Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kody&Presale&Bilety


  • Please log in to reply
580 replies to this topic

#61 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2017 - 13:55

http://www.empik.com...mocja/regulamin

Ale to nadal gdzieś wisi.

Niech oni nawet nie robią sobie jaj 


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#62 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 13:55

Może czekają na nowy regulamin żeby podlinkować do niego. Grunt, że ten stary ciągle wisi w sieci. Jak i jego usuną to trzeba będzie się zacząć martwić :D 



#63 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2017 - 13:59

O dziwo za chu chu nie mogę go znaleźć na stronie Empiku.

Podesłałem tylko link Marcina U2.

Marcin to Ty go znalazłeś , w ktorej zakładce on wisi :D ?


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#64 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 04 listopada 2017 - 14:00

Nie ma nigdzie odnośnika do żadnego regulaminu. To że siedzi w sieci może oznaczać tyle, że został "zapomniany". Na stronie http://www.empik.com/u2-promocja jeszcze wczoraj (ostatni raz jak tam byłem to ok 22:00) była wielka informacja, że zamawiając preorder dostaniemy pierwszeństwo podczas kupowania biletów.. i coś tam jeszcze + odnośnik do regulaminu. Dziś jedyną "promocją U2" jest... DVD za 9.99. świetnie.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#65 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2017 - 14:04

Albo kwestia poprawy zapisów regulaminu , albo zabrakło kopii ( :P ) albo .... zrobili nas w chuja  :wacko: Ale skoro odnośnik na U2.com dalej przekierowuje. Niby jest nadzieja ale U2.com zawsze sto lat za wszystkimi więc , who knows 

Pierdziele ,pisze maila 


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#66 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 04 listopada 2017 - 14:08

Empik to największe dziadostwo jakie istnieje. Chyba dziś się przejdę ich opierdolić i wyjaśnić tę sytuację. To jest bezpośrednie wprowadzanie klientów w błąd.
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#67 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2017 - 14:12

No troszkę tak , bo skoro zamówiłem specjalnie drugi raz produkt aby uzyskać promocję która po dniu może się okazać picem na wodę , to byłyby lekkie jaja. Oby to się wyjaśniło na dniach /godzinach.


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#68 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:15

No kpiny sobie robią ale miejmy nadzieję, że to chwilowe problemy i za chwilę wszystko wróci tak jak było jeszcze dzisiaj w nocy. 

Że zamówienie płyty = kod na koncert. 

 

Swoją drogą - zrobił ktoś może screena temu? 



#69 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:17

O dziwo za chu chu nie mogę go znaleźć na stronie Empiku.

Podesłałem tylko link Marcina U2.

Marcin to Ty go znalazłeś , w ktorej zakładce on wisi :D ?

Wczoraj ten regulamin promocji był widoczny od razu, nie wiem co z nim zrobili, w każdym razie to są jakieś jaja wczoraj pisałem w sprawie czy zwykłe CD obowiązuje promocja to powiedzieli, że nic nie wiedzą o promocji i będą się kontaktować z odpowiednim działem do dziś nie dostałem odpowiedzi  <_<  :mellow:


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#70 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:18

Oni chcą nas wykończyć nerwowo. Zaraz pewnie Polska zniknie ze strony U2 bo jednak komuś się przez noc odwidziało. Ja pierdzielę... 



#71 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:18

Btw napisałem post o koncercie na grupie U2 na fb i wiele osób w amoku pozamawiało płyty w tym ja, dobrze że jest do premiery sporo czasu i mam nadzieję sprawa się wyjaśni 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#72 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:20

Chyba jedyne wyjście to zasypać ich maila z pytaniami i pretensjami gdzie to ku*wa się wszystko podziało, bo to chore.


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#73 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:22

Jeśli się okaże, że to zniknęło na stałe to zwykłe oszustwo. Wiele osób pewnie wcale nie zamierzało zamawiać wczoraj płyty, ale zrobiło to tylko ze względu na kod. Nie ma kodu = powinni oddać kasę. 



#74 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:24

Jeśli się okaże, że to zniknęło na stałe to zwykłe oszustwo. Wiele osób pewnie wcale nie zamierzało zamawiać wczoraj płyty, ale zrobiło to tylko ze względu na kod. Nie ma kodu = powinni oddać kasę. 

To wtedy trzeba nagłośnić sprawe w internetach, najgorzej mają ci którzy płacili z góry  :angry:


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#75 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2017 - 14:25

Oni o takich promocjach sami w sumie nic nie wiedzą. Dostali nagle info że "może jakiś koncert , może coś , działajcie szybko bo na Stronie U2 jest odnośnik do Waszego sklepu" To zrobili regulamin na prędcę (data 31 listopada , serio xd ?) i wstawili. W wybranych punktach pewnie można pomarzyć żeby kierownicy wiedzieli w ogóle że takie promo istnieje :P Więc no dość zabawna sytuacja. Szczególnie że np na Niemieckim odnośniku jak wół wielka karta o zasadach promo ;) Ale w sumie z U2 jest tak zawsze. Przypomnijcie sobie co się działo z regulaminami na e-tickety na I+E. Do momentu wejścia przez bramkę nie byłem pewny czy dostanę się na koncert :D

EDIT: W sklepie Portugalskim też zero info po przeniesieniu na stronę sklepu. Pierdolnik jak u nas :P to samo Włoski Amazon


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#76 CharlotteKing

CharlotteKing

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 listopada 2017 - 14:26

Empikowy cyrk jak zwykle. Jak tak duża platforma internetowa może być tak nie zorganizowana, kto tym zarządza do cholery.

 

Dalej widniejemy na U2.com, chociaż tyle.



#77 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 04 listopada 2017 - 14:27

Ludzie, uspokojcie się. Sprawa się przecież na pewno wyjaśni, a schizowanie na zapas nic nie pomoże ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#78 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:27

Oni o takich promocjach sami w sumie nic nie wiedzą. Dostali nagle info że "może jakiś koncert , może coś , działajcie szybko bo na Stronie U2 jest odnośnik do Waszego sklepu" To zrobili regulamin na prędcę (data 31 listopada , serio xd ?) i wstawili. W wybranych punktach pewnie można pomarzyć żeby kierownicy wiedzieli w ogóle że takie promo istnieje :P Więc no dość zabawna sytuacja. Szczególnie że np na Niemieckim odnośniku jak wół wielka karta o zasadach promo ;)

To lepiej mogli to dograć, mają trochę czasu do promocji płyty, o koncertach u nas też nic nie wiadomo, a skoro już się za to zabrali to niech teraz się tłumaczą. Btw życie fana U2 w Polsce to jakaś chora sinusoida  :P


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#79 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2017 - 14:32

To lepiej mogli to dograć, mają trochę czasu do promocji płyty, o koncertach u nas też nic nie wiadomo, a skoro już się za to zabrali to niech teraz się tłumaczą. Btw życie fana U2 w Polsce to jakaś chora sinusoida  :P

Oni się nie potrafią dograć nawet jeśli chodzi o anulowanie mi newslettera , nie wymagajmy za dużo :D

Ale derczi dobrze prawi , jednak to jest sytuacja bez procedensu. Ludzie zamówili , w dużej części wydali hajs , na pewno nie pozostanie to bez odpowiedzi ze strony firmy ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#80 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2017 - 14:32

Strona U2.com jest najważniejsza. Póki tam widniejemy to jest spoko. Durny Empik może po prostu musi mieć czas żeby się ogarnąć z tematem.  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych