Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor Albumowy - War [3. edycja]


  • Please log in to reply
282 replies to this topic

#281 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 10 sierpnia 2015 - 17:09

Wybacz, Szczotku, ale oddałeś głos po czasie; po kim jak po kim, ale po Tobie bym się tego nie spodziewał ;)

 

Ha, faktycznie :D Mój nieogar na koloniach. Na kolejne rundy już w ogóle nie starczyło czasu i jak widzę, to bardzo źle się skończyło. Dlaczego nikt do mnie nie dzwonił w przedostatniej rundzie, gdzie spokojnie mogliśmy wyrzucić NYD? Dlaczego nikt mi nie dał znać, że jest taka dogrywka, gdzie również mój głos miałby znaczenie? Kaszana.
 

Jest to prawdopodobnie najsłabszy utwór, który kiedykolwiek wygrał jakikolwiek surwajwor.

 

Owłos trafił w punkt, chociaż przy wygranej SBS miałbym podobne odczucia. Niewątpliwie jest to najsłabsza pierwsza dwójka w historii survivorów (podobnie jak I edycja War).



#282 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 sierpnia 2015 - 00:46

Aż dwa zdania komentarza zdążyłam napisać przez cały survivor, i już się coś nie spodobało ;) nawet bym sobie teraz rozwinęła kwestię 'idealności' NYD ale Martyna w sumie napisała to co miałam wtedy na myśli, mogę się tylko zgodzić :)
Kolejność bardzo mi się podoba, dobrze że Red Light już nie jest ostatnie, choć dla mnie i tak trochę za nisko.
Co do 'starych' i 'nowych' fanów, phi, czy wiek/lata słuchania aż tak duże mają znaczenie w tym co się komu mniej lub bardziej podoba, kto coś mniej lub bardziej czuje...?

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#283 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 sierpnia 2015 - 11:48

Sądzę, że jakieś znaczenie mają. Może mniejsze niż myślę. A mi się kolejność czołówki w ogóle nie podoba. No i nie, że się nie spodobało, Stokrotko, tylko... no dobra, po prostu chciałem troszkę popolemizować :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych