Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#441 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 21 sierpnia 2016 - 21:51

Kygo jest w Rio, za parę godzin przekonamy się co zagra ;)

 

https://www.instagra...=olympicchannel

 

https://www.instagra...=olympicchannel

 

edit: dobra, doczytałam sobie, on najprawdopodobniej zagra tylko jeden kawałek razem z tą panną ze zdjęcia.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#442 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 sierpnia 2016 - 21:52

Problem z tym kawałkiem jest taki że bujać buja, ma świetną melodię zwrotek która się łatwo łapie w uszko, na żywo piękny banger i aż chciałbym słyszeć i tańczyć tam, ale żadna oryginalna ani ciekawa elektronika to jednak nie jest. Kojarzy mi się z ich remiksami z lat 90ych, a dziś już na to sporo za późno. Dla mnie bajer, dla szerokiej publiki, no cóż.



#443 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpnia 2016 - 22:04

Chociaż życzę im jak najlepiej to nie wydaję mi się aby ten kawałek odniósł sukces taki jak Ordinary Love, choć chciałbym się mylić ;) .


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#444 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpnia 2016 - 22:06

Btw, pozwolę sobie linkiem przypomnieć pewien wycinek piosenki z początku roku, a zapomniałem totalnie o tym. Jakoś pod koniec filmiku mamy bono i nowy motyw. To plus krótkie wideo od Adama daje nadzieje, że TAK będzie brzmiało SOE. Pozdrawiam serdecznie :P

Te dwa urywki to była zasłona dymna przed długo oczekiwaną U2 disco relax płytą. Wiesz ile Edge siedział aby wymyślić te dwa nikomu niepotrzebne rockowe riffy, podczas gdy reszta zespołu imprezowała z nastoletnim norweskim DJ-em?? A to wszystko dla nas, by niespodzianka była większa!



#445 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 sierpnia 2016 - 23:22

Kupli mnie jak zawsze, chcę się czuć znowu jak ta piosenka.

Komą, przynajmniej to nie Vertigo.



#446 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 22 sierpnia 2016 - 11:33

Wszystkie nagrania z Internetu zostały usunięte.
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#447 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 sierpnia 2016 - 11:41

Czyżby DJ bez uzgodnienia z nimi to upublicznił na swoim koncercie? :P



#448 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 sierpnia 2016 - 11:56

Powiem tak, gdyby ten kawałek w takiej formie miał być częścią SOE, to bym miał problem, ale jako stand-alone kolaboracja - łykam bez problemu :D Choć Acr też ma rację, nie jest to nic oryginalnego czy ambitnego, trochę szkoda - bardziej alternatywni spece od elektroniki pewnie też by U2 nie odmówili współpracy, wystarczyło poprosić. No ale pewnie chodziło o radio. Co nie zmienia faktu, że z niecierpliwością czekam na premierę :rolleyes:

 

Pozostają dwie kwestie - jedno z nagrań z Eze ("1:00 version") to był zupełnie inny mix tego kawałka, ciekawe, czy to po prostu jeden z mixów DJ Kygo, czy może "oryginał"? Przeznaczony na SOE? Brzmiało wystarczająco fajnie. Poza tym, wersja, którą zagrał Kygo, ma przynajmniej jedną różnicę w tekście z wersją z Eze (nie ma frazy "got a golden ring"). Choć to akurat nie musi o niczym świadczyć, z pewnością kiedy (jeśli) już to zostanie oficjalnie wydane, to w przynajmniej kilku remiksach.

 

Z lyricsów można się śmiać, ale moim zdaniem ten tekst jest powiązany z SOE - ma wyraźne konotacje religijne, powiedziałbym wręcz, że jest bardzo typowy, Bono zawsze w taki mniej więcej sposób pisał o Bogu. Fragment: ".. the best thing that ever happen to boy.. I'm the kind of trouble that you enjoy" jest jednocześnie bardzo ładny, typowo bonowy i zawiera w sobie zarówno innocence, jak i experience. Prawdopodobnie ten numer albo znajdzie się na SOE (w wersji oryginalnej, np. takiej jak w jednym z nagrań z Eze), albo jest jednym z odrzutów.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#449 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 sierpnia 2016 - 17:23

BTW ma ktoś jeszcze zapisane te Beach Clips? Zagapiłam się parę tygodni temu, a teraz już wszystko pousuwane. Jak coś, to dziękuję za PW ;)

 

Ja też poproszę, byłem chyba wtedy na OFFie, czy coś ;)

 

A ten numer od Kygo przypomina mi nieodżałowane - i równie popowe - Moment of you z innego Eze sessions. Może wrócili do tego?  

Poza tym to musi być remix, nie wyobrażam, żeby wydali coś bez... instrumentów :P  A czy b-side, czy radio edit: to się okaże. 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#450 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 sierpnia 2016 - 17:42

Skoro usunęli nagrania to zaczynam mieć podejrzenia (obawy?) że to jest właśnie piosenka, którą zamierzają promować podczas wrześniowo-październikowych występów w Stanach.



#451 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 sierpnia 2016 - 17:49

Skoro usunęli nagrania to zaczynam mieć podejrzenia (obawy?) że to jest właśnie piosenka, którą zamierzają promować podczas wrześniowo-październikowych występów w Stanach.

Też tak pomyślałem, że na IHeart mogą zagrać jakąś swoją wersję tego..
W sumie wolałbym żeby to było coś 'osobnego'

#452 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 sierpnia 2016 - 18:08

Wszystkie nagrania z Internetu zostały usunięte.

Nagrania w necie jeszcze są. A tak w ogóle to kawałek mnie nie porywa 4/10 niech nie grają tego na IHeart. ;-)

https://www.dailymot...emix-2016_music



#453 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 22 sierpnia 2016 - 20:18

Ten kawałek to niezła zagwodzka, ktoś sobie z nas tu robi niezłe jaja. Premiera za pasem, jeśli wierzyć plotkom, całkiem prawdopodobne daty premiery to 4 Września/25 Września.

 

Myślę, że najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że - U2 This Is - to piosenka z SOE, a wykonanie tego DJ'a jest jego remiksową wersją. Jak z Ill Go Crazy.

 

Pewnie niedługo doczekamy się pierwszego singla, którym będzie pewnie właśnie to ;)

 

Marzy mi się Mercy na SOE:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XQC37h7yJDM



#454 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 sierpnia 2016 - 20:45

Myślę, że najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że - U2 This Is - to piosenka z SOE, a wykonanie tego DJ'a jest jego remiksową wersją. Jak z Ill Go Crazy.

 

Właściwie to dlaczego nie - pamiętacie jak bujało nas na koncertach I'll go crazy? I chociaż wersja albumowa jest perełką kompozycyjną, to jednak najwięcej funu dawał nam jednak remix. Teraz słucham Best thing wyobrażając sobie ich bujające głowy na wielkim ekranie The Claw i naprawdę nie miałbym nic przeciwko, żeby usłyszeć to w każdym radiu. A że trochę techniawa? Takie czasy - dzisiaj nie da się inaczej zrobić przeboju o jakim cały czas marzy Bono.


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#455 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 22 sierpnia 2016 - 21:29

Przydałoby się jeszcze stado nagich tyłeczków kręcących się w rytm muzyki w teledysku. Wszystko oczywiście w slow motion.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#456 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 22 sierpnia 2016 - 21:46

Przydałoby się jeszcze stado nagich tyłeczków kręcących się w rytm muzyki w teledysku. Wszystko oczywiście w slow motion.

xD

 

To byłaby już zupełnie nowa jakość U2!

 

A na nowej trasie numerek a la - http://www.plotek.pl...ch-i-nagle.html

"Bono gra koncert. Nagle pękły mu spodnie. Bielizna? BRAK."



#457 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 sierpnia 2016 - 08:38

Akurat Bono zdarza się jeszcze zakładać podobnie obcisłe spodnie (3rd leg 360?) więc nadzieja jest.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#458 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2016 - 14:07

W zasadzie to gdyby zamiast tego efektu zaciętej płyty w refrenie dołożyli jakiś U2-podobny refrenik to ta piosenka broni się. Ten motyw z gitarą i Edkiem na końcu też ma cudny potencjał - wprost wymarzone pole do snippetów na koncertach. Podsumowując: coś dzwoni i to ładnie tylko, że na razie zamiast w świątyni U2 to na pobliskiej dyskotece.



#459 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 23 sierpnia 2016 - 19:20

Wrzucę to tutaj - jakiś fan nagrał własny cover akustyczny tego kawałka, i można sobie teraz chociaż trochę spróbować wyobrazić w "normalnej wersji" - słucha się nawet pozytywnie.

https://www.youtube.com/watch?v=a6LHkcClYO8

 

 

//edit

Ktoś mnie wyprzedził na shoucie :)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#460 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2016 - 19:39

No, no, ten cover pokazuje realny potencjał tego kawałka. Osobiście trzymam mocno kciuki, żeby to co nam zaprezentował DJ było jedynie remixem oryginału, a nie ostateczną wersją :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych