Skocz do zawartości


Zdjęcie

Innocence+Experience Tour - wszystko o nowej trasie.

nowa trasa u2 koncert u2 koncerty u2 u2 polska

  • Please log in to reply
2065 replies to this topic

#2041 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 listopada 2016 - 23:10

Mhm, czyli duża hala, może jednak ten Kraków zamiast Warszawy ciągle realny :) Nie mam przekonania do tego, czy będzie im się chciało budować osobną scenę na koncerty poza USA.

 

Też nie mam takiego przeczucia, ale kto wie - może chcą znów zaskoczyć i wyobraźmy sobie taki ekran, ale 2 lub 3 razy większy (powierzchniowo) na stadionie. :rolleyes: Mogłoby robić wrażenie.



#2042 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2016 - 23:25

Też nie mam takiego przeczucia, ale kto wie - może chcą znów zaskoczyć i wyobraźmy sobie taki ekran, ale 2 lub 3 razy większy (powierzchniowo) na stadionie. :rolleyes: Mogłoby robić wrażenie.

No tak ale do czego by go podwiesili? Przecież nad stadionem jest gołe niebo :D Chyba że kazaliby zamykać dach i do niego przyczepiać. Ale... biorac pod uwagę, iż zasuwanie takiego dachu na Narodowym musi się odbywać bez obecności kibiców, bo to ustrojstwo grozi zawaleniem to co dopiero, gdyby było do tego uczepione kilkadziesiąt ton :D



#2043 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 listopada 2016 - 08:14

Sprawa jest wielce poważna, ticketmaster to gruby gracz na rynku, więc jest coś na rzeczy. Może błąd systemu?



#2044 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 listopada 2016 - 22:39

No tak ale do czego by go podwiesili? Przecież nad stadionem jest gołe niebo :D Chyba że kazaliby zamykać dach i do niego przyczepiać. Ale... biorac pod uwagę, iż zasuwanie takiego dachu na Narodowym musi się odbywać bez obecności kibiców, bo to ustrojstwo grozi zawaleniem to co dopiero, gdyby było do tego uczepione kilkadziesiąt ton :D

 

Raczej myślałem o czymś co by stało na płycie, a ewentualnie byłoby "prześwitywalne" w utworach, które nie potrzebują ekranu. Albo coś ala ekran pod pająkiem - Konstrukcja szkieletowa na długości ekranu i z niej rozwijany ekran. Ale co ja tam bedę wymyślał, mają od tego speców. :D Jak z pająkiem się udało to czemu nie z ekranem. :P



#2045 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 listopada 2016 - 17:44

Jedno jest pewne, jeśli część koncertów nowej trasy odbędzie się na odkrytych stadionach, pająka będzie ciężko przebić.



#2046 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 22 listopada 2016 - 17:47

https://www.omaze.co...ces/red-2016-U2

 

Wspierając RED ma się szansę na spotkanie z zespołem, udział w soundchecku przed koncertem i inne cuda wianki.

 

 

Their tours have shattered records across the globe, but for one lucky fan, the biggest U2 show of the year just might be the smallest. That’s right—you and a friend will get flown out to meet U2 for a private, full dress rehearsal show during the band’s 2017 tour. It’s a front row, backstage, VIP experience all rolled into one. You’ll meet the band for sound check and then settle in to hear your favorite U2 songs during an intimate performance like no other. In other words, you’re not just getting the best seats in the house; you’re getting the only ones. Flights and hotel are on us.

Najważniejszy news jest taki, że niejako potwierdza, że w przyszłym roku dziadki będą w trasie (chyba że im się odmieni^^).


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2047 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 listopada 2016 - 18:14

Już nieaktualne, hihi.

 

Teraz tekst brzmi tak:

 

Their tours have shattered records across the globe, but for one lucky fan, the biggest U2 show of the year just might be the smallest. That’s right—you and a friend will get flown out for a private U2, dress rehearsal experience. It’s a front row, backstage, VIP experience all rolled into one. You will hear your favorite U2 songs during an intimate performance like no other. Flights and hotel are on us.

 

 

Czyli:

 

- zamiast "full dress rehearsal show" mamy "dress rehearsal experience",

- ani słowa o żadnym "band's 2017 tour"

- ani o soundchecku,

- ani o najlepszych/jedynych miejscach,

 

Nie ma co, ktoś się szybko zreflektował :P


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2048 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 listopada 2016 - 18:54

Pytanie tylko czy zmienili bo zbyt szybko ujawnili niespodziankę, którą szykuje zespół i zamierza lada chwila ogłosić? Czy też usunęli bo to po prostu g prawda :D



#2049 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 23 listopada 2016 - 21:19

Pytanie tylko czy zmienili bo zbyt szybko ujawnili niespodziankę, którą szykuje zespół i zamierza lada chwila ogłosić? Czy też usunęli bo to po prostu g prawda :D

Ty już dobrze wiesz :D



#2050 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 23 listopada 2016 - 23:23

Już się cieszyłam, phi, a tu jak zwykle ściemniają :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2051 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 26 listopada 2016 - 00:02

Pamiętajcie słowa Edge'a - Sooner than later. Doczekamy się.



#2052 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudnia 2016 - 09:52

Nie chcę nic mówić, ale mamy początek grudnia. Z reguły wtedy się ogłasza trasy na kolejny rok, żeby lud mógł się na Gwiazdkę obdarować. Tak więc, ekhem, panowie, czekamy....



#2053 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 07 grudnia 2016 - 01:02

Nie chcę nic mówić, ale mamy początek grudnia. Z reguły wtedy się ogłasza trasy na kolejny rok, żeby lud mógł się na Gwiazdkę obdarować. Tak więc, ekhem, panowie, czekamy....

 

Zapadli się pod ziemię... Ani płyty, ani trasy, ani singla... Nic... A swoją drogą to nie opóźnia się czasem ogłoszenie tego co tym razem za prezenty przygotowało u2.com dla subskrybentów? No chyba, że teraz zwyczajowo 1 rok subskrypcji = 1 rok 2 miesiące. :wacko:



#2054 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2016 - 19:10

Songs of nonexistence



#2055 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 08 grudnia 2016 - 23:51

Takie coś (oficjalnie):

 

https://www.instagra.../p/BNxUycTBzp7/

 

https://www.omaze.co...oto&oa_h=qm6gmv

 

Dla mnie to jednoznaczny dowód, że ogłoszenie trasy jest bliskie  ^_^


Dołączona grafika

#2056 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 10 grudnia 2016 - 12:14

Często się bawią w takie akcje. Dopóki nie ogłoszą po prostu trasy to nic nie będzie jednoznacznym dowodem.



#2057 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 grudnia 2016 - 12:58

Pudło. To tylko ta akcja, którą Bono zapowiedział u Jimmyego Fallona, że jak ktoś wspomoże RED to ma szansę zobaczyć chłopaków grających tylko dla niego.



#2058 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 10 grudnia 2016 - 13:43

Pudło. To tylko ta akcja, którą Bono zapowiedział u Jimmyego Fallona,

u Kimmela ;)

tak, Omaze ( https://www.omaze.com/ ) prowadzi taką akcję, że jak dasz 10 dolarów na RED, to bierzesz udział w losowaniu zwycięzcy konkretnego "omaze experience" (lista na stronie). jednym z nich jest właśnie prywatny "koncert" U2, a innym z udziałem Bonia - herbatka z nim i z Julią Roberts ;)



#2059 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 grudnia 2016 - 16:45

No właśnie, prywatny koncert, czyli sobie mogą zagrać takie coś w ogóle "z dupy" i bez związku z jakąkolwiek trasą. Niestety wciąż nie ma poszlak wskazujących na to, że w 2017 gdziekolwiek będą grali. A chyba by już hale mieli zarezerwowane, gdyby chcieli na wiosnę ruszyć.



#2060 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 grudnia 2016 - 00:28

Ever dreamed of a front row seat at your own private U2 show?  Sitting in on a band rehearsal?  Hard to believe it but that impossible dream is about to come true for someone.

 

 

Pomimo szczytnego celu nie sądzę, aby chodziło tutaj o specjalnie zorganizowany na tę okazję koncert zespołu. Podkreślone przeze mnie zdanie sugeruje (oczywiście moim zdaniem  ^_^ ), że może chodzić o udział w próbach przed startem trasy. 


Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych