Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasowa Koszulka Forumowa '15


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#21 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 stycznia 2015 - 01:35

rozmawialem chwilkę dziś z Pigolem (kto nie wie - on ogarniał logistycznie koszulkę forumową na 360)  i obiecał skumać temat jutro ;)



#22 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 stycznia 2015 - 05:13

Ja byłbym zainteresowany. Oczywiście rozmiar XL.

 

EDYCJA: O ile oczywiście nie będzie żadnych blowjobowych motywów.



#23 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 08 stycznia 2015 - 11:54

Witam !!!

wszystkich stary i nowy znajomych i nieznajomych .. 

miło że ktoś pamiętał moje koszulkowe wyczyny  z poprzedniego koncertu - był wtedy w tym moc ... 

która mam nadzieję, że powróci do nas ....

od chwili usłyszenia pierwszych dźwięków nowej płyty myślę o nowych koszulkach ...

kilka pomysłów zanotowałem i będę z nich robił koszulki ! :)

 

jeśli jest potrzeba to z przyjemnością zajmę się produkcją i wszystkim innym z ty związanym - konkurs, przygotowanie projektu itp. itd ... 

forumowy sklep z koszulkami istnieje nadal - tylko jest pusty i..

inny sklep z koszulkami tez jest nadal - tylko dawno nie odświeżałem asortymentu ... 

ale to może się zmieni za niedługi czas ....

 

wszystko da się ogarnąć - tylko na wszystko trzeba czasu ...  

a tego mamy sporo ?! :)

 

w najbliższym czasie postaram się przygotować jakieś nowe moje propozycje koszulek i przygotuję konkurs na projekt .... Oki ???

 

pozdrawiam 

 

ciepło ... !

:)


 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#24 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 08 stycznia 2015 - 16:29

no wiem, ale może jest więcej fanów U2 i Benedicta, to może by chcieli też :P

no ej, ja bym chętnie taką nosiła... :P

 

ale nową forumową też bym chętnie nosiła, więc wpisuję się na listę :)



#25 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 08 stycznia 2015 - 19:38

Witam !!!

wszystkich stary i nowy znajomych i nieznajomych .. 

miło że ktoś pamiętał moje koszulkowe wyczyny  z poprzedniego koncertu - był wtedy w tym moc ... 

która mam nadzieję, że powróci do nas ....

od chwili usłyszenia pierwszych dźwięków nowej płyty myślę o nowych koszulkach ...

kilka pomysłów zanotowałem i będę z nich robił koszulki ! :)

 

jeśli jest potrzeba to z przyjemnością zajmę się produkcją i wszystkim innym z ty związanym - konkurs, przygotowanie projektu itp. itd ... 

forumowy sklep z koszulkami istnieje nadal - tylko jest pusty i..

inny sklep z koszulkami tez jest nadal - tylko dawno nie odświeżałem asortymentu ... 

ale to może się zmieni za niedługi czas ....

 

wszystko da się ogarnąć - tylko na wszystko trzeba czasu ...  

a tego mamy sporo ?! :)

 

w najbliższym czasie postaram się przygotować jakieś nowe moje propozycje koszulek i przygotuję konkurs na projekt .... Oki ???

 

pozdrawiam 

 

ciepło ... !

:)

świetnie :) właśnie przejrzałam dział o koszulce z 2009 r. (nie było mnie wtedy jeszcze na forum) i widzę, że bardzo zgrabnie to było zorganizowane. a samych projektów też sporo i to całkiem fajnych, nie tylko ten wygrany. mam nadzieję, że teraz też wspólnymi siłami uda się stworzyć coś ciekawego :)

 

no ej, ja bym chętnie taką nosiła... :P

niedługo to będzie można stworzyć nową wersję, z Larrym obejmującym Cumberbaby :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#26 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 stycznia 2015 - 22:12

dzięki Pigol :) będziemy w kontakcie :) dodam w ramach ciekawostki-polecenia, że koszulka od Pigola z poprzedniej trasy rozpadła mi się nieco dopiero w tym roku latem, popękała na plecach między nadrukowanymi napisami, ale przez lata ani troszkę jej nie oszczędzałem więc naprawdę jest trwała, większość koszulek które nosiłem tak często i wszędzie, w każdych warunkach nie wytrzymywała tyle.



#27 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 11 stycznia 2015 - 13:57

jeśli koszulka będzie bardziej forumowa niż trasowa, taka wiecie - uniwersalna, to ja bym brała. a jeśli wygra projekt mocno trasowy jednak to się wstrzymam i będę liczyć, że w 2016 będzie coś nowego.


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#28 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 18 stycznia 2015 - 11:59

Ja również pisze się na forumową wersję, a Pigolowe koszulki nadal sprawne i nie nadgryzione zębem czasu :)


I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#29 Anka S

Anka S

    Użytkownik

  • Members
  • 63 Postów
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 23 stycznia 2015 - 10:53

Pisze sie wstępnie na 7 sztuk. Wolałabym nawiązujące do trasy ale dostosuje sie oczywiście

#30 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 marca 2015 - 01:16

Pan od logistyki się nie odzywa ale to się zawsze da załatwić. Potrzebujemy projektu i ogarnięcia się i listy chętnych. A propos - dlaczego nikt nie wrzuca swoich projektów? To jest dobry pomysł a znów nic nie robicie. Aż wrzucę swój projekcik na okazję tego opierniczania.

juOaPfG.png



#31 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 08 marca 2015 - 01:20

Trafiłeś w sedno acr, to z pewnością ten wzór, którym pragnę sławić u2 poprzez ekspozycję, na mojej klacie :D



#32 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 08 marca 2015 - 01:39

dlaczego nikt nie wrzuca swoich projektów?

No czekamy na jakieś wytyczne :P Czyli możliwości technologiczne produkcji, ogólne założenie (czy trasowa, czy forumowa, czy U2owa po prostu). Bo jeśli trasowa to rozumiem, że na plecach leg europejski 2015? Tylko w 2016 na koncercie będzie lipa.

 

W ogóle nie wiem, czy warto się spinać z tym, dobrze by było teraz przygotować ogólne zasady, a zakończenie konkursu w wakacje, przed legiem europejskim, tyle tylko żeby dało się na spokojnie zrealizować i rozesłać ten shit. Dopiero w maju będziemy znać klimat, wygląd sceny, setlisty, dużo fajnych inspiracji dojdzie :P Więc proponowałbym ostatecznie głosowania pod koniec maja ogarnąć. A wrzucać można wcześniej, dla ogólnej dyskusji i konsultacji z inwestorami :P



#33 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 marca 2015 - 01:57

O, no i znowu to Bremo mówi z sensem, powinieneś być tu moderatorem bardziej niż ja ;) Ale możemy właśnie porozmawiać o tym jaką koszulkę chcemy. Ja bym chciał U2-forumsową trasową. Do tej pory coś takiego się tu trzynało. No to proponujmy coś. Ja po prostu odżywiam temat. Każdy może mieć inną wizje. Ja jak się wkurwię to zrobię chuja forums naprawdę i już, mi tam aż tak nie zależy, choć fajniej byłoby mieć wspólne barwy jakieś już w Berlinie gdzie nas będzie ze 30 osób.



#34 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 marca 2015 - 21:45

Hej, hej, czy cokolwiek ruszylo w temacie U2forumsowych/trasowych koszulek? Kilka godzin temu otrzymalam e-mail od U2start z linkiem do strony z mozliwoscia obejrzenia i zakupu koszulek o tematyce zwiazanej z najnowszym albumem i tegoroczna trasa koncertowa. Niektore projekty sa naprawde ciekawe.

Czy jest szansa, aby nasze U2forumsowe koszulki mozna bylo z duma prezentowac na sobie juz w czerwcu tego roku?

 

Tresc e-maila:

 

"We want to create shirts that you not only want to wear to a U2 show, but also to friends, work or whenever you feel like it"

As was our mission when we started our journey to create tour shirts for U2's upcoming tour, about 5 months ago. We worked together with U2 fans and designers around the world to create something amazing and today we are proudly presenting our first collection of tour shirts, available worldwide.

Part of the collection is what we've named the Shirts of Innocence, a shirt for every song on the album. Whichever song is your favourite: there is a shirt for it. We hope you like them and all the other shirts as much as we do. Explore, order and enjoy!

 

All shirts are available in male & female options and can be ordered from three different shops (Australia, Europe & United States) to ensure quick delivery and low prices. All our shirts are non-profit, created by fans for fans. We will continue with the creation of new shirts and new products such as long-sleeves while the tour continues.

 

Stay tuned for more Innocence, more Experience, featured content, shows, photos and torrents, and above all: more U2. Like or follow our social channels to make sure you that you don't miss out on anything.

 

http://www.u2start.com/shirts/

-------------------

 

Z powyzszej strony najbardziej podobaja mi sie projekty (w kolejnosci najfajniejszego wykonania/pomyslu/grafiki):

1. http://u2start.sprea...lves-A101757624

2.http://u2start.sprea...acle-A101828579

3. http://u2start.sprea...sion-A101841776

4. http://u2start.sprea...baby-A101844245

5. http://u2start.sprea...-now-A101842180



#35 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 28 marca 2015 - 22:03

Szczerze mówiąc czekamy na Pigola, może mu się przypomnę z tematem. Poza tym dobrze że to wrzucasz, w ogóle jeśli ktoś ma jakiś pomysł na fajny wzór niech się dzieli :)



#36 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 29 marca 2015 - 10:00

acr i tak Twój wzór wygra, bo jest zajebisty, już możesz zacząć produkcję xDD


Music can change the world, because it can change people.
 


#37 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 30 marca 2015 - 09:27

Witam !

o temacie nie zapomniałem - ale mnóstwo obowiązków i pracy nie pozwala skupiać mi się na temacie tak jak kiedyś ... muszę zreorganizować swój czas i myślę że dużo więcej czasu będę miał po 12-tym kwietnia kiedy zakończy się edycja sporej imprezy której jestem współorganizatorem ... ( z zupełnie innej dziedziny !) ...

ale podjąłem się zorganizowania i dopatrzenia wszystkiego i tak zrobię ... 

ja widzę to tak .....  (ostatnim razem się sprawdziło) ... :
 

- zakładam nowy temat i przedstawiam wszelkie dane techniczne i wskazówki do stworzenia projektu ... 

- spływają projekty przez jakiś czas ..

- potem ogłaszamy głosowanie, po jakimś czasie zakończone wyłonieniem zwycięscy 

- zakładam sklep (który zresztą istnieje do dziś po ostatniej akcji) i ustawiam wszelkie możliwe warianty koszulek: damskie, męski, jasne ciemne (kolorystykę się jeszcze ustali !), może uda się zrobić jeszcze z tym wzorem kubki wlepki i przypinki ....  ?

- każdy zamawia co mu się podoba i wszyscy są szczęśliwi ... 

 

czy takowe rozwiązanie odpowiada ??? ... jeśli tak to jestem do dyspozycji ... i już zaczynam prace nad swoimi projektami koszulek ... 

....

jak fajnie wrócić (kolejny raz) na łono ulubionego forum ... :)


 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#38 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 30 marca 2015 - 12:42

Brzmi świetnie :) możnaby pomyślec nad harmonogramem - koszulki muszą być dostarczone do września najpóźniej, deadline składania projektów IMO powinien być najwcześniej na początku czerwca (rozpoczęcie trasy 15. Maja, może dojść parę nowych inspiracji. Fajnie, że ktoś to profesjonalnie ogarnia :)

#39 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 31 marca 2015 - 18:21

w powyższych postach wszystko, co najważniejsze zostało zawarte, więc nie pozostaje mi nic innego, jak przyznać rację.

 

a gdyby ktoś chciał już pokazać się na mieście z Boniem na klacie, to proszę:

 

4jvq1g.jpg


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#40 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 10 kwietnia 2015 - 19:19

witajcie !

 

widzę, że zainteresowanie jednak pewne jest ... no nie na darmo nowe koszulki się projektują ... 

tak , tak - jestem i czuwam nad tematem ... 

gdy tylko zakończę bardzo absorbujące działania (w ten weekend) związane z pewnym sporym projektem ...

 

zabieram się ostro do roboty i cała "machina koszulkowa" mam nadzieję ruszy ... 

 

jak widać pierwszy projekt już jest ... w odpowiednim czasie poproszę adminów o przeniesienie do nowego, odpowiedniego wątku ... 

 

:)


 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych