Jump to content


Photo

Survivor Albumów


  • Please log in to reply
506 replies to this topic

#381 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 09 kwietnia 2013 - 16:41

ech Ci młodzi romantycy ;)/>


się staruch odezwał co życie dobrze zna! :D

#382 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 09 kwietnia 2013 - 16:52

Achtung Baby
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#383 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Posted 09 kwietnia 2013 - 17:27

atyclb
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#384 Masseur

Masseur

    Użytkownik

  • Members
  • 868 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 kwietnia 2013 - 18:45

The Unforgettable Fire

#385 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:05

Co to ma być? Żeście wywalili War (a raczej Szczotek samodzielnie to zrobił) i teraz sami nie wiecie na co głosować, huehue. No nic, War na 6 miejscu, powinno być na 3, ale już trudno.

nie "ktoś", tylko ja :P/>/> ogarnę ;)/>/> z tego co pamiętam, to zdarzały się już takie sytuacje, że głosowano "w przód" (Szczotku? chyba Ty tak miałeś w którymś survivorze, który prowadziłeś), więc wydaje mi się, że nikt nie będzie się oburzał ;)/>/>

No nie wiem andie. Ja pamiętam, że na pewno była kiedyś podobna sytuacja, ja niby nie miałem nic przeciwko, ale Witas się oburzył i po przeczytaniu jego argumentów sam się zacząłem zastanawiać. No bo jak to? To w takim razie każdy sobie może głosować "w przód" i olać w ogóle całą zabawę bo prowadzący za niego będzie podliczać głosy :P/> Oczywiście w przypadku morleigh nie wątpię, że mówiła prawdę, gdy mówiła, że jedzie, a skoro to wyjątkowa sytuacja to chyba faktycznie nie warto się spinać, ale, no właśnie, dopóki takie przypadki są naprawdę wyjątkowe i odosobnione to spoko, ale jeśli zaczną się powtarzać to trzeba się zastanowić.
Ja bym na waszym miejscu wprowadził zasadę pozwalającą na jeden taki przypadek uczestnika, który gdzieś wyjeżdża albo z innych powodów nie może głosować na cały jeden surwajwor i już. To chyba złoty środek, najlepsze wyjście, po którym nikt się nie będzie wkurzać. No ale ja nie wiem, gdybam tylko, bo nie wiem jak było w przypadku surwajworów, w których nie brałem ostatnio udziału, a było ich sporo. Może Szczotek się wypowie co robił w takich sytuacjach?

No a ja tymczasem zagłosuję sę na Pop.

#386 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:13

@Rodia, jak najbardziej rozumiem Twoje argumenty, ale właśnie traktuję przypadek Morleigh za wyjątkową sytuację. Myślę, że każdy z nas jest na tyle rozsądny, że jedynie w razie "wyższej konieczności" będzie wnosił o możliwość policzenia jego głosu "w przód" i nie będzie wykorzystywał dobrego serca prowadzącego zabawę :P ; więc póki co nie wydaje mi się, żeby trzeba było wprowadzać zasady odnośnie takich sytuacji. Oczywiście zachęcam innych do wypowiadania się, co myślą na ten temat.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#387 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:18

To jest, oczywiście, nonsens. Równie dobrze każdy z uczestników może sporządzić listę od najgorszego do najlepszego, przesłać prowadzącej i czekać na ostateczne rozstrzygnięcie, które wyklaruje się mniej więcej po minucie.

#388 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:27

Dlatego też napisałam, że ufam w rozsądek forumowiczów ;) poza tym wątpię, żeby nagle dużo osób zaczęło głosować w ten sposób, ponieważ największy wpływ na wyniki survivora ma się głosując na bieżąco (żeby nie powiedzieć "za pięć dwunasta" ;) ), a zatem głosując w przód pozbawiamy się takiej możliwości.

co do Morleigh to ja już zdecydowałam i zdania nie zmienię.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#389 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:31

To dlaczego prosisz o wypowiadanie się na ten temat? :D

#390 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:36

(...) a skoro to wyjątkowa sytuacja to chyba faktycznie nie warto się spinać, ale, no właśnie, dopóki takie przypadki są naprawdę wyjątkowe i odosobnione to spoko, ale jeśli zaczną się powtarzać to trzeba się zastanowić.
(...)


dlatego :)

choć osobiście wątpię aby doszło do masowego głosowania w ten sposób ;)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#391 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:39

@Rodia, jak najbardziej rozumiem Twoje argumenty, ale właśnie traktuję przypadek Morleigh za wyjątkową sytuację. Myślę, że każdy z nas jest na tyle rozsądny, że jedynie w razie "wyższej konieczności" będzie wnosił o możliwość policzenia jego głosu "w przód" i nie będzie wykorzystywał dobrego serca prowadzącego zabawę :P/>/>/> ; więc póki co nie wydaje mi się, żeby trzeba było wprowadzać zasady odnośnie takich sytuacji. Oczywiście zachęcam innych do wypowiadania się, co myślą na ten temat.


Ja jestem przeciwko możliwości głosowania "awansem'. Przypadek Morleigh jest wyjątkowy, ale takie głosowanie rodzi możliwość nadużyć. Konieczność śledzenia poszczególnych rund i czasu na głosowanie jest elementem tej zabawy.

Jeżeli prośba Morleigh zostanie uwzględniona to chyba doprecyzowania wymaga to na co tak na prawdę chce ona głosować w kolejnych rundach. Moim zdaniem "zatem po ATYCLB "do przodu" na 2 rundy do przodu głosuję na The Unforgettable Fire i Pop" rodzi wątpliwości interpretacyjne :P/>/> Jeżeli ATYCLB nie odpadnie w tej rundzie to na co głosuje Morleigh w kolejnej rundzie - na ATYCLB czy na TUF?. W kolejnej rundzie też będą wątpliwości ;)/>/> W innych survivorach była zasada - głosuje na "x" dopóki nie odpadnie, a jeżli "x" zostanie wyeliminowane to głosuje na "y" itd. Tu mi tego brakuje, chociaż prawdopodobnie o to Morleigh chodzi B)/>/>

Chyba jednak niepotrzebnie się czepiam. Ze słów Morleigh można wywnioskować, że głosuje na ATYCLB do czasu gdy będzie w grze :P/>
Dołączona grafika

#392 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Posted 09 kwietnia 2013 - 23:51

All That You Can't Leave Behind

#393 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 10 kwietnia 2013 - 00:38

choć osobiście wątpię aby doszło do masowego głosowania w ten sposób Dołączona grafika


Rozumiem, ale jestem zwolennikiem prostych zasad, identycznych dla wszystkich glosujących, niezwiązanych z masowością bądź wyjątkowością życiowego wydarzenia.

#394 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Posted 10 kwietnia 2013 - 01:22

Achtung Baby

#395 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 10 kwietnia 2013 - 04:34

Ja jestem przeciwko możliwości głosowania "awansem'. Przypadek Morleigh jest wyjątkowy, ale takie głosowanie rodzi możliwość nadużyć. Konieczność śledzenia poszczególnych rund i czasu na głosowanie jest elementem tej zabawy.


W takim razie powinna być możliwość tworzenia "frontów" obrony i ataku na różne albumy :P Właśnie wtedy jest to prawdziwy "survivor", w którym o głosowaniu decydują nie tylko indywidualne listy (tak, jak to napisał Witas), ale także każdorazowy rozwój sytuacji i to, jak głosują inni.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#396 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 10 kwietnia 2013 - 07:54

W takim razie powinna być możliwość tworzenia "frontów" obrony i ataku na różne albumy Dołączona grafika

Ale tak jest i będzie, nawet jeśli się ustali, że takiej możliwości nie ma :P

Gdybym ja prowadził zabawę, takich głosów bym nie liczył - pomijając słuszne argumenty już wcześniej wymienione - gdyż jest to bodziec, by być czujnym, uważnym i terminowym. Czasami ktoś zapomniał (albo "zapomniał") o oddaniu głosu i decydowało to o ostatecznym wyniku. Uznawanie awansów eliminuje przypadek i tym samym zmniejsza liczbę niespodzianek.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#397 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Posted 10 kwietnia 2013 - 08:41

All That You Can't Leave Behind
Every day I die again and again I'm reborn

#398 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Posted 10 kwietnia 2013 - 12:01

Gdybym wierzyła w to, że na ukraińskiej prowincji będę miała dostęp do neta, to bym nie prosiła o wyjątkową sytuację, przepraszam, jeśli to wygląda na kombinowani przy wyniku, zapewniam, że tak nie jest :) a andie dziękuję za zrozumienie :) Do napisania za tydzień :D
They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#399 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 10 kwietnia 2013 - 14:11

Nie, nie, o kombinowanie nikt nie ma podejrzeń. Wątpliwości są co do zasad, nie motywów.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#400 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 10 kwietnia 2013 - 14:40

Rozumiem, ale jestem zwolennikiem prostych zasad, identycznych dla wszystkich glosujących, niezwiązanych z masowością bądź wyjątkowością życiowego wydarzenia.


och, ja też. ale dopuszczam możliwość wystąpienia wyjątkowej sytuacji. hm, być może przy okazji kolejnych survivorów należy wprowadzić zasadę, że można/nie można głosować w ten sposób, wtedy byłoby wszystko jasne.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users