Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-05-14 - Vancouver, BC, Rogers Arena


  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#21 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 maja 2015 - 23:43

humor zawsze jest dobry a to nie był wcale humor. nie będzie piosenki specjalnej, może Bono coś powie. a little death without a warning. nie pierwszy, nie ostatni raz. U2 dają sobie z tym radę. nie pamiętacie Slane z ET? no komą. czarna ciężka śmierć wisi nad nami wszystkimi, U2 przeżyli to nie raz, zagrają na pełnej kurwie i emocjonalnie po prostu to co mieli, bo tego ich ojcowie by chcieli. tyle. nie bądźmy jakimiś lame-chujkami którzy z okazji śmierci liczą na piosenki. proszę Was. to nie tak działa. to aż żenujące że z okazji śmierci taty Larry'ego rozmawiamy o tym czy coś zagrają na to czy nie i co byśmy woleli. serio, zaniechajcie. proszę. bo się zlatujecie jak te sępy nad poległym człowiekiem.

 

 

edit:

a jeszcze, ok, muszę i miałem napisać technicznie - piątek, 5, 6 rano. zapraszamy na u2-chat. tam nie będziemy spać, tam będziemy ogarniać na bieżąco. zaproszeni wszyscy, kto nie wie jak, jutro przypomnę. przeżyjmy to tak samo jak dwie ostatnie trasy, debiuty live, przeżyjmy to... live ;) jak zawsze tam. tradycja jest, musi być, musi ;)



#22 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 14 maja 2015 - 03:29

6!

 

Skoro Acr o tradycji pisze... no to taka moja mala tradycja - 'alfa i omega' koncertowa... Zona w tym roku dolaczyla.

https://onedrive.liv...79&action=Share

Zdjatko 1sze, to tak dla jaj.

Zdjatko 2gie, ot, taka jakaś malutka ta hala... Gornik Walbrzych w kosza gral na takiej :P

Zdjatko 3cie - to tak ku przestrodze - dramatyczne ceny i oferta zakupowa. Zupelny brak koszulek z 'data dzienna'; albo rozpiska calego legu, albo samo zdjatko - i to tylko z przodu; np - fajna (jakosciowo) bluza... ma tylko maly sumbol z przodu (ew. symbol + 3 nazwe trasy slownie)... no i kosztuje ponad 270zl... (d.w.i.e.s.c.i.e   s.i.e.d.e.m.d.z.i.e.s.i.a.t!!!) ehhh... program tez jest, wiekszy niz bywaly poprzednio o jakas polowe - ale ta wiekszosc to 'reklamowki'. Czasem szczytnych celow, jak np. amnesty.org, ale czasem to reklama dobrego (?) jedzenia. matkie... plus tylko taki, ze przy zakupie wiecej niz 2 sztuk - cena za sztuke spada na twarz (?) o praktycznie polowe.

Zdjatko 4te - no, tyle zostalo z kolejkowania, oczekiwania, namiotowania - hale obszedlem i tyle ludzi widac.

Za to zdjatko 5te - no, reprezentacja bedzie, minimum 3 osobowa. Ten baner, wedlug pani ktora go powiesila - wisial ok. 4 godzin (bylem ok. 17-18) - i ktos z Polandii sie juz wpisal. Zbychu, przyznaj sie ;) Chyba ze to pani, ktora spotkalismy w Amsterdamie.

 

Szoł, według tiketów ma sie zaczac o 19.30; wedlug dodatkowych informacji z ticketmastera - bramki (przynajmniej nasza) otwieraja o 18tej. Jako ze nie ma supportu - no, to chyba rzeczywiscie zacznie sie o 19.30 - czyli o 04.30 u Was.

 

No to co, pomecze Cie troche Acr eSeMeSami - za posrednika bedziesz robic.

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#23 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 maja 2015 - 06:28

Kolejnego próbnego koncertu ma już nie być, wigilijne rehearsale, jak donosi U2gigs, zawierały Mysterious Ways, Bullet The Blue Sky, Hands That Built America i The Troubles.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#24 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 maja 2015 - 07:57

W ostatnim wywiadzie radiowym który miał miejsce w Vancouver pojawiły się takie informacje:
-Larry chciał zagrać ten koncert mimo wszystko , uznał że to bedzie dla nich swego rodzaju Katarsis.
-Show ma się mieścić miedzy 24 a 25 piosenkami , więc raczej standard z 360. ( Przynajmniej nie 20 jak ET)
-Mają grać piosenki których nigdy nie wykonali na żywo , jako przykład podai Ground Beneath Her Feet. Co tam że grali to już podczas ET :P
-Edge narzekał że podczas niektórych numerów brakowało mu gitary Bono , ale nie martwmy sie , przearanzowali te utwory.
- Nie zagrają na hali w Dublinie z przyczyn technicznych , ale coś wymyślą żeby jednak w ojczyźnie zagrać.
-Rozpływają się na temat nowego zajebistego systemu dźwiekowego.
W sumie tyle , rzuciłbym linkiem , ale jestem na telefonie , więc żmudna transkrypcja :D
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#25 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 maja 2015 - 08:50

-Edge narzekał że podczas niektórych numerów brakowało mu gitary Bono , ale nie martwmy sie , przearanzowali te utwory.

 

 

Ciekawe które ma na myśli. Gitara Bono odgrywała dotąd jakąś rolę, jeżeli mówimy o w miarę stałych punktach programu (a nie rzeczach w rodzaju Kite), chyba tylko w One, może jeszcze w The Fly. I tych akurat coś nie grają..


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#26 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 14 maja 2015 - 09:47

Bono powinien narzekać że podczas niektórych numerów brakuje mu solówek, których i tak jest w piosenkach U2 tyle co kot napłakał :)


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#27 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 14 maja 2015 - 13:10

Wracają. Nareszcie. Już omijając to, że fani musieli tak długo czekać.. U2 to zespół koncertowy. Przerwa była stanowczo za długa. Nie jaram się U2 ostatnio, a Bono mnie wkurza jak nigdy (:D), ale mam nadzieję, że patrząc na nowe show, nowe wersje utworów poczuję znów to coś. Oby dali radę !

El silencio se vuelve melodia


#28 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 14 maja 2015 - 13:45

Dlaczego kolejny raz wzory damskich koszulek muszą być takie ubogie?. Trzy modele na krzyż. Toż to dyskryminacja! :(


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#29 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 maja 2015 - 13:55

Dlaczego kolejny raz wzory damskich koszulek muszą być takie ubogie?. Trzy modele na krzyż. Toż to dyskryminacja! :(

Ale możesz szałową torebke zanabyć :P


Everything You Know Is Wrong


#30 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 14 maja 2015 - 14:40

Ale możesz szałową torebke zanabyć :P

Sorry, ale jak to nie Prada czy Louis Vuitton to ja nie kupuje :P . Musiałabym na głowę upaść, żeby wydać na kawałek szmaty 30 $ i co ja bym w tym miała nosić?.. ziemniaki? :P . Ten merchandise to jakaś totalna porażka.


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#31 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 maja 2015 - 14:46

W ogóle wracając do tego wywiadu , Edge powiedział że wybierają z 60 numerów , na próbach potwierdzono 42 zagrane piosenki. Więc o 18 nadal nic nie wiemy ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#32 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 maja 2015 - 16:10

Sorry, ale jak to nie Prada czy Louis Vuitton to ja nie kupuje :P . Musiałabym na głowę upaść, żeby wydać na kawałek szmaty 30 $ i co ja bym w tym miała nosić?.. ziemniaki? :P . Ten merchandise to jakaś totalna porażka.

Jaka wybredna :P Ziemniaki to przesada ale może chociaż bułki, jajka i mleko ;] Trzeba się lansować na dzielni. Prady i Vuittona pani z warzywniaka nie pozna a U2 może skojarzyć.


Everything You Know Is Wrong


#33 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 14 maja 2015 - 16:38

11143549_852957638075152_234898566383032

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#34 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 14 maja 2015 - 17:36

Dzisiejszy koncert będzie transmitowany przez Q104.3

 

Yes! We will stream the @U2 show tonight at 11pm: http://q1043.com/listen


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#35 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 maja 2015 - 18:04

Witam wszystkich po dłuższej przerwie!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę, że dzisiaj to wszystko się zaczyna i że mocno pokemontujemy każdy koncercik.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#36 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 maja 2015 - 18:10

Dzisiejszy koncert będzie transmitowany przez Q104.3

To chyba pora kłaść się spać by rano nie zaspać :P



#37 silent_digger

silent_digger

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 14 maja 2015 - 18:11

Dzisiejszy koncert będzie transmitowany przez Q104.3

 

Działa Ci ta stacja teraz? Bo u mnie nie chce grać :/



#38 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 maja 2015 - 18:13

Czyli, dla ścisłości, będzie retransmitowany. Super, to oznacza bootleg w dobrej jakości jeszcze tego samego dnia.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#39 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 14 maja 2015 - 18:21

Też mam problem z iHeartRadio, więc napisałem do Remy'ego z U2start.com. Oto, co mi odpisał

 

We are working on getting a stream in our topic for the show. Please stay tuned there 27.gif

 

EDIT:

Radia można posłuchać w górnym pasku informacyjnym tematu dotyczącego dzisiejszego koncertu

http://u2start.com/topic/10160/
 


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#40 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 maja 2015 - 18:39

Dzięki chrapcio, u nas 4:30 transmisja?


Użytkownik Redgar edytował ten post 14 maja 2015 - 18:40





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych