Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#2281 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 marca 2018 - 20:26

ktoś chce meksykańskich gejów, ja czekam jeszcze na yebtam z Amsterdamu, czy co tam miało być

Klipu z Amsterdamu raczej nie będzie, być może będzie jako jeden z elementów wizualizacji na nadchodzącej trasie.

#2282 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 23 marca 2018 - 22:26

Klipu z Amsterdamu raczej nie będzie, być może będzie jako jeden z elementów wizualizacji na nadchodzącej trasie.


A skąd takie pewne i szokujące informacje?

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#2283 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 24 marca 2018 - 00:40

Gdzieś była informacja, że na chwilę obecną z nieznanych przyczyn materiały do klipu "You're the best thing about me" z Amsterdamu (alternatywna wersja?) nie ujrzą światła dziennego. Natomiast nie ma konkretnych informacji co do elementów wizualnych, które mają pojawić się na trasie "Experience + Innocence Tour". Jeżeli chodzi o meksykańską wersję teledysku do utworu "Get out of your own way" na razie brak informacji.



#2284 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 marca 2018 - 14:50

Klip ani ziębi, ani mnie grzeje. Ot, 6/10 ale fajnie, że coś wypuścili..

Widać, po to grali AS na barce ;) Widać, jak chcą to mogą już w sumie 2 wersję teledysku wypuścić do nie-singla.

 

Ty (jeszcze ktoś?) czekasz na Meksykańskich Gejów??

Ja myślę, że najwcześniej zobaczymy ich w bonusach na DVD/BD E+I Tour w grudniu 2019

Ja nawet tych bonusów już bym nie był pewien, zrobi się z tego drugi Red Hill Minning Town i poczekamy aż do jakieś reedycji na wydanie tego cuda....

 

Jeszcze jakimś dziwnym trafem mogłoby to trafić na DVD/BD z TJT 2017 kręconej m.on. w Meksyku, ale nie wiem, czy do końca by to tam pasowało. :rolleyes:



#2285 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 marca 2018 - 20:23

Teraz już nie wiadomo co będzie singlem po "Get out of your own way"... Wcześniej ktoś napisał, że będzie "Summer of love", później okazało się że będzie "Lights of home", a teraz nie wiadomo co będzie opublikowane w eterze... u2songs pisze, że jest remiks do utworu "Love is bigger than anything in its way". Wcześniej pojawił się teledysk do "American soul", który oficjalnie nie jest singlem. Zatem skoro "Lights of home" ma być wydany jako limitowany singiel na winylu, to który z powyższych utworów doczeka się oficjalnego teledysku? Póki co, na razie jest to pytanie retoryczne (według mnie :P). Przeczytałam na portalu u2songs, iż na chwilę obecną pojawiły się remiksy do utworów: "Summer of love" oraz wcześniej wspomniany "Love is bigger than anything in its way". Już niedługo pojawi się remiks do piosenki "Lights of home". Po przeczytaniu wszystkiego na temat kolejnego singla (?) można stwierdzić, iż zrobiło się chaotycznie wobec promocji danych utworów z albumu "Songs of Experience". Kończąc temat, według mnie dla mnie to jest obojętne co będzie singlem, a co nie. Zastanawiam się również czy wcześniej był taki chaos promocyjny jak teraz...



#2286 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 marca 2018 - 06:50

No to nie jest to pytanie retoryczne xd
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#2287 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 27 marca 2018 - 07:22

Mogliby dać wzorem Coldplay remix z Kygo na singla, albo nagrać jakąs piosenkę z nim na pewno byłby sukces po tym co teraz w radiu leci jestem nawet tego pewny :D

#2288 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 27 marca 2018 - 18:13

Z wcześniej wymienionych piosenek (może nawet i wszystkich) z "Songs of Experience" mogłaby powstać etiuda składająca się z teledysków do danego utworu... :rolleyes: Byłby z tego ciekawy projekt, może nie taki jak "Films of Innocence" z utworami z "Songs of Innocence". Czy ktoś jeszcze pamięta ten projekt? B)



#2289 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 27 marca 2018 - 18:26

Pamiętam jak na zlocie w Poznaniu zjaraliśmy holandię i zasnęliśmy przy Linear. Tego nie. Może już spaliśmy na zaś :P



#2290 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 09 kwietnia 2018 - 13:46

The previously unreleased instrumental version of “American Soul”:
Fill in your own vocals. Or just sing “Volcano” or “Glastonbury”

 

https://www.youtube.com/watch?v=jpzCXZ5PUnw



#2291 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2018 - 15:39

Tyle pięknych kawałków nie doczekało się wydania instrumentalnego, a tutaj American Soul, gdzie melodii tyle co kot napłakał... [o ile to oczywiście oficjałka]. 

 

U2logic wiecznie żywe 



#2292 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 kwietnia 2018 - 08:15

Już usunęli :(

#2293 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 12 kwietnia 2018 - 05:42

Jeden z redaktorów @U2 napisał, że kolejnym singlem z SOE ma być Love Is Bigger Than Anything In Its Way - jednak bez źródła i dalszych szczegółów.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2294 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2018 - 09:15

do kosza 



#2295 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 12 kwietnia 2018 - 09:52

 nikt nie wie co będzie singlem po "Get out of your own way", a co nie.

a Lights of Home to nie singiel? że będzie wydany tylko na RSD to inna sprawa, ale pełnoprawnie śmiga w radiu ;)


IrishGirl z u2.heh.pl


#2296 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 kwietnia 2018 - 10:53

Wcześniej nic nie było wiadomo, teraz wszystko się wyjaśniło.
EDIT: "Lights of home" singlem w Europie (?), natomiast "Love is bigger than anything in its way" singlem w USA; źródło: http://www.u2songs.c...s_of_experience



#2297 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 kwietnia 2018 - 00:27

Czyli trzymamy się definicji że singlem jest coś wydane na fizycznym nośniku w danym kraju?

 

Oldschool, ok. Ja bym się skłaniał że jest nim coś co ma klip, hula w radiach, spotifajach i serio promuje album. Albo w ogóle porzucił to nazewnictwo.

 

Prowokuję trochę ale serio, jak w dzisiejszych czasach definiować singiel? The Flaming Lips raz sprzedawało "official single" na pendrajwach zatopionych w cukierku. Etc etc.



#2298 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 13 kwietnia 2018 - 00:43

przy takich założeniach ostatnie single U2 były w 2009r. :P

najprostsza definicja - utwór promujący płytę. niekoniecznie musi być klip i nośnik fizyczny. zależy od czasów.


IrishGirl z u2.heh.pl


#2299 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 kwietnia 2018 - 00:46

Stąd samo nazewnictwo "singiel" mnie gryzie these days. Jedni liczą Blackout, inni dopiero JEBTAM... no trudno wyczuć ;)



#2300 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 22 kwietnia 2018 - 22:42

Tak czytam o tej nagrodzie dla Bono i w wielu polskich artykułach użyto na końcu tego samego stwierdzenia:

 

https://kultura.onet...rcc=ucs&utm_v=2

"Otrzymać tę nagrodę to wielki zaszczyt i jestem tu by oddać hołd pańskiemu przywództwu podczas tamtej, największej w historii, interwencji medycznej" - powiedział, zwracając się do Busha, piosenkarz podczas spotkania w George W. Bush Presidential Center w Dallas w Teksasie.

"Gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, zarzuciłeś mnie danymi, statystykami, jakbyś przyszedł prosto z CIA" - żartował były prezydent. Bono dodał, że ma nadzieję, że jego koledzy z zespołu nie będą mieli mu za złe uczestniczenia w gali.

Muzycy U2 pracują nad nową płytą w studiu w Montrealu.

 

Czy to jakaś pomyłka dziennikarska? Mieli napisać o próbach przed trasą? Czy raczej coś jest na rzeczy? :rolleyes:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych