Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experience + Innocence Tour 2018 - wszystko o nowej trasie


  • Please log in to reply
1461 replies to this topic

#321 pastus

pastus

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów

Napisano 12 stycznia 2018 - 08:55

Dokładnie tak, mam obawy czy Empik to ogarnie... myśle ze jeżeli to prawda z tym wtorkiem to na dniach będzie coraz więcej przecieków....

#322 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 12 stycznia 2018 - 09:36

Ale jestem cholernie ciekaw co wymyśli empik z tymi kodami.. :') Jak oni to ogarną to będzie cud. Prawdziwy cud.

Czekam na sytuację, kiedy U2 będzie czekało z ogłoszeniem trasy na empik :D Albo sprzedaż na polskie koncerty rozpocznie się później od pozostałych, bo czegoś nie ogarną. Po grudniowej sytuacji absolutnie dopuszczam taką możliwość ;)

W końcu za brak albumowego presale mogą spłynąć zbiorowe pozwy nie tylko do empika, ale też do U2.com.

 

@\/ a sama informacja/reklama na stronie u2.com, że kupno albumu daje presale? To nie był link tylko integralna treść U2.com. Oczywiście bardziej to skomplikowane, no ale..

 

Tak czy owak, będą koncerty, będziemy na koncertach ^^



#323 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 12 stycznia 2018 - 10:31

Nie no, czemu do U2.com? Umowę zawieraliśmy wyłącznie z Empikiem ;) To już będzie ich problem...


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#324 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 stycznia 2018 - 18:49

Teoretycznie to takie proste... Empik ma przecież w bazie listę maili wszystkich osób, które zamówiły u nich SOE między 1 a 30 (31 :D) listopada zeszłego roku. No i po prostu na te maile wysyła kody otrzymane od U2.com. Ale wiadomo że to spieprzą i albo w ogóle nie wyślą, albo z niewiadomych powodów wyślą tylko niektórym.



#325 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 12 stycznia 2018 - 19:07

Zamieszanie będzie, mamy to jak amen w pacierzu. Pytanie tylko w jakiej skali. Lepiej już teraz zbierać energię na walkę :rolleyes:


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#326 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 12 stycznia 2018 - 22:46

PLOTKA ALERT:
Lipiec i Sierpień - wakacje dla U2
EuroLeg potrwa 2 miesiące: wrzesień i październik. Tylko halowe koncerty.



#327 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 stycznia 2018 - 23:18

Coraz więcej plotek, pewnie na początku przyszłego tygodnia ogłoszą. 



#328 VietnaM

VietnaM

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gniezno

Napisano 13 stycznia 2018 - 10:23

Nieoficjalnie.
Październik, Gliwice.
https://silesion.pl/...lask-13-01-2018

#329 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 stycznia 2018 - 10:49

A moze Włoszczowa??. Sorry ale majac do dyspozycji Kraków, Łódź czy Gdansk z ich swietnymi halami i infrastrukturą kto będzie pchal sie do Live in.. Gliwice. Dla mnie bzdura. Stawiam 2 x Kraków. 



#330 orzech65

orzech65

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 11:06

Jako Gliwiczanin odpowiadam - Właśnie została oddana do użytku nowa hala "Podium Arena", która  może pomieścić prawie 17 tys osób(o ile pamiętam 13.700 z możliwością rozbudowy o dalsze 2.800) - miejsca siedzące... czyli z płytą myślę, że ok 26-27 tys. (w założeniu ma ona zastąpić Spodek), czyli Kraków przebija...  Oczywiście nie wiadomo jak z akustyką natomiast myślę, że gorzej niż w Krakowie być nie może (niestety). W maju przyjeżdża Armin van Buuren (bilety wyprzedane) i będzie można sprawdzić akustykę. Oczywiście Gliwice to nie Kraków,czy Gdańsk, ale to fajne miasto... i co warto zauważyć, że świetnym dojazdem (hala jest około 3-4 minut samochodem od skrzyżowania autostrad A1 i A4).  



#331 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 stycznia 2018 - 11:08

A j a k jest z noclegami? 



#332 orzech65

orzech65

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 11:28

Jeżeli ktoś będzie czegoś szukał, to mogę doradzić, nie jest najgorzej (w ścisłym centrum - ok 10-15 minut od hali m.in. Qubus oraz Diament. Dodam, że moje doświadczenie wskazuje, ze ceny są znacznie bardziej przyjazne niż np. w Łodzi, czy Warszawie - choć jeżeli rzeczywiście przyjedzie U2 to mogą one "oszaleć.

Jeżeli ktoś szuka czegoś bardziej ekonomicznego to dodam, że hala jest na skraju miasteczka akademickiego Politechniki Śląskiej (zatem myślę, ze miejsca będą udostępniać akademiki, których jest tu masa - wtedy do hali jest ok. 1-5 minut piechotą).  Dodam, że cały Śląsk to w to jedna wielka aglomeracja. Zatem można szukać też noclegów w Katowicach, czy np. w Zabrzu (trochę dalej).  Z Katowic do hali w Gliwicach autostradą jest dokładnie 14 minut (pociągiem pół godziny), zatem jeżeli nie w Gliwicach spokojnie można bukować nocleg w Katowicach (zwłaszcza coś z nieco wyższej półki -sprawdzone są Marriott oraz Novotel). Jedyne co rodzi moje wątpliwości to parkingi (ostatnio byłem pod halą i wydaje mi się, że może ich być mało), dlatego nie wiem, czy nie będzie najlepiej zaparkować na terenie centrum handlowego Nowa Europa, które jest przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4) i do hali przejść się piechotą (nie szedłem, ale myślę, że ok. 30 minut).    



#333 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 13 stycznia 2018 - 11:50

Oczywiście nie wiadomo jak z akustyką natomiast myślę, że gorzej niż w Krakowie być nie może (niestety). 

 

Byłem w Krakowie na Bryanie Adamsie i było bardzo przyzwoicie


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#334 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 13 stycznia 2018 - 11:51

Jako Gliwiczanin odpowiadam - Właśnie została oddana do użytku nowa hala "Podium Arena", która może pomieścić prawie 17 tys osób(o ile pamiętam 13.700 z możliwością rozbudowy o dalsze 2.800) - miejsca siedzące... czyli z płytą myślę, że ok 26-27 tys. (w założeniu ma ona zastąpić Spodek)

13 tys na płytę szczególnie przy tej scenie? Nie sadze :/

#335 sunsfan

sunsfan

    Użytkownik

  • Members
  • 112 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Jastrzębie-Zdrój

Napisano 13 stycznia 2018 - 11:57

Ślonsk jest zajebisty ! Jeśli Gliwice się się potwierdzą to będzie doskonale :) Pozdro z Kato ! :)

#336 orzech65

orzech65

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 12:14

W Krakowie byłem m.in. na Depeche Mode, Queen, Green Day i paru innych koncertach... Na płycie jest. świetnie.  Niestety nie wiem dlaczego, na trybunach akustyka jest słaba (to nie tylko moja opinia). Znacznie lepiej pod tym względem jest w Łodzi (w moim rankingu to najlepsza hala koncertowa w Polsce). Jeśli chodzi o płytę, założyłem 9.500 (taką liczbę podaje m.in. Kraków)  do 10 tys. Zgadzam się, że przy tej scenie może wyjść mniej, ale i tak mamy koncert na 20 tys osób. Moja druga połowa kazała wspomnieć o tym, że dojazd pod samą halę ze zjazdu z autostrady może być koszmarny (ma rację, ale chyba tak jest na wszystkich koncertach). Dodam, że alternatywnie można dojechać do hali z Katowic tzw. DTŚ (drogowa trasa średnicowa - po dwa pasy w każdą stroną) z Katowic także ok 15 minut - wtedy najlepiej szukać parkingu w okolicach giełdy samochodowej. Lotnisko jest w Pyrzowicach - od hali 30 minut samochodem autostradą A1.    



#337 andy85

andy85

    Użytkownik

  • Members
  • 58 Postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 12:15

Jeżeli ktoś będzie czegoś szukał, to mogę doradzić, nie jest najgorzej (w ścisłym centrum - ok 10-15 minut od hali m.in. Qubus oraz Diament. Dodam, że moje doświadczenie wskazuje, ze ceny są znacznie bardziej przyjazne niż np. w Łodzi, czy Warszawie - choć jeżeli rzeczywiście przyjedzie U2 to mogą one "oszaleć.

Jeżeli ktoś szuka czegoś bardziej ekonomicznego to dodam, że hala jest na skraju miasteczka akademickiego Politechniki Śląskiej (zatem myślę, ze miejsca będą udostępniać akademiki, których jest tu masa - wtedy do hali jest ok. 1-5 minut piechotą).  Dodam, że cały Śląsk to w to jedna wielka aglomeracja. Zatem można szukać też noclegów w Katowicach, czy np. w Zabrzu (trochę dalej).  Z Katowic do hali w Gliwicach autostradą jest dokładnie 14 minut (pociągiem pół godziny), zatem jeżeli nie w Gliwicach spokojnie można bukować nocleg w Katowicach (zwłaszcza coś z nieco wyższej półki -sprawdzone są Marriott oraz Novotel). Jedyne co rodzi moje wątpliwości to parkingi (ostatnio byłem pod halą i wydaje mi się, że może ich być mało), dlatego nie wiem, czy nie będzie najlepiej zaparkować na terenie centrum handlowego Nowa Europa, które jest przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4) i do hali przejść się piechotą (nie szedłem, ale myślę, że ok. 30 minut).    

W Gliwicach nie ma bazy noclegowej - te hotele, które podałeś, są normalnie pozapełniane przez kadrę menedżerską strefy przemysłowej, a nawet będąc puste, oferują łącznie maksymalnie kilkaset miejsc noclegowych. To pierwsza rzecz. Z CH Europa Centralna nie da się iść pieszo i nie da się tam dojść pieszo (jest przy autostradzie i poza jakimiś nielegalnymi ścieżynkami nie ma tam dojścia). Spod dworca kolejowego nie dojeżdża tam też żaden autobus, ale pieszo jest to jakieś 15-20 minut. Co do samego koncertu, to jest bardzo duża szansa, że jednak będzie w Gliwicach.



#338 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 13 stycznia 2018 - 12:48

Mogę przygarnąć kilka osób na nocleg jeśli koncert w G pyknie ;) mieszkam kilometr od hali

last  


#339 orzech65

orzech65

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 12:57

- co do miejsc hotelowych - dlatego polecałem Katowice;  

- co do dojścia pieszo z CH Europa - to zależy co nazywamy oficjalnym dojściem ... myślę, że Policja zabezpieczy dojście (kawałek trzeba rzeczywiście przejść ulicą - nie sądzę, aby w dniu koncertu był z tym problem, zobacz jak to wygląda przykładowo w Warszawie pod Stadionem Narodowym w dniu koncertu); 

- autobusy spod dworca - wszystkie, które kierują się ul. Pszczyńską w stronę Sośnicy pamiętam  m.in.nr  32.



#340 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 stycznia 2018 - 13:29

Nieoficjalnie.
Październik, Gliwice.
https://silesion.pl/...lask-13-01-2018

U2 w Gliwicach? To chyba jakiś zart o ile mi wiadomo hala podium jest za mała na takie duże koncerty pomieści tylko 17 tysięcy osób. Strona hali - http://hala.gliwice.eu/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych