Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki Forumowe 2015 a.k.a. U2forums iNNOCENCE+eXPERIENCE TOUR SHIRTS


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#341 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 października 2015 - 15:21

Nie ma tematu. Koszulka dotarła.

#342 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 października 2015 - 18:41

Mała czy duża Cola do tego? :D



#343 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 października 2015 - 18:49

Piwek nie będzie bo koszulka... dotarła. Tylko sąsiadka dopiero teraz przyniosła nie wiedzieć czemu, także pardon, nie było tematu... wszystko gra.

#344 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 października 2015 - 21:14

No to ja nadal czekam ;) Szczególnie na list bo pragnę wiedzieć w jakim momencie podróży jest moja przesyłka ;) Bede sie powtarzał do usranej śmierci , bo widze ze zostaje w tyle jesli chodzi o dostawe.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#345 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 20 października 2015 - 21:23

Ja też jeszcze czekam i numeru przesyłki nadal nie mam;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#346 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 20 października 2015 - 23:37

Moja jedna dotarła w poniedziałek.

 

 

PS Czy ma ktoś zdjęcie z pierwszej strony z rozmiarami i wzorami (widzę, że wygasło), chciałbym porównać, jak to się ma do rzeczywistości. :rolleyes:



#347 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 20 października 2015 - 23:51

Hej, dotarły już do mnie wszystkie koszulki - zostało około 10 paczek do rozesłania. :)

 

Skontaktowałem się z osobami piszącymi w tym wątku, proszącymi o kontakt :)

 

Wszystkie zostaną rozesłane w dniu jutrzejszym. :)

 

Koszulki otrzymają wszystkie osoby, które jeszcze ich nie dostały jak i te, które otrzymały wcześniej jedynie dostawę częściową. Jak ktoś sobie życzy prześle wieczorem numery listów przewozowych w formie prywatnej wiadomości. Zamkniemy tym samym etap - zamówień koszulek. Nie licząc dwóch nieszczęsnych z których jedna źle się wydrukowała, a druga została dostarczona w złym rozmiarze. Te osoby, których to dotyczy już poinformowane.

 

Będę rozmawiał indywidualnie z zamawiającymi by starać się zadośćuczynić.

 

Jeszcze raz przeprosiny, za taki obrót sprawy,

Nie chciałem tego,

 

Pozdrawiam Redgar

 

 

Koszulki doszły.... Niesmak pozostał  :( do dupy.... Nawet się z nich nie ciesze...

Agnieszka -z naszej prywatnej konwersacji wnioskuję jednak, że jesteś jednak zadowolona z koszulek.

 

Dla mnie to jest trochę niezrozumiałe - albo mają dojść dzisiaj albo też dopiero zostać wysłane. Jeśli to pierwsze, to powinniśmy już dostać numery przesyłek, a jest jak jest. Odpowiedzi na PW też nie otrzymałam..

Andie - Dobrze wiesz co robić, masz odpowiedź na skrzynce.

 

Do mnie dotarły 2 z 4, ponieważ były jakieś problemy z częścią szablonów, więc to całkiem możliwe

 

Moje też już są w sortownii (wg Poczty Polskiej)

Chrapcio - Twój sceptycyzm i nieufność na tym etapie - są rozbrajające :)

 

 

ja nie rozumiem czemu w ogóle trzeba było o coś prosić - to chyba normalne, że ludzie chcą wiedzieć, więc to Redgar powinien z automatu każdego poinformować.
z jakiej racji jeszcze trzeba specjalną prośbę wystosować do łaskawego dobrodzieja? no ludzie...

 
 

dziwię wam się, że jeszcze tego gdzieś nie zgłosiliście.

ja wiem, że warto dawać ludziom szanse i starać się ufać, ale przecież w tej sytuacji i szanse zostały olane/zmarnowane, i zaufanie naciągnięte do granic.

Redgar zjebał - daliście mu czas, czekaliście, pisaliście wyraźnie czego oczekujecie, daliście mu szansę naprawić to co spieprzył. ale jednocześnie prosiliście o coś z jego strony. żeby się chociaż odzywał, odpowiadał na pytania, zdawał relacje z procesu i żeby rzeczywiście był do waszej dyspozycji tak jak deklarował podając opcje kontaktu. i co? wywiązał się? nie!

tu już dawno nie chodzi o to, że coś poszło nie tak. teraz to już jest jakaś zaawansowana kpina, że nadal nie macie tego, czego oczekiwaliście. i nie mówię tu o koszulkach, a o informacji i dotrzymanym słowie.

Redgar, jeśli siedzisz teraz w kącie i płaczesz, że taka zła i bezczelna ja na forum krytykuję Cię i nie okazuję wsparcia w trudnej dla Ciebie sytuacji ;( ;(  :( to weź się do cholery ogarnij i nie rób z siebie ofiary. ten problem, który miałeś i się tym ze wszystkimi podzieliłeś, już wiele osób zrozumiało i (mogę chyba powiedzieć) wybaczyło. to, że odegrasz nic nie znaczącą wirtualną scenkę pod hasłem "oczywiście wiem, że to moja wina, kajam się, och jak bardzo się kajam", nie zmieni tego, że jesteś strasznie nieuczciwy.

tu są fajni ludzie. oni tylko chcą coś wiedzieć i mieć wgląd w to, co się stało/dzieje z ich własnością. tak trudno to zrobić czy po prostu lepiej być chamem?

 

nawet nie wiecie jak się cieszę, że odpuściłam sobie kupno tych koszulek.

 

Uzi - widzę, że opis nad Twoim avatarem bynajmniej nie ma charakteru prześmiewczego, a jest nad wyraz dobrym opisem stanu Twojej osobowości. Nie mniej jednak skoro tak dobrze radzisz sobie z diagnozowaniem rzeczywistości to dzięki  za postawienie diagnozy i w tej konkretnej sprawie. Widzę, że znasz sprawę lepiej ode mnie! :)

 

Tak, tak. Redgar z premedytacją zaplanował te zbrodnię tam gdzie są fajni ludzie. Powinien to zrobić raczej w miejscu w którym ludzie są mniej fajni? :) Że tu są naprawdę fajni ludzie to wiem lepiej od Ciebie, nie życzę Ci znalezienia się w takiej sytuacji. A ja naprawdę otrzymałem sporo wsparcia od kochanych forumowiczów.  :) Wsparcia na które nie zasługiwałem. Przeprosić stokrotnie, przeprosiłem. Bo to moja wina, że nie upilnowałem tego wszystkiego i przed tym nie uciekam. Więc wypominanie mi tego, jest nieco mało kurtuazyjne. Koszulki są zrobione, dostawa zostanie zrealizowana na czwartek. I to jest moja droga konkret. Siedzenie w kącie i tworzenie literatury to raczej Twoja domena.. bo z tego co widzę, koszulki nie zamawiałaś. Osobiście Cię to nie dotyczy - a Twój głos wybrzmiewa Tu najgłośniej  :)



#348 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 21 października 2015 - 06:46

Andie - Dobrze wiesz co robić, masz odpowiedź na skrzynce.

No teraz wiem, odpisałeś mi po prawie 2 tygodniach, to się dowiedziałam. Jasnowidzem nie jestem, żeby wcześniej przewidywać Twoje odpowiedzi ;)

 

I nie dziw się, że wiele osób sceptycznie podchodzi do tego co piszesz, skoro odzywasz się nad wyraz rzadko, mimo wielu pytań, czy raczej próśb do Ciebie.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#349 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 października 2015 - 10:34

 

Pozdrawiam Redgar

 

 

Agnieszka -z naszej prywatnej konwersacji wnioskuję jednak, że jesteś jednak zadowolona z koszulek.

 

Andie - Dobrze wiesz co robić, masz odpowiedź na skrzynce.

 

 

Chrapcio - Twój sceptycyzm i nieufność na tym etapie - są rozbrajające :)

 

 
 
 
 

Uzi - widzę, że opis nad Twoim avatarem bynajmniej nie ma charakteru prześmiewczego, a jest nad wyraz dobrym opisem stanu Twojej osobowości. Nie mniej jednak skoro tak dobrze radzisz sobie z diagnozowaniem rzeczywistości to dzięki  za postawienie diagnozy i w tej konkretnej sprawie. Widzę, że znasz sprawę lepiej ode mnie! :)

 

Tak, tak. Redgar z premedytacją zaplanował te zbrodnię tam gdzie są fajni ludzie. Powinien to zrobić raczej w miejscu w którym ludzie są mniej fajni? :) Że tu są naprawdę fajni ludzie to wiem lepiej od Ciebie, nie życzę Ci znalezienia się w takiej sytuacji. A ja naprawdę otrzymałem sporo wsparcia od kochanych forumowiczów.  :) Wsparcia na które nie zasługiwałem. Przeprosić stokrotnie, przeprosiłem. Bo to moja wina, że nie upilnowałem tego wszystkiego i przed tym nie uciekam. Więc wypominanie mi tego, jest nieco mało kurtuazyjne. Koszulki są zrobione, dostawa zostanie zrealizowana na czwartek. I to jest moja droga konkret. Siedzenie w kącie i tworzenie literatury to raczej Twoja domena.. bo z tego co widzę, koszulki nie zamawiałaś. Osobiście Cię to nie dotyczy - a Twój głos wybrzmiewa Tu najgłośniej  :)

 

Wszystko miło, przyjemnie, dziękuję-przepraszam, a jednak nie mógł się powstrzymać od "wycieczek osobistych"... ;)  

 

Nie udzielałem się w topicu, nie zamawiałem koszulek, ale chciałem wesprzeć forumowiczów, którzy też przecież nie dla przyjemności (i nie z przyjemnością) domagali się reakcji pana Redgara. 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#350 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 21 października 2015 - 11:19

 

Aguszka81, on 19 Oct 2015 - 16:57, said:snapback.png

Koszulki doszły.... Niesmak pozostał  :( do dupy.... Nawet się z nich nie ciesze...

Agnieszka -z naszej prywatnej konwersacji wnioskuję jednak, że jesteś jednak zadowolona z koszulek.

 
 
Nie nie jestem.... napisałam, że mam nadzieję iż będą zachwycającę - nie są... ale już mi się po prostu nie chce ciągnać tematu... a że brakuje mi piżamy to problem z głowy. Szkoda, ze tak wyszło bo jak już pisałam/pisalismy to nie jest kwestia kiedy te koszulki dostalismy (lub zwrot kasy) to chodzi o TWOJE podejście.... coś się wali - piszesz, informujesz od razu a my wiemy na co czekamy... a tak.... do dupy. No ale wszyscy jesteśmy dorośli, mamy nauczkę... no i szkoda że po tej całej "lekcji" zostanie niesmak i nieufność do kolejnego "koszulkowego sprzedawcy".


#351 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 21 października 2015 - 12:54

@Aguszka81 : dlaczego tak dziwnie cytujesz? :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#352 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 21 października 2015 - 13:34

Kopiuj wklej.... :) Bo tak mi łatwiej? :) A co, że wiochę robię? Ja komputerowo nieobyta :D



#353 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 21 października 2015 - 22:31

oj Redgar, widzę, że nie tylko nie potrafisz odezwać się wtedy kiedy ludzie tego oczekują, ale i nie umiesz odpowiedzieć na to, co zostało powiedziane, tylko odwracasz kota ogonem i szukasz sposobu wywinięcia wszystkiego na swoją korzyść. :) a tego najbardziej nie znoszę w dyskusjach z ludźmi, więc z Tobą już sobie daruję. ;)

na pożegnanie dodam, że mylisz się, to ja wiem lepiej od Ciebie jak fajni ludzie są na tym forum - znam wielu z nich osobiście i przekonałam się o tym nie raz! :)



#354 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 października 2015 - 22:38

True that, a jak moja kochana sis uzi chce dać komuś... nauczkę, to daje, uważaj Red :P #zaogniamkonflikt



#355 TheTroubles

TheTroubles

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 października 2015 - 17:08

Oświadczam publicznie że zgodnie z zapowiedzią Redgara otrzymałam dwie z trzech zamówionych koszulek. Morda się wbrew wszystkim tym niedogodnościom cieszy, bo ładne są, i dobrze leżą. Także czekam na ostatnią i będę uważać sprawę za zamkniętą. Nie bedę domagać się odszkodowania za straty moralne ;-)
A na marginesie, w sumie to mu (Redgarowi) współczuję :-( Jak na jednego człowieka to jest niezła operacja logistyczna.

Berlin 24.09 jeden Hot Ticket, sprzedam!


#356 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 22 października 2015 - 19:17

Moja też już podobno dotarła, więc fajnie, że już po wszystkim.
Zgadzam się z TheTroubles, też współczuję Redgarowi i wierzę w niego, że odbuduje swoje zaufanie. I w ogóle, fajnie że ktoś się wziął za te koszulki, bo prawdopodobnie nikt inny by się tego nie podjął. Wyszło, jak wyszło, nie bronię Redgara, bo mógł to w niektórych momentach lepiej rozegrać, ale szacunek za to że się tego podjął i ostatecznie dopiął do końca ;)



#357 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 października 2015 - 21:22

Ja ostatecznie nie zamawiałem i też nie oskarżam ani nie bronię, sprawa się pomału rozwiązuje, to cieszy, to Redgarowi na przyszłość powtórzę coś co mówiłem już w sierpniu - więcej komunikacji i konkretów, żeby ludzie nie musieli informacji wyszarpywać siłą a po prostu wiedzieli kiedy, jak, co ;)



#358 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 22 października 2015 - 23:15

Ponawiam prośbę:

 

Widzę, że wygasło zdjęcie z pierwszej strony z rozmiarami i wzorami, chciałbym porównać, jak to się ma do rzeczywistości. Redgar, jak możesz zaktualizuj.



#359 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 23 października 2015 - 00:11

Ja też już mam koszulkową sprawę z Redgarem wyjaśnioną, po Berlinie już mi było właściwie wszystko jedno, kiedy dojdą, byle doszły. Sprawa załatwiona, grzecznie i bez bicia.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#360 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 października 2015 - 15:44

Uprzejmie informuję, że koszulki doszły.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych