Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 wesprze Hillary Clinton?


26 replies to this topic

#21 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 20 maja 2007 - 19:16

A czy to takie ważne, jakiej jest orientacji ? Czy każdy musi się określić - jestem lewicowcem, jestem prawicowcem, jestem konserwatystą itd. ? I nosić już na zawsze tą przypinkę ? To takie polskie podejście.. liczą się konkretne poglądy na konkretne tematy, a nie etykietki.


Oczywiście że nie, ja tylko zapytałem z racji że byłem tego ciekawy ;)

Dla mnie ogólnie pewną głupotą jest dzielić świat i ludzi z racji orientacji politycznych, i dziwi mnie fakt że ludzie mogą się kłócić z powodu iż mają inne sposoby rządzenia innymi ludźmi [ładnie to brzmi :P].

#22 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 maja 2007 - 09:59

Dla mnie ogólnie pewną głupotą jest dzielić świat i ludzi z racji orientacji politycznych, i dziwi mnie fakt że ludzie mogą się kłócić z powodu iż mają inne sposoby rządzenia innymi ludźmi [ładnie to brzmi :P].


Ludzie kłócą się ze wszystkich możliwych powodów, to akurat nic dziwnego. Natomiast mania przyczepiania etykietek prowadzi do głupich podziałów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#23 matteo2

matteo2

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 14:54

Powróćmy do tematu.
Gdzieś czytałem, że U2 nie może decydować o tym czy ich piosenka wesprze Hillary Clinton czy nie. O tym decyduje wytwórnia.

#24 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 czerwca 2007 - 15:33

No ok, ale ktoś ich tam zgłosił. Nawet jeśli to wytwórnia to chyba zespół też miał jakieś zdanie. A propos, zna ktoś aktualne wyniki sondażu?? :)

#25 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 11 czerwca 2007 - 16:22

Powróćmy do tematu.
Gdzieś czytałem, że U2 nie może decydować o tym czy ich piosenka wesprze Hillary Clinton czy nie. O tym decyduje wytwórnia.



Raczej nie. Zespół nie sprzedał swoich praw wytwórni. Wszystko należy do nich.

#26 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 04 lipca 2007 - 20:42

Mimo, że będę kibicował Pani Hilary Clinton w wyborach to cieszę się, że utwór U2 nie będzie jej reprezentował. Rozumiem wykorzystywanie wizerunku zespołu w "Live8" i innych tego typu przedsięwzięciach, ale popieranie konkretnej opcji politycznej to już przesada, na którą U2 nie powinno sobie pozwolić.

#27 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 17 lipca 2007 - 21:12

Mimo, że będę kibicował Pani Hilary Clinton w wyborach to cieszę się, że utwór U2 nie będzie jej reprezentował. Rozumiem wykorzystywanie wizerunku zespołu w "Live8" i innych tego typu przedsięwzięciach, ale popieranie konkretnej opcji politycznej to już przesada, na którą U2 nie powinno sobie pozwolić.

Uważam podobnie, mieszać się do polityki danego kraju to za wiele. Bono może sobie pozwolić na politykę wobec Afryki np., ale nie powinien wpływać na daną w konkretnym kraju. B)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych