Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experience + Innocence Tour 2018 - wszystko o nowej trasie


  • Please log in to reply
1461 replies to this topic

#1021 Warzoch

Warzoch

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów

Napisano 27 stycznia 2018 - 19:44

Ale Pan u góry ma rację. Dlaczego Europejski leg jest tak nędzny? Dlaczego wschodnia i południowa europa musi jeździć do durnego Berlina, czy innego Paryża na koncert? 

 

Najlepiej... machnąć ręką, pier... po dwa/trzy koncerty w Berlinie i do widzenia. Oni zasługują na nagrodę "najgorsza trasa koncertowa". U2 to dobra muzyka i idiotyczny marketing/promocja/wszystko inne. Potem będziecie pisać, jak to fajnie było w Berlinie, czy tam innym Amsterdamie, ale nikt nawet nie zaprotestuje na ich durnej stronie. Po prostu przytakujecie ich debilizmowi, płacąc po 2000zł za koncert.

 

Aaa... ceny biletów to kolejny rozdział bezsensu. 250 euro za bilet - brawo! Za 4 dni festiwalu pod Wiedniem, gdzie zagra m.in. Iron Maiden - w przedsprzedaży 120 euro. A "najlepszy zespół świata" się ceni.



#1022 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 stycznia 2018 - 22:01

Ale Pan u góry ma rację. Dlaczego Europejski leg jest tak nędzny? Dlaczego wschodnia i południowa europa musi jeździć do durnego Berlina, czy innego Paryża na koncert?

Najlepiej... machnąć ręką, pier... po dwa/trzy koncerty w Berlinie i do widzenia. Oni zasługują na nagrodę "najgorsza trasa koncertowa". U2 to dobra muzyka i idiotyczny marketing/promocja/wszystko inne. Potem będziecie pisać, jak to fajnie było w Berlinie, czy tam innym Amsterdamie, ale nikt nawet nie zaprotestuje na ich durnej stronie. Po prostu przytakujecie ich debilizmowi, płacąc po 2000zł za koncert.

Aaa... ceny biletów to kolejny rozdział bezsensu. 250 euro za bilet - brawo! Za 4 dni festiwalu pod Wiedniem, gdzie zagra m.in. Iron Maiden - w przedsprzedaży 120 euro. A "najlepszy zespół świata" się ceni.

Te protesty na 100% tak bardzo ich obchodzą xd
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#1023 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 27 stycznia 2018 - 22:09

Ale Pan u góry ma rację. Dlaczego Europejski leg jest tak nędzny? Dlaczego wschodnia i południowa europa musi jeździć do durnego Berlina, czy innego Paryża na koncert? 

 

Najlepiej... machnąć ręką, pier... po dwa/trzy koncerty w Berlinie i do widzenia. Oni zasługują na nagrodę "najgorsza trasa koncertowa". U2 to dobra muzyka i idiotyczny marketing/promocja/wszystko inne. Potem będziecie pisać, jak to fajnie było w Berlinie, czy tam innym Amsterdamie, ale nikt nawet nie zaprotestuje na ich durnej stronie. Po prostu przytakujecie ich debilizmowi, płacąc po 2000zł za koncert.

 

Aaa... ceny biletów to kolejny rozdział bezsensu. 250 euro za bilet - brawo! Za 4 dni festiwalu pod Wiedniem, gdzie zagra m.in. Iron Maiden - w przedsprzedaży 120 euro. A "najlepszy zespół świata" się ceni.

Ja kupiłem dwa bilety. Z karty zeszło mi 412pln. Do Berlina dojeżdżam w 1.5h za ok 90pln.



#1024 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 stycznia 2018 - 23:53

Ale Pan u góry ma rację. Dlaczego Europejski leg jest tak nędzny? Dlaczego wschodnia i południowa europa musi jeździć do durnego Berlina, czy innego Paryża na koncert? 

 

Najlepiej... machnąć ręką, pier... po dwa/trzy koncerty w Berlinie i do widzenia. Oni zasługują na nagrodę "najgorsza trasa koncertowa". U2 to dobra muzyka i idiotyczny marketing/promocja/wszystko inne. Potem będziecie pisać, jak to fajnie było w Berlinie, czy tam innym Amsterdamie, ale nikt nawet nie zaprotestuje na ich durnej stronie. Po prostu przytakujecie ich debilizmowi, płacąc po 2000zł za koncert.

 

To fakt, takiego steku lukru jaki wylewał się na zespół po ogłoszeniu trasy europejskiej (na forum chyba, bo komentarze pod ogłoszeniem trasy oczywiście zablokowane) to dawno nie widziałem. Tylko Polacy gdzieś się później przewinęli z pytaniem o koncert u nas. Może jeszcze kilku ludzi z Am. Południowej, a cała reszta mocno zachwycona, że w ogóle są...

 

Ja kupiłem dwa bilety. Z karty zeszło mi 412pln. Do Berlina dojeżdżam w 1.5h za ok 90pln.

 

Ale dodaj co to za bilety. Pewnie z najgorszą widocznością. Ja chcąc być na płycie (a wg cennika to i tak są jedne z najtańszych miejsc, bo komfort niższy - chyba tu trzeba niezmiernie się cieszyć!?!?) musiałem zapłacić tyle z 1 bilet...

 

Niestety są to takie ceny, że trzeba wybierać - albo jadę na U2, albo na 2-3 inne koncerty w kraju. A pomyślmy o innych krajach Europy Wschodniej i Południowej, gdzie może to być w ogóle nieosiągalne.



#1025 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 28 stycznia 2018 - 00:18

Ceny minimalnie wyższe niż w 2015. Fakt, brałem najtańsze trybuny z premedytacją. Dzięki kodzikowi z Empiku udało się. Bardzo przyjemne miejsca na wprost, nad wybiegiem. Za ok 200pln/os.  możliwość zobaczenia na żywo U2, to nie jest wg mnie wygórowana kwota. 



#1026 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 stycznia 2018 - 00:22

Proponuję zostać fanem Bossa

#1027 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 28 stycznia 2018 - 00:29

Proponuję zostać fanem Bossa

Tak na szybko sprawdziłem. Teraz Boss gra na Broadwayu. Bilety wyprzedane. Viagogo ok 5000pln za sztukę. Zapraszam!



#1028 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 stycznia 2018 - 00:43

Nie no, serio, nasze polskie gwiazdki liczą sobie często po 150-200 zeta za koncert.
Sting pojawiający się u nas częściej niż Golce niedawno życzył sobie ok. tysiaczka za bilet.
Czego się spodziewacie?
U2 serwują najlepszy towar. I to mocno drogi w realizacji. A tutaj niektórzy płaczą, że raz na kilka lat trzeba parę stów wydać.

#1029 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 28 stycznia 2018 - 08:59

Nie no, serio, nasze polskie gwiazdki liczą sobie często po 150-200 zeta za koncert.
Sting pojawiający się u nas częściej niż Golce niedawno życzył sobie ok. tysiaczka za bilet.
Czego się spodziewacie?
U2 serwują najlepszy towar. I to mocno drogi w realizacji. A tutaj niektórzy płaczą, że raz na kilka lat trzeba parę stów wydać.

agree - przeciez nasze emocje sa bezcenne......



#1030 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 28 stycznia 2018 - 10:33

 ale nikt nawet nie zaprotestuje na ich durnej stronie

 

Ale jak to nie? :D Ja próbowałem ich szkalować na każdej podstronie dotyczącej koncertów ale oczywiście moich komciów nie opublikowali :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#1031 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 28 stycznia 2018 - 11:41

Po prostu przytakujecie ich debilizmowi, płacąc po 2000zł za koncert.

 

Aaa... ceny biletów to kolejny rozdział bezsensu. 250 euro za bilet - brawo! 

Średnia cena biletu na TJTree '17 to 94 EUR

 

 

Średnie ceny biletów (w USD) w 2017

Ceny na U2 nie odbiegają od światowego Topu.

 

1oztZam.jpg



#1032 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 stycznia 2018 - 12:14

Koledze bardziej chyba chodziło o koszty wyjazdu. Trudne życie mają Polacy.

#1033 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 stycznia 2018 - 12:21

Ceny jak ceny, trudno żeby bilet kosztował 40 zł. Ale cholera chodzi o dostępność. Trasa 360 była pod tym względem idealna, dotarli w niemal każdy region świata i wszyscy byli zadowoleni. Jeśli są naprawdę the biggest band in the world to każda trasa powinna wyglądać tak jak 360-tka. 

Zwłaszcza, że była to najbardziej dochodowa trasa w historii muzyki. Czyli jak widać można zarobić jeżdżąc w tak egzotyczne kierunki jak Turcja, Chorwacja czy - o zgrozo! - Polska. 



#1034 Karolina111

Karolina111

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko-pomorskie

Napisano 28 stycznia 2018 - 13:25

Info z  U2.com:
 
Additional dates: [/size]Berlin (Sep 1), [/size]Cologne (Sep 5), [/size]Paris (Sep 12), [/size]Lisbon (Sep 17), [/size]Madrid (Sep 21), [/size]Hamburg (Oct 4), [/size]Amsterdam (Oct 8), [/size]Manchester(Oct 20) and [/size]London (Oct 24):[/size]
 

  • eXPERIENCE Group presale start - Tue. Jan. 30 (10am) **Lisbon presale starts @ 3pm 
  • iNNOCENCE Group presale start - Wed. Jan. 31 (10am)
  • U2.com Subscriber presale ends - Thu. Feb. 1 (5pm)
  • Public on sale: Friday, Feb. 02 (9am UK /10am Europe)


Jeżeli kupiłam subskrybuje w sobotę to jestem w grupie iNNOCENCE Group presale start - Wed. Jan. 31 (10am) ??

#1035 pastus

pastus

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów

Napisano 28 stycznia 2018 - 13:28

Jeżeli kupiłam subskrybuje w sobotę to jestem w grupie iNNOCENCE Group presale start - Wed. Jan. 31 (10am) ??

tak

 

a co z kodami Empikowymi?



#1036 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 28 stycznia 2018 - 15:17

Generalne info było takie, że będą działały tylko na te pierwsze koncerty. Na dokładki już nie.



W irlandzkim radio powiedzieli, że jutro rano ogłoszenie dat koncertów w Belfaście i Dublinie.

#1037 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 29 stycznia 2018 - 01:12

W przyszłym tygodniu mają ogłosić Belfast i Dublin.
Najprawdopodoniej:
Belfast 1 - 31.10
Belfast 2 - 01.11
Dublin - 2 do 4 koncertów - 05.11-10.11

Plotki zaczynają się sprawdzać.

 

DUqr_VpU8AA0DMd.jpg



#1038 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 29 stycznia 2018 - 08:00

Za FB...
y13Nty4.jpg

W sprzedaży od piątku, czyli muszą dzisiaj ogłosić i presale od jutra.

#1039 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 29 stycznia 2018 - 09:24

na http://www.u2.com/tour już jest. Daty się zgadzają z tym, co przedstawił Mars.

 

To teraz tym dziwniej wygląda dziura między Madrytem a Kopenhagą. No ewidentnie tu jedno miasto wycięli...


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#1040 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 29 stycznia 2018 - 10:18

Może jeszcze coś wstawią..(?)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Facebook (1)