Skocz do zawartości


Zdjęcie

Get Out On Your Own Way - singiel i opinie.


  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#301 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 stycznia 2018 - 12:21

No ale teraz jest na oficjalnym kanale U2. Raczej stamtąd nic nie znika ;) 

 

Dla zabezpieczenia polecam tę stronę do pobierania filmów prosto z yt: https://en.savefrom....w.ssyoutube.com



#302 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 20 stycznia 2018 - 16:27


Jaśku.. w każdej chwili może zniknąć. Już to było. Ile razy juz pisaliście..? "Było na tubce.. ale nie mogę znaleźć.. HELP!"

+100% poparcia. Gdyby fani ze świata swego czasu pewnych rzeczy ni ściągnęli, to dzisiaj tylko plotki by chodziły o nich.

Masa materiałów z początku U2 w internecie lata 2000-2003, a nawet wcześniejsze. Wszystko co leciało "Live". Masa nagrań tylko streamowanych na u2.com. Itd... :rolleyes:

No ale teraz jest na oficjalnym kanale U2. Raczej stamtąd nic nie znika ;)

Powiedziałbym, że to pogląd graniczący z naiwnością. ;) To "raczej" w każdej chwili może okazać się, że jednak czegoś już nie możemy znaleźć.
________________________________________

 

Dobra, wróćmy do tego klipu lepiej. No przecież zły nie jest, jakiś bardzo dobry też nie jest ale szczerze mówiąc - kogo to naprawdę obchodzi poza nami? Era wideoklipów się niestety raczej skończyła parę lat temu, w sumie jedyną opcją żeby został szerzej zauważony była jakaś kontrowersja w nim.

No, ale właśnie mi przede wszystkim chodzi o mnie samego! :P To czy innym się podoba mniej mnie nurtuje, bardziej jestem zły, że zawalili dobrze zapowiadający się teledysk, a wcisnęli taki gniot.
 

Life in technicolor jest podobne tylko przez te pastelowe kolory, generalnie Coldplay ostatnio właśnie takie teledyski w tej kolorystyce robi dlatego wcześniej pisałem że jest Coldplayowy, ale podstawowa różnica jest taka że ich jest humorystyczny a jutowy- no właśnie, o zgrozo co dla niektórych politycznie zaangażowany. Poza tym technika poklatkowa to coś wspaniałego i cały ten hejt na nich za to to jakaś żenada moim zdaniem. Oczywiście to nie jest żadne odkrycie ameryki, jakieś przekraczanie granic, nowość której nikt wcześniej nie robił, ale też nikt nie mówił że taki ma być i nikt takiego nie oczekiwał. Po nijakim video do Best thing i całkiem niezłym do American soul ten jest moim zdaniem jak do tej pory najlepszy.

No i czemu np. teledysk do GOOYOW nie mógłby być humorystyczny? Z tymi meksykańskimi wstawkami? :ph34r: Why?
 
Ja nie mam nic przeciwko zaangażowaniu politycznemu U2, czy Bono, ja często ich popierałem, ale ostatnio wygląda jakby bardzo na siłę chcieli wcisnąć ten przekaz wszędzie gdzie się da. TO się robi już niezdrowe lekko.
 
Best Thing - prosty utwór o miłości, napisany do żony - a w teledysku co???? AMERYKA! Nie pamiętam, by tak samo postępowali np. przy kręceniu Sweetest Thing...
GOOYOW - opowiadamy, jaki to utwór o córkach - a w teledysku co???? AMERYKA! Wyobrażacie sobie taki teledysk do Original Of The Species?? Bo ja nie...
 
Jedynie do American Soul - OK, pasuje.
 
Na razie Blackout im wyszedł najlepiej, bez kombinowania.

 

 

PS. Co ciekawe pomimo politycznie zaangażowanego teledysku wycięto Lamara, co chyba wydaje się być zgodne z U2Logic.



#303 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 stycznia 2018 - 23:04

A kogo obchodzą jeszcze teledyski?? 



#304 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 stycznia 2018 - 01:32

Właśnie to kolejny teledysk po JEBTAM, który nijak się ma do treści piosenki, takie polityczne rzeczy to w American Soul i Blackoucie by pasowały, a nie w piosence o wchodzeniu w dorosłość córek Bono  <_< Chociaż w sumie Meksyk i kręcenie się w 360 stopniach na tle gwiazd też by do tego nie bardzo pasowały  ;) No ale politykę w teledyskach to niech lepiej zostawią do piosenek "politycznych", tutaj to jest wciskanie na siłę, nic dziwnego, że ludzie zrażają się do U2. Sama technika, w jakiej wykonano teledysk interesująca, dobry pomysł, szkoda że już o nieodpowiedniej treści, mogliby pociągnąć wątek tej dziewczyny z początku clipu, a nie wchodzić później z Trumpem i KKK  <_<

 

Co do samej piosenki to podoba mi się coraz bardziej, naprawdę bardzo urosła od pierwszego przesłuchania. Myślę, że przyczyniło się do tego to, że jest grana bardzo często w Esce Rock i w zasadzie słyszę ją teraz codziennie (a znowu aż tak długo w ciągu dnia tego radia nie słucham, z godzinę rano i chwilę po południu czasem). Także jakaś tam promocja piosenki w tych nie najbardziej komercyjnych stacjach radiowych istnieje i nawet działa na moim przykładzie  :D



#305 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 21 stycznia 2018 - 09:46

Teledysk nie musi pasować do tekstu, no ale w tym wypadku KKK to już ostra przeginka  :angry:


It's no secret that the stars are falling from the sky

#306 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 21 stycznia 2018 - 09:55

Hehe ale was męczy ten ku kluks klan xd

#307 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 21 stycznia 2018 - 11:07

A mi klip się bardzo podoba. Aczkolwiek chciałbym aby druga wersja mexico jednak się pokazała.
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#308 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 21 stycznia 2018 - 12:40

Teledysk nie musi pasować do tekstu, no ale w tym wypadku KKK to już ostra przeginka  :angry:

 

No tak, to też żeby nie wyszło, że wymagam 100% spójności, gdzie wiadomo, że czasem z interpretacją utworu w przypadku niektórych tekstów Bono są problemy.

 

 

Hehe ale was męczy ten ku kluks klan xd

 

Bo to chyba najbardziej charakterystyczny symbol tej wersji teledysku. Po prostu wygląda to na tani chwyt, aby zwiększyć oglądalność, a jeśli tak nie jest - to oznacza, że Bono ma mocno zawężone pole widzenia, bo reakcje są niemalże takie, jakby w USA do władzy doszedł Hitler, a an ulicach dochodziło do Holocaustu.

 

Sam nie przepadam za Trampem i jego niektórymi idiotycznymi decyzjami, ale prawda, jest taka, że USA 5 lat temu, a USA teraz wcale nie zmieniły się tak bardzo i te 5 lat temu mógł opowiadać, jaki to cudowny kraj, a teraz nagle tragedia??

 

Popatrzmy na zbrodnie, jakie USA popełniało w Iraku, w Guantanamo, w innym miejscach - za czasów Busha, za czasów Obamy  <_< i wtedy Bono słowem nie pisnął? Było wszystko OK? W Rosji masowo łamano prawa człowieka (w dużo większym stopniu niż w USA), ale mu nie przeszkadzało porozmawiać sobie z Miedwiediewem, teledysków o Rosji nie było. Po prostu nie lubię takich półprawd... :ph34r:

 

 

PS. Sorry za pociągnięcie tego w polityczną stronę, no ale sam teledysk chyba miał to na celu? Nie wiem, czy teraz da się to oddzielić, ale jak coś to najwyżej przenieść do wątku politycznego.



#309 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 stycznia 2018 - 21:16

Ciekawe, czy ktoś już się zastanawiał czy czasem teledysk nie był robiony w celach prowokacyjnych... :o Skoro nowy album U2 nie sprzedaje się dobrze to udostępnimy wideoklip, który ma... szokować. Zalatuje mi to chwytem marketingowym...



#310 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 stycznia 2018 - 21:25

Oficjalny tt opublikował kilka zdjęć z making of - teledysk podobno jest w 100% stworzony "analogowo" i nie zawiera ani jednego efektu cyfrowego:

 

DT5wAcEX0AAXi4h.jpg


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#311 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 21 stycznia 2018 - 21:44

Ciekawe, czy ktoś już się zastanawiał czy czasem teledysk nie był robiony w celach prowokacyjnych... :o Skoro nowy album U2 nie sprzedaje się dobrze to udostępnimy wideoklip, który ma... szokować.


a co w tym klipie jest takiego prowokującego i szokującego? trump, uchodźcy, kkk? co drugi zaangażowany politycznie zespół ma taki w swoim zasobie. serio, Green Day wszystkie do ostatniego albumu, i tam jakoś nikt im nie wytyka, że za dużo polityki... bo to u nich normalne, tak jak u naszych dziadów ;)

IrishGirl z u2.heh.pl


#312 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 stycznia 2018 - 21:50

Zalatuje to chwytem marketingowym, ponieważ nowa płyta ponoć sprzedaje się słabo.



#313 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 21 stycznia 2018 - 22:17

Teledysk zdobywa niezłe wciry na yt - 4k łapek w dół, co prawda 3x więcej w górę, ale to i tak rzadka proporcja.



#314 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 stycznia 2018 - 22:58

 co drugi zaangażowany politycznie zespół ma taki w swoim zasobie. serio, Green Day wszystkie do ostatniego albumu, i tam jakoś nikt im nie wytyka, że za dużo polityki... bo to u nich normalne, tak jak u naszych dziadów ;)

Niech sobie robią polityczne teledyski, ale do politycznych songów, jak pisałem wcześniej, American Soul, Blackout o Ameryce, czy też Summer of Love albo Red Flag Day o Syrii, naprawdę mają pole do popisu i spory wybór wśród nowych piosenek, to wrzucają takie rzeczy do GEJÓW, tak jakby najważniejszą radą Bono dla córek jest to, żeby nie popierały nigdy Trumpa.



#315 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 21 stycznia 2018 - 23:27

Niech sobie robią polityczne teledyski, ale do politycznych songów, jak pisałem wcześniej, American Soul, Blackout o Ameryce, czy też Summer of Love albo Red Flag Day o Syrii, naprawdę mają pole do popisu i spory wybór wśród nowych piosenek, to wrzucają takie rzeczy do GEJÓW, tak jakby najważniejszą radą Bono dla córek jest to, żeby nie popierały nigdy Trumpa.

 

Bardzo mądra rada.



#316 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 stycznia 2018 - 00:13

do kosza 



#317 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 stycznia 2018 - 20:51

Spodziewaj się fajnego clipu z Meksyku, dostań animowane kartonowe wycinanki z pudeł (i gości z KKK?) i mało interesuje mnie fakt ile ktoś poświęcił czasu na animację tych wycinanek. Come on.

Fuck. U2Logic



#318 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 stycznia 2018 - 23:58

Może nie zanotowaliście ale to nawiązanie do pewnych konkretnych wydarzeń w US w ostatnim roku którym retoryka Trumpa którego tu krytykują mocno sprzyja, nic nowego że U2 jedzie prezydenta stanów, poza tym, tekst jest o jego córkach bo raz tak powiedział? Nie, może być totalnie uniwersalny, może zmienić znaczenie wobec kontekstu na świecie czy w życiu. Autor ma do tego prawo. I kto powiedział że ten z Meksyku będzie fajny? A może wyszedł im kolejny Ajstyl/JEBTAM? :P

 

Szkoda tylko że The Decemberists wypuściło podobny dokładnie w ten sam dzień i jest lepszy :P



#319 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 24 stycznia 2018 - 22:43

Pojutrze, w piątek  w necie ukaże się:

Get Out of Your Own Way (Afrojack Remix Radio Edit) (04:06)
Get Out of Your Own Way (Afrojack Remix Extended) (05:08)

 

afrojack.jpg



#320 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 stycznia 2018 - 22:46

Widać tę OFENSYWĘ MEDIALNĄ.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych