Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaja sobie robie, prawie, nie do konca - ale konkurs - powazny

24 replies to this topic

#21 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 1056 Postów

Napisano wczoraj, 19:00

ej, ludzie! brać udział! ja nie mam talentu, ale może znajdzie się ktoś kto ma :P chociaż chyba nawet nie o to w tym wszystkim chodzi.. życie jest za krótkie na zastanawianie się czy warto, czy nie. czasami trzeba pomyśleć o sobie i zrobić sobie przyjemność. takim jednym biletem. bo niby czemu nie jak jest okazja? dajecie! i widzimy się w Mediolanie ;)

Midnight is where the day begins.

#22 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 9921 Postów

Napisano wczoraj, 19:14

Z całym szacunkiem, ale koncert U2 nie jest artykułem pierwszej potrzeby. Wszyscy, którzy kupują bilety, robią to z "nadwyżki". Podobnie zresztą jak, nie wiem, kino domowe albo wakacje na Bali. Nie widzę pod tym względem większej różnicy w fundnięciu komuś biletu i kupieniu go sobie samemu. Właściwie to nie widzę żadnej, poza tym, że to pierwsze jest fajnym gestem. I, oczywiście, nie mówię tutaj o tym, że w jeżdżeniu na koncerty U2 albo na wakacje na Bali jest coś złego.

#23 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 1056 Postów

Napisano wczoraj, 19:23

o matkooo, ale czy wszystko musimy rozpatrywać w kategoriach pierwszej potrzeby? czy nie możemy czasami być egoistami i pomyśleć o sobie? powtarzam. życie jest zbyt krótkie, żeby nie myśleć czasami o własnych przyjemnościach. więc jak dają, to brać. bo drugi raz taka okazja może się nie trafić.

#24 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 9921 Postów

Napisano wczoraj, 19:29

o matkooo, ale czy wszystko musimy rozpatrywać w kategoriach pierwszej potrzeby? czy nie możemy czasami być egoistami i pomyśleć o sobie? powtarzam. życie jest zbyt krótkie, żeby nie myśleć czasami o własnych przyjemnościach. więc jak dają, to brać. bo drugi raz taka okazja może się nie trafić.

Właśnie wyedytowałem, bo to mogło nie wybrzmieć za pierwszym razem. Jasne że tak. Po prostu nie chwytam, czemu miałoby być ok jechanie samemu na x koncertów, a nie miałoby być ok jechanie samemu na x koncertów, i jeszcze - skoro już się ma taką możliwość - zasponsorowanie jednego komuś innemu. Czy gdyby Wiercioch ten bilet zachował dla siebie i sam na ten koncert poszedł, to byłoby ok albo bardziej ok? Dlaczego? Nie rozumiem.

Żeby nie było niedomówień - nie jadę na żaden koncert a w konkursie nie wezmę udziału. Love And Peace.

#25 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 1056 Postów

Napisano wczoraj, 19:36

love and peace przede wszystkim ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych