Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2forums & Berlin


  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#61 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 września 2015 - 16:15

dzięki margo



#62 ania_;)

ania_;)

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gdańsk

Napisano 22 września 2015 - 16:33

udało się komuś zakupić? :) to gratuluję, bo już oddawna wyprzedane :)

 

 

Mi się udało ;) 



#63 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 września 2015 - 00:15

Ktoś , coś , gdzieś w pobliżu hotelu Atlantic na ulicy Zadekstr ? Tam mam właśnie przekimać noc z 27 na 28 i tak pytam czy ktoś w pobliżu ( hotel bardzo blisko lotniska) też przebywa to może będzie raźniej wybrać się na ewentualne miejsce docelowe piwka :P Do hali niestety jakoś super blisko nie mam , bo z tego co się orientuje wychodzi to 40 min ( Autobus + 2x S-bahn) no ale może jakoś dotrzemy :P Dawajcie znać jak jesteście w pobliżu ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#64 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 23 września 2015 - 18:17

Ja, MeHau, Troubles i zaraz andie - jesteśmy już w sunflowerze, pewnie skoczymy gdzieś na żarcie niedługo. Jak coś to piszcie - 601069611

#65 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 25 września 2015 - 19:54

Jakieś plany na poniedziałek dotyczące zwiedzania ktoś z Was ma? :) Będę błąkać się po mieście do popołudnia, może jakaś dusza zechce dołączyć :)


IrishGirl z u2.heh.pl


#66 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 25 września 2015 - 20:55

Jakieś plany na poniedziałek dotyczące zwiedzania ktoś z Was ma? :) Będę błąkać się po mieście do popołudnia, może jakaś dusza zechce dołączyć :)

 

Ja bardzo chętne dołączę ^_^ Też będę sama a szczerze mówiąc Berlina nie znam  i przemieszczanie się po mieście samej przyprawia mnie o ból głowy.



#67 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 25 września 2015 - 21:25

i bardzo mnie to cieszy :) Ewa, w kontakcie!


IrishGirl z u2.heh.pl


#68 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 26 września 2015 - 00:59

Si,

bilety kasujecie w odbijakach na peronie :)

 

Tageskarte kasuje się tylko raz czy liczy się ważność od daty wydrukowanej na bilecie?


"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#69 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 26 września 2015 - 08:41

Sprawdziłam pociągi i wiem, że będę w Berlinie 17.30 :) Może się jakieś dusze znajdą, co w poniedziałek nie idą na koncert i mają wolny wieczór! :) 


last blog fb

 

 


#70 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 26 września 2015 - 20:52

Małe ostrzeżenie dla osób wybierających się do Berlina w niedzielę. Centrum miasta jest mocno zablokowane, bo odbywa się akurat coroczny maraton. Większość ulic jest nieprzejezdna, cały teren wokół bramy brandemburskiej, Reichtagu podobnie.

#71 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 26 września 2015 - 21:33

Z góry przepraszam, że spamuję w trzecim już wątku , ale właśnie w hotelu na obrzeżach Berlina rozgrywa się mały dramat mojej córki, która była ze mną i  z żoną na wyjeździe koncertowym , a że jutro rano wracamy do kraju to liczę na czyjąś pomoc....

 

UWAGA !!!!

MAM OGROMNĄ PROŚBĘ DO KOGOŚ KTO Z FORUM BEDZIE W PONIEDZIAŁEK LUB WTOREK NA KONCERCIE W BERLINIE.

 

Moja córka zostawiła w przymierzalni w Primarku na Aleksanderplatz (tym przy wysokiej wieży telewizyjnej) małą torebkę z telefonem komórkowym.

Udało mi się dodzwonić do managera Janka z tego sklepu (Polak) który powiedział że wydadzą torebkę osobie która się po niego zgłosi i opisze co to za torebka i telefon.

 

Będę wielce i dozgonnie zobowiązany za pomoc w odzyskaniu tej torebki, czyli kontakt ze mną kogoś kto znajdzie chwilę czasu i mógłby do tego sklepu się pofatygować i odebrać ją w imieniu córki.

Podam takiej osobie na priv szczegóły (bo zapytają się o zawartość torebki oraz co to za torebka, a ta jest mocno charakterystyczna).

 

Za fatygę i później za odesłanie aparatu w kraju zwracam kasę i dorzucam "znaleźne" ;-)

 

Plisss..pomóżcie , bo oceanowi łez nie ma końca...



#72 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 września 2015 - 22:02

Jakby jakieś spotkanko czy coś to dzwońcie na 515123430 ;) Na razie ciężko mi powiedzieć o której jutro dokładnie dotrę do Berlina , a potem w planach mam wypad na Wyspę Muzeów zawsze było to moim marzeniem bo jest tam kilka interesujących mnie wystaw więc muszę odwiedzić - o ile się ze wszystkim wyrobię to piwko w niedzielę mile widziane , a jeśli nie to może w poniedziałek w trakcie biegu miedzy hotelem a kolejkami znajdzie ktoś czas na piwko gdzieś w centrum :) Informujmy się na bieżąco w tym topicu ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#73 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 września 2015 - 12:10

A ktoś ma zamiar polować na zespół pod tym hotelem gdzie mieszkają we wtorek 29 ?

#74 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 27 września 2015 - 17:50

A ktoś w poniedziałek chce iść na jakąś kolacje na Kreuzbergu? 


last blog fb

 

 


#75 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 września 2015 - 08:18

Powiedzcie mi gdzie mogę kupić w Krakowie , flagę Polski?



#76 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 28 września 2015 - 09:19

Karol 10 lat temu kupował w jakimś sklepie na Podgórzu Kalwaryjskim.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#77 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 28 września 2015 - 09:30

Karol mówi, że w Podgórzu na ul. Kalwaryjskiej, kajam się.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#78 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 września 2015 - 09:34

Powiedzcie mi gdzie mogę kupić w Krakowie , flagę Polski?

Polskie flagi powinny być w każdym dużym supermarkecie typu Carrefour. W każdym razie w Krakowie widziałem takie narodowe kąciki, co prawda przed majówkami ale może się utrzymały.


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#79 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 28 września 2015 - 09:46

W Castoramie są :) 


last blog fb

 

 


#80 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 28 września 2015 - 15:11

Z góry przepraszam, że spamuję w trzecim już wątku , ale właśnie w hotelu na obrzeżach Berlina rozgrywa się mały dramat mojej córki, która była ze mną i  z żoną na wyjeździe koncertowym , a że jutro rano wracamy do kraju to liczę na czyjąś pomoc....

 

UWAGA !!!!

MAM OGROMNĄ PROŚBĘ DO KOGOŚ KTO Z FORUM BEDZIE W PONIEDZIAŁEK LUB WTOREK NA KONCERCIE W BERLINIE.

 

Moja córka zostawiła w przymierzalni w Primarku na Aleksanderplatz (tym przy wysokiej wieży telewizyjnej) małą torebkę z telefonem komórkowym.

Udało mi się dodzwonić do managera Janka z tego sklepu (Polak) który powiedział że wydadzą torebkę osobie która się po niego zgłosi i opisze co to za torebka i telefon.

 

Będę wielce i dozgonnie zobowiązany za pomoc w odzyskaniu tej torebki, czyli kontakt ze mną kogoś kto znajdzie chwilę czasu i mógłby do tego sklepu się pofatygować i odebrać ją w imieniu córki.

Podam takiej osobie na priv szczegóły (bo zapytają się o zawartość torebki oraz co to za torebka, a ta jest mocno charakterystyczna).

 

Za fatygę i później za odesłanie aparatu w kraju zwracam kasę i dorzucam "znaleźne" ;-)

 

Plisss..pomóżcie , bo oceanowi łez nie ma końca...

 

Niniejszym chcę z radością napisać, że akcja "zagubiona torebka" ma już swój szczęśliwy finał. Koleżanka Ania odzyskała ją dzisiaj przed południem :D

 

Jednakże, pragnę TU  i  TERAZ  serdecznie podziękować naprawdę licznemu gronu forumowiczów, którzy w odpowiedzi na  mój apel zaoferowali swoją bezinteresowną pomoc w odzyskaniu zguby, kontaktując się ze mną na priv.

 

To jest naprawdę budujące, jak chcemy i potrafimy sobie pomagać w potrzebie. I autorytatywnie stwierdzam, że dzięki Wam to po prostu nie mogło się nie udać :)

 

Ludzie, macie wielkie serca !  Tak trzymać !!!

 

Jeszcze raz Wszystkim Wam dziękuję z głębi własnego serca, jak i w imieniu mojego dzieciaczka (a muszę przyznać, że dramat przez nią przeżywany w sobotni wieczór był ogromny :( ) .

Bo tak naprawdę, nie chodziło tutaj o zagubione "fizyczne przedmioty" , których wartość jest raczej znikoma i można by je zastąpić nowymi, ale o sam fakt zagubienia za granicą dopiero co kupionej pamiątki oraz emocjonalnego przywiązania do telefonu , a raczej jego zawartości w postaci zdjęć, filmików czy innych gadżetów ważnych dla dorastającej dziewczynki.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak na koniec życzyć Wam pełnych wrażeń przeżyć koncertowych dziś i jutro, udanego pobytu w Berlinie i szczęśliwych powrotów do kraju.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych