Skocz do zawartości


Zdjęcie

Get Out On Your Own Way - singiel i opinie.


  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#261 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 18 stycznia 2018 - 18:19

Trochę Coldplayowy :D ale podoba mi się, może dlatego że wiem ile pracy trzeba wsadzić w stworzenie  takiego 3,5 minutowego filmiku, podoba mi się też że są nawiązania do aktualnych wydarzeń, kolejne video na którym zespół po prostu gra - to byłoby nudne dla mnie ale spoko na pewno jeszcze nie jedno takie nakręcą i was zadowolą.



#262 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 18 stycznia 2018 - 18:31

Mistrzowie zaskoczeń


słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#263 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 18 stycznia 2018 - 18:45

ale podoba mi się, może dlatego że wiem ile pracy trzeba wsadzić w stworzenie  takiego 3,5 minutowego filmiku

ano. napisałam na szybcika, ale taka animacja poklatkowa to duża i czasochłonna robota.


IrishGirl z u2.heh.pl


#264 Karolina111

Karolina111

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko-pomorskie

Napisano 18 stycznia 2018 - 18:57

a może to Bono wszystko ręcznie wycinał, a my co, nie doceniamy?


Oo na to nie wpadłam!
Bono mistrz teledysków

#265 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 18 stycznia 2018 - 18:58

ano. napisałam na szybcika, ale taka animacja poklatkowa to duża i czasochłonna robota.

 

poza tym kojarzy mi się to z tyloma fantastycznymi animacjami stworzonymi w tej technice( również polskimi!a może przede wszystkim?)



#266 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 18 stycznia 2018 - 19:01

No cóż, nowy teledysk U2 nie odbiega jakością od ich ostatnich poczynań... B)


It's no secret that the stars are falling from the sky

#267 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 18 stycznia 2018 - 19:57

rany, więcej polityki już się nie dało? naprawdę? mało jeszcze ta płyta jest polityczna, musieli zrobić klip z Trumpem, KKK, murem przez świat i dzieckiem z Syrii?

 

ta piosenka ma dla mnie spory wydźwięk osobiście-emocjonalny. klip to całkowicie rujnuje. nie chcę go więcej oglądać.

 

 

kurde, wiem, zawsze byli polityczni, ale zawsze na tej drugiej płaszczyźnie byli jednak ludzcy, związkowi, życiowi. i klipy też były raczej takie. no a to to weźcie... <_<



#268 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 18 stycznia 2018 - 20:02

napchanie tu tylu odniesień do polityki jest tym bardziej bezsensowne mając na uwadze to, że Bono napisał Gejów dla swoich córek.. :huh:


Midnight is where the day begins.


#269 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 stycznia 2018 - 20:05

napchanie tu tylu odniesień do polityki jest tym bardziej bezsensowne mając na uwadze to, że Bono napisał Gejów dla swoich córek.. :huh:

 

Kto wie, może właśnie sensowne - z tego co widzę, już się rozeszła pogłoska, że w nowym klipie U2 widać Ku-Klux-Klan w Gabinecie Owalnym :D Jak się nie udało wejść na języki muzyką, to trzeba spróbować jakimś małym skandalikiem  B)

 

Nie mówię, że nie doceniam technicznego wykonania, ale.. mnie nie chodzi o to, żeby był "po prostu grający zespół", ale zawsze denerwowały mnie teledyski bez zespołu, nawet w czasach, kiedy nie kojarzyły się z klipami fan-made na Youtube. W teledysku ma się dziać, ma nie być nudno, ale ma być zespół - koniec kropka, przynajmniej dla mnie. To już jest naprawdę kolejny teledysk w tym stylu, "weźmy jakąś grupę artystowską ze squatu i niech coś wymyślo". I żeby to jeszcze były jakieś rzeczywiście kreatywne, ciekawe pomysły.. właśnie czekałem na ten klip z Meksyku, bo, oczywiście, on też może się okazać kupą, ale trailer sugerował przynajmniej tyle, że z jednej strony będzie zespół, a z drugiej zostało tu coś wymyślone, wykreowane, że nie będzie to np. kolaż filmików ze spaceru po Nowym Jorku. No cóż, nadal czekam.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#270 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 18 stycznia 2018 - 20:06

oo nieee, nie podejrzewam ich o taką przebiegłość :P


Midnight is where the day begins.


#271 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 18 stycznia 2018 - 21:51

Obejrzałem go jeszcze raz...Boże, to jest straszne. A ostatnia minuta z tymi paćkami to już jakiś hardcore na wyższym poziomie. Oni naprawdę nas testują...


It's no secret that the stars are falling from the sky

#272 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 18 stycznia 2018 - 22:00

ambiwalentny jutuowo dzień. Trochę bez sensu. 

 

z opisu na yt

 

 

A Few Words from the Directors ‘Broken Fingaz Crew’:

“The video addresses the current political situation: 2017 for us was the year fascists worldwide felt confident enough to raise their heads again, encouraged by Trump and other world leaders, who use people's fear to build more walls and segregation.

The song is both a personal letter and a clarion cry to the global situation, and in the same way, we've combined our psychedelic pop style with political imagery; shot entirely analogue, using paper cut and stop motion animation techniques”.
Editor: Adam Albo

 

wtf


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#273 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 18 stycznia 2018 - 22:01

Hejciki w kom :D na fb
http://www.terazrock...-way-wideo.html

#274 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 stycznia 2018 - 07:29

Na oficjalnych profilach U2 w social mediach też nie brakuje hejtów.

A propos... odchodząc od tematu: a może by tak zrobić ankietę z pytaniem: "Czy interesuje kogoś działalność pozamuzyczna U2 i Bono?" stawiając twierdzącą lub przeczącą odpowiedź (TAK lub NIE) ;)

Właśnie przejrzałam forum, żeby sprawdzić czy coś takiego było przeprowadzone... i nie było. Myślę, że taka ankieta może być przeprowadzona, tylko nie wiem jaka byłaby reakcja użytkowników forum. Zatem apeluję do administracji forum żeby zrobić ankietę na ten temat, chociaż z drugiej strony tematyka związana z działalnością społeczno-polityczną Bono i U2 jest dla fanów małoistotna.



#275 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 19 stycznia 2018 - 08:10

[...]chociaż z drugiej strony tematyka związana z działalnością społeczno-polityczną Bono i U2 jest dla fanów małoistotna.

serio? no chyba nie dla wszystkich.


Midnight is where the day begins.


#276 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 19 stycznia 2018 - 09:31

DK-ART, a po co ta ankieta? co ona niby ma sensownego wykazać? że jednych interesuje, a drugich nie? ale to już wiemy...


IrishGirl z u2.heh.pl


#277 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 stycznia 2018 - 12:25

napchanie tu tylu odniesień do polityki jest tym bardziej bezsensowne mając na uwadze to, że Bono napisał Gejów dla swoich córek.. :huh:

Też tego nie ogarniam. W BBC mówi, że to o córkach, a teledysk rypie polityką amerykańską... <_<

 

Obejrzałem go jeszcze raz...Boże, to jest straszne. A ostatnia minuta z tymi paćkami to już jakiś hardcore na wyższym poziomie. Oni naprawdę nas testują...

Te ostatnie kilkadziesiąt sekund to rzeczywiście, jakby dziecko z przedszkola robiło. Poza tym tam praktycznie już nic nie pokazują!?!?
 

Swoją drogą mi tez się kojarzy z Coldplay Life In Technicolor II - ale tam było to dużo lepiej zrobione i pasowało :ph34r::

https://www.youtube.com/watch?v=fXSovfzyx28

 

 

Powiem tak - jestem w coraz większym szoku co ten zespół wyprawia! :blink: :blink: :blink: Oni staczają się, choć sami myślą, że są coraz lepsi. Oni nie szanują fanów takimi posunięciami przy promocji albumów, przy kolejnych wydawnictwach, czy planowaniu tras.

 

Jeszcze trochę, a na prawdę nie będzie czego bronić w tym zespole :ph34r:.

 

 

PS I co tam do cholery robi KKK???? Brakuje, żeby jeszcze pojawiła się tam Polska i Węgry... :wacko:



#278 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 19 stycznia 2018 - 12:45

Zarzucać U2 zbytnie upolitycznienie.... Hahaha, ludzie zastanówcie się co piszecie bo to wy robicie z siebie dziwaków a nie ten zespół.

#279 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 19 stycznia 2018 - 12:49

A mi się podoba, ale ja w ogóle nie czekałem na żaden klip i mi wszystko jedno ;) A rant na Trumpa i innych Kaczo-kiboli w leadership świata bardzo w duchu U2 przecież ;)

 

@DK-Art, Danny, fofaksejk, mamy wątek o tym nawet http://u2forums.com/...społeczna-bono/ :P



#280 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2018 - 13:19


 


 

PS I co tam do cholery robi KKK???? Brakuje, żeby jeszcze pojawiła się tam Polska i Węgry... :wacko:

 

 

 

Może dlatego że KKK jest coraz bardziej popularny w tak zwanym rdzawym pasie...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych