Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze spotkania z U2


131 replies to this topic

#1 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 07 stycznia 2007 - 13:05

Hej, kilka osób prosilo mnie,zebym wkleila na forum fotki z mojego spotkania z Edgem i Bono.
"Raporcik" napisalam juz w innym topicu (co bylo troszke off-topic) ale chyba lepiej zalozyc osobny topic na takie rzeczy, co? Zeby nie robic bałaganu :D
Więc raporcik juz był...Teraz czas na fotki...Ogólnie na poczatku nie chciałam ich wklejac...Boję się,ze ludzie moga to uznać za glupie przechwalanie się...A tego nie chce... Po prostu bardzo sie ciesze z tego spotkania i najpiekniejsze zdjecia mam w serduchu.
Ale skoro kilka mosob wprost powiedzialo ze chcialoby zobaczyc te fotki, to czemu mam robic "fochy" Oto fotki : :)

edit: Usuwam moje zdjecia z tego forum ze wzgledow osobistych. Sorry.

Jesli wy macie jakies fotki z U2 albo spotkaliscie ich, prosze opowiedzcie o tym!

#2 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 07 stycznia 2007 - 13:13

jestem w stanie wykrztusić "OMG szczęściaro!"

#3 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 stycznia 2007 - 13:21

oh my god ;-D

#4 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 07 stycznia 2007 - 13:56

Super te fotki, nie powinnas sie obawiac o posadzenie o chwalenie sie, wrecz przeciwnie: grzechem byloby ich nie pokazac szerszej publice! :D

Do zobaczenia w naszym pieknym Szczecinie! :wink:

#5 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 07 stycznia 2007 - 14:12

o tak tak! tylko pozazdroscic !
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#6 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 stycznia 2007 - 15:00

Ludzie to mają szczęście :) Gratuluję i przepraszam, że sam nie wierzyłem w Twojego pierwszego posta.

#7 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 07 stycznia 2007 - 15:09

Ludzie to mają szczęście :) Gratuluję i przepraszam, że sam nie wierzyłem w Twojego pierwszego posta.


Nie szkodzi :wink: Niektórym czasami jest trudno wierzyć komuś zupełnie obcemu na słowo... :wink: Rozumiem :D :wink:

#8 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 stycznia 2007 - 15:44

@Adasia: Jak się Edż tłumaczył, jeśli chodzi o pominięcie Czech na Vertigo Tour ?

#9 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:08

@Adasia, PRZEPRASZAM.
Wybacz, że zareagowałem trochę nerwowo, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że pomimo własnej skromności - Twoja powaliła mnie na kolana! Relacja wydała mi się równie nierealna, bo założę się, że siedzenia u Boniasa na kolanach pozazdrościłaby Ci sama panna Kręglewska :) A pamiętaj, że jesteś w środowisku U2, i tak jak wiele osób otwarcie przyznaje się do zazdrości, tak uważam, że to żadne przechwalanie, a jak już to bardzo pozytywne, bo w końcu spotkałaś naszych idoli! :D

Zdziwiło mnie też to, że nie dałaś wcześniej znać, tylko tak niemal między wierszami :D :D

Mogę powiedzieć, z ręką na sercu, że SERDECZNIE CI GRATULUJE!! 8)
I straszna "szkoda", że to nie było planowane, bo byś może wtedy go zagadała czy obejrzał nasz Multicam :)

Życzę więcej takich przypadkowych spotkań!!!! :D Sama widzisz zrobiłaś nam przyjemność. Mi na pewno, bo fotki są fantastyczne.

Pozdrówka!

#10 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:08

Właśnie Max, też chciałem zapytać o tą sprawę. Po pierwsze może wyjaśni nam trochę podejście zespołu do koncertowania w naszej części Europy (co jest niezmiernie ważne przy planowaniu kolejnej trasy). Dla wielu z nas napewno ewentulany koncert U2 w Czechach byłby okazją do wypadu na dodatkowy zagraniczny koncert zespołu :)

#11 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:17

Edge mówił,ze trudno im było znależć w Czechach odpowiedni obiekt, odpowiadający wymaganiom tej trasy... :(

@manana69- nic nie szkodzi :D :wink: I dziękuję za przemiły post :D

#12 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:30

Hmmm.... szkoda w sumie, że nie wypaliło z tymi Czechami.
Halę mają 'odkopną', Sazką Arenę, no ale VT Europe to stadiony, tak się złożyło.
Na PopMarcie grali na Strahov Stadion. Nie wiem ile mieści ludzi, ale stadion Sparty Pragi malutki jest, tylko 20 tys. miejsc. I to chyba największy/najlepszy stadion w Czechach.

#13 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:34

Hmmm.... szkoda w sumie, że nie wypaliło z tymi Czechami.
Halę mają 'odkopną', Sazką Arenę, no ale VT Europe to stadiony, tak się złożyło.
Na PopMarcie grali na Strahov Stadion. Nie wiem ile mieści ludzi, ale stadion Sparty Pragi malutki jest, tylko 20 tys. miejsc. I to chyba największy/najlepszy stadion w Czechach.


Ale jeśli chodzi o hale, to miażdżą totalnie ;-)

#14 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:43

Niezaprzeczalnie totalnie.
Miejmy nadzieję, że nasza gdańska hala, będzie podobna.

#15 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:49

Niezaprzeczalnie totalnie.
Miejmy nadzieję, że nasza gdańska hala, będzie podobna.


To mogliby drugą wybudować gdzieś w środku kraju ;-)

#16 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 07 stycznia 2007 - 17:03

Niezaprzeczalnie totalnie.
Miejmy nadzieję, że nasza gdańska hala, będzie podobna.


To mogliby drugą wybudować gdzieś w środku kraju ;-)


Masz rację Max
Tak gdzieś w okolicach Śrem Poznań najlepiej :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#17 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 stycznia 2007 - 17:37

Edge mówił,ze trudno im było znależć w Czechach odpowiedni obiekt, odpowiadający wymaganiom tej trasy... :(


Myślę, że na kilku stadionach w Czechach mógłby się odbyć koncert w ramach Vertigo Tour. Na trasie U2 grało przecież również na obiektach gdzie mogło się pomieścić jedynie ok. 40 tys. widzów (chociażby w Skandynawii). Oczywistym jest jednak, że mniejszy staion = mniejsze dochody z koncertu. Naturalnym jest więc, że w pierwszej kolejności decydują się na większe obiekty. A nam pozostaje się cieszyć z lokalizacji i pojemności Stadionu Śląskiego :)

I jeszcze rzut okiem na stadion Sparty Praga:

Dołączona grafika

#18 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 stycznia 2007 - 18:46

Scena zajmowała by 1/3 powierzchni murawy? ;-D

#19 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 stycznia 2007 - 18:47

Na PopMarcie grali na Strahov Stadion. Nie wiem ile mieści ludzi, ale stadion Sparty Pragi malutki jest, tylko 20 tys. miejsc. I to chyba największy/najlepszy stadion w Czechach.


Trybuny mogą pomieścić ok. 250 000 widzów. (...) największy stadion w Czechach, a drugi największy na świecie (po torze wyścigowym Indianapolis Motor Speedway) (...) Płyta główna stadionu ma rozmiary 310,5 x 202,5 m i zajmuje powierzchnię ponad 62 876 m². (...) Obecnie jest wykorzystywany jako obiekt treningowy – na płycie głównej mieści się 8 boisk: 7 pełnowymiarowych piłkarskich w tym jedno ze sztuczną murawą i jedno do minifutbolu, również ze sztuczną nawierzchnią.


250 tysięcy miejsc.... Na pewno nie wierzycie, ale ja powołuję się na wikipedie ;)
Swoją drogą albo Czesi się nie zgodzili [właściciele stadionu] albo coś zespołowi nie pasowało, skoro w Czechach nie znaleźli odpowiedniego dużego stadionu :P
___________________

Swoją drogą zawalili, że Chorzów był jedynym koncertem w Europie środkowo-wschodniej.... Co do obiektów to mogli spokojnie dać drugi koncert na Węgrzech [stadion im. Ferenca Puskasa - 69,000 miejsc siędzących czyli kapkę większy od Ślaskiego], w Belgradzie [Marakana - 54.000] czy w Sarajevie na 'Kosevie' [39,500] gdzie zresztą na PopMarcie był ten słynny koncert...

Mam nadzieję że na nastęopnym tourze będą ze 2 koncerty w Polsce i jeszcze przynajmniej 1 gdzieś w innym kraju Europy środkowo-wschodniej...

#20 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 07 stycznia 2007 - 19:33

Niezaprzeczalnie totalnie.
Miejmy nadzieję, że nasza gdańska hala, będzie podobna.


To mogliby drugą wybudować gdzieś w środku kraju ;-)


a po co??? myślę że Gdańsk jest jak najbardziej odpowiedni :mrgreen:
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych