Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experience + Innocence Tour 2018 - Rehearsals [SPOILERS]


  • Please log in to reply
226 replies to this topic

#141 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 kwietnia 2018 - 13:23

Ech, z całego repertuaru wyciągnęli All Because of You. Cieszy jedynie to, że to idealny kawałek do porzucenia na Europę :P (bo w końcu to był teoretycznie US-only single)


Ja uważam że na e-stage powinni wyciągać wszystkie tego typu numery jakie mają.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#142 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 kwietnia 2018 - 14:00

Niewątpliwą zaletą tego setu jest brak łupanego po raz tysięczny akustycznego EBW. Wadą z kolei brak albumowej wersji tej piosenki. 



#143 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 kwietnia 2018 - 17:20

Podobno przed "Desire" wyły jakieś syreny. Czy ktoś wie co to mogło być i czy coś takiego było podczas wcześniejszych występów?

#144 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 kwietnia 2018 - 17:59

Chodzi najprawdopodobniej o Hollywood Remix w przypadku Desire.



#145 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 22 kwietnia 2018 - 22:26

To by miało sens, gdyby nie to, że takie Pride i One też cały zeszły rok grali..

No właśnie, z tym Pride to też już przeginają, męczą już trochę bez pomysłu.

 

Niewątpliwą zaletą tego setu jest brak łupanego po raz tysięczny akustycznego EBW. Wadą z kolei brak albumowej wersji tej piosenki. 

100% zgoda. :rolleyes:

 

Podobno przed "Desire" wyły jakieś syreny. Czy ktoś wie co to mogło być i czy coś takiego było podczas wcześniejszych występów?

 

Grali taką wersję dawno temu na ZooTV oraz jeden lub kilka razy im się zdarzyło podczas kampanii prezydenckiej w USA, więc może być podobny motyw:

https://www.youtube.com/watch?v=b-PkO_9s2CA
 

 

Ja rozumiem, że mają dość TJT, ale sorry, częściowo na własne życzenie. Mogli grać to w ramach albumowej trasy, a nie rwać się na takie coś. Teraz kombinują, jak z TJT nic nie zagrać.

 

 

PS Swoją drogą, to może i dobrze, że Polskę tym razem ominą. Niech wrócą do nas, jak Streetsy będą w stałym secie. :P



#146 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 kwietnia 2018 - 23:00

Dziękuję za odpowiedzi. Zanosi się na... kontrowersyjność? :o Póki co na razie nie zapeszajmy.

#147 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 kwietnia 2018 - 09:08

E tam kontrowersyjność. Streeetsy będą już na 3 gigu. :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#148 aro

aro

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów

Napisano 23 kwietnia 2018 - 19:16

Nie rozumiem tutaj tego rozżalenia że zagrają znów sekwencje z Innocence, przecież to jest kontynaucja przerwanej trasy z powodu choroby Bono.Teraz tylko wracają z  nowymi legami, czyli odwiedzenie z tym programem kolejnych nowych miast, krajów i innych narodowości kontynentów wsi i miasteczek aby spełnić zadowolenie fanów z całego świata, którzy też chcą to zobaczyć Iris itd..



#149 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 kwietnia 2018 - 19:19

Nie rozumiem tutaj tego rozżalenia że zagrają znów sekwencje z Innocence, przecież to jest kontynaucja przerwanej trasy z powodu choroby Bono.Teraz tylko wracają z  nowymi legami, czyli odwiedzenie z tym programem kolejnych nowych miast, krajów i innych narodowości kontynentów wsi i miasteczek aby spełnić zadowolenie fanów z całego świata, którzy też chcą to zobaczyć Iris itd..

Ale że jakich innych narodowości i kontynentów? 

Co do miasteczek to akurat pełna zgoda - przez najbliższe miesiące pozwiedzają sobie jakieś nieznane lokacje w Stanach, gdzie na tydzień przed startem trasy wciąż znaczna część biletów jest dostępna. To tyle jeśli chodzi o docieranie z trasą z 2015 do nowych miejsc.  



#150 aro

aro

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów

Napisano 23 kwietnia 2018 - 19:24

No to jeżeli tak mówisz  prawdę że zagrają w tych prawie samych miejscach o to znów ponowna  sekwencja z Innocence to bezczelność



#151 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 kwietnia 2018 - 23:30

Nie rozumiem tutaj tego rozżalenia że zagrają znów sekwencje z Innocence, przecież to jest kontynaucja przerwanej trasy z powodu choroby Bono.Teraz tylko wracają z  nowymi legami, czyli odwiedzenie z tym programem kolejnych nowych miast, krajów i innych narodowości kontynentów wsi i miasteczek aby spełnić zadowolenie fanów z całego świata, którzy też chcą to zobaczyć Iris itd..

 

Gdyby to był jawny ciąg dalszy, to nawet bym zrozumiał te ruchy, ale jak dla mnie wydanie SoE miało być dość mocną granica sugerującą, że nastąpią zmiany i będzie mniej wątku Innocence (a jak widać, to na poważnie tylko sam początek zmienią, twarde jądro pozostanie).

A z tymi krajami i miasteczkami, to nowymi krajami są chyba tylko Dania i Portugalia, a miejscowości np. w takiej Europie mocno się powielają z tymi z I+e Tour. ;)

 

Ale OK, może do Europy coś się zmieni.

 

Co do Streets, to jak nie zagrają już na pierwszym koncercie, to będzie tak duży precedens, że nic już tego nie zatuszuje, a co gorsza jeszcze im się spodoba i tak zostanie na dłużej. Albo wpadną na pomysł grania, jakiejś akustycznej wersji, czy czegoś z podkładu... :wacko:



#152 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 kwietnia 2018 - 23:38

A czy zespół U2 nazywa się U2 i ma przebogatą dyskografię i 100 piosenek czy nazywa się WTSHNN feat. One + Bonus Tracks? Weźcie ;)

 

Aczkolwiek kalka poprzedniej części IE boli, tu się mocno zgadzam.



#153 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 24 kwietnia 2018 - 18:53

A czy zespół U2 nazywa się U2 i ma przebogatą dyskografię i 100 piosenek czy nazywa się WTSHNN feat. One + Bonus Tracks? Weźcie ;)

 

Aczkolwiek kalka poprzedniej części IE boli, tu się mocno zgadzam.

 

No wiadomo, ze nie, ale co zrobię, że do tego, jak żadnego ich utworu mam największy sentyment i jak mam ich okazję zobaczyć tylko raz na daną trasę, a te trasy różnie się im układają, to inaczej tego nie widzę. ;) Wiem, że mają bogatą dyskografię i jakby na serio do niej sięgnęli to penie zatkali by mi usta i nic bym na brak Streetsów nie mówił. :P

 

Wiem, wiem, jest Acrobat, ale brzy całej reszcie setu trochę się to rozpływa.

 

Pomysł na Hold Me (pewnie w "klatce") jest jak najbardziej OK, może wyjść całkiem fajnie, ale jakby tak zaserwowali Discotheque, czy Mofo, to można by zobaczyć na co dopiero ich stać.

 

Ciekawi mnie jeszcze ten Staring At The Sun. Czy gdzieś wspomniane było, czy to akustyk? Pewnie na 90%. Bo w tym miejscu setu chyba już są po e-stage, więc może jakieś 10% na pełną wersję. Pamiętam, jak się męczyli z tym na poczatku PopMartu, ale to tez byłby krok na przód. No i sam porót do czegokolwiek z Pop, mógłby otworzyć drzwi do innych utworów z tej płyty.



#154 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 24 kwietnia 2018 - 20:16

gdy Staring pojawił się pierwszy raz na rehearsalach, była wzmianka, że akustycznie. pełna wersja to dla nich kamień milowy nie do przeskoczenia :P


IrishGirl z u2.heh.pl


#155 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 kwietnia 2018 - 23:06

Chyba pierwsza fotka działającego ekranu z zewnątrz:

 

30602374_245988455973498_108815360394159


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#156 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 kwietnia 2018 - 23:09

O, moja przerwa na fajka. Super.

 

@Martin: a może inni fani mają największy sentyment do innego utworu i dzięki brakowi tego będą mogli zagrać tamten bo się zmieści i wpasuje w całościową narracje? ;) (No dobra, pomijając już że to U2 i zjebią wszystko i tak :P )



#157 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 kwietnia 2018 - 16:04

Matko, a więc oni naprawdę chcą powtarzać niektóre segmenty show 1:1? :o Masakra. Jeszcze niech Bono wyjedzie z gadką "She left me an artist" i pomaluje włosy na żółto. 

Nie przemawia do mnie ta idea dosłownych powieleń z poprzedniej trasy. Był cały 2015 rok aby ich zobaczyć w tamtym wydaniu. Komu się nie udało - ma piękne DVD z Paryża. Miejmy nadzieję, że to zdjęcie to tylko jakieś testy ekranu przy użyciu starych wizualizacji, a nie docelowe dzieło.  



#158 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 kwietnia 2018 - 18:44

O, moja przerwa na fajka. Super.

A ten znowu. :P Ale powiem ci tak, że tym razem całkiem zrozumiałe będzie to wyjście. Szczerze, to na te 3-4 utwory można spokojnie wyjść. :rolleyes:

 

@Martin: a może inni fani mają największy sentyment do innego utworu i dzięki brakowi tego będą mogli zagrać tamten bo się zmieści i wpasuje w całościową narracje? ;) (No dobra, pomijając już że to U2 i zjebią wszystko i tak :P )

Wiem, że mają, choć pewnie Streets jest gdzieś w czołówce (nawet patrząc tylko na komentarze w tym wątku). ;)

 

Ja serio mogą to przeboleć, tylko niech w zamian dadzą coś treściwego, a póki co mamy powtórkę z SoI i w miejsce Streets wskoczyło Vertigo. :rolleyes: Jak sam pisałeś, jest z czego wybierać.

 

Taka scena, takie możliwości, a oni nam serwują remastery Iris & Cedarwood z HD do 4K :wacko:, bo ponoć ekran ma teraz większa rozdzielczość i zapewnia lepsze efekty wizualne......



#159 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 kwietnia 2018 - 18:45

W sieci pojawiły się też zdjęcia (?) mające obrazować efekt augmented podczas show:

 

31195588_449965605442391_689694810270439

 

31180322_449965665442385_882515707448996

 

31250416_449965572109061_147894584061670


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#160 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 25 kwietnia 2018 - 21:33

Wygląda jak żenada  :lol:


It's no secret that the stars are falling from the sky




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych