Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experience + Innocence Tour 2018 - Rehearsals [SPOILERS]


  • Please log in to reply
226 replies to this topic

#61 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 16 kwietnia 2018 - 10:38

Wczoraj ułożyłem sobie playlistę złożoną z tych 26 kawałków, odłuchałem i powiem, że ten set broni się. Ma sens. Tylko nie do końca wiem jeszcze jaki.

#62 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwietnia 2018 - 11:14

Mnie bardzo cieszy Cedarwood Road, jednak mam nadzieję, że nie odwzorują w skali 1:1 wizualizacji z I+E, a coś zmienią.

#63 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 16 kwietnia 2018 - 13:53

fajnie, że Staring, ale w kolejce czeka jeszcze tyle innych świetnych POPowych kawałków.

cokolwiek z POPa przyjmę jak zbawienie. ale właśnie, jestem przekonana, że daliby radę zagrać prawie wszystko z tego albumu, tylko kwestia czy im się chce czy nie chce. swego czasu pojawiały się pogłoski o Playboy Mansion nawet. no i dupa :(

a kolejna dupa to to, że Staring a i owszem, ale akustycznie. po prostu obawiam się, że na teraźniejsze warunki może to nie wyjść jednak...

 

PS: też muszę ponarzekać :P


IrishGirl z u2.heh.pl


#64 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 kwietnia 2018 - 18:23

TRZY I PÓŁ MINUTY Acrobata live z rehearsali: https://www.facebook...787517151309383

 

(jakość jak poprzednio kiepska, prawdopodobnie to z tego pochodził ten półminutowy fragment wcześniej)


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#65 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 16 kwietnia 2018 - 18:30

oni naprawdę to próbują.. mam nadzieję, że szykują więcej niespodzianek :ph34r:


Midnight is where the day begins.


#66 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 kwietnia 2018 - 18:35

Mp3 jakby ktoś chciał: https://www.sendspace.com/file/avn1we


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#67 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 kwietnia 2018 - 18:53

Wczoraj ułożyłem sobie playlistę złożoną z tych 26 kawałków, odłuchałem i powiem, że ten set broni się. Ma sens. Tylko nie do końca wiem jeszcze jaki.

 

Początek setu byłby oczywisty, gdyby Blackout było za LOH. Sekwencja LIMAHL - LOH - Blackout wydaje mi się dużo bardziej naturalna (LOH oczywiście w wersji smyczkowej, mam nadzieję, że po Abbey Road nikt tam nawet nie rozważa grania albumowej - a więc zapewne wybiorą ją, zgodnie z U2logic) i łatwiejsza do zrobienia przejść. Podobnie LESBIAN na prawie sam koniec setu też wydaje się oczywistością (myślę, że nawet jeśli rozważają 13, to się nie utrzyma, będzie jak z Troubles).


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#68 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 16 kwietnia 2018 - 19:12

ej ej! 13 ma zostać! nawet nie rozważam innej opcji :|

Midnight is where the day begins.


#69 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 16 kwietnia 2018 - 19:51

Podobnie jak Depe słucham wstępnego setu i brzmi to sensownie, z kopniakiem. Acrobat -> Until -> Hold Me - > Elevation (ja wiem wiem, ale i tak będziemy się jarać i drzeć japy) -> Desire (elektryczne) -> Vertigo (i znowu, wiem, wiem..). 

 

Nasłuchałem się Ajstylów, With or Without, Streetsów, mimo że to swego rodzaju must be prawie każdego koncertu, to ubolewać nie będę, tym bardziej że dopiero co mieli trasę drzewka. Chociaż Bulleta mi brak. Oczywiście powołuję się na pierwsze próby, w efekcie końcowym standard pewnie wbije do seta.


last  


#70 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 16 kwietnia 2018 - 21:34

TRZY I PÓŁ MINUTY Acrobata live z rehearsali: https://www.facebook...787517151309383

 

(jakość jak poprzednio kiepska, prawdopodobnie to z tego pochodził ten półminutowy fragment wcześniej)

 

Oby to nie było wszystko co usłyszymy. :ph34r: Nadal nie ogarniam, czemu nie mogli tego nigdy wcześniej zagrać. Utwór ani instrumentalnie, ani wokalnie nie wydaje się być poza ich zasięgiem. A solówka już brzmi super. ;)

 

myślę, że nawet jeśli rozważają 13, to się nie utrzyma, będzie jak z Troubles.

 

Też tego się obawiam, a szkoda by było. Tak, jak przetrwonili The Troubles, gdzie mieli fajną aranżację z Larrym na dużym bębnie i do tego przygotowane animacje, aż dziwne, że tego częściej nie grali.
 



#71 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 16 kwietnia 2018 - 22:47

ajstyl? streetsy? one? WOWY? trochę smutno bez tego. :( Wolę te "klasyki" niż elewacje czy wertiga.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#72 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 16 kwietnia 2018 - 23:33

Mi się znudziły dokładnie tak samo Elewejszyny jak nudno grane na odwal Ajstyle więc nie ma problemu. Ale plz, to Cedarwod Road? No naprawdę?

 

Btw. pamiętacie jak przed 360 nikt nie wyobrażał sobie koncertu bez Bulleta? A pyk i dało się i wszystkim wyszło na dobre.

 

Generalnie miałem nadzieję że trochę bardziej EXPERIENCED będzie ta trasa w doborze setu. A wydaje się że idą po łatwości poza ACRobatem (he, he) który im z tego co słychać jakoś specjalnie najlepiej nie idzie i wcale nie wiem czy ja go tam chcę.



#73 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 245 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 17 kwietnia 2018 - 05:09

Mi się znudziły dokładnie tak samo Elewejszyny jak nudno grane na odwal Ajstyle więc nie ma problemu. Ale plz, to Cedarwod Road? No naprawdę?

Btw. pamiętacie jak przed 360 nikt nie wyobrażał sobie koncertu bez Bulleta? A pyk i dało się i wszystkim wyszło na dobre.

Generalnie miałem nadzieję że trochę bardziej EXPERIENCED będzie ta trasa w doborze setu. A wydaje się że idą po łatwości poza ACRobatem (he, he) który im z tego co słychać jakoś specjalnie najlepiej nie idzie i wcale nie wiem czy ja go tam chcę.

dekady czekania na Acrobat live a wyjdzie z tego drugi Yebtam live?? Ok wypluwam to... :)

#74 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 kwietnia 2018 - 05:33

U2songs raportuje ósmy dzień:

 

  • “The Showman (Little More Better)”
  • “You’re The Best Thing About Me”

After these two songs, the band took a long break from performing any music, and it would be almost three hours later before any further songs were heard. The band would then play the following:

  • “Raised by Wolves” (Partial) (First time rehearsed in Canada)
  • “Sunday Bloody Sunday” (First time rehearsed in Canada)
  • “Raised by Wolves”
  • “Sunday Bloody Sunday”
  • “Raised by Wolves”
  • “Until the End of the World” (Intro only – 20 seconds)
  • “The Showman” (Just the Intro)
  • “The Showman” (nearly full)
  • “The Showman” (Until 2nd chorus)
  • “The Showman” (Full)
  • “The Showman” (Full)
  • “Raised by Wolves” (Just piano)

Jak podkreślają, RBW i SBS brzmią analogicznie do I+E, czyli NA NAGRANIU SŁYCHAĆ STRZAŁY (znaczy, wybuchy).

 

Wszystko wskazuje zatem na to, że przynajmniej rozważają powrót do całego segmentu z I+E - Cedarwood Road, Song For Someone, Sunday Bloody Sunday, Raised By Wolves, Until The End Of The World. Być może Showman ma następnie odgrywać rolę Invisible.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#75 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 17 kwietnia 2018 - 06:13

 

Wszystko wskazuje zatem na to, że przynajmniej rozważają powrót do całego segmentu z I+E - Cedarwood Road, Song For Someone, Sunday Bloody Sunday, Raised By Wolves, Until The End Of The World. Być może Showman ma następnie odgrywać rolę Invisible.

 

No bez jaj! Znowu to samo??  <_<



#76 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 17 kwietnia 2018 - 07:08

pomyślałam dokładnie to samo co depe.. każdy rozumie, że będzie sporo nawiązań do I+E, ale gdyby skopiowali taki kawał to nie zmieściliby się chyba nawet w u2logic.


Midnight is where the day begins.


#77 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 kwietnia 2018 - 07:25

Cóż, The Edge wyraźnie zaznaczał, że E+I postrzegają bardziej jak kontynuację I+E, niż jako nową trasę. Ale oczywiście też mam nadzieję, że ostatecznie nie będzie kopiowania całych segmentów narracji z I+E..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#78 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 17 kwietnia 2018 - 07:28

Mam nadzieję, że to tylko Plan B, że trenują ten segment na wszelki wypadek.. Takie 'Wyjście Awaryjne'.



#79 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 kwietnia 2018 - 07:35

Na wypadek gdyby nie wychodził Acrobat- też mi to przyszło do głowy. W takim razie miejmy nadzieję że jednak go ogarną. Nie lubię oceniać po nagraniach tak słabej jakości, ale wydaje się jakby Bono śpiewał na pół gwizdka, nie czuł tego. Poza tym jest to w tonacji z albumu- na pewno dałoby się z nią coś pokombinować. Jest też możliwe, że będzie rotacja i to całych osobnych narracji - jedna będąca powtórką z I+E (może w zamian za to będą jakieś bonusy w innej części, np.13), a druga zawierająca Acrobat i Wild Horses. Byłby to w jakimś sensie powrót do kombinowania z wczesnych etapów koncepcyjnych I+E.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#80 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 kwietnia 2018 - 09:13

Nadal licze że Vertigo i Desire miałoby jakieś rotary z czymś z PoPu. Przecież to moje wymarzone Do You Feel Loved da się zrobić tak zajebiście :(
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych