Jump to content


Photo

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#621 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 października 2016 - 22:18

to rodzinne :P ...trochę creepy

https://www.instagra...emphisevehewson


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#622 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 14 października 2016 - 22:52

Bambibono.. ahahahahahah


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#623 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 14 października 2016 - 22:52

Namówiły go gowniary, co zrobić.



#624 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 17 października 2016 - 21:26

Ryan Tedder przy okazji swojej nowej płyty opowiada też trochę o współpracy z U2, i potwierdza, że SoE naprawdę istnieje i się tworzy  ;)

 

Oh, this was the most intimidating. Going in with them was the last wall that I needed to climb to allow me to be fearless. I’ve been working with so many artists for so long that I don’t really get intimidated, but U2 were a different level. I was brought in at the 11th hour on that album, at the very end, to finish some things. The first role that I played was sitting down and listening to everything and critiquing the hell out of it. It was literally like calling a music critic in when you’re not even done with an album and saying, “What’s wrong with it?!” So I sat there with all of them in the room just staring at me. Literally, they had met me five minutes earlier, and they’re going song by song and would hit stop and go, “Ryan, Ryan, what do you think?” I had to sit there and tear their songs apart and give my honest opinion. That was their trial. “If this guy sits here and tells us everything is great, we’re going to kick him out.” I didn’t. I had to quickly identify the songs worth chasing because we had a limited amount of time.

That was a trial by fire. Now, after working with U2, I am no longer this weirdo kid that was just a fan. As for their new album, Songs of Experience, I’ve already been working with them for a year. We’re roping in some really good remixes that are going to kick an entirely new door wide open for U2 fans. The world right now is listening to such different music that you can’t expect a 20-year-old to gravitate to a U2 record if it’s not put in the context of what they listen to today.

 

http://consequenceof...dder/full-post/

 

a z tą U2ową apką na tablety to też prawda

 

http://ajournalofmus...ty-pretty-cool/


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#625 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 03 listopada 2016 - 19:48

U2 told George Godfrey last night at the #QAwards that their new album will be released next year. How you will receive it though is still a mystery...

https://www.youtube.com/watch?v=FyjNzlyn_Kw&feature=share

zródło

https://www.facebook.com/absoluteradio

 

( czyli nic nowego konkretna data premiery nowego albumu wciąż nieznana )



#626 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 16 listopada 2016 - 13:55

Z cyklu przemyślenia:

 

Mam dziwne wrażenie, że Best Thing trafił na komputerze Edge'a do tego folderu

https://i.ytimg.com/...g/hqdefault.jpg



#627 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 16 listopada 2016 - 15:19

Strasznie cicho na temat nowego albumu  :unsure:  :(, daliby to Best Thing jako singla coś w stylu Ordinary Love z jakimś prostym teledyskiem  <_<.


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#628 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 16 listopada 2016 - 18:41

Z cyklu przemyślenia:

 

Mam dziwne wrażenie, że Best Thing trafił na komputerze Edge'a do tego folderu

https://i.ytimg.com/...g/hqdefault.jpg

Oby. :D

Ja chcę brzmienia, jakie zaprezentował Adam jakiś czas temu.

(i to szybsze bicie serca u ludzi, którzy widzą nowy wpis w tym temacie)



#629 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 07 grudnia 2016 - 17:37

I co wiadomo coś nowego na temat albumu? Jestem ciekawy czy oni pracują nad albumem czy jak bo nawet żadnych zdjęć nie wstawiają ostatnio...:/

#630 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 07 grudnia 2016 - 18:42

I co wiadomo coś nowego na temat albumu? Jestem ciekawy czy oni pracują nad albumem czy jak bo nawet żadnych zdjęć nie wstawiają ostatnio...:/

 

Chyba musisz zadzwonić do Bono lub The Edge'a, bo oni jedyni mogą mieć jakieś informacje, a i to nie jest pewne. :ph34r: Nawet Danger Mouse się poddał i nie podjął produkcji drugiego albumu. :D On chyba musiał z pół roku do siebie dochodzić po ostatniej współpracy.

 

A na serio z tego co wiadomo - to możliwe, że w tym roku coś wyjdzie. I tyle. ;)



#631 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 07 grudnia 2016 - 20:05

ech.

była gadka 'tak tak będzie płyta, już, zaraz, właściwie to materiału mamy na piętnaście' a teraz jest wielka cisza... kiedyś (przed SoI) może i mnie to nie zirytowało tak bardzo, myślałam że mieli serio jakiś kryzys twórczy. teraz to ja mam kryzys U2-owy bo to wszystko takie cheap tricks i tyle, i jestem zła na nich :P nie brakuje mi nowej muzyki, mam czego słuchać, może nawet chętniej, nie o to chodzi, wolałabym usłyszeć szczere 'jeszcze jesteśmy w dupie' niż ogólniki, nieprawdę i nic.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#632 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 07 grudnia 2016 - 21:52

jakbyście ich nie znali :P



#633 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 grudnia 2016 - 00:21

Od kilkunastu lat regularnie każdą płytę wydają z coraz większą przerwą. Niestety jestem niemal pewny, że i tym razem to się utrzyma. Przykładowo w 2011 skończyli trasę - płyta wyszła w 2014. Teraz trasa to 2015. Rachunek jest prosty: 2018, albo - biorąc po uwagę ciągle wydłużanie się terminu - 2019. Tylko pytanie czy to co wyjdzie to będzie jeszcze SOE czy już dadzą sobie spokój z tym projektem.



#634 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 08 grudnia 2016 - 03:05

Wiecie, oni już nie muszą. Udowodnili i zarobili swoje, mają fun że sobie pograją jam sessions od czasu o czasu, napiszą piosenki i się pobawią, Na ich miejscu też by mi się czasem odechciało.

Skoro mam wszystko w muzyce czy muszę coś udowadniać, dzielić się nową? Kto z nas nie zrobiłby się tak samo zblazowany w ich pozycji? Jeśli zechcą wydać album to wydadzą, zepną dupska i nagrają coś czego od nich jeszcze nie było, tylko po to żeby udowodnić że potrafią jeszcze. Coś jak SoI. Tylko że to nadal czterech prostych kolesi którzy nie muszą i ma prawo im się nie chcieć skoro co raz mniej osob docenia ich starania.



#635 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 08 grudnia 2016 - 14:45

Wiecie, oni już nie muszą. Udowodnili i zarobili swoje, mają fun że sobie pograją jam sessions od czasu o czasu, napiszą piosenki i się pobawią, Na ich miejscu też by mi się czasem odechciało.

Skoro mam wszystko w muzyce czy muszę coś udowadniać, dzielić się nową? Kto z nas nie zrobiłby się tak samo zblazowany w ich pozycji? Jeśli zechcą wydać album to wydadzą, zepną dupska i nagrają coś czego od nich jeszcze nie było, tylko po to żeby udowodnić że potrafią jeszcze. Coś jak SoI. Tylko że to nadal czterech prostych kolesi którzy nie muszą i ma prawo im się nie chcieć skoro co raz mniej osob docenia ich starania.

Ja to rozumiem no ale po co mówią że mają tyle materiału, że już kończą album albo inne pierdoly :huh: Zastanawiam się o co chodziło im z tą piosenką Best Thing bo naprawdę była bardzo fajna :) Mam nadzieję że jak Edge powiedział że nowy album będzie jak Zooropa a Bono że teksty lepsze niż na War to tak będzie i jeszcze pokażą że potrafią :rolleyes:



#636 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Posted 08 grudnia 2016 - 15:34

nie sztuka nie wydawać albumu jak się nie ma materiału. sztuką jest go mieć (a oni mają, żebyśmy sobie czasem nie myśleli) i się nie spieszyć:P no bo gdzie, no bo po co.

I can't say where it is 
But I know I'm going.


#637 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 08 grudnia 2016 - 22:22

No, to że Bono jest notorycznym kłamcą i robi nadzieje a potem to zlewa to inna rzecz, faktycznie ;) Mi się czasem wydaje że te wszystkie opóźnienia wynikają z tego że owszem, mają te 30 naprawdę dobrych piosenek, ale są zbyt ambitni i chcą przebić samych siebie zawsze. Zbyt duża auto-presja na bycie Greatest Rock Band In The World a nie "TYLKO" nagrywać świetną muzykę i jechać z nią w świat. A wiadomo że jak się dłubie w czymś za długo to się to w końcu spieprzy, albo po prostu zmieni się pomysł, koncepcja, to naturalne, więc zaczynają ten sam proces od nowa. Taka teoria.



#638 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 grudnia 2016 - 00:11

Od kilkunastu lat regularnie każdą płytę wydają z coraz większą przerwą. Niestety jestem niemal pewny, że i tym razem to się utrzyma. Przykładowo w 2011 skończyli trasę - płyta wyszła w 2014. Teraz trasa to 2015. Rachunek jest prosty: 2018, albo - biorąc po uwagę ciągle wydłużanie się terminu - 2019. Tylko pytanie czy to co wyjdzie to będzie jeszcze SOE czy już dadzą sobie spokój z tym projektem.

Za krótkie były legi żeby tak to zostawić..



#639 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 posts

Posted 09 grudnia 2016 - 01:39

Ogłosić projekt Innocence + Experience, zrobić pierwszą płytę, zapowiedzieć drugą, zrobić trasę pod tą nazwą, potem zlać Experience - cała koncepcja, nazwa trasy się wali.

 

Trąci żenadą, nie ma co się oszukiwać.



#640 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 11 grudnia 2016 - 00:50

No, to że Bono jest notorycznym kłamcą i robi nadzieje a potem to zlewa to inna rzecz, faktycznie ;) Mi się czasem wydaje że te wszystkie opóźnienia wynikają z tego że owszem, mają te 30 naprawdę dobrych piosenek, ale są zbyt ambitni i chcą przebić samych siebie zawsze. Zbyt duża auto-presja na bycie Greatest Rock Band In The World a nie "TYLKO" nagrywać świetną muzykę i jechać z nią w świat. A wiadomo że jak się dłubie w czymś za długo to się to w końcu spieprzy, albo po prostu zmieni się pomysł, koncepcja, to naturalne, więc zaczynają ten sam proces od nowa. Taka teoria.

 

W pełni się z tym zgadzam. Dodałbym jeszcze do tego to, że ten album powstaje w wyjątkowych czasach. Z zapowiedzi wynikało, że ma być to album bardziej "polityczny". Na pewno więc będą chcieli, aby nowa płyta była też ich komentarzem do tego co się dzieje na świecie. Od września 2014r., kiedy wydali SOI, wydarzyło się tak wiele, że akurat w tym wypadku zmiana koncepcji albumu nie powinna być czymś dziwnym. Myślę, że oni mają świadomość tego, że dla wielu osób na świecie nie będzie satysfakcjonującym to, że wydadzą jakiś tam zbiór piosenek. Zespół tak zaangażowany społecznie i politycznie musi głośno przemówić. Z tym może wiązać się dla nich dodatkowo presja. Liczę jednak, że te wyjątkowe okoliczności spowodują, że dostaniemy coś wyjątkowego  ;)


Dołączona grafika




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users