Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experience + Innocence Tour 2018 - Rehearsals [SPOILERS]


  • Please log in to reply
226 replies to this topic

#41 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 kwietnia 2018 - 20:03

Ktoś wrzucił na fejsa (podobno) fragment Acrobat z prób w Laval (jakość kiepska): https://www.facebook...001265493474192

 

(posłuchałem na słuchawkach - jakiś totalny chaos, ale.. słychać, że to MOŻE BYĆ COŚ)


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#42 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 kwietnia 2018 - 22:23

Usunęli, ktoś zdążył pobrać?



#43 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 kwietnia 2018 - 12:44

B. po tych wszystkich próbach stwierdzi, że Acrobat jednak mu nie leży i będzie tak jak napisał Owłos.. czyli kupa w postaci Elewacji.

ale w sumie w dupie z Acrobatem, niech zagrają Lemon :P

 

Tam dopiero byłyby narzekania Bono na wokal! ;) Swoją drogą mogliby zawsze przearanżować, a mają do tego talent.

 

Przerwa w próbach, spowodowana meczem hokejowym, który odbędzie się w piątek wieczorem (tamtego czasu). Pod halą widziano ciężarówki, które zapewne zabiorą scenę. Nie wiadomo kiedy wrócą.

 

Serio? opłacało się im to wszystko rozpakować i spakować z powodu meczu? Nie mogli gdzieś indziej się ulokować? Nie pamiętam, czy takie rzeczy działy się podczas poprzednich tour'ów? :rolleyes: Ale w sumie przy tym co zarabiają na trasie nie jest to dla nich chyba wielki problem.



#44 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 kwietnia 2018 - 15:55

Usunęli, ktoś zdążył pobrać?

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=6igb1N1rFrE

 

Serio? opłacało się im to wszystko rozpakować i spakować z powodu meczu? Nie mogli gdzieś indziej się ulokować? Nie pamiętam, czy takie rzeczy działy się podczas poprzednich tour'ów? :rolleyes:

 

 

Nie przypominam sobie, ale z drugiej strony to okazja do przećwiczenia rozbierania i składania sceny :D


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#45 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 kwietnia 2018 - 16:25

Dzięki Johnny!

 

Serio? opłacało się im to wszystko rozpakować i spakować z powodu meczu? Nie mogli gdzieś indziej się ulokować? Nie pamiętam, czy takie rzeczy działy się podczas poprzednich tour'ów? :rolleyes: Ale w sumie przy tym co zarabiają na trasie nie jest to dla nich chyba wielki problem.

Możliwe, że już nie wrócą do Kanady. Może to była w zamyśle taka ukryta przed światem hala gdzie chcieli przeprowadzić pierwsze próby dźwięku i efektów (licząc, że nikt nie wpadnie na ich trop), a teraz już udadzą się prosto do Oklahomy. W końcu, jakby nie patrzeć, początek trasy już za nieco ponad dwa tygodnie ;)  



#46 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 15 kwietnia 2018 - 06:31

Love is all we have left
Blackout
Lights of Home
Beautiful Day
I will follow
An cat dubh
Cedarwood road
Song for someone
Who’s gonna ride...
Acrobat
Until
Hold me, thrill me...
Elevation
Desire
Vertigo
The showman
Best thing
Staring at the sun
Pride
Get out on your own way
American soul
City of blinding lights
One
Love is bigger...
13
Song for someone

#47 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 15 kwietnia 2018 - 07:02

• “Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me” (1st time in Canadian Rehearsals)
• “Elevation”
• “The Showman (Little More Better)”
• “Desire”
• “Vertigo”
(przerwa)
• “Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me”
• “Elevation (Influx Mix)”
• “Elevation (Influx Mix)”
• “The Showman (Little More Better)”
• “Desire”
• “Vertigo”
(przerwa)
• “Acrobat”
• “Until the End of the World” (incomplete)
• “Until the End of the World”
(przerwa)
• “The Blackout” (first time in Canadian Rehearsals)
(długa przerwa)

Po długiej przerwie zespół zaczął próbę, która może być (i wygląda na) setem pierwszego (pierwszych showsów).

00. Non-U2 Song (Likely recorded Intro Music)
01. Love is All We Have Left (Likely recorded)
02. The Blackout
03. Lights of Home
04. Beautiful Day (First time in Canadian Rehearsals)
05. I Will Follow (First time in Canadian Rehearsals)
06. The Ocean (First time in Canadian Rehearsals)
07. Cedarwood Road
08. Song for Someone
09. Who’s Gonna Ride Your Wild Horses
10. Acrobat
11. Until the End of the World (with snippet of Sympathy for the Devil)
12. Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
13. Elevation (Influx Mix opening again)
14. Desire
15. Vertigo
16. The Showman (Little More Better)
17. You’re The Best Thing About Me (First time in Canadian Rehearsals)
18. Staring at the Sun (Acoustic)
19. Pride (In the Name of Love)
20. Get Out of Your Own Way
21. American Soul
22. City of Blinding Lights
23. One (First time in Canadian Rehearsals)
24. Love is Bigger Than Anything in its Way (First time in Canadian Rehearsals)
25. 13 (There is a Light) (First time in Canadian Rehearsals)
26. Song for Someone


Ani jednego kawałka z TJTree.. Najs!

#48 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 kwietnia 2018 - 08:22

Pozostałe info od U2songs:

 

- Desire jest w wersji electric,

- znowu było przejście AS > COBL

 

Ani jednego kawałka z TJTree.. Najs!

 

 

Z War też ani jednego. Z UF tylko Pitnol (aczkolwiek wiadomo, że Bad będzie okazjonalnie grane, jak zawsze). Nie wiem czy tak najs. Oczywiście, jest to jakoś zrozumiałe, ale mimo wszystko - przesada. No ale nie sądzę, by - jeżeli to jest już rzeczywiście "twardy" plan na set - utrzymało się to w dalszym biegu trasy.

 

Byłoby śmiesznie, gdyby serio zamierzali wszystkie wezwania o granie POP opierdzielić akustycznym Staringiem.

An Cat Dubh - fajnie, ale już było na Vertigo Tour. Gdzie Twilight? Gdzie 11 O'Clock Tick Tock (który przecież cały czas krąży gdzieś w tle, ale nie może się przebić na regularny show)? Gdzie cała reszta z Boy?

Oczywiście, chwalimy Acrobat i wyciągnięcie z zapomnienia Wild Horses, ale serio nikt nie pomyślał przy tej okazji o TTTYAATW?

Zabawnie byłoby również, gdyby się okazało, że mając w planie dwa kawałki z SOI, jednym z nich ma być akurat Cedarwood Road (do SFS nie mam wątów). Oczywiście, chodzi tu zapewne o pokazanie super hiper mega zajekurwabistych możliwości nowego ekranu, co jest przecież równie ważne jak strona muzyczna.

Niepokoi mnie brak Red Flag Day i Little Things. Serio Showman? Komuś na nim zależy?

 

No ale jeszcze trochę czasu zostało, zobaczymy co się będzie działo dalej.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#49 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 15 kwietnia 2018 - 08:31

13. Elevation (Influx Mix opening again)

To chyba będzie w przerwie. Coś ala The Wanderer/The Fly (Remix) z i+e Tour.

 

1. Nie wiem czy tak najs. Oczywiście, jest to jakoś zrozumiałe, ale mimo wszystko - przesada. No ale nie sądzę, by - jeżeli to jest już rzeczywiście "twardy" plan na set - utrzymało się to w dalszym biegu trasy.

 

2. Gdzie Twilight? Gdzie 11 O'Clock Tick Tock (który przecież cały czas krąży gdzieś w tle, ale nie może się przebić na regularny show)? Gdzie cała reszta z Boy?

 

3. Zabawnie byłoby również, gdyby się okazało, że mając w planie dwa kawałki z SOI, jednym z nich ma być akurat Cedarwood Road

@J99 

1. Wiesz, TJTree, mam trochę przesyt po ostatniej trasie ale na Streets zawsze jest czas i miejsce. Pełna zgoda, ten set długo sie nie utrzyma, szczególnie końcówka mnie nie przekonuje. Zmienia to jeszcze. 

 

2. Przypominam, że to nie jest Boy Tour 2

 

3. To nie jest zabawne. CRd to jeden ze słabszych numerów na SOI ale wiadomo.. wpisuje im się w I + E



#50 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 kwietnia 2018 - 09:54

 To chyba będzie w przerwie. Coś ala The Wanderer/The Fly (Remix) z i+e Tour.

 

 

Nie do końca. Na U2songs zaznaczyli, że "Influx Remix" to "opening" - czyli kawałek zaczyna się od Influx remix, ale potem przechodzi w bardziej standardową wersję (it sounded like the start of the “Influx Mix” of the song, and then it reverted to the more usual version of the song when it kicked in). Nie wskazali wprost, że jest to coś na kształt początków koncertów Elevation Tour, ale tak to brzmi. Sugeruje to raczej, że jest to motyw bardziej a'la Even Better z I+E. Mam nadzieję, że jednak nie chodzi o powtórkę z ETour - jeżeli już to nieszczęsne Elevation musi być, to rzeczywiście niech chociaż grają Influx remix, ale w całości.

 

 

Wiesz, TJTree, mam trochę przesyt po ostatniej trasie ale na Streets zawsze jest czas i miejsce. Pełna zgoda, ten set długo sie nie utrzyma, szczególnie końcówka mnie nie przekonuje. Zmienia to jeszcze.

 

 

Dokładnie, nie mam nic przeciwko przerwie od JT, ale z wyjątkiem Streets.

 

2. Przypominam, że to nie jest Boy Tour 2

 

 

Ale mnie nie chodzi o to, żeby grać pół Boya. Wyraziłem zdziwienie, że wyciągają z głupia frant An Cat Dubh (które było na VT), zamiast czekającego od ETour w przedbiegach 11 O'Clock, które było i singlem, i stałym elementem koncertów U2 aż do UF Tour.

 

Natomiast, oczywiście, wszystkie te zastrzeżenia są jeszcze przedwczesne.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#51 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 15 kwietnia 2018 - 09:56

Trudno uwierzyć w brak Streetsów. Będę niewiernym Tomaszem w tym zakresie. 

Oprócz tego - przy założeniu #U2Logic, nie ma się do czego przyczepić przy takim secie. ZA WYJĄTKIEM COBL :P Ale jak wymyślą jakieś wielkie przejście z AS do tego, to przecież nie będą tego zmieniać i wszystkie legi tym opędzą...FE!


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#52 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 kwietnia 2018 - 10:01

Trudno uwierzyć w brak Streetsów. Będę niewiernym Tomaszem w tym zakresie. 

Oprócz tego - przy założeniu #U2Logic, nie ma się do czego przyczepić przy takim secie. ZA WYJĄTKIEJ COBL :P Ale jak wymyślą jakieś wielkie przejście z AS do tego, to przecież nie będą tego zmieniać i wszystkie legi tym opędzą...FE!

 

Eee tam, niekoniecznie. Było WIELKIE PRZEJŚCIE z Hands do Streets na I+E, które bez problemu zastąpili WIELKIM PRZEJŚCIEM z Zooropy do Streets. 

 

Z tego setu wynika też (chyba), że Vertigo zmieniło status na kawałek e-stage'owy. No to może acoustic? B)


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#53 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 kwietnia 2018 - 10:54

A Adaś kiedyś mówił że "nie wyobrażamy sobie koncertu bez Streetsów" :P
Ale pewnie do tego wrócą , co jak co ale gig bez ani jednego numeru z TJT jakoś mi się nie widzi , chociaż nie plakalbym jeśli jako zamiennik odkopali by coś więcej z RAH niż to zajeżdżone Desire :/
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#54 Miracle Man

Miracle Man

    Użytkownik

  • Members
  • 130 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 kwietnia 2018 - 11:24

Całkiem zacny set by z tego był... A triada Elevation, Desire, Vertigo po sobie to już w ogóle amok :D

 

Ale nic z Drzewka? Nie zrobią tego, po ostatniej trasie to byłoby za bardzo logiczne!



#55 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 kwietnia 2018 - 16:46

U2gigs analizuje set, ale u nich jest drobna różnica - The Ocean po I Will Follow, An Cat Dubh zaś oznaczono jako "incomplete".


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#56 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 kwietnia 2018 - 22:43

To chyba będzie w przerwie. Coś ala The Wanderer/The Fly (Remix) z i+e Tour.

 

@J99 

1. Wiesz, TJTree, mam trochę przesyt po ostatniej trasie ale na Streets zawsze jest czas i miejsce. Pełna zgoda, ten set długo sie nie utrzyma, szczególnie końcówka mnie nie przekonuje. Zmienia to jeszcze. 

 

2. Przypominam, że to nie jest Boy Tour 2

 

3. To nie jest zabawne. CRd to jeden ze słabszych numerów na SOI ale wiadomo.. wpisuje im się w I + E

 

Ad. 1. Racja, że ostatnio było dużo TJT, ale bez Streets, to nie będzie to samo. :rolleyes:

 

Ad. 3. Hmmm, ale to będzie trochę bez sensu, jak znowu będą grać CR, jeszcze może z tymi samymi animacjami? To w końcu ma być dalsza część i nacisk co do Innocence mieliśmy w pierwszej części. CO do SFS tez nie mam przeczucia, bo trochę mi to koliduje z 13.

 

Jedne co by miało teraz sens z SOI to pełna-elektryczna wersja EBW. :rolleyes: Ewentualnie coś czego jeszcze nie grali, albo grali rzadko.

 

U2gigs analizuje set, ale u nich jest drobna różnica - The Ocean po I Will Follow, An Cat Dubh zaś oznaczono jako "incomplete".

 

Zagrali polowe, stwierdzili "nigdy więcej" i tyle by było An Cat Dubh na tej trasie. ;)
 



#57 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 16 kwietnia 2018 - 06:37

Na u2.songs dziś korygują. An Cat Dubh w ogóle nie było grane.

#58 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 kwietnia 2018 - 10:12

Warunki atmosferyczne ponoć nie ułatwiają podsluchiwania, ale U2songs ostatecznie dostało listę piosenek, które udało się usłyszeć wczoraj (może ona być niepełna):

“Until the End of the World”
“Elevation”
“Desire”
“Vertigo”
“Staring at the Sun”
“Acrobat”
“Pride (In the Name of Love)”
“Vertigo” (Two additional times)
“You’re The Best Thing About Me”
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#59 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 16 kwietnia 2018 - 10:14

"Jako że to nasza ostatnia trasa, to macie w końcu Acrobata"  :ph34r:  :lol:



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#60 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 16 kwietnia 2018 - 10:30

no tak.. Vertigo muszą sobie kilka razy przetrenować, bo tak mało grają, że idzie się pomylić..

fajnie, że Staring, ale w kolejce czeka jeszcze tyle innych świetnych POPowych kawałków. a tego, że z SOI sięgnęli akurat po CR i SFS nawet nie wiem jak skomentować. ok, SFS można jeszcze zrozumieć, bo to jeden z kawałków, które łączą ze sobą w jakiś sposób dwa ostatnie albumy, ale CR? :blink: jak już ktoś pisał wcześniej, EBW w albumowej wersji aż się prosi o zagranie na tej trasie.

rozumiem też, że mogli uznać, że po zeszłym roku trzeba okroić kawałki z Drzewka, ale jak to tak bez Streetsów? :(

mam ciężki poniedziałek, więc musiałam sobie ponarzekać. pożyjemy do 2 maja i zobaczymy jak im to wyjdzie w praniu.


Midnight is where the day begins.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych