcześniej;p


No, wtedy otwierają "wrota". Zdaję sobie sprawę, że będą kozacy stojący tam już od rana i z nimi nie wygram (nie zamierzam nawet rywalizować). Jednak liczę, że sporo osób pojawi się w Spodku później....

Robi ktoś sobie "tapira"? Bo ja tak :) Jak się bawić to na całego :D

#95 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lutego 2008 - 22:01

No to tak jakbyś miał przyjsc na sląski około 15.
Czyli tak średnio, w połowie płyty bedziesz, chyba ze sie umiesz przepychać pośród ludzi;p

#96 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 06 lutego 2008 - 22:12

Ja bym chciała być trochę wcześniej, powiedzmy na 15

Robi ktoś sobie "tapira"? Bo ja tak :) Jak się bawić to na całego :D


o, dobry pomysł! akurat zapuszczam włosy (wreszcie..) i będą w sam raz ;D

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#97 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 06 lutego 2008 - 22:21

Hehe ja również zapuszczałem cierpliwie włosy przez ostatnich kilka miesięcy (ostatnio już mi trochę zaczęły przeszkadzać) - oczywiście z myślą o koncercie. Hmm w takim razie ja też chyba wpadnę tam znacznie wcześniej, choć to wiąże się z odpuszczeniem sobie szkoły w tym dniu, zajęciem się fryzurą i namówieniem ojca na wzięcie urlopu (musi mnie zawieść, bo nie chcę od kogoś dostać w mordę w pociągu za image, który mam zamiar prezentować) :D No, ale czego się nie robi dla The Cure???

#98 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 09 lutego 2008 - 21:20

Gość na bieżąco będzie podawał setliste z koncertów. Jak na razie przy Sztokholmie wszystko działa i wygląda całkiem, całkiem...
http://mapage.noos.f...2008/index.html
Dołączona grafika

#99 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 09 lutego 2008 - 21:29

Być może uda mi się dotrzeć do Katowic, a jeśli tak, to z wielką chęcią dołączę do przedkoncertowego spotkania.
Ustalcie jakieś szczegóły proszę, to będę w razie czego wiedział jak kombinować.

#100 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 09 lutego 2008 - 23:40

Set w Sztokholmie to po prostu coś niesamowitego. Byłbym wniebowzięty, gdyby te same kawałki pojawiły się w Polsce.

A z ciekawostek: Simon Gallup zafarbowany na blond, a Porl Thompson podobno dwoi się i troi, żeby jego gitara udanie zastąpiła klawisze :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych