Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experience + Innocence Tour 2018 - wszystko o nowej trasie


  • Please log in to reply
1461 replies to this topic

#901 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 18 stycznia 2018 - 08:33

Jest w dzisiejszym mailu od U2.com cyt. „Please note: for dates in Europe your unique presale code can be used in one transaction only to buy up to two tickets for a show.

See through in the sunlight


#902 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 stycznia 2018 - 08:36

Cyrk.

#903 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 18 stycznia 2018 - 09:06

Pojebane

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#904 umberto

umberto

    Użytkownik

  • Members
  • 32 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdansk

Napisano 18 stycznia 2018 - 09:07

Jest w dzisiejszym mailu od U2.com cyt. „Please note: for dates in Europe your unique presale code can be used in one transaction only to buy up to two tickets for a show.

 

a jeszcze niedawno informowali, że można kupić w sumie 2 bilety:

"Your code can be used to purchase up to TWO (2) tickets in total for shows on #U2eiTour 2018"



#905 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 18 stycznia 2018 - 09:28

Czyli apel - nie marnujmy kodów - jak mamy kasę to kupujmy dwa bilety - na pewno ktos z forum odkupi jeden a koszty wysyłki będzie można podzielić (szczególnie te z DE)

#906 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 stycznia 2018 - 15:25

Prośba do adminów: można zrobić oddzielny topic "Why not in Poland?" z żalami na świat i fantastycznymi teoriami, gdzie nas mogą jeszcze zmieścić i dlaczego śmierć, dlaczego wojny, dlaczego marketing? 

 

Pozdrawiam


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#907 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 18 stycznia 2018 - 15:41

Posty odnośnie biletów, wszystkich cyrków, kodów itede przeniosłam tu: http://u2forums.com/...ypresalebilety/. Wszystko o tym będzie w jednym topicu, cobyśmy się nie pogubili w temacie samej trasy, więc zapraszam tutaj ;)



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#908 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 18 stycznia 2018 - 16:22

Dobrze widzę że Lizbona już wyprzedana prawie? Zostały najtańsze bilety za 37 euro? No i redy... Dziwna ten presale nie wierzę że tyle subow Experience jest!

#909 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 18 stycznia 2018 - 16:24

spokojnie, może nie wrzucili całej puli ;)


Midnight is where the day begins.


#910 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 18 stycznia 2018 - 16:28

Na każdą przedsprzedaż jest określona pula biletów. 



#911 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 18 stycznia 2018 - 16:53

Ja tylko przypomnę, że 09.01.2017 ogłosili TJTree Tour

16.01.2017 zrobili dokładki..



#912 matwiktor1

matwiktor1

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 18 stycznia 2018 - 22:25

Może to głupie pytanie ale zastanawia mnie czemu przy zakupie biletów na płytę np do Hamburga mamy rozbieżność od 47.25 do 231.25 EUR ?

#913 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 18 stycznia 2018 - 22:35

cena na płytę w Hamburgu była jedna. ta rozpiętość wzięła się pewnie stąd, że spojrzałeś na wszystkie bilety :P


Midnight is where the day begins.


#914 matwiktor1

matwiktor1

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:06

Po wyścigu po bilety z kodem U2.com mogę powiedzieć jedno ... To jakieś ku... nieporozumienie !!!!! po 5 min nie było już biletów na płytę ! 



#915 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:14

Po wyścigu po bilety z kodem U2.com mogę powiedzieć jedno ... To jakieś ku... nieporozumienie !!!!! po 5 min nie było już biletów na płytę ! 

ale czemu nieporozumienie? przecież kod nie gwarantuje zdobycia biletu. równie dobrze subskrybentów mogłoby być więcej niż biletów na jeden koncert i nic nie poradzisz, że jest wtedy rzeź. a trzeba pamiętać, że zostawiają jeszcze drobne pule na sprzedaż generalną..


Midnight is where the day begins.


#916 matwiktor1

matwiktor1

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:20

ale czemu nieporozumienie? przecież kod nie gwarantuje zdobycia biletu. równie dobrze subskrybentów mogłoby być więcej niż biletów na jeden koncert i nic nie poradzisz, że jest wtedy rzeź. a trzeba pamiętać, że zostawiają jeszcze drobne pule na sprzedaż generalną..

Ale słuchaj no nie w 5 minut a nawet mniej ... Szansa na wykorzystanie kodu z U2.com jednak nie przepadła bo w ferworze walki i zamieszania wziąłem RED Zone i nie wiem jak przeżyję tą sumę ale w końcu raz się żyje. 

Gold Hot i Silver Hot z trybunami nie były wcale jakieś rewelacyjne jeżeli chodzi o miejsca. VIP był drogi kosmicznie poza tym dla kolacji nie będę tyle dopłacał. Jadę w końcu na koncert. 

 

Mam dodatkowy kod z Empik jeżeli ktoś chce chętnie oddam bo już nie będzie mi potrzebny 



#917 matwiktor1

matwiktor1

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:22

Ale słuchaj no nie w 5 minut a nawet mniej ... Szansa na wykorzystanie kodu z U2.com jednak nie przepadła bo w ferworze walki i zamieszania wziąłem RED Zone i nie wiem jak przeżyję tą sumę ale w końcu raz się żyje. 

Gold Hot i Silver Hot z trybunami nie były wcale jakieś rewelacyjne jeżeli chodzi o miejsca. VIP był drogi kosmicznie poza tym dla kolacji nie będę tyle dopłacał. Jadę w końcu na koncert. 

 

Mam dodatkowy kod z Empik jeżeli ktoś chce chętnie oddam bo już nie będzie mi potrzebny 

Jeżeli okaże się, że dołożą teraz Polskę to możecie być pewni, że będę pierwszym fanem, który wejdzie na scenę i kopnie Bona w tyłek 



#918 Kusy

Kusy

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:25

Bilety na zespołu pokroju U2, Pearl Jam, Metallica czy Rolling Stones znikają w kilka minut - trzeba się do tego przyzwyczaić ;)

A poza tym to była tylko pre-sale, będą jeszcze bilety na płytę w general. trzeba polować. 



#919 matwiktor1

matwiktor1

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:27

Ale słuchaj no nie w 5 minut a nawet mniej ... Szansa na wykorzystanie kodu z U2.com jednak nie przepadła bo w ferworze walki i zamieszania wziąłem RED Zone i nie wiem jak przeżyję tą sumę ale w końcu raz się żyje. 

Gold Hot i Silver Hot z trybunami nie były wcale jakieś rewelacyjne jeżeli chodzi o miejsca. VIP był drogi kosmicznie poza tym dla kolacji nie będę tyle dopłacał. Jadę w końcu na koncert. 

 

Mam dodatkowy kod z Empik jeżeli ktoś chce chętnie oddam bo już nie będzie mi potrzebny 

Kod poszedł dla campeon - jak to się mówi kto pierwszy ten lepszy 



#920 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 19 stycznia 2018 - 11:31

Bilety na zespołu pokroju U2, Pearl Jam, Metallica czy Rolling Stones znikają w kilka minut - trzeba się do tego przyzwyczaić ;)
A poza tym to była tylko pre-sale, będą jeszcze bilety na płytę w general. trzeba polować.

spojrzałem na maila z potwierdzeniem na plyte Hamburg 10:03 ! :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Facebook (1)