Skocz do zawartości


Zdjęcie

Open'er Festival 2013


105 replies to this topic

#61 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 01 lipca 2013 - 16:54

Z tego, co wiem, chrapcio w czwartek musi wrócić. Ja i acr mamy karnety na całość, ale ja w piatek do roboty. Zobaczymy na miejscu;) Może w czwartek uda się jeszcze coś zobaczyć. Zresztą, cały wyjazd jest na spontan, więc trudno przewidzieć, co będzie:)

Ps. Piotrek! Bo Cię zacznę pisać Acr!:P

#62 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 01 lipca 2013 - 17:23

Być może i mi uda się w czwartek wieczorkiem ogarnąć na jakieś piwko, więc fajnie byłoby się spotkać:) szkoda z tym piątkiem, a i w sobote byłoby spoko

#63 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 lipca 2013 - 22:45

jak mi styknie hajsiwa na piwo i będę miał gdzie kimać (w samochodzie też ok, nie Dołączona grafika ) i się wyhigienicznić to mogę zostawać ile wlezie. środa na pewno, czwartek pewnie też ogarniemy jakoś, ja w sumie mam zamiar, w końcu Junip i Cave grają, szkoda by było olać Dołączona grafika

#64 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 02 lipca 2013 - 09:29

To jak już będziecie wiedzieli czy jesteście w stanie w czwartek "coś gdzieś coś" to odzywajcie się :) Na privie Ci numer podam jutro czy coś :D ktoś jeszcze z forumowa bedzie?

#65 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 03 lipca 2013 - 22:06

Editorsi świetny koncert;) Ostatni Papillon, ekstra!

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#66 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 04 lipca 2013 - 08:38

Mi też Editorsi się strasznie podobali. No i załapałem się na kawałek Savages, fajna energia. Potem niestety net nie dał rady...

#67 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2013 - 16:00

Editors - powolna śmierć tych bardzo sympatycznych facetów, którzy coraz bardziej pewnie nie rozumieją, dlaczego nadal nie są supergwiazdami, skoro (patrz: ostatnia płyta) grają już prawie dokładnie jak Coldplay.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#68 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 lipca 2013 - 16:21

Ostatniej płyty jeszcze nie słyszałam, ale wykonanie starszych kawałków mi się podobało.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#69 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 05 lipca 2013 - 16:55

A ja się zastanawiam, o co chodzi z Editors. Ok, nie znam, ale po tym koncercie już raczej nie chcę poznać. Nie wiem, jakoś mi to wszystko nie gra, nie pasuje do siebie. Może to kwestia pretensjonalnego image'u, może nierozróżnialność kawałków.. Dla mnie to był niezbyt udany support Blur. Tyle.

#70 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 05 lipca 2013 - 20:42

Dziś już lepiej ze streamem na opener.pl:

19:00 Skubas
20:00 Skunk Anansie
21:00 These New Puritans
22:00 Queens Of The Stone Age B)
22:30 NAS
00:00 The National B)


Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#71 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 lipca 2013 - 20:54

bezpośredni link do streamu: http://new.livestrea...ccounts/3818748

próbka absolutnie fenomenalnego Blur:
http://www.youtube.com/watch?v=0eMW0FxUiEU


a relkę jakąś napiszę soon, na razie mnie po-powrotowy dół trzyma jeszcze nieco Dołączona grafika

#72 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 06 lipca 2013 - 10:24

Nie uwierzycie, ale przytulałem się z Mattem Berningerem łihihii :D Szedł sobie przy barierkach i mnie przyuważył i złapał mnie za rękę (a nie odwrotnie!). Potem go jeszcze pogłaskałem i uciekł haha ^^ Jarać się bede rok ;o


A poza tym, Bobby & the Unicorn fajny występ, Palma Violets zagrali jeszcze lepiej, nie spodziewałem się, że tak bardzo bedzie mi sie podobał. Potem już Skunk Anansie, zninawidziłem głos tej Pani (pani to chyba złe określenie ;>) wrzeszczącej i piszczącej w taki irytujący sposób, że nagromadzenie żalciarek zbijało z nóg ;/ Queensi super koncert gdyby nie wszechPOGO niszczące ludzi (w tym mnie). Umierałem po, ale było nieźle:) A The National jeden wielki ORGAZM, nie zapomne do końca życia, spisali się na medal, a i setlista była super

#73 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 lipca 2013 - 11:22

Blur - niezła jazda, nie licząc kiepskiego nagłośnienia (czteroosobowy chórek zupełnie nie słyszalny przez większość czasu) i braku Crazy Beat.

Kim Nowak - byłem kiedyś na Offie i był koncert Homo Twist - trzech gości rżnących korzennego hard'n'heavy. Tu to samo. Rewelacja.

Tame Impala - nie rozumiem fenomenu, ci goście w ogóle nie mają piosenek, wychodzą, grają, tylko nie wiadomo po co. Po koncercie wrażenie jeszcze się pogłębiło.

Arctic Monkeys - chyba największa publika z dotychczasowych (i mnóstwo koszulek na terenie, tak, jakby to była największa gwiazda), wokoło laski znające wszystkie teksty itp. Nieco tandetne, mało interesujące piosenki autorów piątej najwybitniejszej płyty wszechczasów (wg NME) nie zabrzmiały jakoś szczególnie lepiej.

Skunk Anansie - grali przy pełnym słońcu, ale już w piątek, więc do całkiem pokaźnej publiki. Były najlepsze kawałki z ostatniej płyty (ze wskazaniem na Spit You Out), były hity (choć przedostatnie Charlie Big Potato wywołało zaskakująco cichy entuzjazm), a Skin ostatni kawałek śpiewała integrując się z publiką, tj. wchodząc między ludzi (do nas nie dotarła, szkoda). Nawet lepiej niż myślałem.

Queens Of The Stone Age - pustynne misterium, z (wreszcie) konkretną oprawą wizualną (ekran z ciekawymi filmami). Sporo kawałków z ostatniej płyty, które, co ciekawe, zabrzmiały jak klasyki. Wobec czego można wybaczyć, iż np. z Rated R były tylko dwie. Josh Homme jarał faje podczas solówek i rozważał, co chętnie by zrobił z różnymi "beautiful fuckin' ladies" wśród publiki, pytając, czy też chcą (chciały). Usłyszeliśmy też, że jesteśmy najlepszą publiką na całej trasie itd. Przyjechali jako jedna z billboardowych gwiazd i tak też wyjadą.

Prócz tego Sorry Boys to fajna próba zrobienia polskiej Floręsji, a Jose Gonzalez jest bardzo nieśmiały, ale grał całkiem spoko. Na National zasnąłem po trzeciej piosence, więc trzeba było wracać. Już bez przesady z tym coldplayowaniem. Dzisiaj natomiast wystąpi, w charakterze najgłówniejszej gwiazdy, kolejny coldplay, z takimi hitami jak Sex On Fire czy Use Somebody, które znają chyba nawet te najbardziej wymalowane laski lansujące się na beat stage'ach, więc już jestem przerażony.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#74 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 06 lipca 2013 - 16:02

Nienawidzę Cię.

Dołączona grafika


Niech Twój post no. 3000 będzie o żalu, że malowało się mieszkanie : * A tak poważnie no to niestety tak bywa ;( Ale fajny chłop ten Matt, tulaśny taki jakiś ;> Jak będą na tournee w Polsce to mnie zepchniesz na bok i sama się poprzytulasz:)

#75 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 lipca 2013 - 19:04

Co dzisiaj będzie w streamie?

#76 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 lipca 2013 - 19:14

A mozna gdzieś wczorajsze obejrzeć?

#77 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 06 lipca 2013 - 20:54

A btw - Matt był pijany? Zawsze mam wrazenie, że koncerty gra będąc totalnie na bani. Sami zobaczcie, sama na to tez nie wpadłam, zacznijcie wpisywać w Googlarkę "Matt Berninger" i patrzcie co wyskakuje.

tak pijany, że nie mógł się uwolnić sam od ludzi trzymających go na siłę. czułem wino przed monitorem.
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#78 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 07 lipca 2013 - 14:22

A btw - Matt był pijany? Zawsze mam wrazenie, że koncerty gra będąc totalnie na bani. Sami zobaczcie, sama na to tez nie wpadłam, zacznijcie wpisywać w Googlarkę "Matt Berninger" i patrzcie co wyskakuje.



Też tak na początku myślałem, ale po paru gadkach wyszło mi raczej, że to taki jego sceniczny charakter :D Chociaż trochę odwalał, ale jak to zawsze:)
Zresztą, nawet jeśli, nic to nie umiejszyło ;)

Nagrywał ktoś może stream??

#79 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 07 lipca 2013 - 15:53

Trzeba przyznać, że był dobrze przygotowany. Zresztą on przecież na każdym koncercie jest jeśli nie pijany (tak jak na Glastonbury w 2010), to przynajmniej na lekkim rauszu. :P/>


Dołączona grafika

#80 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 07 lipca 2013 - 16:56

Budżet poszedł na wino, do jedzenia ostała się jeno marchew.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych