Skocz do zawartości


Zdjęcie

Son gs Of Innocence [FAQ]


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 25 listopada 2014 - 22:36

Stres związany z nagonką na wydanie płyty mu mija. Chłopina się rozluźnia :) Bardzo dobrze!

 

Redgar, kurcze, czytam i czytam, i podziwiam, że się chciało :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#22 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 listopada 2014 - 20:57

Super, brawo Redgar. Mam rozumieć, że ten topic jest takim zbiorczym, z pytaniami? To ja też chciałbym zadać swoje:

Czy jest potwierdzone, czy chórki w Isis należą do Chrisa Martina? Chodziły takie plotki, barwa pasuje, wiadomo coś pewnego?


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#23 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 listopada 2014 - 21:03

O, o, też mnie do tej pory nurtuje to pytanie :P W creditsach go nie ma, a samo podziękowanie jeszcze o niczym nie świadczy. Na NLOTH też pojawiły się podziękowania dla Chrisa Martina, a tam w żadnych chórkach się nie udzielał. Czy któryś z członków zespołu/ktoś z osób związanych z zespołem wspominał o tym? A może sam Chris Martin się pochwalił?



#24 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 27 listopada 2014 - 22:12

Nie wiem ale fajna literówka (?) ;)

 

chórki w Isis należą do Chrisa Martina?



#25 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 27 listopada 2014 - 23:49

Dzięki serdeczne za ciepłe przyjęcie tematu ;) Tak jak mówiłem: Jeśli choć kilka osób z Was, znalazło dzięki temu artykułowi kilka nowych, użytecznych informacji to bardzo jestem z tego powodu rad! A jak piszecie tak było w istocie! Potwierdza to zarazem sens tworzenia takiego wątku. :)

 

Redgar, piszesz jakiś icencjat, magisterkę, doktorat z U2 ?

 

Brawo! Szacunek. I wielkie dzięki, bo jest to świetnie zrobione.

 

PS. Nie masz może kiedyś w planach takich FAQ'ów o innych albumach ? :) Cieszyłabym się jak dziecko :)

 

Hmm, bardzo możliwe, że w przyszłości :)

 

Super, brawo Redgar. Mam rozumieć, że ten topic jest takim zbiorczym, z pytaniami? To ja też chciałbym zadać swoje:

Czy jest potwierdzone, czy chórki w Isis należą do Chrisa Martina? Chodziły takie plotki, barwa pasuje, wiadomo coś pewnego?

 

O, o, też mnie do tej pory nurtuje to pytanie :P W creditsach go nie ma, a samo podziękowanie jeszcze o niczym nie świadczy. Na NLOTH też pojawiły się podziękowania dla Chrisa Martina, a tam w żadnych chórkach się nie udzielał. Czy któryś z członków zespołu/ktoś z osób związanych z zespołem wspominał o tym? A może sam Chris Martin się pochwalił?

 

Postaram się odpowiedzieć na to pytanie:
 
Czy w Iris słychać głos wokalisty Coldplay?
 
Chris Martin z Coldplay był obecny przy pracach nad Songs Of Innocence w Nowojorskim studiu Electric Lady Studios. Przemawiają za tym następujące fakty: Chris został zauważony jak wchodził do studia nagraniowego wraz z zespołem, a w późniejszym czasie zamieścił zdjęcie na instagramie  przedstawiające zespół U2 przy pracy. Wszystko wydaję się wskazywać na to, że korzystając z obecności Chrisa w studio, zespół zaprosił go do współpracy.Charakterystyczny wokal lidera Coldplay jest wyraźnie słyszalny w piosence Iris. Choć Chris Martin nie został wymieniony w creditsach tego utworu, podziękowania dla niego znalazły się booklecie Songs Of Innocence. Podczas odbierania złotego globu za piosenkę Ordinary Love, Adam Clayton podziękował Chrisowi Martinowi za pomoc. Co wskazuję na współpracę nie tylko wokalną i nie tylko w Iris. Choć Adam dość wstrzemięźliwie wymienił jedynie imię Chrisa..dodając po chwili, że on wie o kogo chodzi, Bono wtrącił się zza jego pleców zakrzykując Chris Martin.. Co potwierdza, że zaangażowanie wokalisty Coldplay było trzymane w ścisłej tajemnicy, ale w końcu Bono postanowił to ujawnić oddając obecnemu na sali cześć. Współpracownicy zespołu Coldplay ze studia w Londynie potwierdzili zaangażowanie Chrisa w utworze Iris, odpowiadając na pytanie jednego z fanów U2.


#26 Artur

Artur

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 03 stycznia 2015 - 22:42

Świetna robota czytałem to z otwartymi ustami, zupełnie jakbym kupił książkę o U2



#27 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 03 stycznia 2015 - 23:29

Dzięki! Witamy na forum ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych