Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-05-19 - San Jose, CA, SAP Center at San Jose


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#61 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 maja 2015 - 09:34

No to tydzień zleciał od początku trasy. A wydaje się jakoś jakby trwała już z miesiąc ;p

 

Moim zdaniem jak do tej pory highlighty to zdecydowanie (kolejność losowa):

- When Love Comes to Town

- The Electric Co.

- California

- WOWY

- Miracle Drug

- Bad

 

Poprawy faktycznie wymagają bisy. Brakuje tam klasycznego pierd***, jakie na 360 dawał chociażby Ultraviolet. Powinni sięgnąć po jakiś mocarny kawałek z dawnych lat, albo np. takie Volcano w jakieś kosmicznej aranżacji (swoją drogą szok, że wciąż tego nie grają).

Aczkolwiek jako closer myślę, że I Still sprawdza się całkiem sympatycznie. Jakoś pasuje mi w tym miejscu. I to znamienne schodzenie czy spadanie (w przypadku Edka) ze sceny w akompaniamencie chóralnie śpiewanego refrenu. To akurat daje radę. Gorzej z wcześniejszymi miejscami w secie bisowym. Np. takie COBL już chyba nie ma takiej mocy jak kiedyś. Powinni sobie darować na jakiś czas ten numer.



#62 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 22 maja 2015 - 10:07

Przepraszam Państwa bardzo, ale czy tak wspaniałej pieśni jaką jest "Streets" nie da się jeszcze bardziej urozmaicić i umaić?  - Mother And Child Reunion (snippet) / Where The Streets Have No Name / California (There Is No End To Love) (snippet)   Przydałoby się jeszcze z pięć snippetów tutaj bo jakoś blado to wygląda.

 

No ludzie święci, mam już tego powyżej uszu. Nie dość, że na solówie Edgara na początku utworu, zamiast się rozkoszować generowanymi przez niego dźwiękami gitary, muszę wysłuchiwać mamrotania Boniasa o "little, tiny virus", to jeszcze tekst nie jest zaśpiewany po Bożemu, tylko "przyozdobiony" jakimiś kiepskimi rymami i frazami.

podpisuję się obiema rękami, za dużo gadania, aż zanudza tymi tekstami, a tu właśnie o to chodzi żeby się na chwilę zamknąć i dać poczuć ten klimat

 

Zgadzam się również że nadal brakuje tego pier****cia, a do tego słucham tych koncertów bardziej dla pojedynczych kawałków aniżeli chłonę całość, mam nadzieję i czuję że to się zmieni jeszcze.



#63 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 22 maja 2015 - 10:57

Mi się bardzo podoba snippet Mother and Child Reunion ale Streets średnie i tak jak mówicie przekombinowane

 

Przesłuchałem wszystkie cztery koncerty i coś mi zgrzyta - albo stałem się stary i zgryźliwy albo nie mają już tej magii, co na VT czy nawet 360dgr. Nawet nowe piosenki, które są lepszymi momentami koncertów, nie brzmią tak dobrze jak nowości na poprzednich trasach.

No dokładnie, już o tym pisałem.

Czegoś brakuje, jak się ogląda koncerty z Vertigo Tour (zwłaszcza te z Ameryki Południowej) czy 360, to czuć właśnie tę magię jak to ująłeś.

 

Może dlatego, że nie przyzwyczailiśmy się jeszcze. Po 2 stadionowych trasach grają hale, więc też to jest inaczej.


El silencio se vuelve melodia


#64 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 maja 2015 - 15:26

A mi się wydaję że o wiele więcej gadania i przerywników było podczas Vertigo Tour.

Zresztą intermission w postaci Wanderera zawsze chętnie posłucham :3


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#65 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 maja 2015 - 17:45

Mogliby choć zaczynać bisy od Invisible. Na miejsce Invisible The Miracle a na start cokolwiek innego. Nawet I Will Follow by jakoś uszło.



#66 Paul

Paul

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 22 maja 2015 - 21:24

Uważam, że The Miracle  świetnie się sprawdza jako opening - ciekawe kiedy (i czy w ogóle) chłopaki sięgną po the Crystal Ballroom? Lucifer Hand's też wg mnie sprawdziłby się jako otwarcie :) No i przede wszystkim więcej Californi :) Dopiero początek trasy więc na pewno nie raz usłyszymy. Może jestem naiwny :P ale czekam albumową wersję live EBW. 



#67 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 22 maja 2015 - 23:12

Mnie The Miracle jakoś nie podchodzi jako opening.. Nie czuję do końca porządnego kopa :unsure:


Midnight is where the day begins.


#68 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 22 maja 2015 - 23:21

Ej co to ma być. Zespół wygląda jak jakieś beje. Gdzie ich styliści? WTF co to za żółty tshirt Adama? Bono i Edgar nie lepsi. Na 360* zawsze trzymali poziom. Na starość im się już nie chce o to dbać?



#69 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 maja 2015 - 23:34

W sumie grając E.Co Bono zaśpiewał "we are the clowns" dwa razy pokazując na siebie i zespół, piękna autoironia której sporo w tych koncertach. No i na początku koncertu Adam ubrany był zdaje się w co innego, ale co za problem? Ma wbite i dobrze. Serio komuś to przeszkadza? Adam zawsze miał i za to go kochamy ;)



#70 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 maja 2015 - 00:08

Z oficjalnej strony Phoenix Suns:

 

 

11137184_10153304000993996_3749523091261


Dołączona grafika

#71 Paul

Paul

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 23 maja 2015 - 06:58

dlaczego wszyscy mają 15?



#72 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 maja 2015 - 10:19

Może od roku. Ale chyba bardziej by pasowało 55 :P 



#73 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 23 maja 2015 - 16:39

Czemu nie napisalam tego wczesniej, przecież pod koniec "Electric Co" Bono zasnippetował "Wonderwall" Oasis, dobrze wiedział, że Noel wpadł na koncert ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#74 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 maja 2015 - 16:45

super:) Przejście z Bad na With or without you.

https://www.youtube.com/watch?v=bcjdoN8hV0c



#75 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 maja 2015 - 21:40

Przepraszam Państwa bardzo, ale czy tak wspaniałej pieśni jaką jest "Streets" nie da się jeszcze bardziej urozmaicić i umaić?  - Mother And Child Reunion (snippet) / Where The Streets Have No Name / California (There Is No End To Love) (snippet)   Przydałoby się jeszcze z pięć snippetów tutaj bo jakoś blado to wygląda.

 

No ludzie święci, mam już tego powyżej uszu. Nie dość, że na solówie Edgara na początku utworu, zamiast się rozkoszować generowanymi przez niego dźwiękami gitary, muszę wysłuchiwać mamrotania Boniasa o "little, tiny virus", to jeszcze tekst nie jest zaśpiewany po Bożemu, tylko "przyozdobiony" jakimiś kiepskimi rymami i frazami.

A do tego California (There Is No End To Love) śpiewana, tylko jako snnipet to skandal :/

 

Ale pamiętając wcześniejsze aranżacje Streets to przez całe Tour raczej się już znacząco nic nie zmieni. Chociaż video przemówieniem Tutu w porę (przed DVD) przełożyli przed One. :rolleyes:

 

Może dlatego, że nie przyzwyczailiśmy się jeszcze. Po 2 stadionowych trasach grają hale, więc też to jest inaczej.

W USA i Kanadzie podczas VT też śpiewali w halach i wydaje mi się, że atmosfera była trochę żywsza, grali tez inne kawałki (OK, byli młodsi), ale i rotacja utworów jak na razie nie powala, na pewno nie są to 2 mocno różne sety.

 

Mogliby choć zaczynać bisy od Invisible. Na miejsce Invisible The Miracle a na start cokolwiek innego. Nawet I Will Follow by jakoś uszło.

Miracle nie ruszać, ale Invisible, jak najbardziej - może właśnie zamienić miejscami ze Streets?? Na pewno Invisible, jako opener bisów byłaby niezła.

 

Ej co to ma być. Zespół wygląda jak jakieś beje. Gdzie ich styliści? WTF co to za żółty tshirt Adama? Bono i Edgar nie lepsi. Na 360* zawsze trzymali poziom. Na starość im się już nie chce o to dbać?

3/4 wygląda, jak dla mnie w porządku, ale Edge na początku w tej kurtce z frędzlami i w obcisłych spodniach wygląda niezbyt :P Ale w sumie ważniejsze co grają.

 

 

A w sumie jednego, czego się obawiano, nie miało w ogóle miejsca, czyli sekcja smyszkowa :rolleyes: Czyżby nie byli do tego przekonani? Może i lepiej.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych