Skocz do zawartości


Zdjęcie

OFF FESTIVAL!


74 replies to this topic

#21 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 12 lipca 2007 - 08:02

Dobrze zrozumiałam, że Muchy będą w Mysłowicach?


Jeszcze nie. Ale gdyby trafiły, byłby już jakiś konkretny powód, żeby odwiedzić.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#22 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 lipca 2007 - 12:56

tak sobie pomyśliwałam, na co chciałabym iść, i oprócz wspomnianej już Ścianki, zależałoby mi na Pink Freud [przegapiłam ich na Open'erze, a chciałabym posłuchać], Dick4Dick [po Open'erze właśnie chciałabym ich zobaczyć raz jeszcze] i Bassisters Orchestra. Komety też mogłyby być całkiem fajne..

#23 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 12 lipca 2007 - 13:06

Generał! Generał! Na to Cię zaciągnę! (jęsli przyjedziesz!)

#24 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 lipca 2007 - 13:35

no, jeśli będę miała gdzie spać, to przyjadę.

#25 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 lipca 2007 - 00:20

Ze spaniem to problem jest.
Wersja ekonomiczna wchodzi bardziej w gre, camping jednak troszkę drogawy, a spać znów na gazetach przed podstawówką mi się nie uśmiecha..

..przyjąłby ktoś parę czystych, raczej kulturalnych, nie dłubiących w nosie i raczej mało pijących forumowiczów w postaci mnie i koleżanki Stelli na dwie noce? :):D

#26 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 lipca 2007 - 10:17

wczoraj Rojek ujawnił w Offensywie kolejnego wykonawcę.

Piano Magic.

^_^

#27 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 14 lipca 2007 - 10:47

@acr, myślę, że bez problemu u mnie znajdzie się miejsce!
jeszcze fajniej by było gdybym sama też szła na ten festival, ale nie wiem gdzie kupić bilety, tzn czy można w ogóle kupić je gdzieś poza tymi ticketpro itd?

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#28 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 lipca 2007 - 12:20

wczoraj Rojek ujawnił w Offensywie kolejnego wykonawcę.

Piano Magic.

^_^



Żartujesz?! Przecież to jest madafakin sziet motyla kurde noga jedno z moich największych marzeń ich zobaczyć na żywo, z tych absolutnie praktycznie nierealnych! Ojaaa... prawie jakbym się dowiedział że U2 gra w Polsce, bez kity ziomy, bez kitu :D:D:D

To jakiś dżołk, nie? Ej.. :D


@acr, myślę, że bez problemu u mnie znajdzie się miejsce!


Super :) W razie czego starczy nam kawałek pola na namiot, coś, cokolwiek byle nie znów parking.. choć jeśli serio grać ma Piano Magic, to skłonny jestem w ogóle nigdzie nie spać :D

#29 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 14 lipca 2007 - 12:46

Ze spaniem to problem jest.
Wersja ekonomiczna wchodzi bardziej w gre, camping jednak troszkę drogawy, a spać znów na gazetach przed podstawówką mi się nie uśmiecha..

..przyjąłby ktoś parę czystych, raczej kulturalnych, nie dłubiących w nosie i raczej mało pijących forumowiczów w postaci mnie i koleżanki Stelli na dwie noce? :):D


U mnie pewnie też by się cos dla Was znalazło. :)
Jeśli będę w tym czasie na miejscu...
Ale chyba tak, bo chciałbym bardzo na offa pójść.

#30 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 lipca 2007 - 13:03

:)

Wielkie dzięki za propozycje. Uważajcie, bo zapewne skorzystamy ;)

Co do biletów, ja właśnie walczę z tą stroną:
http://www.eventim.p...nt&IDevent=8139

#31 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 lipca 2007 - 14:44

Żartujesz?! Przecież to jest madafakin sziet motyla kurde noga jedno z moich największych marzeń ich zobaczyć na żywo, z tych absolutnie praktycznie nierealnych! Ojaaa... prawie jakbym się dowiedział że U2 gra w Polsce, bez kity ziomy, bez kitu :D:D:D

To jakiś dżołk, nie? Ej.. :D


oczywiście, że nie dżołk ;>.
póki co nie widzę na stronie Offa żadnego potwierdzenia, ale z moim słuchem chyba jeszcze wszystko w porządku ;) . ponadto Artur Rojek będzie w poniedziałek prowadził Program Alternatywny (19-21, PR3) i pewnie będzie jeszcze na ten temat mówił.

a skoro to aż takie dobre, to może byś coś wrzucił, hmm? :P

#32 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 lipca 2007 - 16:20

No to jestem już content, nie ma opcji, żeby mnie tam nie było.

Piano Magic może takie genialne nie jest całościowo, choć niektóre teksty np. koszą wszystko, a muzyka zdaje się pozozstawiać dziwną pustkę w środku gdy skończy się album. No i przede wszystkim, mnie strasznie wzięło. Postaram się wrzucić moim zdaniem najlepszy na początek album, Disaffected, paru osobom z forum już przesyłałem, nagrywałem, chyba wszystkim się przynajmniej spodobało. A zachwyt też wywołał w niejednym przypadku :)

Takie czasem wręcz post rockowe, czasen piosenkowe, czasem elektroniczne z lekka, mroczne, dziwne, niepokojąco tajemnicze coś. Mniej więcej.

Jak mi się uda, zapodam Ci PM'owo.
Jak ktoś jeszcze chce, niech się tą samą drogą zgłosi.
Pzdr.

#33 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 lipca 2007 - 16:50

ŻE CO??!!
o cholera...:D
Piano Magic..:D
Nie mogę uwierzyć. :)
Nie no, muszę być koniecznie w takim razie.

#34 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 15 lipca 2007 - 18:32

Bardzo Was przepraszam, ale mój komputer odmawia współpracy z jakąkolwiek wrzucarką plików i nie jestem w stanie się Piano Magic'iem żadnym podzielić.

Może gdyby ktoś miał, a pare osób z forum ma na pewno i mógłby wrzucić, będę wdzięczny :)

#35 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 16 lipca 2007 - 11:04

Bilet kupiony :)
acr, Stella i reszta - u mnie możemy rozbić namioty a równie dobrze możemy spać w domu bo jest trochę miejsca, także zapraszam :) Piszcie jak coś.
Jacek - jak będziesz w końcu na necie to daj koniecznie znać czy się wybierasz! :) pozdrawiam

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#36 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 lipca 2007 - 11:21

Bardzo Was przepraszam, ale mój komputer odmawia współpracy z jakąkolwiek wrzucarką plików i nie jestem w stanie się Piano Magic'iem żadnym podzielić.

Może gdyby ktoś miał, a pare osób z forum ma na pewno i mógłby wrzucić, będę wdzięczny :)


spoko, jakoś sobie znajdę gdzieś... albo posłucham sobie w radiu (koncert Piano Magic z Off'a będzie transmitowany na żywo w radiowej Trójce :D ), bo jak na razie wszystko wskazuje na to, że się nie zjawię w Mysłowicach w tym roku. <_<

#37 blue

blue

    Użytkownik

  • Members
  • 35 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:ul. lawendowa, mał/opolskie

Napisano 21 lipca 2007 - 15:39

Szkoda, że z Muchami nic nie wiadomo. Cóż, trzeba liczyć na pozytywny ich odbiór przez jurorów :>

A Piano Magic zostało wczoraj ostatecznie potwierdzone przez Rojka w Offensywie. Teraz pytanie do znawców: co warto jeszcze przed samym festiwalem, oprócz wspomnianego 'disaffected' poznać? Zespół kojarzę na razie tylko z fajnej nazwy ;)

Poza Piano Magic mamy jeszcze kilku zagranicznych artystów. Może ktoś się orientuje i poleci któryś? Kojarzę tylko Architecture in Helsinki i ich 'fingers crossed'..

Jak wczoraj powiedział Stelmi: "liczymy na pozytywną zadymę".. Hmm, ciekawe jakie i czy w ogóle będą techniczne zmiany na samym miejscu festiwalowym, obaczymy jak tym razem się ekipa Rojka postarała ;)

#38 Tyśka

Tyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 311 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 22 lipca 2007 - 11:10

Ja też mam już bilet B)


--------

Zbiórka Pluszaków Na Off-Festival

17. sierpnia, podczas Święta Radości Dzieci odbywającEGO się podczas OFF FESTIVAL (www.off-festival.pl), fundacja Choice to Choose (www.choicetochoose.org) spróbuje ustanowić rekord w największej ilości maskotek pluszowych zgromadzonych w jednym miejscu.
Do udziału w akcji zaproszone zostaną osobistości świata muzyki, filmu, teatru i sportu, a także uczestnicy OFF FESTIVAL.

Maskotki można przynosić do Miejskiego Centrum Kultury w Mysłowicach (Grunwaldzka 7), mysłowickiego sklepu płytowego "Grunwaldzka 18" oraz na Święto Radości Dzieci(17. sierpnia, Mysłowice Słupna).

W sobotę, 18. sierpnia, po zakończeniu zbiórki, pluszaki zostaną podliczone, a po ogłoszeniu wyników najbardziej wyjątkowe maskotki oraz misie gwiazd zostaną zlicytowane. Pod młotek trafią pluszaki m.in.
legendarnej mysłowickiej grupy Generał Stilwell, Noviki, grupy rockowej Hariasen. Udział w akcji zapowiedzieli również Artur Rojek, Kasia Nosowska oraz inni artyści występujący na tegorocznym Off Festivalu.

cgm.pl :)

#39 blue

blue

    Użytkownik

  • Members
  • 35 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:ul. lawendowa, mał/opolskie

Napisano 02 sierpnia 2007 - 15:11

Mam takie pytanie w związku z festiwalem, zwłaszcza do mieszkańców Mysłowic: Nie orientujecie się może, czy w godzinach pofestiwalowych (niby ostatnie zespoły kończą o 4, ale te bardziej interesujące nawet dużo wcześniej) przystanek przy wyjściu z terenu festiwalu oferuje jakieś autobusy, odjeżdżające w stronę dworca pks/pkp?
Pamiętam, że nawet w tych godzinach rok temu odjeżdżało stamtąd dość dużo (może i specjalnie podstawianych) autobusów, niestety wtedy nie interesowałam się tym, w którą stronę podążają ;)

#40 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 02 sierpnia 2007 - 15:44

Mam takie pytanie w związku z festiwalem, zwłaszcza do mieszkańców Mysłowic: Nie orientujecie się może, czy w godzinach pofestiwalowych (niby ostatnie zespoły kończą o 4, ale te bardziej interesujące nawet dużo wcześniej) przystanek przy wyjściu z terenu festiwalu oferuje jakieś autobusy, odjeżdżające w stronę dworca pks/pkp?


Mysłowicki Dworzec PKP jest piechotą 10 minut od miejsca fastiwalowego i na pewno jadą tam autobusy, w zeszłym roku rzeczywiście specjalnie podstawiane, w tym zapewne też. Jeśli masz na myśli Katowice, to autobusy w stronę mysłowickiego dworca dalej jadą do Katowic, nie wiem jak z tramwajami, bo do Katowic od nas trzeba z przesiadką :P (kzk gop na stos !)
W razie czego pisz na pm, podam Ci numer kom i będziemy w kontakcie gdybyś potrzebowała pomocy :)
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych