Skocz do zawartości


Zdjęcie

2018-05-04 - St Louis, Missouri, Scottrade Center


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#61 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 maja 2018 - 15:54

To się akurat szybko zrobiło nudne :P Najfajniej Elevation to grali w Berlinie 24 albo 29 września na IE, tak spieprzyli że aż miód na uszka ;)



#62 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 09 maja 2018 - 16:10

pamiętny 24 :D słuchając żałowałam, że nie mogę tego doświadczyć na żywo :P

Midnight is where the day begins.


#63 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 maja 2018 - 17:42

No statystyka znana, ale co z tego? Pamiętam dobrze oburzenie że na 360 nie grali Bulleta. A moim zdaniem bardzo dobrze bo już na VT go trochę pod koniec męczyli bez pomysłu, zrobili sobie przerwę i wrócili z mocarnym na IE. A potem znowu go trochę zjebali na JT17. Może dobrze odpocząć parę lat od paru piosenek jak się nie ma na nie już zupełnie ochoty i pomysłu. Tak mi się wydaje.

 

PS: ja oczywiście zakładam że to wcale nie jest ich ostatnia trasa.

 

Co do Bulleta święta racja. Na ET byłą kulmianacja, osiągnęli szczyt, na VT już tendencja spadkowa. Może i dobrze, że na 360 odpuścili, a na TJT 2017 znowu słabo. Teraz wolę American SOul zamiast Bulleta, nie jest źle. ;)

 

Jedyna rozsądna i oczywista (nawet dla naszej większości) zmiana to Streetsy za COBL.

 

Co do I Still i WOWY się już nie upieram, bo jak mają grac takie wersje jak ostatnio, to ja dziękuję. Świetne WOWY grali za czasów TJT, Lovetown i początek ZooTV. Jak do tego wróca to i do setu niech wróci. ;)

 

Rzeczywiście ciężko w narrację to wkomponować, ale takie Trip rotacyjnie z Desire, czy nawet IGC akustycznie (przecież coś takiego już próbowali dawniej). Nie mówię, już o zrobieniu miejsca w setliście za Cedarwood Road, i już gdzieś można coś więcej zagrać (niekoniecznie dokładnie tam gdzie CR).

 

Nie chodzi o wciskanie na silę, ale raczej to, że zespół dał odgórny szlaban - ale racja, kto im zabroni? ;)

 

 

W ogóle to czemu nie grają Elevation jak na VT wydaje mi się żeby to odswieżyło tą piosenkę :D

 

Lubię Evaluation (choć chyba najmniej wersję albumową), od tego utworu zaczęła się moja przygoda z U2, ale szczerze, to chyba już nic nie "odświeży" tej piosenki. No chyba,. że jakiś ciekawy remix grany live (a do tego mają czasem nosa!), tylko ktoś odpowiedni musiałby się za ten remix wziąć. ;)
 



#64 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 09 maja 2018 - 17:55

Oby dali w Europie jakąś Zoorope zamiast American Soul  :ph34r: Red Flag Day >>>>>> https://youtu.be/3z-jNRAwSHk >>>>>>> American Soul  :ph34r:


<p>To ja Mac, byłem.

#65 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 maja 2018 - 05:23

Wreszcie zaczęły się sypać bootlegi - z St Louis od razu jest matrix IEM/audience: https://u2start.com/...oad/3230/14673/


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#66 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 maja 2018 - 11:32

Dawno nie słyszałem tak fałszującego Bono.. ciężko się tego słucha.



#67 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 maja 2018 - 12:37

Bono w ogóle mocno daje dupska na tej trasie wokalnie niestety. Sobie nadrabiam tak czego nie dałem rady na streamach no i niestety. Cała reszta zespołu - genialne brzmienie perki, Adaś trzyma świetny poziom, nawet Edge jakby się obudził i fałszuje w mniej niż w połowie piosenek, a Bonio... cóż.



#68 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 maja 2018 - 12:57

Te IEMy są bezlitosne.. Na bootach audience publika śpiewając jeszcze jako tako maskuje nieudolności Bona ale tu.. po prostu słuchać brutalną prawdę.



#69 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 maja 2018 - 13:15

No brzmi to średnio , ale pamiętacie początek JTTour ? Kiedy był nie dość że nie przymulony to mijał się z tempem. Tu ma największy problem z tempem na Acrobacie. Miejmy nadzieję że wraz z rozgrzewka zacznie to iść lepiej bo już w San Jose było słychać różnice. No ale zobaczymy , a rzeczywiscie miło zaskakuje Edek i wyraźnie poprawione bębny założyciela ;P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#70 Miracle Man

Miracle Man

    Użytkownik

  • Members
  • 130 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 maja 2018 - 13:31

Edge brzmi tutaj świetnie, jak tak dalej pójdzie to może doczekamy w przyszłości zmiany na lead vocalu. :D



#71 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 10 maja 2018 - 13:38

Ten bootleg jest taki strasznie cichy, czy u mnie coś ssie?



#72 Miracle Man

Miracle Man

    Użytkownik

  • Members
  • 130 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 maja 2018 - 13:56

Jest bardzo cichy.



#73 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 maja 2018 - 13:57

No nie wiem Witek jak to ładniej ubrać w słowa - u Ciebie nic nie ssie.



#74 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 10 maja 2018 - 14:04

No nie wiem Witek jak to ładniej ubrać w słowa - u Ciebie nic nie ssie.

No i teraz zgłupiałem - obrazić się czy nie?



#75 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 maja 2018 - 14:10

Przygłośnić. ;)



#76 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 10 maja 2018 - 14:44

Boot jest bardzo cichy.



#77 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 maja 2018 - 16:31

No, nie jest to najlepszy matrix jaki słyszałem, oględnie mówiąc. A początek to już w ogóle tragedia, dopiero od I Will Follow da się słuchać.

 

Bono jest faktycznie cienki i zadyszony, ale to u niego typowe na początku tras. Zresztą moim zdaniem w takim np. American Soul brzmi bardzo dobrze (bo tam są niskie rejestry). Ale za to Edge.. ten falset w LIBII we fragmencie "loooove is bigger.." - facet to wyciąga bez żadnego wysiłku, po tylu latach. Cóż, podejrzewam, że po prostu nie chleje i nie kurzy tak, jak Bono - i w tym wieku to już robi różnicę.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#78 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 maja 2018 - 20:53

[...] Ale za to Edge.. ten falset w LIBII we fragmencie "loooove is bigger.." - facet to wyciąga bez żadnego wysiłku, po tylu latach. Cóż, podejrzewam, że po prostu nie chleje i nie kurzy tak, jak Bono - i w tym wieku to już robi różnicę.

 Chłopak się marnuje jako "backing vocal". ;) Już nie raz udowodnił, że powinien więcej utworów zaśpiewać, jako ten pierwszy.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych