Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kody&Presale&Bilety


  • Please log in to reply
580 replies to this topic

#81 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 04 listopada 2017 - 14:32

Regulamin nadal wisi na stronie, gdyby miał przestać obowiązywać to zwyczajnie, by go zdjęli http://www.empik.com...mocja/regulamin. Kilka razy padało tu info, że dział obsługi nic nie wie, czyli jak dla mnie promocja oficjalnie nie ruszyła. Jest popłoch i bałagan. Czy widzieliście na głównej stronie jakiekolwiek zajawki tej promocji? Ja nie widziałem. A powiedzmy sobie szczerze, że trąbili by o tym na lewo i prawo i info na 100% pojawiłoby się na głównej stronie sklepu. Zapewne trzeba poczekać aż oni to sobie organizacyjnie wewnętrznie ogarną.



#82 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:34

Na szczęście mamy czas. Do 31 listopada na pewno się wyjaśni :D 



#83 pastus

pastus

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów

Napisano 04 listopada 2017 - 14:38

wracając do tematu zamówienia płyty i kodu na przedsprzedaż. Nie zauważyłem wczoraj przy zamawianiu płyty (wersja deluxe) żeby była gdzieś informacja o promocji, kodach, przedsprzedaży, itd. Był to normalny proces zakupu, jak zawsze w tej witrynie. Rozumiem, że mam się nie martwić i ewentualnie jeżeli to wszystko prawda to kod zostanie wysyłany na email zarejestrowany w witrynie empik.com przez Ticektmaster najpóźniej na 48h przed startem przedsprzedaży?



#84 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 04 listopada 2017 - 14:39

6!

 

Z zagranicy ze 'starego'/wczoraj uzywanego i 'swiezego' kompa - regulamin wchodzi (z tym 31 listopada).

Zrzut tutaj: https://1drv.ms/b/s!...SsVZwiZ-6fDxMzo

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#85 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 04 listopada 2017 - 16:04

Kurde, czytałem wczoraj ten regulamin, myślałem, że jeszcze mam czas sobie zamówić, nie muszę od razu się rwać, a tu widzę, że jakieś problemy :|

 

I nie rozumiem tego braku gwarancji, że osoby z kodem kupią bilet. Przecież takich pre-orderów będzie pewnie mniej niż 1000... zabezpieczają się tak, czy jest jakiś "limit" na kupno biletów w przedsprzedaży? Jak to wygląda w przypadku subskrypcji u2.com, tam też są takie limity? Np. że subskrybenci nie mogą wcześniej wykupić całej hali?



#86 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 04 listopada 2017 - 16:12

Kurde, czytałem wczoraj ten regulamin, myślałem, że jeszcze mam czas sobie zamówić, nie muszę od razu się rwać, a tu widzę, że jakieś problemy :|

 

I nie rozumiem tego braku gwarancji, że osoby z kodem kupią bilet. Przecież takich pre-orderów będzie pewnie mniej niż 1000... zabezpieczają się tak, czy jest jakiś "limit" na kupno biletów w przedsprzedaży? Jak to wygląda w przypadku subskrypcji u2.com, tam też są takie limity? Np. że subskrybenci nie mogą wcześniej wykupić całej hali?

 

Dokładnie tak: w presale'u nigdy nie ma nieograniczonej liczby biletów tylko jakaś pula. Jaka dokładnie to tego nikt ze śmiertelników pewnie nie wie, ale prawdą jest że ostatnio raczej bez problemów starczało dla subskrybentów u2.com

Jak na razie wydaje mi się, że to nie jest ważne czy zamówi się przedsprzedaż teraz czy 31.11 o 23:55, tylko wyścig będzie ewentualnie potem, kiedy otworzy się to konkretne okno przedsprzedaż biletów.


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#87 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 04 listopada 2017 - 16:21

Jak na razie wydaje mi się, że to nie jest ważne czy zamówi się przedsprzedaż teraz czy 31.11 o 23:55, tylko wyścig będzie ewentualnie potem, kiedy otworzy się to konkretne okno przedsprzedaż biletów.

To jasne, chyba że empik robi jakieś cyrki i nagle przerwali "promocję" i kody dostaną tylko te osoby, które zdążyły kupić dotychczas. Pkt. 18 regulaminu praktycznie zabezpiecza ich przed wszystkim.



#88 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 04 listopada 2017 - 16:25

To jasne, chyba że empik robi jakieś cyrki i nagle przerwali "promocję" i kody dostaną tylko te osoby, które zdążyły kupić dotychczas. Pkt. 18 regulaminu praktycznie zabezpiecza ich przed wszystkim.

Nie panikowałbym, to jest normalna klauzula w każdym regulaminie tego typu, niezależnie czy chodzi o płytę u2 czy o gang świeżaków. 

Ale jeśli tak, to kij im w bono, zamówię przez Niemcy, pewnie wyjdzie taniej nawet


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#89 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 04 listopada 2017 - 16:33

Taki mały szczegół, listopad nie ma 31 dni a 30 ;)

Ogólnie to dziwna akcja, a co jeśli płytę kupi 10000 osób, każdy dostanie kod?

Wszystko takie na szybko, bez przemyślenia.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#90 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 04 listopada 2017 - 16:59

Nie panikowałbym, to jest normalna klauzula w każdym regulaminie tego typu, niezależnie czy chodzi o płytę u2 czy o gang świeżaków. 

Ale jeśli tak, to kij im w bono, zamówię przez Niemcy, pewnie wyjdzie taniej nawet

Sprawdzałem - niestety przesyłka do PL to koszt 16 jurków - daje to deluxa w cenie 150 zł! :-/



#91 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 04 listopada 2017 - 17:02

Taki mały szczegół, listopad nie ma 31 dni a 30 ;)
Ogólnie to dziwna akcja, a co jeśli płytę kupi 10000 osób, każdy dostanie kod?


Tak, wtedy dołożą drugi, trzeci i czwarty Kraków (Łódź, Gdańsk, Gliwice itp.) ;)

Wczoraj kupiłem na siebie Deluxe CD a na żonę LP (rozumiem z regulaminu, że każdy użytkownik dostanie tylko 1 kod na 2 bilety, niezależnie od ilości zakupionych albumów) więc mam nadzieję, że to tylko tradycyjny pierdolnik w Empiku, nic więcej.

See through in the sunlight


#92 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 04 listopada 2017 - 17:18

Ogólnie to dziwna akcja, a co jeśli płytę kupi 10000 osób, każdy dostanie kod?

 

Tak, tylko potem pozabijają o bilety się w samym okienku przedsprzedaży, proste


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#93 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 04 listopada 2017 - 17:32

a co jeśli subskrypcje u2.com wykupi 10 000 Polaków?;)
pytania z gatunku "co by było gdyby..." ;)
presale wszelakie nigdy nie gwarantowały zakupu biletu na 100%. nie ważne ile będzie tych kodów i tak trzeba zawalczyć. to tylko ułatwienie, ale nigdy pewność.

sorry, że tu, ale jeśli jest zgoda na wydzielenie osobnego tematu i przeniesienie postów, to go ahead:) dziękówa!

IrishGirl z u2.heh.pl


#94 sebar

sebar

    Użytkownik

  • Members
  • 35 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:łódzkie

Napisano 04 listopada 2017 - 18:50

Wiecie co? Nie martwię się niczym. Zamówiłem CD Deluxe w Empiku, słucham nowych kawałków i jestem gotów stoczyć bitwę o bilety obojętnie w jakich okolicznościach. Dziś nic nie jest w stanie zmącić mojej nadziei na mój 3-ci koncert U2 w Polsce :) 



#95 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 04 listopada 2017 - 20:29

I jak tam? Ktoś pisał do empika?


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#96 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 04 listopada 2017 - 21:06

W weekend działy marketingu nie pracują zazwyczaj. Niczego nowego się nie dowiesz, bo zapewne ci z innych działów też od wczoraj niczego nowego się nie dowiedzieli ;).

#97 torus27

torus27

    Użytkownik

  • Members
  • 67 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Piotrków Trybunalski

Napisano 05 listopada 2017 - 17:16

Dostałem maila od empiku w sprawie zamówionej płyty. Otóż zmienili mi termin odbioru z 1.12 - 4.12 na 4.12 - 8.12.
Chyba sporo osób zamówiło wcześniej.

#98 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 05 listopada 2017 - 17:33

Ja teraz nie wiem czy zamawiać dzisiaj czy jak się cokolwiek wyjaśni.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#99 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 listopada 2017 - 18:09

Mi rownież przysłali takiego maila. Cóż, i tak bym kupowała płytę, więc jeśli przy okazji dostanie się kod, to spoko ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#100 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 listopada 2017 - 18:29

Dostałem maila od empiku w sprawie zamówionej płyty. Otóż zmienili mi termin odbioru z 1.12 - 4.12 na 4.12 - 8.12.
Chyba sporo osób zamówiło wcześniej.

Ja zamawiałem w piątek o 19:00 i miałem od razu na 4.12 - 5.12


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych