Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor Singles 3 Edycja - 58 niezapomnianych hitów. Wszystkie single!


  • Please log in to reply
2135 replies to this topic

#41 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 marca 2014 - 23:22

kogo obchodzi hitowość singli? toż to można by statystyke bilboardu przepisać :P



#42 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 marca 2014 - 23:24

Czy mam załączać dokładne wyniki każdej rundy?

Wyniki te sugerują 'najsłabsze ogniwo' i pewnie wielu będzie brało to pod uwagę w swoim następnym głosowaniu..

Z drugiej strony jak mawiał tow. Lenin.. 'kontrola jest podstawą zaufania..'


xxx depe xxx
 


#43 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 marca 2014 - 23:27

zawsze tak robiliśmy a fajna statystyka jest fajna ale wiesz że ciekawiej może być bez tego? bardziej uczciwie, bez sugerowania się innymi. ja bym poparł ten eksperyment chociaż na te parę rund.



#44 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 marca 2014 - 23:29

Dokładnie.

Też byłbym za tym novum.

Jeśli ktoś chce to niech też sobie zlicza 'incognito' i w razie mojej pomyłki interweniuje.


xxx depe xxx
 


#45 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 marca 2014 - 23:30

No ale przecież każdy i tak może ustalić ilość głosów na poszczególne kawałki. Po co więc utrudniać takie rozeznanie? Dla niektórych osób (dla mnie nie) ważna jest taktyka głosowania, a nie wszyscy mogą mieć czas żeby to sobie samemu zliczać. 


Dołączona grafika

#46 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 marca 2014 - 23:33

Nie wiem Mario czy się rozumiemy.

Jeśli podam wyniki np.

OOTSpecies - 23

ABOYou - 19

One -18

NYDay - 16

To jestem przekonany, że te kawałki dostaną najwięcej głosów w następnym głosowaniu. Siłą sugestii.


xxx depe xxx
 


#47 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 marca 2014 - 23:38

otóż to. tak zawsze było. może spróbujmy zrobić te nie wiem, z 5 rund bez tego i wtedy zobaczymy czy nie jest lepiej? ileż to osób chciało żeby surv był "uczciwy"? oto droga do ;)



#48 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 marca 2014 - 23:41

Wiem o co chodzi  ;)

 

Tyle, że jak tego nie podasz to i tak nie będzie to tajemnica (wtedy dopiero byłyby emocje). Każdy może sobie bowiem to zliczyć i wtedy będzie i tak będzie mógł się sugerować wynikami. Obawiam się, że wtedy nastąpi podział na osoby które maja czas to sobie zliczać i na osoby które nie mają na to czasu. Wtedy będzie "nierówność szans". 

 

Ale żeby nie było - być może to jest wydumany problem. Pasuje mi każda opacja i rzeczywiście może spróbować z tą zmianą  :)


Dołączona grafika

#49 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 marca 2014 - 23:44

ja się kiedyś bawiłem w te taktyki itp. ale teraz naprawdę szczerze mi się nie chce, mam wrażenie że tylko Szczotek i Rodia przejawiali do tego chęć ale jak innym się też odechce to co to ma być za rozgrywka między nimi, nijaka i nudna też ;) ja oficjalnie się z niej wypisuję. dajmy sobie nie wiem, z 5 rund, aż do drugiego etapu, zobaczmy jak to wyjdzie. mały eksperyment nikomu nie zaszkodzi ;) ale o - właśnie przy tym też fajnie zachęcić ludzi żeby choć krótko uzasadniali wybory, może zamiast rozgrywek taktycznych zrobią się nam merytoryczne?



#50 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 marca 2014 - 23:56

W takim razie nadrabiajac zaległości.

Another Day - bardzo lubię ich pierwsze single, w tym wypadku jednak AD jest dla mnie bez wyrazu, nawet w porównianiu do innych kawałków z tego okresu, jest to jeden z niewielu ich singli, który na pewno nie jest "ponadczasowy".

All Because Of You - bardzo rzadko tworzą coś co mnie drażni, w tym wypadku długo nie mogłem przekonać się to tego utworu. teraz go lubię, ale gdyby nigdy nie powstał to tragedii ne byłoby. Trochę takie "pokażemy że możemy dać czadu", Gdybym to ja wybierał single z HTDAAB to w zestawie tego utworu na pewno by nie było. 
The Ballad Of Ronnie Drew - przyjemny kawałek, zacna inicjatywa. Tak na prawdę jednak "jutu" w tym jest tylko malutka cząstka, Jak dla mnie nie ma więc prawa to konkurować z innymi "pełnoprawnymi" singlami, nawet z ABOY :P


Dołączona grafika

#51 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 marca 2014 - 00:00

aż dla przykładu powinienem się sprzeciwić ale nie bardzo mam jak, damn ;) nie no, powiem tylko - Ciebie drażni ABOY a ja tak dawno nie słuchałem że dla mnie to teraz spoko banalny rockowy banger, prosta piosenka, jasne, ale już mnie nie drażni, za to mój głos na SBS - no to słyszę nadal za często i już serio z nią nie wyrabiam, zwłaszcza po przesłuchaniu pewnie setek bootlegów gdzie grają to zawsze, ajjj. ostatnio na U23D wyszedłem na niej po piwo i nie żałuję, zakupiony browar był lepszy niż to po raz 98748 :P



#52 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 11 marca 2014 - 00:15

jak można już wyrzucać Another Day -______-

 

The Ballad of Ronnie Drew - bo niejutowe, nie czuję że to ich piosenka

Get On Your Boots - bo te buty bolą nóżki, tfu, uszka

Vertigo - bo irytujące w gruncie rzeczy i na siłę


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#53 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 marca 2014 - 00:15

ABOY troche mi się kojarzy (mniej muzycznie, raczej bardziej odnośnie ogólnego charakteru i roli na albumie) z Wild Honey i Stand Up Comedy. Najlepiej wyszło im jednak z Wild Honey tj. bardzo naturalnie i pasująco do albumu. W przypadku ABOY i SUC tego mi brakuje. Dodatkowo przy ABOY na to że myślą przewodnią utworu było "jesteśmy starzy, ale jarzy" wskazuje również teledysk. Tak jakby coś koniecznie chcieli udowodnić, w tym to że potrafią znowu wstrzymać ruch na ulicach. Utwór bardziej trafił do mnie na trasie. Obecnie pasuje mi do HTDAAB, którą sobie bardzo cenię, ale jednocześnie jest ona dla mnie zapisem ich "kryzysku wieku średniego". Wspomniany syndrom "Dziady dają czadu" udzielił im się też na Vertigo. 


Dołączona grafika

#54 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 11 marca 2014 - 00:39

 ja oficjalnie się z niej wypisuję. dajmy sobie nie wiem, z 5 rund, aż do drugiego etapu, zobaczmy jak to wyjdzie.

Ej dobra, jestem w tej zabawie pierwszy raz, więc mam kilka pytań.

1. Pisząc "etap" masz na myśli ten próg 30 a potem 10 singli w grze?

2. O co chodzi z tymi taktykami? Bo zagłosowałem po prostu na najmniej lubiane/cenione przez siebie single, czy powinienem próbować potajemnie czymś manipulować? :P

 

Opinię co do swoich wyborów zacznę załączać od 2. rundy w takim razie, żeby już nie mieszać. W sumie wszystkie 3, na które zagłosowałem to są dla mnie odpady z tej listy, bardziej musiałbym uzasadniać, czemu nie zagłosowałem na inne, więc będę się ew. tłumaczył "czemu dopiero teraz" w kolejnych rundach :P



#55 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 marca 2014 - 01:06

mam na myśli ileś kolejnych rund, nie wiem, spontan ;)

z taktykami chodzi o to że czasem rozgrywaliśmy survivory jak chcieliśmy wywalając różne kawałki zgodnie z opinią publiczną żeby zostały nasze ulubione, żeby ich bronić, to było fajowe ale serio mi się nie chce teraz już tak :P

 

co do ABOY - no znów się Mario nie mogę nie zgodzić, to jeden z najgorszych singli U2 ever, ale ale ale. właśnie uznałem że może tym razem będę totalnie subiektywny, a totalnie subiektywnie ABOY mi dziś nie przeszkadza jako takiś tam ich etap działalności, choć głupiej wtedy. a takie SBS mi już aż mierzi uszka, no sorry ;)



#56 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 11 marca 2014 - 01:44

Szczotku, monotematyczny jesteś :P :P :P

dżizas, Szczotek, błagam;p

Pride (In The Name Of Love)

(bo jest zgrana do porzygu i aż mnie irytuje jak np. kumpel włącza znów w samochodzie)

O, tyle wam powiem ;)
 

 

The Ballad of Ronnie Drew

Another Day

All Because of You

Największy zawód 3 edycji survivorów.

 

 

z taktykami chodzi o to że czasem rozgrywaliśmy survivory jak chcieliśmy wywalając różne kawałki zgodnie z opinią publiczną żeby zostały nasze ulubione, żeby ich bronić, to było fajowe ale serio mi się nie chce teraz już tak :P

ALE ŚCIEEEMAAAA! :P Kto uwierzył, ten frajer :D

Edit: Sorry, za taką dużą ilość cytatów, ale musiałem.
 



#57 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 marca 2014 - 01:48

mi się naprawdę nie chce, co poradzę.. ;)

 

wiem że rodia chce żeby exit było wyżej niż oth, wiem, niech mu będzie. oddaje bez walki, za dużo nowych nieogarniętych żeby to obronić, niech se ma. zdziadziałem, nie chce mi się bronić, ja wiem swoje, wszyscy wiemy, starczy ;)



#58 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 marca 2014 - 10:38

Wybacz, ale nawet będąc starszą stażem i ogarniętą, nie broniłabym One Tree Hill, żeby było wyżej niż Exit :D

#59 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 11 marca 2014 - 13:49

No dobra, olewam ważności i znaczenia utworów, polecę po tych których najmniej z listy chce mi się słuchać od dawna już, a co, trochę kontrowersji nie zaszkodzi ;)

 

Balld Of Ronny Drew (bo prawie jej nie pamiętam i nie chce mi się pamiętać)

Sunday Bloody Sunday (bo jest zgrana do porzygu i aż mnie irytuje jak np. kumpel włącza znów w samochodzie)

Vertigo (bo to najgorszy lead single ever i od czasu jak zacząłem mieć go dość po paru wykonaniach live tak do tej pory toleruję tylko na koncertach jak na nich jestem)

 

W sumie miało być One albo M.Ways ale dzielnie biło się z Vertigo i jednak tym razem wygrały :P

 

Nie no,co ty?!


El silencio se vuelve melodia


#60 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 marca 2014 - 22:02

Podobnie jak w pierwszej edycji, 6 lat temu, jako pierwszy odpada:
The Ballad Of Ronnie Drew z 19 głosami

rdt.jpg
Trochę słabo z frekwencją.. w rundzie 1 udział wzieło 26 osób

 

Zasady

 

LISTA UTWORÓW:
Out Of Control
Another Day
11 O'clock Tick Tock
A Day Without Me
I Will Follow
Fire
Gloria
A Celebration
New Year's Day
Two Hearts Beat As One
Sunday Bloody Sunday
40 (How Long)
Pride (In The Name Of Love)
The Unforgettable Fire
Bad
With Or Without You
I Still Haven't Found What I'm Looking For
Where The Streets Have No Name
In God's Country
One Tree Hill
Desire
Angel Of Harlem
When Love Comes To Town
All I Want Is You
The Fly
Mysterious Ways
One
Even Better Than The Real Thing
Who's Gonna Ride Your Wild Horses
Numb
Lemon
Stay (Faraway, So Close!)
Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
Discothèque
Staring At The Sun
Last Night On Earth
Please
If God Will Send His Angels
Mofo
Sweetest Thing
Beautiful Day
Stuck In A Moment You Can't Get Out Of
Walk On
Elevation
Electrical Storm
Vertigo
Sometimes You Can't Make It On Your Own
All Because Of You
City Of Blinding Lights
Original Of The Species
The Saints Are Coming
Windows In The Skies
Get On Your Boots
Magnificent
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
Ordinary Love
Invisible

———————————————————————
58. The Ballad Of Ronnie Drew

 

Z mojej strony:


Another Day


11 O'clock Tick Tock


A Day Without Me
 
Koniec Rundy 2 - 13.03.2014 (czw.) 22:00


xxx depe xxx
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych